- Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
- Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
- Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
- Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
- Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie dla dzieci z nauką pływania + moc przygód - Węgierska Górka - kolonie w górach dla dzieci 7-12 lat
towar niedostępny
Opis
Aktywne kolonie letnie w Polsce 2020
Kolonie dla dzieci z nauką pływania - Węgierska Górka - 7-12 lat
Niezwykłe kolonie dla dzieci z nauką pływania. Świetny ośrodek - duży ogrodzony teren, boiska sportowe, basen zewnętrzny. Doskonała opieka sprawdzonych wychowawców i małe grupy oraz świetny, autorski program z mnóstwem atrakcji ...
Kolonie dla dzieci z nauką pływania - Lato 2020
Węgierska Górka - kolonie letnie dla dzieci 7-12 lat
Kolonie dla dzieci z nauką pływania w Węgierskiej Górce to obóz dla maluchów w wieku 7-12 lat, który daje możliwość bezpiecznej i profesjonalnej nauki pływania (co najmniej 15 h zajęć w wodzie podczas całego obozu). Prowadzony jest przez doświadczonych instruktorów i trenerów, którzy przełamią ewentualny lęk przed wodą i pomogą w zdobywaniu nowych umiejętności. Zajęcia rozpoczynać będziemy od rozgrzewki „na sucho”, a trening w wodzie poprowadzimy na strzeżonej pływalni z podgrzewaną i ozonowaną wodą. Pływanie możemy polecić każdemu dziecku! Zajęcia na pływalni są doskonałą zabawą. Dzieciaki, które mają możliwość wczesnego oswojenia się z wodą, są bardziej zahartowane, zdrowsze i sprawniejsze.
Obóz jest skierowany do dzieci, które nie potrafią pływać lub pływają bardzo słabo, a oprócz tego kochają ruch i dobrą zabawę. Duża dawka sportowych atrakcji uzupełniana klasycznymi przygodowymi propozycjami to gwarancja udanych wakacji!
Minimum 15 godzin w turnusie przeznaczonych na zajęcia z nauki pływania, doskonała opieka i małe grupy oraz aktywny program obozu.
Kolonie letnie w górach - tu mieszkamy
Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym Azalia, w pokojach 3-, 4-, 5- osobowych o hotelowym standardzie z pełnym węzłem sanitarnym. Na terenie ośrodka znajdują się między innymi: duży, ogrodzony zielony teren, boiska do siatkówki, boisko do piłki nożnej, basen zewnętrzny, sala fitness, sale warsztatowe, bilard, ping-pong i wiele innych atrakcji. Reszta obiektów sportowych jest oddalona od ośrodka o około 1 km.
Wyżywienie
- 4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się obiadokolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.
Kolonie dla dzieci z nauką pływania - program
-
Rozgrzewka na sucho. Jest bardzo ważna i nie wolno o niej zapominać. Rozgrzewka może mieć różny charakter, a także składać się z różnych zestawów ćwiczeń. Instruktorzy przed każdym wejściem do wody prowadzić będą przyjemne ćwiczenia dostosowane do wieku i możliwości Uczestników.
-
Nauka pływania. W bezstresowej i przyjaznej atmosferze będziemy oswajać się z wodą i poznawać różne style pływackie – zaczniemy od grzbietu, który uznawany jest za najłatwiejszy styl. Po opanowaniu jego podstaw przyjdzie czas na kraul (styl dowolny). Mali pływacy wykorzystywać będą deski i inne pomoce, które zdecydowanie ułatwią wykonywanie ćwiczeń. Każda lekcja będzie się składać z rozgrzewki na lądzie, rozgrzewki w wodzie, ćwiczeń technicznych, ćwiczeń rozluźniających, zabawy w wodzie. Wszystkie zajęcia prowadzone będą oczywiście pod okiem ratownika WOPR i instruktora.
-
Gry i zabawy w wodzie. Chwilą wytchnienia w codziennym treningu będą rozmaite gry i zabawy w basenie. Wodna piłka siatkowa, łowienie krążka, wyścigi z deską – to wszystko pomoże nam w doskonaleniu zdolności motorycznych, a przy okazji da dużo dobrej zabawy!
-
Historia i idole. Czy wiesz, że w 1869 roku w Londynie powstało pierwsze towarzystwo pływackie i rozegrano pierwsze zawody? Jakim stylem pływa Paweł Korzeniowski? Ile medali w swojej karierze zdobyła Otylia Jędrzejczak? Kim jest Michael Phelps? W programie prelekcja dotycząca historii pływania i sylwetki najznakomitszych pływaków świata.
-
Jak to robią najlepsi. Na podstawie filmowych relacji z zawodów pływackich Uczestnicy będą mieli okazję przyjrzeć się jak pływają najlepsi. Na koniec obozu zostaną zorganizowane obozowe minimistrzostwa pływackie – wyłonimy najlepszych pływaków, których nagrodzimy pucharem.
-
Dzień otwarty. Abyście mogli poznać smak nowych aktywności sportowych, proponujemy Wam uczestnictwo w modelowych zajęciach innych obozów. Dzięki temu każdy z Was będzie miał szansę odkryć bogactwo różnych dyscyplin, a także aktywnie spędzić czas w odmienny sposób. A może narodzi się nowa pasja?
-
Moc atrakcji. Czeka Was wspaniała wycieczka na Górę Żar. To ponad 760 m n.p.m., gdzie dostaniemy się kolejką linowo-terenową w zaledwie 8 minut! Góra Żar jest bardzo dobrym punktem widokowym na Kotlinę Żywiecką, Beskid Żywiecki czy Beskid Śląski. Na miejscu czekać będzie na nas duża dawka adrenaliny – park linowy Trollandia, zjeżdżalnia pontonowa i tor saneczkowy! Po szaleństwach sportowych odwiedzimy Żywiec, a tam Zamek Habsburgów i rynek. Będziecie mieć też chwilę dla siebie smiley
-
Górska wyprawa! Świeże powietrze i spacerek szlakiem górskim to świetny pomysł na aktywny wypoczynek. Zaopatrzeni w suchy prowiant i dobry humor wejdziemy na szczyt Skrzyczne, którego wierzchołek znajduje się na wysokości 1257 m n.p.m. To jeden z 28 szczytów zaliczanych do Korony Gór Polski. Najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego. Gwarantujący przepiękne widoki na Beskid Żywiecki , Beskid Mały oraz Kotlinę Żywiecką.
-
Zajęcia ogólnosportowe. Aby wzmocnić siłę mięśni i poprawić kondycję, Uczestnicy wezmą udział w różnych zajęciach ogólnosportowych – poranna rozgrzewka, gry zespołowe, wyścigi i konkursy z nagrodami.
-
Marsze na orientację. Podczas chwili odpoczynku pójdziemy do lasu, gdzie nauczymy Cię poprawnie korzystać z mapy i kompasu. Opowiemy także, jak właściwie wyznaczać kierunek północy bez kompasu, czym jest siatka geograficzna oraz skala mapy. Wszystkie te elementy połączymy w grę terenową z licznymi zadaniami i zagadkami, które będą znajdować się na punktach kontrolnych.
-
Gry i zabawy terenowe. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w grach i zabawach terenowych wykorzystując umiejętności, których nauczą się w trakcie obozu. Za pomocą mapy i specjalnych wskazówek postarają się odkryć to, co czai się tuż za rogiem… W programie podchody i nocne „świetliki”.
-
Zajęcia integracyjne. Na naszych obozach przykładamy dużą wagę do tego, aby Uczestnicy szybko nawiązali nowe znajomości i tworzyli zgraną grupę, dlatego przez cały turnus przeprowadzamy specjalnie przygotowane zabawy integracyjne i zadania team buildingowe, które pomagają zbudować i podtrzymać dobre relacje w grupie.
Ponadto w programie:
- dyskoteki z motywem przewodnim
- ognisko z pieczeniem kiełbasek
- team building, gry, zabawy i konkursy
- turnieje gier drużynowych z Uczestnikami innych obozów
A dla chętnych - za dodatkową opłatą - Energylandia:
Cena wycieczki to 120 zł. Realizacja zajęć uzależniona od ilości zapisanych osób. Całodzienny wyjazd do parku rozrywki w miejscowości Zator, na granicy Śląska i Małopolski. Zajmuje obszar 26 ha. Kilkadziesiąt atrakcji dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Atrakcje podzielone są na 4 strefy:
Atrakcje Energylandii podzielone są na 4 strefy:
- Bajkolandia – kraina, w której dzieci spotykają się z postaciami ulubionych bajek, kreskówek i filmów; niczym bohaterowie najpiękniejszych przygód mogą zostać kierowcami, pilotami, strażakami, księżniczkami, krasnalami lub niesfornymi zwierzątkami. Karuzele, minicoastery, autka i samolociki tworzące urozmaiconą strefę dla najmłodszych są niezwykle bezpieczne i przyjazne.
- Strefa familijna – atrakcje dla całych rodzin, m.in. kilka roller coasterów, wodne spływy, kolejka widokowa, wyścigi na torze Formuła Autodrom. Na niektórych atrakcjach w tej strefie obowiązuje limit wzrostu: min. 140 cm.
- Strefa ekstremalna – maksimum adrenaliny, potężna dawka radości i zabawa na najwyższych obrotach. Są tutaj najszybsze i największe roller coastery, ogromne wahadło Azec Swing, 40-metrowe ramię Space Boostera.
- Water Park – naśladuje tropikalną wyspę, gdzie można odpocząć w cieniu parasola w otoczeniu, jak na egzotycznej wyspie. Dodatkowo: 20 gier i zabaw interaktywnych, 4 sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry), nowoczesne kino 7D, sklepy z gadżetami.
- Energylandia oferuje także warsztaty edukacyjne i artystyczne, pokazy pirotechniczne oraz inne niesamowite atrakcje. Dzieci mogą zobaczyć, jak wygląda laboratorium szalonego naukowca, dowiedzieć się, czym jest mapping 3D lub zobaczyć ciekawe musicale. Pokazy odbywają się cały dzień i są dostępne dla wszystkich.
Co zabrać na kolonie dla dzieci z nauką pływania?
Przede wszystkim zabierz: ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
Ponadto:
- wygodny ubiór do ćwiczeń fizycznych (kilka na zmianę), dres sportowy, przeciwdeszczową kurtkę sportową, obuwie sportowe
- mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar
- przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
- strój kąpielowy/kąpielówki, czepek, okulary pływackie, klapki, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), latarkę z zapasem baterii
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.