Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży 2020 - Dąbki Plus - Misja Specjalna - najczęściej polecany obóz paintballowy 10-18 lat - świetna kuchnia!

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena od:: 1 699,00 zł 1699.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość os.
dodaj do przechowalni

Opis

Obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży - Lato 2020

Misja Specjalna - wyjątkowy obóz paintballowy nad morzem dla dzieci 10-14 i 14-18 lat

Obóz Paintballowo - dywersyjny nad morzem to jeszcze więcej atrakcji i niezwykle aktywny program przeznaczony dla miłośników gier paintballowych, wojska, mundurów i militariów. Obozy nad morzem Dąbki Plus to propozycje przeznaczone dla wymagających uczestników, którzy nad plażowanie przedkładają aktywny wypoczynek. Survival, paintball, zajęcia w terenie ... zobacz jak powinien wyglądać prawdziwy obóz paintballowy nad morzem ...

Najbardziej Aktywne Kolonie  Często Wybierany Obóz  Najwyżej oceniane 

Kolonie Premium! to jeszcze więcej atrakcji dla dzieci i najbardziej aktywne programy realizowane przez najlepszą kadrę.

Miejsce: 

Dąbki obóz paintballowy nad morzem dla dzieci i młodzieży

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

TERMINY I CENY:

 • I.    29.06-09.07.2020 - 2099 zł - TURNUS ZAMKNIĘTY
 • II.   10.07-20.07.2020 - 2099 zł brak miejsc
 • III.  21.07-31.07.2020 - 2099 zł brak miejsc
 • IV.   01.08-11.08.2020 - 2099 zł brak miejsc
 • V.   12.08-22.08.2020 - 2099 zł  brak miejsc
 • VI.  23.08-30.08.2020 - 1699 zł  - krótszy turnus - brak miejsc

 

Letnia Promocja! Zarezerwuj teraz ze zniżką 50 zł + dodatkowe zniżki (od 50 do 100 zł) dla Rodzeństwa i Przyjaciół oraz dla uczestników ubiegłorocznych obozów w Zamrzenicy, Mrzeżynie, Dziwnówku, Spale lub Dąbkach w OW Carbo - zobacz szczegóły promocji. 

Uwaga! Rabat - 50 zł nalicza się automatycznie przy rezerwacji (rabat nie obejmuje turnusów w specjalnej cenie), natomiast dodatkowe zniżki np. za Rodzeństwo czy Przyjaciół naliczone będą ręcznie na odsyłanej umowie.

Cena zawiera: 

 • zakwaterowanie: 10 noclegów (turnus VI - 7 noclegów), wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, instruktorzy: tańca, windsurfingu, survivalu, pierwszej pomocy, paintballa, fitness i strzelectwa sportowego

Cena nie zawiera: 

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
  Informacje wyjazdowe
 

Obozy nad morzem dla młodzieży

 

Super obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży - Lato 2020

Obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży Dąbki Plus to oferta  przeznaczona dla wymagających. Jeszcze więcej atrakcji i unikatowe programy przeznaczone dla wymagających uczestników, którzy nie lubią się nudzić. Obóz Misja Specjalna szczególnie polecamy wszystkim entuzjastom paintballa, którzy chcą sprawdzić się w różnych formach tej zabawy i spróbować sił w działaniach dywersyjnych.

 

Zakwaterowanie:

Ośrodek Wypoczynkowy "CARBO" w Dąbkach, 100 metrów od pięknej plaży i 50 metrów od jeziora Bukowa. Pokoje studio 2+2 lub 2+3 z łazienkami i balkonem. Ośrodek ogrodzony, sąsiadujący bezpośrednio z lasem Mierzei Bukowskiej, który stanowi idealne miejsce do realizacji militarnego programu. Na terenie ośrodka znajdują się między innymi:  boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, plac zabaw, plenerowa siłownia, miejsca na ogniska, a w budynkach hotelowych - 8 salek telewizyjnych i do tenisa stołowego. FENOMENALNA KUCHNIA! 

 

Misja Specjalna - najlepsze obozy nad morzem

Obozy nad morzem Dąbki Plus oferują jeszcze większą ilość atrakcji podczas turnusu. Polecane szczególnie dla entuzjastów paintballa, którzy chcą sprawdzić się w różnych formach tej zabawy i spróbować sił w survivalu i zajęciach militarnych. Tylko u nas będziesz miał do dyspozycji aż 700 kul do wykorzystania podczas różnych gier paintballowych oraz szereg aktywności i dodatkowych zajęć, których nie znajdziesz w innych programach. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma pamiątkową chustę, blaszki identyfikacyjne, a także na czas zajęć karabinek paintballowy, mundur, maskę oraz kamizelkę ochronną; dla chętnych dodatkowo rękawice.

 

Obóz Paintballowo dywersyjny nad morzem

 

W programie:

 • pole paintballowe: szybkie, dynamiczne rozgrywki paintballowe („Eskorta VIP-a”, „Zdobycie bazy wroga”, „Potyczka o flagę” ) w parach i drużynach na specjalnie przygotowanym polu wyposażonym w konstrukcje z opon i inne sztuczne przeszkody.
 • woodsball: szereg gier leśnych połączonych z wykonywaniem specjalnych zadań o różnorodnych scenariuszach militarnych („Obrona fortu”, „Zasadzka”, „Sabotaż”, „Ostateczna zagłada”, „Walka o zrzut”).
 • speedball: niezwykle dynamiczne rozgrywki w terenie z dmuchanymi przeszkodami, gry w grupach 2, 3 i 5 osobowych; zajęcia poprzedzi omówienie taktyki dostosowanej do wielkości grup, fabuły rozgrywki i jej czasu.
 • „Killing House”: potyczki paintballowe w pomieszczeniach opuszczonego budynku z użyciem broni paintballowej typu Splat Master umożliwiającej w bezpieczny sposób oddawanie strzału z bliskiej odległości.

Każdy uczestnik dostanie na czas zajęć marker paintballowy, mundur, maskę oraz kamizelkę ochronną; dla chętnych dodatkowo rękawice i ochraniacz na krtań; przez cały obóz ma do dyspozycji 700 kul.

 • zajęcia militarne: niewidoczne poruszanie się za linią wroga, obserwacja obiektów i zbieranie informacji o polu walki, bezgłośne poruszanie się w nocy, maskowanie i kamuflaż, rozminowywanie terenu (atrapy min) za pomocą wykrywacza metalu i macek saperskich, zabezpieczanie broni podczas przeprawy przez wodę, desant pontonowy, komunikowanie się gestami na polu walki; część zajęć będą urealniać efekty pirotechniczne.
 • survival: nauka przetrwania w trudnych warunkach: budowa tratw i przeprawy na dętkach, pozyskiwanie i uzdatnianie wody do picia, budowa obozowisk, rozpalanie ognia różnymi metodami, nocleg w szałasach, biwak w lesie, typy ognisk, gaszenie i kamuflaż ogniska, samodzielne przygotowywanie posiłków na biwakach.
 • I pomoc: szkolenie ze wstępnej pomocy przedmedycznej, rozpoznawanie sytuacji zagrożenia życia, ocena obrażeń poszkodowanego, ćwiczenie wzywania pomocy, zabezpieczanie miejsca wypadku, tamowanie krwotoków i opatrywanie ran, transport rannego w trudnych warunkach terenowych, symulacja akcji ratowniczych.
 • orientering: wędrówki na orientację, nocne wyprawy, sporządzanie i „czytanie mapy”, znaki taktyczne, posługiwanie się busolą, odnajdywanie północnego kierunku z układu gwiazd i innymi metodami, ustalanie najkrótszej drogi do celu, wyznaczanie azymutów.
 • strzelectwo: strzelanie z łuków i proc oraz krótkiej i długiej broni pneumatycznej do tarcz i celów ruchomych.
 • „Misja Specjalna”: 24 godzinne zajęcia w lesie - długi, rozbudowany scenariusz z misjami pobocznymi, maskowaniem broni i kamuflażem sylwetki.
 • rekreacja: dyskoteki, ogniska, plażowanie i kąpiele (pod opieką ratowników wodnych).

Obóz polecamy entuzjastom paintballa, którzy chcą sprawdzić się w różnych formach tej zabawy i spróbować sił w survivalu i zajęciach militarnych.
Każdy uczestnik otrzyma chustę i blaszki identyfikacyjne.

Misja specjalna - najlepsze obozy nad morzem

 

Najlepsze obozy nad morzem - co zabrać na obóz Misja Specjalna?

 • legitymacja szkolna, mały plecak, śpiwór (dotyczy obozu „Misja Specjalna”) , karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, scyzoryk, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy;
 • mile widziane: odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne

 

Ważne informacje:

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże, kaski, kamizelki asekuracyjne, maski ochronne, mundury, rękawice).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): wodny walec zorbingowy - 10 zł; trampolina wodna - 10 zł; paintball - 30zł/100 kul.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny18:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 8:00.

 

Obozy nad morzem Dąbki Plus

 

Misja specjalna - dojazd na obozy nad morzem Dąbki Plus:

 • tutaj znajdziesz rozkład jazdy z miastami wyjazdowymi i dopłatami za transport. Dojazd organizowany jest autokarem turystycznym przez Biuro Almatur. Istnieje możliwość przesiadki na trasie do docelowego autokaru.

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl