Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Wyjazdówki

Informacje wyjazdowe na Kolonie i Obozy 2020

  • Jeśli na Waszej umowie nie zostały podane godzina i miejsce wyjazdu, to na około 2-4 dni przed wyjazdem znajdziecie poniżej informacje wyjazdowe oraz awaryjne numery telefonów. W niektórych sytuacjach np. gdy z danego miasta są 2-3 osoby, komunikat wyjazdowy może zostać wysłany bezpośrednio na adres e-mail poszczególnych uczestników.
  • ! W przypadku zagranicznych obozów młodzieżowych, w których godziny podane są na umowie , dodatkowe komunikaty nie będą zamieszczane
  • ! W przypadku imprez samolotem, na 2 dni przed wyjazdem wyślemy e-mailem godziny wylotu wraz z numerem telefonu 

Wszystkie komunikaty znajdujące się poniżej można otworzyć za pomocą darmowego programu Adobe Reader (plik PDF). Program można bezpłatnie pobrać ze strony:  ściągnij program

 
informacje wyjazdowe na kolonie i obozy
 

 

Ważne informacje

  • jeśli na wybranym obozie potrzebne jest specjalne wyposażenie, to listę niezbędnych rzeczy zawsze znajdziecie w opisie imprezy. Garść podpowiedzi, które przydać się mogą przy każdym wyjeździe znajdziecie tutaj
  • pamiętaj, żeby zawsze zabrać: wypełnioną kartę kolonijną, paszport lub dowód osobisty w przypadku obozów zagranicznych lub kolonii w Polsce z wycieczkami za granicę, legitymację szkolną.
  • w przypadku braku legitymacji szkolnej, jeśli transport odbywać się będzie pociągiem uczestnik musi mieć środki na dopłatę do biletu normalnego (legitymacja jest podstawą do zniżki na PKP)
  • jeśli dziecko nie ma obywatelstwa polskiego na rodzicach - opiekunach ciąży obowiązek zapewnienia dziecku ubezpieczenia zdrowotnego na czas pobytu.

Co zabrać na kolonie

 

 

Komunikaty Stałe - kolonie Lato 2020

Informacje wyjazdowe na zimowiska i obozy narciarskie przesyłane są na adres mailowy podany przy rezerwacji na 2-5 dni przed wyjazdem.

Jeśli nie dostaliście Państwo informacji bardzo prosimy o sprawdzenie folderu spam lub kontakt z nami za pomocą formularza szybkiego kontaktu dostępnego w lewym, dolnym rogu strony.

 

 

 Wcześniejsze komunikaty wyjazdowe -  wyjazdówki archiwalne - zobacz
 
do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl