Infolinia +48 660 88 88 66 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 10:00-16:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży 2022 - Dąbki Plus - Misja Specjalna - najczęściej polecany obóz paintballowy 10-18 lat - świetna kuchnia!

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena od:: 2 499,00 zł 2 699,00 zł 2499.00
ilość os.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży - Lato 2022

Misja Specjalna - wyjątkowy obóz paintballowy nad morzem dla dzieci 10-14 i 14-18 lat

Obóz Paintballowo - dywersyjny nad morzem to jeszcze więcej atrakcji i niezwykle aktywny program przeznaczony dla miłośników gier paintballowych, wojska, mundurów i militariów. Obozy nad morzem Dąbki Plus to propozycje przeznaczone dla wymagających uczestników, którzy nad plażowanie przedkładają aktywny wypoczynek. Survival, paintball, zajęcia w terenie ... zobacz jak powinien wyglądać prawdziwy obóz paintballowy nad morzem ...

Najbardziej Aktywne Kolonie  Często Wybierany Obóz  Najwyżej oceniane 

Kolonie Premium! to jeszcze więcej atrakcji dla dzieci i najbardziej aktywne programy realizowane przez najlepszą kadrę.

Miejsce: 

Dąbki obóz paintballowy nad morzem dla dzieci i młodzieży

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

TERMINY I CENY:

27.06-07.07.2022 - 2699 zł - brak miejsc
08.07-18.07.2022 - 2699 zł  - brak miejsc
19.07-29.07.2022 - 2699 zł - ostatnie miejsca na zapytanie
30.07-09.08.2022 - 2699 zł
10.08-20.08.2022 - 2699 zł brak miejsc
21.08-31.08.2022 - 2699 zł Last Minute 2499 zł

Promocje na Lato 2022!

 • Dodatkowy rabat 50 zł dla Rodzeństwa lub od - 50 do - 150 zł dla Przyjaciół, a dla uczestników ubiegłorocznych edycji Kolonii Premium jeszcze 100 zł zniżki --> zobacz szczegóły promocji
 • Zniżki w Promocji Letniej naliczają się automatycznie, pozostałe rabaty będą naliczone ręcznie - po weryfikacji wniosku - na dokumentach odsyłanych po dokonaniu rezerwacji

 

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek(od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, instruktorzy: tańca, windsurfingu, survivalu, pierwszej pomocy, paintballa, fitness i strzelectwa sportowego

 

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, 
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu, 
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Pomocowy i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + 4 zł --> zobacz co to jest TFG i TFP
 • dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,89 % do 6,5 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu - zobacz więcej
  Informacje wyjazdowe
 

Obozy nad morzem dla młodzieży

 

Super obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży - Lato 2022

Obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży Dąbki Plus to oferta  przeznaczona dla wymagających. Jeszcze więcej atrakcji i unikatowe programy przeznaczone dla wymagających uczestników, którzy nie lubią się nudzić. Obóz Misja Specjalna szczególnie polecamy wszystkim entuzjastom paintballa, którzy chcą sprawdzić się w różnych formach tej zabawy i spróbować sił w działaniach dywersyjnych.

 

Zakwaterowanie:

Ośrodek Wypoczynkowy "CARBO" w Dąbkach, 100 metrów od pięknej plaży i 50 metrów od jeziora Bukowa. Pokoje studio 2+2 lub 2 os. z łazienkami i balkonem. Ośrodek ogrodzony, sąsiadujący bezpośrednio z lasem Mierzei Bukowskiej, który stanowi idealne miejsce do realizacji militarnego programu. Na terenie ośrodka znajdują się między innymi:  boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, plac zabaw, plenerowa siłownia, miejsca na ogniska, a w budynkach hotelowych - 8 salek telewizyjnych i do tenisa stołowego. FENOMENALNA KUCHNIA! 

 

Misja Specjalna - najlepsze obozy nad morzem

Obozy nad morzem Dąbki Plus oferują jeszcze większą ilość atrakcji podczas turnusu. Polecane szczególnie dla entuzjastów paintballa, którzy chcą sprawdzić się w różnych formach tej zabawy i spróbować sił w survivalu i zajęciach militarnych. Tylko u nas będziesz miał do dyspozycji aż 700 kul do wykorzystania podczas różnych gier paintballowych oraz szereg aktywności i dodatkowych zajęć, których nie znajdziesz w innych programach. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma pamiątkową chustę, blaszki identyfikacyjne, a także na czas zajęć karabinek paintballowy, mundur, maskę oraz kamizelkę ochronną; dla chętnych dodatkowo rękawice.

 

Obóz Paintballowo dywersyjny nad morzem

 

W programie:

 • pole paintballowe: szybkie, dynamiczne rozgrywki paintballowe („Eskorta VIP-a”, „Zdobycie bazy wroga”, „Potyczka o flagę” ) w parach i drużynach na specjalnie przygotowanym polu wyposażonym w konstrukcje z opon i inne sztuczne przeszkody.
 • woodsball: szereg gier leśnych połączonych z wykonywaniem specjalnych zadań o różnorodnych scenariuszach militarnych („Obrona fortu”, „Zasadzka”, „Sabotaż”, „Ostateczna zagłada”, „Walka o zrzut”).
 • speedball: niezwykle dynamiczne rozgrywki w terenie z dmuchanymi przeszkodami, gry w grupach 2, 3 i 5 osobowych; zajęcia poprzedzi omówienie taktyki dostosowanej do wielkości grup, fabuły rozgrywki i jej czasu.

Każdy uczestnik dostanie na czas zajęć marker paintballowy, mundur, maskę oraz kamizelkę ochronną; dla chętnych dodatkowo rękawice i ochraniacz na krtań; przez cały obóz ma do dyspozycji 700 kul.

 • zajęcia militarne: niewidoczne poruszanie się za linią wroga, obserwacja obiektów i zbieranie informacji o polu walki, bezgłośne poruszanie się w nocy, maskowanie i kamuflaż, rozminowywanie terenu (atrapy min) za pomocą wykrywacza metalu i macek saperskich, zabezpieczanie broni podczas przeprawy przez wodę, desant pontonowy, komunikowanie się gestami na polu walki; część zajęć będą urealniać efekty pirotechniczne.
 • survival: nauka przetrwania w trudnych warunkach: budowa tratw i przeprawy na dętkach, pozyskiwanie i uzdatnianie wody do picia, budowa obozowisk, rozpalanie ognia różnymi metodami, nocleg w szałasach, biwak w lesie, typy ognisk, gaszenie i kamuflaż ogniska, samodzielne przygotowywanie posiłków na biwakach.
 • I pomoc: szkolenie ze wstępnej pomocy przedmedycznej, rozpoznawanie sytuacji zagrożenia życia, ocena obrażeń poszkodowanego, ćwiczenie wzywania pomocy, zabezpieczanie miejsca wypadku, tamowanie krwotoków i opatrywanie ran, transport rannego w trudnych warunkach terenowych, symulacja akcji ratowniczych.
 • orientering: wędrówki na orientację, nocne wyprawy, sporządzanie i „czytanie mapy”, znaki taktyczne, posługiwanie się busolą, odnajdywanie północnego kierunku z układu gwiazd i innymi metodami, ustalanie najkrótszej drogi do celu, wyznaczanie azymutów.
 • strzelectwo: strzelanie z łuków i proc oraz krótkiej i długiej broni pneumatycznej do tarcz i celów ruchomych.
 • zajęcia sprawnościowe: walki wręcz w „Strojach Sumo” i zabawy w „Mega Dart”.
 • „Misja Specjalna”: 24 godzinny biwak w lesie (trawersowanie bagien, budowa schronienia, przyrządzanie posiłków na ognisku, maskowanie broni i kamuflaż sylwetki).
 • rekreacja: dyskoteki, ogniska, plażowanie i kąpiele (pod opieką ratowników wodnych).

Obóz polecamy entuzjastom paintballa, którzy chcą sprawdzić się w różnych formach tej zabawy i spróbować sił w survivalu i zajęciach militarnych. Każdy uczestnik otrzyma chustę.

Misja specjalna - najlepsze obozy nad morzem

 

Najlepsze obozy nad morzem - co zabrać na obóz Misja Specjalna?

 • legitymacja szkolna, mały plecak, śpiwór (dotyczy obozu „Misja Specjalna”) , karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, scyzoryk, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy;
 • mile widziane: odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne

 

Ważne informacje:

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże, kaski, kamizelki asekuracyjne, maski ochronne, mundury, rękawice).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): wodny walec zorbingowy - 15 zł; trampolina wodna - 15 zł; paintball - 40zł/100 kul, Banan wodny - 25 zł.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 8:00.

 

Obozy nad morzem Dąbki Plus

 

Misja specjalna - dojazd na obozy nad morzem Dąbki Plus:

 • tutaj znajdziesz rozkład jazdy z miastami wyjazdowymi i dopłatami za transport. Dojazd organizowany jest autokarem turystycznym przez Biuro Almatur. Istnieje możliwość przesiadki na trasie do docelowego autokaru.

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl