Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Kolonie dla dzieci nad morzem Świnoujście 2020 - Obóz Tajemnice Fortów Świnoujścia + Heide Park, Oceanarium ...

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena od:: 1 615,00 zł 1 690,00 zł 1615.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 3.96
Kod programu: MILOLST
Kod produktu: 249

Opis

Wyjątkowe kolonie w Polsce 2020 - Tajemnice fortów Świnoujścia

Obóz nad morzem dla dzieci ciekawych świata  (9-13 lat, 14-17 lat).

ŚWINOUJŚCIE. To uzdrowisko, port morski, słońce, złoty piasek i niezwykłe krajobrazy. W programie całodzienne szaleństwo w Heide Parku w Niemczech ze słynnym Colossosem, spotkanie oko w oko z XIX - wiecznym Pruskim Komendantem i świetna zabawa we wczesnośredniowiecznej osadzie Słowian i Wikingów. W Świnoujściu nie można się nudzić. Jedna wizyta to za mało, żeby je w pełni poznać, ale wystarczająco aby się w nim zakochać i chcieć już zawsze do niego wracać.

Zapraszamy byście osobiście przekonali się dlaczego nasze kolonie dla dzieci nad morzem są tak często wybierane przez nowych i Stałych Klientów ...

   

Miejsce: 

       Pomorze Zachodnie

Ważne dokumenty do pobrania: 

Terminy i ceny: 

Terminy i ceny:  DW Kaliszanka

KSWK1/20     09.07-19.07.2020 - 1690 zł - brak miejsc / na zapytanie
KSWK2/20     20.07-30.07.2020 - 1690 zł
KSWK3/20     11.08-21.08.2020 - 1690 zł

Promocja! Do 29.02.2020 możesz zarezerwować ten obóz taniej wykorzystując zniżkę za wczesną rezerwację w wysokości 75 zł. 

Cena zawiera: 

 • 10 noclegów,
 • wyżywienie,
 • ubezpieczenie,
 • realizacja programu,
 • transfer bagaży z dworca PKP do ośrodka i z ośrodka na dworzec PKP,
 • opieka wychowawców.

Cena nie zawiera: 

 • dopłaty do połączeń antenowych,
 • wydatki programowe (opłacane indywidualnie przez uczestników obozu): Wstęp do Heide Parkuok. 24 euro, wstęp do Oceanarium w Stralsundzie -  dzieci 4-16 lat – ok. 10 euro , dzieci od 17 lat – ok. 13 euro.
 • fakultet: - Hansa Park (Niemcy) - całodzienny pobyt w Parku Rozrywki. Koszt wycieczki od osoby 180 zł  + 23 euro.
 • opłaty w euro należy regulować w autokarze w dniu wyjazdu

W związku z rezerwacją autokaru na wycieczkę fakultatywną decyzję o udziale w fakultecie należy podjąć podczas rezerwacji obozu lub najpóźniej 2 miesiące przed terminem obozu. W innym przypadku może brakować miejsc.

  Informacje wyjazdowe


Kolonie dla dzieci nad morzem

 

Super Kolonie dla dzieci nad morzem Świnoujście 2020

ŚWINOUJŚCIE - Miasto znane i nieznane. To uzdrowisko, port morski, słońce, złoty piasek i niezwykłe krajobrazy. W programie całodzienne szaleństwo w Heide Parku ze słynnym Colossosem. Wizyta w Oceanarium w Stralsundzie i  spotkanie oko w oko z XIX - wiecznym Pruskim Komendantem. W Świnoujściu nie można się nudzić. Jedna wizyta to za mało, żeby je w pełni poznać, ale wystarczająco aby się w nim zakochać i chcieć już zawsze do niego wracać.... Zapraszamy na jedne z najchętniej wybieranych w ubiegłych sezonach kolonie dla dzieci nad morzem w sezonie 2020.

Dlaczego warto wybrać kolonie w Świnoujściu?

 • Super program,
 • Sprawdzony ośrodek,
 • wycieczka do najbardziej popularnego parku rozrywki w cenie,
 • Dla chętnych - za dopłatą - Hansa Park

 

Kolonie nad morzem dla dzieci - tu mieszkamy:

Dom Wczasowy KALISZANKA www.dwkaliszanka.pl położony ok. 300 m od morza. Pokoje 3,4,5,6-osobowe z łazienkami. Na terenie obiektu znajdują się: stołówka, świetlica, sala TV,  na każdym piętrze hol z TV.

 

Wyżywienie

3 posiłki dziennie + podwieczorek. Podczas całodziennych wycieczek suchy prowiant. Pierwsze świadczenie - kolacja, ostatnie - śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Super kolonie dla dzieci nad morzem i super program, a w nim:

 • - wycieczka do Heide Parku k/Hamburga, największego parku rozrywki w północnej części Niemiec, o powierzchni 85 ha ( otwarty w 1978 r.). Piękny park z doskonałą infrastrukturą gwarantuje niezapomnianą wycieczkę! Największą atrakcją jest COLOSSOS - pędząca z szybkością 120 km/h największa na świecie drewniana kolejka górska, zapisana w Księdze Rekordów Guinnessa. Oprócz tego Scream, Krake, Desert Race, Flug der Damonen, Mountain Rafting, Big Loop, i wiele innych fantastycznych atrakcji dla każdego! (wstęp płatny indywidualnie ok. 24 euro),
 • - wycieczka do Oceanarium w Stralsundzie w Niemczech -  jednego z największych oceanariów na świecie o powierzchni 9,7 tys. m2, w którym znajduje się tu ok. 7 tys. gatunków roślin i zwierząt żyjących w wodach Bałtyku, Morza Północnego, północnego Atlantyku i Morza Polarnego, m.in.: jesiotry, wężynkę, dorsza, stornię, gładzicę, meduzy czy ośmiornice. Dodatkową atrakcją tego miejsca są pokazy karmienia! (wstęp płatny indywidualnie  dzieci 4-16 lat – ok. 10 euro , dzieci od 17 lat – ok. 13 euro. ),
 • - spacer po Świnoujściu - promenada nadmorska z muszlą koncertową, Terminal Promowy - jeden z najnowocześniejszych na Bałtyku,
 • -Szlakiem Fortów Świnoujścia - gra terenowa Fort Anioła. Zadania umysłowe i sprawnościowe - dzięki dobrej współpracy w grupie i zaangażowaniu podbijecie niezdobyte dotąd forty, podsumowanie gry, wręczenie nagród dla najlepszej drużyny,
 • - wizyta w Forcie Gerharda - szkolenie wojskowe  przeprowadzone przez Pruskiego Komendanta - próba ciemności, wojskowa musztra, pomyślne przejście szkolenia kończy się pasowaniem na kadeta. Na zakończenie ognisko  z pieczeniem kiełbasek,
 • - spacer do Wiatraka - wizytówki Świnoujścia, Fortu Anioła i Fortu Zachodniego,
 • - dla aktywnych - poranny lub wieczorny jogging, ćwiczenia relaksacyjne na siłowni zewnętrznej z urządzeniami: biegacz, narciarz, wahadło i inne. To świetna forma aktywnego spędzania wolnego czasu,
 • - wieczory legend i zagadek, konkurs piosenki, kalambury, wybory Miss i Mistera,
 • wypoczynek i dobra zabawa czyli m.in.
  • - konkurs budowli piaskowych z nagrodami,
  • - Neptunalia - spotkanie z Neptunem i Prozerpiną,
  • - plażowanie i kąpiele w morzu,
  • - program animacyjny, zajęcia sportowe,
  • - dyskoteki.

 

Wydatki programowe - obowiązkowe:

Wstęp do:

 • Heide Parku – ok. 24 euro,
 • Oceanarium w Stralsundzie -  dzieci 4-16 lat – ok. 10 euro , dzieci od 17 lat – ok. 13 euro.

Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników obozu. 

 

Fakultatywnie - wycieczka HANSA PARK!

Hansa Park (Niemcy) - całodzienny pobyt w Parku Rozrywki. Koszt wycieczki od osoby 180 zł + 23 euro.

Wycieczka odbędzie się przy uzbieraniu odpowiedniej liczby chętnych.

W związku z rezerwacją autokaru na wycieczkę fakultatywną decyzję o udziale w fakultecie należy podjąć podczas rezerwacji obozu lub najpóźniej 2 miesiące przed terminem obozu. W innym przypadku może brakować miejsc.

 

Uwaga!

Uczestnicy powinni posiadać: obowiązkowo  dowód osobisty lub paszport ważny min.  6 miesięcy, legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy, kieszonkowe.

zobacz ważne informacje dodatkowe

 

Obóz nad morzem w Świnoujściu

 

Dojazd na kolonie dla dzieci nad morzem 2020


Dojazd na kolonie w Świnoujściu realizowany będą w formie przejazdów pociągami, autokarami (w tym autokarami rejsowymi np. PKS, FlixBus itp. lub minibusami pod opieką konwojenta przy min. 3 uczestnikach.

W przypadku braku wymaganych min. 3 osób biuro  ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Anulacja przejazdu antenowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku uczestnik  wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.

Dodatkowe informacje:

 • osoby bez legitymacji szkolnej zobowiązane są do dopłaty do pełnego biletu.
 • dojazd pociągiem odbywa się pod opieką wychowawcy lub konwojenta.
 • Przy dojeździe własnym zakwaterowanie po godz. 16:00. Transport za dopłata wg tabelki. 
Bydgoszcz   Gdańsk   Koszalin Olsztyn Poznań   Szczecin Tczew Warszawa
190 zł   190 zł   190 zł 180 zł 200 zł   90 zł 190 zł 250 zł

 

Autor programu:

Marzena Kroll
Marzena Kroll 

Od ponad 20 lat związana z turystyką. Wesoła, spontaniczna ale i rzeczowa. Miłośniczka podróży i świata, lubiąca pracę z ludźmi, uwielbiająca książki akcji i piosenki Grechuty i Niemena.

 

Zapraszamy na wyjątkowe kolonie dla dzieci nad morzem Świnoujście 2020

 Kolonie w Świnoujściu

Opinie o obozie (2)

5 września 2016

Moja córka była na kolonii w Świnoujściu I przyjechała bardzo zadowolona. Sam proces rezerwacji był bardzo intuicyjny. Dodatkowe pytania nie zostawały bez odpowiedzi. Dojazd z i do Gdańska – bardzo dobrze zorganizowany. Na miejscu: Jedzenie – śniadania i kolacje były monotonne ( takie same przez cały pobyt), obiady – ok. Plan zajęć dobrze przygotowany, dzieciaki miały trochę wolnego czasu, zajęcia w grupach były ciekawie zorganizowane. Wycieczki do Niemiec i Danii rekompensowały dość długi przejazd. Ogólna ocena bardzo dobra, na pewno będziemy dalej korzystać z Waszej oferty w dalszych latach.

30 sierpnia 2017

kolonia Swinoujście 2017 - dziewczynki były zadowolone z pobytu , jak stwierdziły kolonia była "luzacka" :) nie zabierali telefonów ... było dużo czasu wolnego i dużo swobody , mam nadzieje ze pomimo tego opieka była dobra. Jedynie co mnie zdziwiło to organizacja powrotu pociągiem - dzieci były rozsypane po różnych przedziałach,czy nie można było wcześniej zakupić biletów tak aby dzieci wracały razem w przedziałach ? A poza tym ok Dziękuje i pozdrawiam Mirela Lewandowska

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl