Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Fantastyczny Obóz młodzieżowy LATO 2020 - Czarnogóra - Villa Lazi***

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena od:: 2 099,00 zł 2099.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość os.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.2475
Kod programu: Viva Lato
Kod produktu: F331-2462E_20151029143351

Opis

Obóz młodzieżowy w Czarnogórze - Lato 2020

Zagraniczne obozy młodzieżowe 14-19 lat - Czarnogóra - Villa Lazi ***

Czarnogóra obóz młodzieżowy z zakwaterowaniem w Villa Lazi*** w najbardziej imprezowej części Bałkanów!

Miejsce:

      Czarnogóra

Ważne dokumenty do pobrania:

Terminy i ceny: 

 • 02.07 - 13.07.2020 r. - 2099 pln  
 • 11.07 - 22.07.2020 r. - 2099 pln  
 • 20.07 - 31.07.2020 r. - 2099 pln  
 • 29.07 - 09.08.2020 r. - 2099 pln  
 • 07.08 - 18.08.2020 r. - 2099 pln  
 • 16.08 - 27.08.2020 r. - 2099 pln  

Cena zawiera: 

 • zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych,
 • 9 noclegów, 9 śniadań, 10 obiadów oraz 9 kolacji,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opiekę doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu,
 • min. jeden transport na plażę poza Budvą,
 • 10 dni niezapomnianej zabawy!!!

Cena nie zawiera: 

 • ubezpieczenia KL, NNW: 90 PLN/os.,
 • opłaty klimatycznej i administracyjnej: 20 EUR/os./turnus (płatne w autokarze),
 • obowiązkowej opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os. zobacz co to jest TFG
 Opcjonalnie: 
 • wycieczki fakultatywne,
 • prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR),
 • ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy,
 • Ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/ os.,
  Informacje wyjazdowe

 

Czarnogora-oboz-mlodziezowyObóz w Czarnogórze

 

LATO 2020 - NAJLEPSZE ZAGRANICZNE OBOZY MŁODZIEŻOWE 

Obóz dla młodzieży w Czarnogórze

Budva to miejscowość nazywana „Miami Czarnogóry”- najsłynniejsza, największa, najbardziej popularna, najbardziej rozrywkowa…Wszystkie określenia Budvy muszą zaczynać się od „naj”, bo jest niepowtarzalnym miejscem, które robi wrażenie na każdym odwiedzającym. Stare miasto z wąskimi uliczkami umieszczone na półwyspie, otoczone murami wygląda jak bajkowa kraina.

Niesamowicie bogaty charakter turystyczny miejscowości powoduje, że wakacje tutaj muszą być intensywne i plasują Budvę w czołówce adriatyckich kurortów wypoczynkowych. Możliwość rejsów łódkami na efektowne plaże np. na Wyspę Świetego Mikołaja zwaną Hawajami, ze względu na klimat i atmosferę, spacery klifami, bogate życie nocne to tylko przykłady atrakcji jakie oferuje wypoczynek w tej miejscowości. Przyłączcie się i jedźcie z nami na niezapomniane wakacje !!!

 

Obóz dla młodzieży w Czarnogórze

 

Tu mieszkamy:

Villa Lazi *** to klimatyczny obiekt z basenem z jacuzzi, drzewami kiwi i pięknym widokiem na Morze Adriatyckie. Dojście do plaży zajmuje ok. 25 minut. Na dwóch piętrach znajdują się pokoje dwu- i trzyosobowe z balkonem lub wyjściem na taras. W każdym pokoju znajduje się łazienka, klimatyzacja, lodówka, bezpłatne Wi-Fi oraz TV SAT. Obsługa regularnie sprząta i wymienia ręczniki oraz pościel. W wilii serwowane są śniadania, natomiast obiady i kolacje w tawernie znajdującej się przy promenadzie.

 

PROGRAM RAMOWY OBOZU MŁODZIEŻOWEGO W CZARNOGÓRZE

1 dzień

Zbiórka przy autokarze, ostatnie sprawdzenie czy mamy ważny paszport lub dowód osobisty i czas rozpocząć WAKACJE - wyjazd z Polski.

2 dzień

Przejazd przez: Czechy, Słowację, Węgry oraz Chorwację. Przyjazd w godzinach południowych do Budvy, obiad, zakwaterowanie, zasłużony odpoczynek, kolacja. Zebranie organizacyjne z kierownikiem obozu / rezydentem. Przedstawienie wszystkich opiekunów oraz ratowników. Zapoznanie się uczestników z regulaminami obozu, regulaminem BHP, regulaminem hotelu, omówienie planu obozu (tygodniowy plan pracy). Spacer po promenadzie.

3 dzień

Pobudka, obfite śniadanie i zaczynamy prawdziwe wakacje. Wyjście na plażę i spotkanie z ratownikiem obozowym. Bezpieczna kąpiel pod nadzorem to podstawa udanych wakacji. Plażowanie, kąpiel w morzu. Warto zabrać ze sobą buty do wody, z całą pewnością poprawiają one komfort kąpieli. Obiad, chwila odpoczynku i kolejny blok zajęciowy. Tym razem gry i zabawy integracyjne na terenie hotelu i przy basenie, pozwalające poznać się uczestnikom.

4 dzień

Po śniadaniu wyjście na plażę Mogren. Dla chętnych mini turniej piłki wodnej. Obiad, sjesta poobiednia, gry i zabawy przy basenie. Po kolacji wyjście na główną promenadę w Budvie. Dla chętnych wyjście na dyskotekę TOP HILL.

5 dzień

Po śniadaniu zostajemy w obiekcie gdzie przy basenie odbywają się gry i zabawy. Wyjście na obiad, po poobiednim odpoczynku wyjście na plażę i zawody pływackie. Odrobina rywalizacji jest zawsze wskazana. Po kolacji wyjście na promenadę gdzie rozpoczną się próby do hawajskiego flash moba. Wyspa Sveti Nikola, znajdująca się nieopodal Budvy jest nazywana „czarnogórskimi Hawajami” nazwa w żaden sposób nie jest przesadzona. Dlaczego? O tym przekonacie się już na miejscu.

6 dzień

Czas na kolejne atrakcje, jak zwykle dzień rozpocznie się od pożywnego śniadania, bierzemy najpotrzebniejsze rzeczy, koniecznie pamiętamy o nakryciu głowy i wyruszamy do Świętego Stefana. Sveti Stafan to skalisty półwysep (często nazywany wyspą), znajdujący się nieopodal Budvy. Na wyspie znajduje się luksusowy kompleks hotelowy. Jest to miejsce bardzo charakterystyczne dla Czarnogóry. Zdjęcia Śwętego Stefana bardzo często pojawiają się w publikacjach i na pocztówkach. Po plażowaniu wracamy do Budvy na obiad, a następnie po odpoczynku próby do flash moba. Po pełnym dniu atrakcji czas na kolację, ale nie ma jeszcze czasu na spanie. Jest to chwila na spacer po budwańskiej starówce. Nie jest to jednak zwykły spacer, jest to pierwsza cześć gry miejskiej. Przez świetną zabawę poznajemy miasto. Starówka Budvy jest pełna tajemnic i naprawdę jest tam co odkrywać…

7 dzień

Nie ma czasu na nudę! Po śniadaniu ruszamy w rejs na plażę Hawaje. Jest to idealne miejsce na prezentację hawajskiego flash moba. Wyjątkowe miejsce, więc świetna zabawa gwarantowana. Po tańcach i innych rozrywkach czas na obiad, ale nie zwalniamy tempa. Wracamy do Villi Lazi i cieszymy się jej urokami, podziwiamy przepiękne widoki i opalamy się przy basenie. W skrócie, zbieramy siły na wieczór. Po kolacji spacer po promenadzie, połączony z drugą turą gry miejskiej. Warto grać i dać z siebie wszystko, dla najlepszej grupy nagrody gwarantowane…

8 dzień

Poranna pobudka, po śniadaniu czas na plażowanie i kąpiele wodne, oczywiście pod czujnym okiem obozowego ratownika. Będąc w Czarnogórze zawsze należy pamiętać o kremie ochronnym. W Budvie nie ma czasu na chorowanie i cierpienie z powodu oparzeń słonecznych. Obiad, odpoczynek, a po nim świetna zabawa przy basenie. Po kolacji wieczorny spacer po budwańskiej promenadzie.

9 dzień

To już ostatnie dni wspaniałych wakacji, należy je wykorzystać w 100%. Po śniadaniu wyjście na plażę, czas na kąpiele wodne i słoneczne. Obiad, odpoczynek poobiedni i zajęcia zorganizowane przy basenie. Po kolacji wyjście na promenadę. Warto policzyć euro, które jeszcze zostało w kieszeniach, przecież nie można wrócić z wakacji bez pamiątek!

10 dzień

Po śniadaniu wyjście na plażę, obiad, gry i zabawy przy basenie, ostatnia kolacja w Czarnogórze i czas na podsumowania… Spotkanie z rezydentem i kierownikiem, pamiątkowe zdjęcia. Czas w którym uświadamiamy sobie, że to co dobre szybko się kończy. Czy przyjaźnie obozowe przetrwają? A może warto umówić się już na kolejny obóz oczywiście z Funclubem? J

11 dzień

Pobudka, pyszne śniadanie, wykwaterowanie z pokoi. Pozostawienie bagaży w bezpiecznym miejscu. Czas na naprawdę ostatnie zakupy, ostatnie wspólne zdjęcia, ostatni obiad. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

12 dzień

Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Powrót do miast położonych w północnej Polsce możliwy jest po północy (13 dnia).

Uwaga, powyższy plan jest ramowy i może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora.

Między 4 a 10 dniem obozu równolegle z programem odbywają się wycieczki fakultatywne. Ich dokładny opis i przybliżona cena znajduje się w zakładce wycieczki fakultatywne.

 

Czarnogóra obóz młodzieżowy

 

OPCJE FAKULTATYWNE (dla chętnych):

 • Boka Kotorska (Fiordy i weneckie miasta) - ok. 40 eur/os. (w cenie zawarty jest obiad na statku), 1,5 eur/os. wstęp do kościoła;
 • Kaniony rzeki Tary - ok. 45 euro/os. (w cenie zawarty wstęp do Parków Narodowych)
 • Albania (bunkry i mercedesy) - ok. 45 euro/os. (w cenie zawarte bilety wstępów)
 • Rejs Riwiera Budwańska & Piana Party - ok. 20 euro/os. (w cenie bezalkoholowy napój)
 • Montenegro Tour (w sercu Czarnogóry) - ok. 45 euro/os. (w cenie zawarte są bilety wstępów oraz przekąska)

Uwaga! podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu. Wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób

PAMIĘTAJ o zabraniu ze sobą WAŻNEGO DOWODU OSOBISTEGO lub PASZPORTU. Bez jednego z tych dokumentów nie będziesz mógł pojechać….A przecież nie może Cię zabraknąć!

 

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem.

 

Czarnogóra obóz młodzieżowy - dojazd:


Transport autokarem trwa około 24 godziny od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry oraz Chorwację. Przyjazd do Czarnogóry około południa. Wyjazd do Polski w okolicach godzin wieczornych. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie. Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

 

Miasta wyjazdu na obóz i dopłaty:

 • Bydgoszcz - 130 PLN
 • Chodzież - 130 PLN
 • Częstochowa - 0 PLN
 • Gdańsk - 180 PLN
 • Gdynia - 200 PLN
 • Gliwice - 0 PLN
 • Głogów - 160 PLN
 • Gorzów Wielkopolski - 150 PLN
 • Grudziądz - 160 PLN
 • Katowice - 0 PLN
 • Koszalin - 180 PLN
 • Kościan - 0 PLN
 • Kraków - 120 PLN
 • Legnica - 130 PLN
 • Leszno - 0 PLN
 • Lubin (dolnośląskie) - 130 PLN
 • Łódź - 0 PLN
 • Nowa Sól - 160 PLN
 • Opole - 0 PLN
 • Piła - 130 PLN
 • Piotrków Trybunalski - 0 PLN
 • Polkowice - 130 PLN
 • Poznań - 0 PLN
 • Rawicz - 0 PLN
 • Rzeszów - 180 PLN
 • Słupsk - 180 PLN
 • Szczecin - 180 PLN
 • Szczecinek - 150 PLN
 • Świebodzin - 120 PLN
 • Tarnów - 150 PLN
 • Tczew - 180 PLN
 • Toruń - 130 PLN
 • Warszawa - 0 PLN
 • Wrocław - 0 PLN
 • Zielona Góra - 160 PLN
 • Żory - 0 PLN

Opinie o obozie (3)

28 sierpnia 2017

Obóz Czarnogóra Budva Bardzo dziękujemy Państwu za wspaniałe wakacje naszych dziewczyn. Córki wróciły bardzo zadowolone i po ostatniej porażce kolonijnej powiedziała , że obóz ten był cudowny . Wiele atrakcji , bogaty program i fajna kadra. Dziękujemy i czekamy na kolejne spotkania z Waszymi propozycjami.

28 sierpnia 2017

Obóz Czarnogóra Budva Bardzo dziękujemy Państwu za wspaniałe wakacje naszych dziewczyn. Córki wróciły bardzo zadowolone i po ostatniej porażce kolonijnej powiedziała , że obóz ten był cudowny . Wiele atrakcji , bogaty program i fajna kadra. Dziękujemy i czekamy na kolejne spotkania z Waszymi propozycjami.

16 sierpnia 2019

Termin 24.07. Porazka organizacyjna. Obiady zimne. Do picia zamiast napoi woda w dzbankach jak sie okazalo kranowka. Zdarzalo sie ze brakowalo miejsc przy stolach dla obozowiczow. Porcje male i niezbyt smaczne. Nie polecam. Za te pieniadze to mozna ciekawsze oferty znalezc.

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl