Infolinia +48 660 88 88 66 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 10:00-16:00
O nas

Kolonie i obozy.net - najlepsze kolonie w necie 

Niniejszy serwis należy do Centrum Podróży Mandalaj. Turystyką zajmujemy się od ponad 20 lat, od 2009 roku specjalizujemy się w wyjazdach dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz Turystycznej Organizacji Otwartej.

Polska Izba Turystyki - logo 

 

 

Kolonie polecane przez uczestników

Wyjątkowe i aktywne programy, najlepsza kadra oraz atrakcyjne ceny. Starannie dobieramy kontrahentów by zapewnić bezpieczeństwo wypoczynku i doskonałą zabawę. Nie uznajemy kompromisów kiedy idzie o jakość. Nie musimy być najwięksi, chcemy być najlepsi. Może dlatego nasi Stali Klienci ufają nam już od kilkunastu lat? Dołącz do nich! Wybierz sprawdzone kolonie i obozy polecane przez uczestników - zobacz najnowsze zdjęcia z ubiegłorocznych wyjazdów

Kolonie polecane przez uczestników

opinie o naszych koloniach

 

 

Pasja i ponad 20 lat doświadczenia

Turystyką i Państwa wypoczynkiem zajmujemy się już od 1999 roku, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje i dbając o jak najwyższy standard obsługi. Nie ograniczamy się do podania suchych faktów i zakończenia sprzedaży w momencie wpłaty należności. Staramy się pomóc na każdym etapie rezerwacji i profesjonalnie doradzić w wyborze właściwej oferty.

Od 15 lat rozwijamy też nasze serwisy internetowe, dzięki którym możecie w sposób łatwy i przyjemny zapoznać się z najlepszymi ofertami oraz szybko dokonać rezerwacji tej najciekawszej.

Ania Mandalaj Koszalin Pierwsze urodziny Biura Obsługi Rezerwacji Krzysiek - Mandalaj Koszalin i Kolonie i Obozy.NET 

Zapraszamy również do galerii zdjęć w której znajdziecie krótką historię naszego biura w obiektywie i wspólnych, wirtualnych wojaży - nasze podróże

 

 

O koloniach wiemy wszystko

O koloniach letnich i obozach dla dzieci i młodzieży wiemy wszystko. Szczególnie o tych najlepszych ;-) Dlatego regularnie gościmy na łamach audycji radiowych, w prasie i telewizji. O naszych koloniach pisały m.in. Teraz Koszalin, Głos Koszaliński, mówiły: Radio Koszalin, Radio Eska, Radio Plus.

O obozach dla dzieci rozmawialiśmy też w telewizji TVN w programie Miasto Kobiet.

Kolonie i Obozy.net w prasie, telewizji i radiu

 

 

Mandalaj Travel Group

Serwis kolonieiobozy.net należy do grupy Mandalaj Travel Group. W ubiegłym roku z naszych usług skorzystało ponad 4000 osób, a nasze serwisy zanotowały rekordową liczbę ponad 3 200 000 odsłon.

Nasze pozostałe serwisy:

Yeti Club logo     Kapitan Bonito logo      Przedreptać Świat Travel Blog 

 

 

Biuro Obsługi Klienta

Nie jesteśmy tylko wirtualni. Istniejemy również w realnym świecie ;-) Nasze biuro mieści się w centrum Koszalina, przy ul. Harcerskiej 9 C. Zapraszamy do odwiedzin od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00

Centrum Podróży Mandalaj - Koszalin

Centrum Podróży Mandalaj Koszalin - Biuro Obsługi Rezerwacji Kolonie i Obozy.NET

 

 

Ludzie

Młodzi duchem, z wieloletnim stażem - nie tylko w turystyce. Z przyjemnością odpowiemy na  wszelkie Państwa pytania - więcej o nas

Mandalaj Koszalin 


Nasza siedziba:

Biuro Obsługi Rezerwacji:
Centrum Podróży Mandalaj
ul. Harcerska 9 C
75-073 Koszalin

Nasze Biuro Obsługi Klienta i Infolinia czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00.  Aktualnie - do odwołania -  nie prowadzimy bezpośredniej obsługi klientów w siedzibie firmy.

 

Dane rejestrowe biura:

  • Nip: 588-193-98-13
  • Regon: 193000591
  • Numer konta do wpłat: Mbank o/Koszalin:
    41 1140 2004 0000 3602 7592 3979

 

Dokumenty rejestrowe firmy:

 CEIDG-Mandalaj  Regon-Mandalaj

 

Aktywnie, ciekawie i przede wszystkim bezpiecznie

Gdy blisko 15 lat temu tworzyliśmy serwis Kolonie i Obozy.net chcieliśmy aby był on miejscem wyjątkowym, przeznaczonym dla osób szukających aktywnych i niebanalnych pomysłów na wakacje. I aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych kolonii i obozów od samego początku współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi kontrahentami posiadającymi wszelkie niezbędne i wymagane prawem zezwolenia oraz uprawnienia do organizowania imprez turystycznych. Z większością z nich pracujemy kolejny rok z rzędu, weryfikując po każdym sezonie jakość oferowanych przez nich świadczeń. A dzięki wieloletniemu doświadczeniu w turystyce doskonale znamy miejsca wypoczynku, oferowane obiekty, przewoźników oraz kadrę pedagogiczną, instruktorską obsługująca nasze kolonie i obozy.

Opinie o naszych koloniach i obozach

 

Na umowie otrzymanej przed dokonaniem rezerwacji wiążącej, każdorazowo znajdziecie Państwo numer wpisu do rejestru Organizatorów Turystycznych i Pośredników oraz informacje na temat obowiązkowego ubezpieczenia lub gwarancji bankowej. Wszystkie kolonie i obozy znajdujące się w naszym serwisie są zgłaszane przed wyjazdem do odpowiedniego Kuratorium.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl