Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

HIT! Niezapomniane kolonie dla małych dzieci nad jeziorem 2021 - Mały Farmer i piękny Zalew Koronowski - 8-13 lat

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena od:: 1 799,00 zł 1 949,00 zł 1799.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość os.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.38
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: 0F81-58473

Opis

Ciekawe obozy dla dzieci w Polsce - 2021

Kolonie dla małych dzieci nad Jeziorem Koronowskim - Mały Farmer - obóz dla dzieci 8-13 lat

Mały Farmer to obóz cieszący się dużym zainteresowaniem rodziców i uczestników. To idealne kolonie dla małych dzieci nad jeziorem, w których staramy się przekazać atmosferę jaka panowała podczas wakacji u babci na wsi. Pokażemy co można znaleźć w wiejskiej kuchni, na łące czy w warzywniaku. Spotkamy się z garncarzem, odwiedzimy dawną kopalnię, a wszystko w małych grupach (1 opiekun na ok. 10 uczestników) i pod okiem specjalnie przeszkolonej kadry ...

Często polecany! Obóz Mały Farmer jest bardzo częściej niż podobne imprezy polecany przez uczestników i rodziców.

Miejsce: 

Bory Tucholskie - kolonie dla małych dzieci nad jeziorem koronowskim

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

TERMINY I CENY na Kolonie 2021:

I     28.06 - 08.07.2021 - 2149 zł 
II    09.07 - 19.07.2021 - 2149 zł 
III   20.07 - 30.07.2021 - 2149 zł
IV   31.07 - 10.08.2021 - 2149 zł
V    11.08 - 21.08.2021 - 2149 zł
VI   22.08 - 30.08.2021 - 1949 zł

 

Zimowa Promocja - nawet 400 zł taniej! 

150 zł zniżki za wczesną rezerwację (do wyczerpania się miejsc w danym terminie, nie dłużej niż do 14.02.2021) + dodatkowy rabat 150 zł  dla uczestników ubiegłorocznych obozów w Zamrzenicy, Dąbkach (Carbo), Dziwnówku, Mrzeżynie (Fama Sta) i Spale + specjalne zniżki dla RODZIEŃSTWA (- 100 zł)  lub  PRZYJACIÓŁ (do - 100 zł) - zobacz szczegóły promocji

Uwaga! Rabat - 150 zł nalicza się automatycznie przy rezerwacji, natomiast dodatkowe zniżki np. za Rodzeństwo czy Przyjaciół naliczone będą ręcznie na odsyłanej umowie.

 

  Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

Cena zawiera: 

 • Zakwaterowanie: 10 noclegów (turnus VI - 8 noclegów), wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA. Kadra:ratownicy wodni, przewodnicy, członkowie PZW, leśnicy, instruktorzy: survivalu, strzelectwa sportowego, wspinaczki, paintballu i samoobrony

Cena nie zawiera:

Za dodatkową opłatą:

 • Dojazd - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, 
 • atrakcje fakultatywne - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 

Kaucja na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu

  Zobacz nowe zdjęcia z ośrodka

  Informacje wyjazdowe

 

Kolonie dla małych dzieci nad jeziorem

 

Ciekawe obozy dla dzieci w Polsce 2021

Wyjątkowe kolonie dla małych dzieci nad jeziorem - Mały Farmer - 8-13 lat

 • - bardzo dobrze oceniany i często polecany przez uczestników i rodziców program
 • - oryginalny, autorski program pobytu - idealny dla najmłodszych
 • - pięknie położony ośrodek - nad jednym z najbardziej niezwykłych akwenów w Polsce
 • - małe grupy - 1 opiekun na ok. 10 uczestników i wyselekcjonowana kadra

nowa galeria zdjęć z 1 turnusu Lato 2019

 

Kolonie dla najmłodszych - tu mieszkamy:

Bezpośrednio nad uroczym Zalewem Koronowskim, w otoczeniu pięknych lasów, na skraju Borów Tucholskich znajduje się magiczne miejsce. Ośrodek Leśne Ustronie to miejsce stworzone do niczym nieskrępowanego wypoczynku.

Obozowicze zakwaterowani będą w drewnianych domkach campingowych 6 - 7 osobowych typu -Brda” oraz 3 - 4 osobowych typu -Chata” usytuowanych na 5,5 hektarowym terenie, w suchym, sosnowym lesie, w dolinie rzeki Brdy. Wszystkie domki posiadają łazienki (umywalka, natrysk, WC) i aneks kuchenny z chłodziarką i podstawowym wyposażeniem kuchennym.

Na uczestników naszych kolonii czekają między innymi: kawiarnia z salą dyskotekową i słonecznym tarasem, świetlica z telewizorem, biblioteka, sklepik spożywczy, boiska do gier i zabaw czy własna, wydzielona plaża z pomostami i strzeżonym kąpieliskiem

 

Kolonie nad jeziorem - Zamrzenica

 

Mały Farmer - kolonie dla małych dzieci nad jeziorem - atrakcje w programie:

Wakacje na wsi to doskonały, autorski program przeznaczony specjalnie dla małych dzieci.  Realizacja bogatego programu obozu będzie dostosowana do indywidualnych możliwości uczestników, a wszystkie zajęcia odbywać się będą pod fachową opieką wychowawców (1/10 os.), ratowników wodnych i instruktorów. Na miejscu będzie też możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (patrz uwagi). Każdy uczestnik otrzyma „farmerski medal”.

 

W programie obozu Mały Farmer

 • w gospodarstwie: poznanie narzędzi i urządzeń rolniczych, opieka i zabawa ze zwierzętami domowymi (kury, króliki, świnie, psy, koty, kozy), czyszczenie obory, karmienie świń i kur, zbieranie jajek, oporządzanie królików, układanie drewna, wyciąganie wody ze studni i transport wody na szondach, pranie rzeczy szarym mydłem na starej tarce, nauka robienia pamiątek z siana, słomy i innych płodów rolnych, przędzenie wełny.
 • na polu i łące: prowadzenie traktora (z instruktorem), zdjęcia w kabinie kombajnu, poznanie różnych odmian zboża, pomoc przy sianokosach lub żniwach, pokaz koszenia kosą, nauka wiązania zboża lub przewracania siana, zabawy w stogu siana.
 • w warzywniku: rozpoznawanie i zbieranie warzyw i owoców, pielęgnacja grządek (sadzenie, plewienie, okopywanie, podlewanie).
 • w wiejskiej kuchni (wszystko z własnoręcznie zebranych produktów): smażenie jajecznicy, robienie sera ze szczypiorkiem, wyrabianie ciasta drożdżowego i wypiek ciasta z owocami, kiszenie ogórków, pokaz wyrabiania masła, śmietany i białego sera, wyciskanie soków warzywnych i owocowych, gotowanie kompotów, przygotowywanie sałatek, surówek i galaretek, smażenie naleśników, pestkowanie wiśni i czereśni, przygotowanie koktajlu owocowego.
 • w sadzie: zbieranie jabłek, wiśni i czereśni.
 • w lesie: zielarstwo - rozpoznawanie jadalnych roślin, grzybów i tropów zwierząt, zbieranie runa leśnego, wędkowanie, nauka samodzielnego przygotowywania posiłków na leśnych biwakach, edukacyjna audio wycieczka - aktywne poznawanie lasu (rozpoznawanie śpiewu ptaków i odgłosów zwierząt).
 • w dawnej wsi: aktywne poznanie starych, ginących zawodów dawnej wsi:
  • spotkanie z garncarzem i warsztaty lepienia w glinie, poznanie metod garncarskich, samodzielne wykonanie produktów z gliny garncarskiej,
  • pokaz piekarstwa, własnoręczny wyrób podpłomyków,
  • wiejska zagroda (kozy, kury, króliki).
 • w dawnej kopalni: zwiedzanie pozostałości po jedynej w Polsce północnej podziemnej kopalni węgla brunatnego, spotkanie z duchem kopalni - Skarbnikiem, poszukiwanie skarbu górnika Wilhelma, interaktywna przygoda w Starej Maszynowni (górnicza wioska z Borów Tucholskich sprzed 100 lat), samodzielny wyrób czako - galowego nakrycia głowy górnika; wygraj kopalnię (fabularna gra terenowa) - wcielanie się w postacie z XIX-wiecznej, przemysłowej wioski górniczej, rozwiązywanie zagadek i odkrywanie tajemnic; stare kino: pokaz krótkich, niemych filmów z XIX wieku. 
 • gry i zabawy z przeszłości: stara kręgielnia, labirynt kulkowy, sensoryczna ścieżka Bosego Antka, strzelanie z procy i inne historyczne zabawy.
 • sport i rekreacja: turnieje sportowe, wycieczki kajakowe i rowerowe, ześlizgi do wody (slip’n slide), kąpiele w jeziorze i zabawy na dętkach (pod opieką ratownika wodnego), zajęcia taneczno-muzyczne, robienie „gniotek”, baloniada, ogniska z pieczeniem kiełbasek; elementy alpinistyki: wspinaczka po skrzynkach i zjazd „kolejką tyrolską”.

 Każdy uczestnik otrzyma „farmerski medal”.

Od uczestników wymagana jest umiejętność jazdy na dwukołowym rowerze.

Kolonie dla małych dzieci nad jeziorem

 

Co zabrać na kolonie dla małych dzieci nad jeziorem - Mały Farmer?

Więcej informacji na temat niezbędnego wyposażenia na kolonii oraz:

 • godzinach przyjazdu na kolonie dla małych dzieci nad jeziorem koronowskim
 • leków i specjalnych diet
 • obowiązkowej kaucji zwrotnej pobieranej 1 dnia obozu
 • i wielu innych ważnych rzeczach

znajdziesz pod poniższym linkiem. Ważne informacje stanowią integralną część oferty prosimy zatem o dokładne zapoznanie się z listą

 

DOJAZD WŁASNY

Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 15:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 12:00.

Najlepsze kolonie dla dzieci nad jezioremMały Farmer to najlepsze kolonie dla małych dzieci nad jeziorem - polecam ...

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl