Szybki kontakt [email protected] Infolinia +48 660 88 88 66 pon-pt. 10:00-16:00
Facebook Instagram
O nas

Kolonie i obozy.net - najlepsze kolonie w necie 

Niniejszy serwis należy do Centrum Podróży Mandalaj. Turystyką zajmujemy się od ponad 20 lat, od 2009 roku specjalizujemy się w wyjazdach dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz Turystycznej Organizacji Otwartej.

Polska Izba Turystyki - logo 

 

 

Kolonie polecane przez uczestników

Wyjątkowe i aktywne programy, najlepsza kadra oraz atrakcyjne ceny. Starannie dobieramy kontrahentów by zapewnić bezpieczeństwo wypoczynku i doskonałą zabawę. Nie uznajemy kompromisów kiedy idzie o jakość. Nie musimy być najwięksi, chcemy być najlepsi.

Może dlatego nasi Stali Klienci ufają nam już od kilkunastu lat... Dołącz do nich! Wybierz sprawdzone kolonie i obozy polecane przez uczestników.

Ale nie musisz nam wierzyć na słowo ;-)

W tym miejscu - zobacz - znajdziesz najnowsze zdjęcia z naszych Kolonii i Obozów. A mamy ich tysiące... 

Kolonie polecane przez uczestników

Tu natomiast znajdziesz opinie o naszych koloniach

 

 

Pasja i ponad 20 lat doświadczenia

Turystyką i Państwa wypoczynkiem zajmujemy się już od 1999 roku, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje i dbając o jak najwyższy standard obsługi. Nie ograniczamy się do podania suchych faktów i zakończenia sprzedaży w momencie wpłaty należności. Staramy się pomóc na każdym etapie rezerwacji i profesjonalnie doradzić w wyborze właściwej oferty.

Od 15 lat rozwijamy też nasze serwisy internetowe, dzięki którym możecie w sposób łatwy i przyjemny zapoznać się z najlepszymi ofertami oraz szybko dokonać rezerwacji tej najciekawszej.

Biuro Podróży Mandalaj - Kolonie i Obozy dla Dzieci i Młodzieży

Mandalaj Team - kolonieiobozy.net  

Zapraszamy również do galerii zdjęć w której znajdziecie krótką historię naszego biura w obiektywie i wspólnych, wirtualnych wojaży - nasze podróże

 

 

O koloniach wiemy wszystko

O koloniach letnich i obozach dla dzieci i młodzieży wiemy wszystko. Szczególnie o tych najlepszych ;-) Dlatego regularnie gościmy na łamach audycji radiowych, w prasie i telewizji. O naszych koloniach pisały m.in. Teraz Koszalin, Głos Koszaliński, mówiły: Radio Koszalin, Radio Eska, Radio Plus.

O obozach dla dzieci rozmawialiśmy też w telewizji TVN w programie Miasto Kobiet.

Kolonie i Obozy.net w prasie, telewizji i radiu

 

 

Mandalaj Travel Group

Serwis kolonieiobozy.net należy do grupy Mandalaj Travel Group. W ubiegłym roku z naszych usług skorzystało ponad 4000 osób, a nasze serwisy zanotowały rekordową liczbę ponad 3 200 000 odsłon.

Nasze pozostałe serwisy:

Yeti Club logo     Kapitan Bonito logo      Przedreptać Świat Travel Blog 

 

 

Siedziba Mandalaj

W siedzibie firmy nie prowadzimy już bezpośredniej obsługi Klientów. To nasze Centrum Dowodzenia.

Tu rodzą się najlepsze pomysły, tu robimy szkolenia i odprawy. Tu spotykamy się z Kontrahentami, odpisujemy na Wasze maile, potwierdzamy rezerwacje, odbieramy telefony...

W sezonie, jeśli akurat nie pracujemy w terenie np. sprawdzając ośrodki, zdarza się, że siedzimy tu nawet i 24 godziny na dobę ;-)

Natomiast rozwój technologii sprawił, że coraz częściej pracujemy też zdalnie. Szczególnie poza sezonem.

Siedziba Biura Podróży Mandalaj i kolonieiobozy.net

 

Dane rejestrowe biura:

  • Mandalaj Krzysztof Tuz
  • ul. Harcerska 9c
  • 75-073 Koszalin
  • Nip: 588-193-98-13
  • Regon: 193000591
  • Numer konta do wpłat: Mbank o/Koszalin:
    41 1140 2004 0000 3602 7592 3979

 

Dokumenty rejestrowe firmy:

 CEIDG-Mandalaj   Regon-Mandalaj   Mandalaj - Polska Izba Turystyki - certyfikat 2024

 

I wirtualny spacer po biurze

Jeszcze przed zmianą zewnętrznej witrynki ;-)

 

 

 

Ludzie

Młodzi duchem, z wieloletnim stażem - nie tylko w turystyce. Z przyjemnością odpowiemy na  wszelkie Państwa pytania - więcej o nas

Mandalaj Koszalin - pracownicy biura podróży 

 

Aktywnie, ciekawie i przede wszystkim bezpiecznie

Gdy blisko 15 lat temu tworzyliśmy nasze biuro podróży i serwis Kolonie i Obozy.net chcieliśmy aby był on miejscem wyjątkowym, przeznaczonym dla osób szukających aktywnych i niebanalnych pomysłów na wakacje.

I aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych kolonii i obozów od samego początku współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi kontrahentami posiadającymi wszelkie niezbędne i wymagane prawem zezwolenia oraz uprawnienia do organizowania imprez turystycznych. Z większością z nich pracujemy kolejny rok z rzędu (z niektórymi od początku - od 15 lat), weryfikując na bieżąco jakość oferowanych przez nich świadczeń.

Osobiście sprawdzamy miejsca wypoczynku i oferowane obiekty, doskonale znamy przewoźników oraz kadrę pedagogiczną, instruktorską obsługująca nasze kolonie i obozy.

Opinie o naszych koloniach i obozach

 

Na umowie otrzymanej przed dokonaniem rezerwacji wiążącej, każdorazowo znajdziecie Państwo numer wpisu do rejestru Organizatorów Turystycznych i Pośredników oraz informacje na temat obowiązkowego ubezpieczenia lub gwarancji bankowej. Znajdują się one również w ogólnych warunkach uczestnictwa dostępnych w sekcji "dokumenty do pobrania" przy każdym obozie.

Wszystkie Kolonie i Obozy znajdujące się w naszym serwisie są zgłaszane przed wyjazdem do odpowiedniego Kuratorium.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Mandalaj  Kolonie i Obozy dla Dzieci - biuro podróży - logo

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl