Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

HIT! Bułgaria - Najlepszy Obóz Młodzieżowy w Bułgarii 12-18 lat na Lato 2020 - SŁONECZNY BRZEG - aquapark, all inclusive, super kadra, wycieczki!

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena od:: 2 065,00 zł 2065.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość os.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.38
Kod programu: EUROLS
Kod produktu: 247

Opis

BUŁGARIA obóz młodzieżowy 2020

Najlepszy Obóz Młodzieżowy w Bułgarii 2020 - Słoneczny Brzeg - dla dzieci i młodzieży 12-18 lat

Jeśli planujesz wakacje w Bułgarii to właśnie znalazłeś. Bułgarskie Kurorty to najlepszy obóz młodzieżowy w Bułgarii tego lata. Świetna kadra, polski rezydent we wszystkich turnusach, hotel z basenem, wyżywienie all inclusive soft, wycieczki w cenie + wizyta w aquaparkach, a przede wszystkim doskonała zabawa ...

Tego nie znajdziesz na innych obozach młodzieżowych w Bułgarii. Po prostu musisz tu być!

   

Miejsce:

Bułgaria - Słoneczny Brzeg - super obóz młodzieżowy w Bułgarii

Ważne dokumenty do pobrania:

 

Terminy i ceny:

Hotel Sunny Beauty Palace 3*

 • BULG1/20   04.07-15.07.2020 - 2065 zł Turnus Zamknięty
 • BULG2/20   11.07-22.07.2020 - 2065 zł Turnus Zamknięty
 • BULG3/20   18.07-29.07.2020 - 2065 zł Turnus Zamknięty
 • BULG4/20   25.07-05.08.2020 - 2065 zł Turnus Zamknięty

 

 

Cena zawiera:

 • 9 noclegów, wyżywienie all inclusive soft, ubezpieczenie, realizacja programu, transport, opieka wychowawców, opieka medyczna.

 

Dodatkowo płatne:

 • - połączenia antenowe, kieszonkowe, wydatki programowe, fakultatywne
 • - dopłata dla osób powyżej 18 lat - 100 zł/os. - opłata hotelowa
 • Wstępy (m.in.  park wodny Wielki Meder,   park wodny Action Aquapark,  rejs statkiem, wycieczka do Nessebaru, wieczór bułgarski), opłata klimatyczna, dodatkowy obiad na Słowacji  + suchy prowiant, dodatkowy obiad w Bułgarii - około 85 euro. Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.
 • - 10 zł - obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny -  zobacz co to jest TFG

  Informacje wyjazdowe

  Bułgarskie kurorty  Bułgarskie kurorty

KOLONIE I OBOZY DLA MŁODZIEŻY ZA GRANICĄ - LATO 2020

Słoneczny Brzeg określany jest często mianem Las Vegas Europy Wschodniej, z licznymi hotelami, restauracjami, dyskotekami, klubami i parkami wodnymi. Czeka na Was wiele atrakcji m.in.: wieczór bułgarski, pobyt w parku wodnym Action  Aquapark, rejs statkiem wzdłuż wybrzeża.

Bułgarskie Kurorty to pełen atrakcji, wyjątkowy obóz młodzieżowy w Bułgarii, który na zawsze pozostanie w pamięci.

! Najlepszy obóz młodzieżowy w Bułgarii z wycieczkami w cenie - idealny również dla młodszych uczestników 12-15 lat !

Obóz młodzieżowy w Bułgarii 2017

 

Obóz młodzieżowy w Bułgarii 12-18 lat - program:

Dzień 1: wyjazd z Polski,  przejazd na Słowację, nocleg,

Dzień 2: śniadanie, całodzienny pobyt na basenach termalnych w Wielkim Mederze. Kompleks rekreacyjny z 9 basenami krytymi i odkrytymi z licznymi zjeżdżalniami o temperaturze wody nawet do 38 stopni Celsjusza, obiadokolacja. Nocny przejazd do Bułgarii,

Dzień 3: śniadanie w formie suchego prowiantu, przyjazd do Słonecznego Brzegu.  Zakwaterowanie, zapoznanie  uczestników  z bazą noclegową, kolacja, nocleg,

Dzień 4 - 9: wypoczynek, realizacja programu:
- spacer po Słonecznym Brzegu – popularnym kurorcie tętniącym życiem 24 h/dobę,
- wycieczka do Nessebaru  nazywanego też „perłą Bułgarii” . Ze względu na wyjątkową wartość historyczną wpisany został na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Spacer uliczkami Starego Miasta z klimatycznymi kawiarenkami i pozostałościami budowli z czasów starożytnych,

- wieczór bułgarski , który pozwoli na poznanie bułgarskiej tradycji i kultury. Program folklorystyczny z pokazami tańców. W trakcie tradycyjne potrawy kuchni bułgarskiej,

3,5 h  rejs statkiem wzdłuż wybrzeża Słonecznego Brzegu -  na pokładzie  gry i zabawy z animatorem, dyskoteka z D-jem.  Możliwość korzystania ze zjeżdżalni wodnej, która znajduję się na statku. Ponadto podczas rejsu uczestnicy otrzymają obiad , wodę i napoje bezalkoholowe. Udana zabawa zagwarantowana !

- wodne szaleństwo w parku wodnym Action Aquapark – park o powierzchni  ok. 36 000 m2, oferujący ponad 30 różnych atrakcji wodnych. Znajdziecie tam basen z największą zjeżdżalnią o wysokości 18 m  i długości 120 m , z której zjedziecie z prędkością ponad 60 km/h. Poza tym do dyspozycji zjeżdżalnie: Kamikadze, tajemnicza Czarna Dziura, Niagara, Wyspa Przygód,

 • - gry i zabawy na plaży – freezby,  ringo, piłka wodna , siatkówka,
 • - konkursy na najoryginalniejszą rzeźbę z piasku,
 • - wybory Miss i Mistera obozu,
 • - wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele,
 • - program animacyjny, zajęcia sportowe i rekreacyjne,

Dzień 10: śniadanie, plażowanie, „shopping”, ostatnie wspólne zdjęcia, obiad. Wyjazd z Bułgarii, nocny przejazd  na Słowację,

Dzień 11: przyjazd na Słowację , obiadokolacja, nocleg,

Dzień 12: śniadanie, przejazd do Polski, zakończenie obozu.

 

Bułgaria obóz młodzieżowy Złote Piaski

 

Najlepszy obóz młodzieżowy w Bułgarii 2020 - jeszcze więcej atrakcji:

Bułgarskie Kurorty to najlepszy obóz młodzieżowy w Bułgarii tego lata. W trakcie obozu będzie czas na plażowanie, kąpiele wodne i słoneczne oraz doskonałą zabawę. Obóz przeznaczony dla lubiących zwiedzanie i poznawanie najciekawszych zakątków.


Zakwaterowanie na obozie:

Hotel Sunny Beauty Palace 3*  w Słonecznym Brzegu (lub inny o podobnym standardzie) w trakcie pobytu, pokoje  4-osobowe z łazienkami, TV- SAT, lodówką i  klimatyzacją. Położony ok. 800 m od plaży. Na terenie obiektu: basen z leżakami, restauracja, WI-FI  w holu przy recepcji, bar przy basenie i lobby bar, recepcja, kantor wymiany walut. Podczas noclegów tranzytowych hotele lub hostele.
 

Wyżywienie

Podczas pobytu w Słonecznym Brzegu wersja All inclusive Soft:

 • - 3 posiłki dziennie w formie bufetu: śniadania, obiady, kolacje.
 • - dodatkowo pomiędzy posiłkami przekąski m. in. ciasta, owoce lub lody.
 • - woda dostępna przez cały dzień.

Pierwsze świadczenie - kolacja, ostatnie - obiad. Wyżywienie w pozostałe dni - patrz program.

 

Ile pieniędzy zabrać na obóz młodzieżowy w Bułgarii?

Wycieczki programowe zawarte są w cenie obozu natomiast należy zabrać pieniądze na wstępy (m.in.  park wodny Wielki Meder, park wodny Action Aquapark, rejs statkiem, wycieczka do Nessebaru, wieczór bułgarski), opłata klimatyczna, dodatkowy obiad na Słowacji  + suchy prowiant, dodatkowy obiad w Bułgarii - około 85 euro. Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.

Dodatkowe pieniądze to kieszonkowe na własne wydatki - sugerujemy kwotę w granicach 100 euro + ewentualne wycieczki fakultatywne. Warto też zostawić w kieszeni kilka euro na drogę powrotną ;-)

 

Co zabrać na obóz młodzieżowy w Bułgarii ?

Uczestnicy obozu powinni posiadać obowiązkowo: dowód osobisty lub paszport ważny min. 6 miesięcy, legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 100 euro).

W dniu przyjazdu do hotelu pobierana będzie od uczestników kaucja zwrotna w wysokości 25 euro/os za ewentualne zniszczenia.
 
 

Dojazd na najlepszy obóz młodzieżowy w Bułgarii 2020

Autokar turystyczny obsługiwany przez 2 kierowców (klimatyzacja, WC, barek, DVD).
Na terenie Polski przejazdy w ramach połączeń antenowych realizowane będą w formie przejazdów pociągami, autokarami, minibusami pod opieką konwojenta przy min. 3 osobach.
 
W przypadku braku wymaganych min. 3 osób biuro ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Anulacja przejazdu antenowego nie upoważnia do bez kosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku uczestnik  wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
 

Najlepszy obóz młodzieżowy w Bułgarii 2020

 • - najlepsza kadra
 • - polski rezydent
 • - basen w hotelu
 • - wycieczki w cenie
 • - aquapark po drodze
 • - doskonała zabawa - plażowanie, animacje
 • - wyżywienie all inclusive
 
Dołącz do nas!
 

Autor programu:

Marzena Kroll
Marzena Kroll 

Od ponad 20 lat związana z turystyką. Wesoła, spontaniczna ale i rzeczowa. Miłośniczka podróży i świata, lubiąca pracę z ludźmi, uwielbiająca książki akcji i piosenki Grechuty i Niemena.

 

Opinie o obozie (2)

16 sierpnia 2013

Witam serdecznie! bardzo dziękuję Waszej firmie za udany wypoczynek mojego syna: świetnie zorganizowany transport, pobyt i program obozu.

29 sierpnia 2017

witam, córka 14-letnia Wiktoria , jest zachwycona obozem w Złotych Piksach w Bułgarii , był to jej najlepszy obóz w życiu. Jedzenie wyśmienite,organizacja na najwyższym poziomie, już się nie może doczekać przyszłego roku i wyjazdu z tą wspaniałą EKIPĄ .Fakt , miałam obawy przed puszczeniem jej w nieznane , z nieznanymi ludźmi i jeszcze zamawianie przez internet , ale moje obawy zostały wszystkie rozwiane , gdy córka dzwoniła i dzieliła się każdymi cudownymi chwilami spędzonymi w tak wspaniałym towarzystwie . Jedzenie to było to czego się obawiałam w czasie pobytu, ale po zdjęciach jakie codziennie przesyłała córka to było bardzo smaczne , urozmaicone i duży wybór wszystkiego..lody, naleśniki ,frytki ,owoce , napoje praktycznie o każdej porze i bez limitu. Polecam wszystkim, którzy maja obawy przed taką formą zamawiania kolonii , Ta firma na prawdę warta polecenia. -- Pozdrawiam BARBARA Kossowska

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl