Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

HIT! Najczęściej Wybierane Aktywne Kolonie dla Dzieci 2024. Zamrzenica - obóz przygodowy w Borach Tucholskich dla dzieci 8-13 lat - 10 Szalonych Przygód

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena aktualna od:: 2 849,00 zł

Cena regularna od:: 3 149,00 zł

2849.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 849,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość os.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.35
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: 19_20161216114426

Opis

Aktywne kolonie dla dzieci 2024 w Polsce

Zamrzenica - 10 Szalonych Przygód w Borach Tucholskich - obóz przygodowy dla najmłodszych dzieci 8-13 lat

HIT!

To jeden z najciekawszych obozów przygodowych dla najmłodszych na Lato 2024 w Polsce. Pięknie położony - nad jednym z najbardziej niezwykłych akwenów w Polsce - ośrodek. I niemający sobie równych program, z większą niż na jakimkolwiek innym obozie intensywnością zajęć i liczbą atrakcji. Codziennie spróbować można będzie czegoś nowego. Rowery, park linowy, survival, paintball i strzelectwo, kajaki, tratwy i wodne przeprawy, zajęcia sportowe i animacje...

A to dopiero początek...

 • więcej zdjęć z naszych Kolonii i Obozów dla Dzieci (w tym z Obozów w Zamrzenicy) znajdziecie w naszych galeriach - zobacz

 

Aktywne Obozy dla Dzieci w Zamrzenicy - 10 Przygód

 

Aktywne Obozy dla Dzieci w Zamrzenicy - 10 Przygód

10 Przygód - Najbardziej Aktywny Obóz Przygodowy dla Najmłodszych

 • 24.06 - 04.07.2024 - 3449 PLN --> termin w promocji - 100 zł od 3349 zł
 • 05.07 - 15.07.2024 - 3449 PLN --> termin w promocji - 100 zł od 3349 zł
 • 16.07 - 26.07.2024 - 3449 PLN --> termin w promocji - 300 zł od 3149 zł
 • 27.07 - 06.08.2024 - 3449 PLN --> pula promocyjnych miejsc wyczerpana = obowiązuje cena katalogowa
 • 07.08 - 17.08.2024 - 3449 PLN --> termin w promocji - 300 zł od 3149 zł
 • 18.08 - 26.08.2024 - 3149 PLN --> termin w promocji - 300 zł od 2849 zł

 

Promocja na Majówkę na wybrane Kolonie i Obozy Premium 2024

 • przy rezerwacji między 23.04 a 19.05 (do wyczerpania się puli promocyjnych miejsc w danym terminie) dodatkowe rabaty od - 100 do - 300 zł (w zależności od turnusu) - te rabaty naliczają się automatycznie - zobacz regulamin promocji dodatkowo -->
 • - 150 zł dodatkowej zniżki dla każdego z rodzeństwa jadącego na ten sam obóz (ten rabat naliczany jest ręcznie na odsyłanych dokumentach)  lub.... -->
 • dodatkowe zniżki dla Przyjaciół --> - 50 zł (przy 2 os), - 100 zł (przy 3 osobach) lub - 150 zł (przy 4 i więcej osobach) jadących na ten sam obóz (ten rabat naliczany jest ręcznie - po weryfikacji - na odsyłanych dokumentach)
 • i jeszcze - 150 zł zniżki dla osób, które były z nami w latach 2021, 2022 lub 2023 na jednym z obozów w Zamrzenicy, Mrzeżynie (Fama Sta), Spale, Dziwnówku lub Dąbkach (OW Carbo) - informacje należy wpisać w uwagach przy dokonywaniu rezerwacji, rabat naliczany jest ręcznie - po weryfikacji.

 • zakwaterowanie: 10 noclegów, 
 • wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu,
 • opieka pedagogiczna i instruktorska,
 • realizacja bogatego programu,
 • nagrody i pamiątki,
 • dojazdy lokalne,
 • ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA.
 • Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, członkowie PZW, leśnicy, instruktorzy: survivalu, strzelectwa, wspinaczki i samoobrony

 • opłaty za dojazd - zgodnie z tabelą transportową
 • własnych wydatków uczestników (kieszonkowe)
 • kaucji zwrotnej 50 zł/os.,
 • dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,89 % do 6,5 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu - zobacz więcej 
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Pomocowy i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + 4 zł --> zobacz co to jest TFG i TFP

 

Ważne dokumenty do pobrania

 

Aktywne Kolonie dla Dzieci w Borach Tucholskich

 

Najczęściej wybierane Kolonie i Obozy Premium na Lato 2024

Super aktywne kolonie dla dzieci w Polsce 8-13 lat.

Kolonie Premium to jeszcze więcej aktywności i niezwykłych przygód realizowanych pod okiem najlepszej kadry. To obozy przeznaczone dla wymagających, idealne dla dzieci które nie potrafią usiedzieć zbyt długo na jednym miejscu.

 

Kadrę na obozach w Zamrzenicy stanowią instruktorzy sportu i harcerstwa, pasjonaci zajmujący się wspinaczką, sztuką przetrwania i wszelkimi formami aktywnego wypoczynku. Staramy się, by Kolonie Premium miały programy tak ciekawe i intensywne, żeby jak najmniej czasu zostało na korzystanie ze smartfonów i innych tego typu "zabawiaczy" :-)


 

Tu mieszkamy - Zamrzenica nad Zalewem Koronowskim

Zalew Koronowski to jeden z najbardziej niezwykłych akwenów w Polsce. Ponad 100 kilometrów urozmaiconej linii brzegowej, dziesiątki zatoczek i Bory Tucholskie dookoła. Ośrodek Leśne Ustronie jest malowniczo położony nad brzegiem jeziora i otoczony pięknymi lasami, idealnymi do realizacji aktywnego programu. Ośrodek posiada doskonałą infrastrukturę przygotowaną z myślą o wypoczynku dzieci i młodzieży. Zakwaterowanie w domkach drewnianych.

 

Aktywne Kolonie i Obozy dla Dzieci w Zamrzenicy - Bory Tucholskie 

Najbardziej aktywne kolonie dla dzieci na Lato 2024

10 Szalonych Przygód w Borach Tucholskich

To jeden z najciekawszych programów tego typu na Lato 2024. Nie ze względu na rodzaj atrakcji - podobnych obozów można znaleźć na rynku przynajmniej kilka - ale ze względu na ilość, intensywność zajęć i kadrę.

Bo u nas zajęcia wodne nie ograniczają się do 10 minut zabawy na kajaku, a survival to nie tylko godzinne wyjście do lasu i rozpalenie ogniska. Na naszym obozie przygodowym dla najmłodszych ma dziać się będzie dużo, a atrakcji mamy tyle, że można by nimi obdarować jeszcze ze 2 inne, konkurencyjne programy ;-)

Oczywiście jak zwykle wszystkie zajęcia odbywać się będą pod fachową opieką wychowawców (1/10 os.), ratowników wodnych i instruktorów, a  realizacja programu obozu będzie dostosowana do indywidualnych możliwości uczestników.  Każdy uczestnik obozu otrzyma też pamiątkowy „Medal 10 Przygód".

 

Program obozu przygodowego dla najmłodszych w Borach Tucholskich:

 • Przygoda STRZELECKA: zawody w strzelaniu z proc i łuków; nauka obsługi pistoletów i karabinów pneumatycznych, a po niej konkurs strzelecki; dynamiczna strzelnica ASG z użyciem repliki AK 47 (Kałasznikow).
 • Przygoda SURVIVALOWA: pozyskiwanie i uzdatnianie wody do picia, zdobywanie pożywienia, długi biwak z noclegiem w leśnej wiosce survivalowej (nauka rozpalania ognia, budowa szałasów, pieczenie podpłomyków), przeprawy przez bagna, wędkowanie.
 • Przygoda ALPINISTYCZNA: nauka używania uprzęży wspinaczkowych i wiązania węzłów, zjazd „kolejką tyrolską”, wspinaczka po sieci i na wieżę ze skrzynek, pokonywanie mostu linowego nad wodą, wizyta i zajęcia w remizie OSP w Minikowie.
 • Przygoda WODNA: wycieczka kajakowa, przeprawy na dętkach, budowa i wodowanie tratw, slalom rowerem wodnym, pokonywanie „mostu styropianowego”, przeciąganie liny w wodzie, ćwiczenia na morskiej tratwie ratunkowej, kąpiele w jeziorze (wszystkie zajęcia w wodzie przy pełnej asekuracji ratowników wodnych).
 • Przygoda ROWEROWA: wycieczki rowerowe szlakami Borów Tucholskich, zawody sprawnościowe na rowerze typu „Składak”, Gokartowe Mistrzostwa – zawody w kilku konkurencjach na specjalnym torze w 1 i 2 osobowych gokartach rowerowych.
 • Przygoda WOJSKOWA: nauka musztry i zielonej taktyki, rzut granatem (atrapa) na celność, zajęcia w maskach przeciwgazowych, poszukiwania zakopanych atrap min i pocisków elektronicznym wykrywaczem metali, pokonywanie na czas wojskowego toru przeszkód; Laser Tag – militarna potyczka z wykorzystaniem wojskowych, elektronicznych symulatorów broni oraz efektów pirotechnicznych.
 • Przygoda ZAKRĘCONA: zabawy z chustą animacyjną, wyścigi w 3-osobowych „Spodniach Clowna”, na szczudłach, nartach wieloosobowych i w workach, przelewanie wody przez dziurawe rury, „Zamrzenicki Festiwal Kolorów” – obrzucanie się bezpiecznym, kolorowym proszkiem, skoki na trampolinie w rytm muzyki.
 • Przygoda SPORTOWA: rozgrywki w siatkówkę plażową, tenisa stołowego i piłkę nożną; turniej „zakręconego hokeja”, gdzie kijami hokejowymi są szczotki do zamiatania, a taflą lodową olbrzymia folia pokryta pianą, zawody w rzutach do kosza, „Mega Piłki”, baloniada – mecze na plaży, w których piłkami są balony napełnione wodą.
 • Przygoda ARTYSTYCZNA: konkursy muzyczne, taneczne i plastyczne, tworzenie rzeźb z piasku, malowanie twarzy i festiwal przebierańców.
 • Przygoda LEŚNA: nocne i dzienne gry terenowe, podchody z wykonywaniem tajemniczych zadań, poszukiwanie skrzyni ze skarbem, rozpoznawanie drzew, krzewów, jadalnych roślin i tropów zwierząt , poznawanie pracy leśników i drwali.

Od uczestników wymagana jest umiejętność jazdy na dwukołowym rowerze.

Realizacja programu obozu będzie dostosowana do indywidualnych możliwości większości uczestników. Wszystkie zajęcia odbywać się będą pod fachową opieką  wychowawców, ratowników wodnych i instruktorów.

 

Aktywne Kolonie dla Dzieci w Zamrzenicy - 10 Przygód


 

 Co zabrać na aktywne kolonie dla dzieci w Zamrzenicy?

 • mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, ręcznik, spray przeciw komarom, strój kąpielowy, odzież i buty do chodzenia po lesie i mokradłach (niedrogie obuwie mogące ulec zniszczeniu) oraz śpiwór i scyzoryk; mile widziane: odzież moro, instrumenty muzyczne i własny sprzęt wędkarski.

 

WAŻNE INFORMACJE:

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki asekuracyjne, mundury, okulary lub gogle i maski ochronne).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): paintball - 60 zł/100 kul, 90 zł/200 kul; paintball laserowy - 35 zł/godz.; zajęcia na profesjonalnej strzelnicy - 160 zł.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją od lekarza o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe musi przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 50 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Uczestnicy będą zdawać telefony komórkowe wychowawcom na czas ciszy nocnej. 
 • Każdy uczestnik otrzyma na własność bidon na wodę.
 • Podział na grupy wiekowe będzie realizowany przy minimum 10 osobach w danym przedziale wiekowym.
 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 15:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 12:00.

 


Dojazd na obóz przygodowy dla najmłodszych w Zamrzenicy

Transport na obóz przygodowy dla najmłodszych w Borach Tucholskich organizowany jest autokarem turystycznym - za dopłatą - z miejscowości wyszczególnionych w tabeli.

Dojazd realizowany jest przez Almatur Polska - wspólnie z innymi obozami. W związku z faktem, że transport organizowany jest z różnych miast w Polsce, dojazd nie zawsze odbywa się najkrótszą drogą, a na trasie może pojawić się konieczność przesiadki do autokaru docelowego.

 

 Obóz przygodowy dla najmłodszych w Borach Tucholskich

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl