biuro@kolonieiobozy.net Szybki kontakt
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży 2023 - Dąbki Plus - Misja Specjalna - najczęściej polecany obóz paintballowy 10-18 lat - świetna kuchnia!

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena od:: 3 099,00 zł 3 499,00 zł 3099.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 3 399,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość os.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży - Lato 2023

Misja Specjalna - wyjątkowy obóz paintballowy nad morzem dla dzieci 10-14 i 14-18 lat

Obóz Paintballowo - dywersyjny nad morzem to jeszcze więcej atrakcji i niezwykle aktywny program przeznaczony dla miłośników gier paintballowych, wojska, mundurów i militariów. Obozy nad morzem Dąbki Plus to propozycje przeznaczone dla wymagających uczestników, którzy nad plażowanie przedkładają aktywny wypoczynek. Survival, paintball, zajęcia w terenie ... zobacz jak powinien wyglądać prawdziwy obóz paintballowy nad morzem ...

Najbardziej Aktywne Kolonie  Często Wybierany Obóz  Najwyżej oceniane 

Kolonie Premium! to jeszcze więcej atrakcji dla dzieci i najbardziej aktywne programy realizowane przez najlepszą kadrę.

Miejsce: 

Dąbki obóz paintballowy nad morzem dla dzieci i młodzieży

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

TERMINY I CENY:

 • 26.06-06.07.2023 - 3499 zł --> - 400 zł na Dzień Dziecka = 3099 zł 
 • 07.07-17.07.2023 - 3499 zł brak miejsc
 • 18.07-28.07.2023 - 3499 zł --> - 100  zł na Dzień Dziecka = 3399 zł 
 • 29.07-08.08.2023 - 3499 zł --> - 100  zł na Dzień Dziecka = 3399 zł 
 • 09.08-19.08.2023 - 3499 zł --> - 100  zł na Dzień Dziecka = 3399 zł 
 • 20.08-30.08.2023 - 3499 zł --> - 300   zł na Dzień Dziecka = 3199 zł 

 

Karuzela Okazji na Dzień Dziecka!

 • Pomiędzy 24.05, a 9.06 (do wyczerpania się puli promocyjnych miejsc) wybrane Kolonie i Obozy Premium na Lato 2023 dostępne będą z rabatem od -100 do nawet - 400 zł + dodatkowo...
 • - 50 zł zniżki dla Rodzeństwa lub od - 50 zł (przy 2 osobach) do - 150 zł (od 4 osób jadących razem) dla Przyjaciół  + i jeszcze...
 • - 100 zł dla uczestników ubiegłorocznych edycji Obozów Premium w Zamrzenicy, Dąbkach (Carbo), Mrzeżynie (Famasta), Spale, Mielnie lub Dziwnówku.
 • Rabaty na Dzień Dziecka naliczają się automatycznie, zniżki dla Rodzeństwa, Przyjaciół i Stałych Klientów Premium naliczane są ręcznie - po weryfikacji - na odsyłanych dokumentach - więcej informacji znajdziecie tutaj.

 

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek(od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, instruktorzy: tańca, windsurfingu, survivalu, pierwszej pomocy, paintballa, fitness i strzelectwa sportowego

 

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, 
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 50 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu, 
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Pomocowy i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + 4 zł --> zobacz co to jest TFG i TFP
 • dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,89 % do 6,5 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu - zobacz więcej
  Informacje wyjazdowe
 

Obozy nad morzem dla młodzieży

 

Super obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży - Lato 2023

Obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży Dąbki Plus to oferta  przeznaczona dla wymagających. Jeszcze więcej atrakcji i unikatowe programy przeznaczone dla wymagających uczestników, którzy nie lubią się nudzić. Obóz Misja Specjalna szczególnie polecamy wszystkim entuzjastom paintballa, którzy chcą sprawdzić się w różnych formach tej zabawy i spróbować sił w działaniach dywersyjnych.

 

Zakwaterowanie:

Ośrodek Wypoczynkowy "CARBO" w Dąbkach, 100 metrów od pięknej plaży i 50 metrów od jeziora Bukowa. Pokoje studio 2+2, 2+3 i 3+3 osobowe z łazienkami (umywalka, natrysk, WC) i balkonami Ośrodek ogrodzony, sąsiadujący bezpośrednio z lasem Mierzei Bukowskiej, który stanowi idealne miejsce do realizacji militarnego programu. Na terenie ośrodka znajdują się między innymi:  boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, plac zabaw, plenerowa siłownia, miejsca na ogniska, a w budynkach hotelowych - 8 salek telewizyjnych i do tenisa stołowego. FENOMENALNA KUCHNIA! 

 

Misja Specjalna - najlepsze obozy nad morzem

Obozy nad morzem Dąbki Plus oferują jeszcze większą ilość atrakcji podczas turnusu. Polecane szczególnie dla entuzjastów paintballa, którzy chcą sprawdzić się w różnych formach tej zabawy i spróbować sił w survivalu i zajęciach militarnych. Tylko u nas będziesz miał do dyspozycji aż 700 kul do wykorzystania podczas różnych gier paintballowych oraz szereg aktywności i dodatkowych zajęć, których nie znajdziesz w innych programach. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma pamiątkową chustę, blaszki identyfikacyjne, a także na czas zajęć karabinek paintballowy, mundur, maskę oraz kamizelkę ochronną; dla chętnych dodatkowo rękawice.

 

Obóz Paintballowo dywersyjny nad morzem

 

W programie:

 • pole paintballowe: szybkie, dynamiczne rozgrywki paintballowe („Eskorta VIP-a”, „Zdobycie bazy wroga”, „Capture the flag” ) w parach i drużynach na specjalnie przygotowanym polu.
 • woodsball: szereg gier leśnych o różnorodnych scenariuszach militarnych i nie tylko („Team deadmatch”, „Obrona fortu”, „Zasadzka”, „Sabotaż”, „Ostateczna zagłada”, „Walka o zrzut”, „Zombieland”).
 • speedball: niezwykle dynamiczne rozgrywki na małym terenie z dmuchanymi przeszkodami, gry w grupach 2, 3 i 5 osobowych; zajęcia poprzedzi omówienie taktyki dostosowanej do wielkości grup i fabuły rozgrywki.

Każdy uczestnik dostanie na czas zajęć marker paintballowy, mundur, maskę oraz kamizelkę ochronną; przez cały obóz ma do dyspozycji 700 kul.

 • zajęcia militarne: niewidoczne poruszanie się za linią wroga, obserwacja obiektów i zbieranie informacji o polu walki, bezgłośne poruszanie się w nocy, maskowanie i kamuflaż, rozminowywanie terenu (atrapy min) za pomocą wykrywacza metalu i macek saperskich, komunikowanie się gestami na polu walki; część zajęć będą urealniać efekty pirotechniczne.
 • survival: nauka przetrwania w trudnych warunkach: budowa tratw i przeprawy na dętkach, pozyskiwanie i uzdatnianie wody do picia, budowa obozowisk, rozpalanie ognia różnymi metodami, nocleg w szałasach, biwak w lesie, typy ognisk, gaszenie i kamuflaż ogniska, samodzielne przygotowywanie posiłków na biwakach.
 • I pomoc: szkolenie ze wstępnej pomocy przedmedycznej, rozpoznawanie sytuacji zagrożenia życia, ocena obrażeń poszkodowanego, ćwiczenie wzywania pomocy, zabezpieczanie miejsca wypadku, tamowanie krwotoków i opatrywanie ran, transport rannego w trudnych warunkach terenowych, symulacja akcji ratowniczych.
 • orientering: wędrówki na orientację, nocne wyprawy, sporządzanie i „czytanie mapy”, znaki taktyczne, posługiwanie się busolą, odnajdywanie północnego kierunku z układu gwiazd i innymi metodami, ustalanie najkrótszej drogi do celu, wyznaczanie azymutów.
 • strzelectwo: strzelanie z łuków i proc oraz krótkiej i długiej broni pneumatycznej do tarcz i celów ruchomych.
 • zajęcia sprawnościowe: walki wręcz w „Strojach Sumo”, zabawy w „Mega Topór” i wodna bitwa balonowa z użyciem „Mega Procy”.
 • „Misja Specjalna”: 24 godzinny biwak w lesie (trawersowanie bagien, budowa schronienia, przyrządzanie posiłków na ognisku, maskowanie broni i kamuflaż sylwetki)
 • rekreacja: dyskoteki, ogniska, plażowanie i kąpiele (pod opieką ratowników wodnych).

Obóz polecamy entuzjastom paintballa, którzy chcą sprawdzić się w różnych formach tej zabawy i spróbować sił w survivalu i zajęciach militarnych. Każdy uczestnik otrzyma chustę.

Misja specjalna - najlepsze obozy nad morzem

 

Najlepsze obozy nad morzem - co zabrać na obóz Misja Specjalna?

 • legitymacja szkolna, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, spray przeciw komarom, strój kąpielowy; uczestnicy obozu „Misja Specjalna” dodatkowo: śpiwór, scyzoryk,  odzież i buty do chodzenia w wodzie, po lesie i mokradłach - niedrogie rzeczy mogące ulec zniszczeniu;
 • mile widziane: odzież moro, instrumenty muzyczne

 

Ważne informacje:

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże, kaski, kamizelki asekuracyjne, maski ochronne, mundury, rękawice).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): bumperballe - 35 zł/2 godz.; paintball laserowy - 35 zł/2 godz.; paintball - 45zł/100 kul; banan wodny - 35 zł.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Każdy uczestnik otrzyma na własność bidon na wodę.
 • Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 50 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 8:00.

 

Obozy nad morzem Dąbki Plus

 

Misja specjalna - dojazd na obozy nad morzem Dąbki Plus:

 • tutaj znajdziesz rozkład jazdy z miastami wyjazdowymi i dopłatami za transport. Dojazd organizowany jest autokarem turystycznym przez Biuro Almatur. Istnieje możliwość przesiadki na trasie do docelowego autokaru.

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl