Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Obozy Intercamp 2019 - Wicie - Profesjonalny Obóz Produkcji Muzycznej - dla młodzieży 13-19 lat

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena od:: 2 399,00 zł 2399.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod programu: Kompas
Kod produktu: 8F56-56103

Opis

Kompas - obozy Intercamp 2019 - WICIE

Obóz młodzieżowy nad morzem - obóz Produkcji Muzycznej 13-19 lat.

Obozy Intercamp to propozycje dla najbardziej wymagających. Małe grupy, świetna kadra i profesjonalnie prowadzone warsztaty. Zapraszamy na Obóż Produkcji Muzycznej w Wiciu. Program obozu skierowany jest do osób zainteresowanych zarówno nagrywaniem, produkcją, jak i tworzeniem muzyki. Na obóz warto zabrać swój laptop z dostępnym oprogramowaniem do nagrań (np. Reaper, Audacity, FL Studio, Cubase, Reason) oraz słuchawki.  

   

Miejsce: 

Wicie, OW Diuna, Kompas obozy Intercamp 2019

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

TERMINY I CENY: 

Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty w sezonie Lato 2019. Nowe terminy i ceny wyjazdów na Kolonie i Obozy 2020 będą pojawiały się sukcesywnie już od grudnia. Zapraszamy!

 

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie (11 noclegów),
 • wyżywienie 4 razy dziennie,
 • bardzo aktywny program,
 • opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz opiekę medyczną,
 • pakiet Uczestnika Interkampu,
 • śpiewnik,
 • ubezpieczenie NNW (10.000 zł)

 

CENA NIE ZAWIERA:

 • dojazdu - przy wyborze miejscowości w czasie rezerwacji do ceny zostanie doliczony koszt związany z transportem z i do wybranej miejscowości (ceny w opisie oferty),
 • dodatkowych atrakcji.
 • DOPŁATY:

  • Rejs statkiem – 50 zł
  • Wycieczka do Jarosławca – 60 zł
  • Aquapark Panorama Morska w Jarosławcu – 70 zł
  • galeria najlepszych zdjęć – 29,90 zł
  • przygodowy pakiet obozowy – 100 zł
  Informacje wyjazdowe

 oboz_muzyczny_krynica    

HIT ! OBÓZ PRODUKCJI MUZYCZNEJ NAD MORZEM

Na specjalne życzenie naszych Uczestników odpalamy wyjątkowy obóz młodzieżowy z serii Obozy Intercamp 2019 ... Był już obóz muzyczny dla dzieci, był obóz gitarowy czas na obóz produkcji muzycznej. Zapraszamy wszystkich tych, którzy interesują się sprzętem i oprogramowaniem do tworzenia muzyki, procesem produkcji muzycznej, miksem i masteringiem, a także działaniami w studio nagrań. Jeśli kręci Cię praca realizatora dźwięku lub producenta muzycznego po prostu musisz pojawić się w tym roku na Interkampie. Czy jesteś gotowy na nową przygodę?

 

Obozy Intercamp - zakwaterowanie: OW Diuna Wicie

OW Diuna Wicie. Obiekt położony jest w uroczej miejscowości Wicie, usytuowany 200 m od morza. Wicie to przepiękne miejsce z jednej strony położone nad morzem, z drugiej nad urokliwym jeziorem Kopań. Ośrodek Diuna po sezonie 2018 przeszedł kapitalny remont elewacji, pokoi, łazienek, sal zajęciowych - tworzony i rozwijany jest aktualnie z myślą o jak najlepszych warunkach pod organizację twórczych obozów Interkamp. Uczestnicy zakwaterowani zostaną w nowych pokojach 4, 5 i 6 osobowych z łazienkami. Obiekt proponuje bogatą infrastrukturę: liczne sale warsztatowe, jadalnia, całodobowa recepcja, miejsce na ognisko, boiska sportowe, namioty rekreacyjne, letnie tarasy, wi-fi, parking.

Do dyspozycji kompleks w pełni wyposażonych sal warsztatowych i pracowni: sala aktorska, taneczna z lustrami, pracownie plastyczne, komputerowe, salki ćwiczeniowe na zajęcia muzyczne, ciemnia fotograficzna, studio filmowe, studio fotograficzne i wiele innych. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci komórkowych.

 • więcej informacji na temat wyposażenia, wyżywienia i zdjęcia -zobacz

 

intercamp - obóz produkcji muzycznej

 

Obozy Intercamp 2019

Opis programu obozu Produkcji Muzycznej Lato 2019

Obozy Intercamp 2019 to profesjonalne warsztaty prowadzone w kameralnych grupach. Program obozu Produkcji Muzycznej skierowany jest do osób zainteresowanych zarówno nagrywaniem, produkcją, jak i tworzeniem muzyki. Na obóz warto zabrać swój laptop z dostępnym oprogramowaniem do nagrań (np. Reaper, Audacity, FL Studio, Cubase, Reason) oraz słuchawki.

 • Studio nagrań. To nie tylko miejsce pracy, ale wyjątkowa przestrzeń zarówno dla producenta, jak i muzyka. Dowiedz się, jak stworzyć studio w domu, odpowiednio je wyposażyć i co w nim nagrywać. Ponadto żelazne zasady organizacji pracy, metody edycji nagrań, tworzenie odpowiedniej atmosfery do owocnej współpracy z wokalistami i muzykami, metody i techniki nagrania.
 • Sprzęt i oprogramowanie. Rozpoczynając przygodę z nagrywaniem, trzeba dobrze poznać służący do tego sprzęt i pomocne oprogramowania. Mikrofony, słuchawki, kable, wzmacniacze, odsłuchy, karty dźwiękowe – zaprzyjaźnimy się z nimi bardzo szybko. Warto też nauczyć się korzystać z przedwzmacniaczy, przydatnych typów mikrofonów, korektorów i kompresów. Oczywiście solidnie zajmiemy się także sprawną obsługą dostępnego oprogramowania typu DAW, wirtualnych instrumentów, doborem efektów dźwiękowych.
 • Gatunki i historia muzyki rozrywkowej. Wybierzemy się w fascynującą podróż po interesujących gatunkach muzycznych, posłuchamy ich charakterystycznych przykładów, wybitnych nagrań studyjnych i koncertowych, wywiadów z muzykami. Opowiemy sobie o ulubionych zespołach i inspirujących odkryciach, dzieląc się osobistymi pasjami.
 • Realizacja dźwięku. Wiedzę teoretyczną codziennie będziemy wykorzystywać w praktyce. Uczestnicy dowiedzą się, do czego służą profesjonalne konsolety, na czym polega praca akustyka, jak być dobrym reżyserem dźwięku na dużych koncertach. Na obozie mamy mnóstwo okazji do rejestracji dźwięku na przeróżnych zajęciach muzycznych (próby zespołów rockowych), koncertach (jam session), wieczornych talent show i wywiadach. Dokonane nagrania będziemy brali na warsztat, zajmując się miksowaniem, cyfrową edycją dźwięku, masteringiem... Najciekawsze efekty tych ćwiczeń zostaną zaprezentowane na pokazie finałowym.
 • Tajniki produkcji muzycznej. Poznaj proces produkcji muzycznej od kuchni. Dowiedz się, na czym polega wybór, interpretacja i aranżacja utworów, współpraca z reżyserem i realizatorem dźwięku, scalanie poszczególnych ścieżek i ostateczny mastering.
 • Sesje nagraniowe. Podczas obozu zorganizujemy własne studio nagrań, w którym będziemy szkolić swoje umiejętności nagrywając m.in. twórczość Uczestników Obozu Wokalnego i Rockowego.
 • Z wokalistami nagramy opracowane przez nich wcześniej piosenki. Najpierw naszym zadaniem będzie przygotowanie atrakcyjnych podkładów muzycznych w odpowiedniej tonacji. W trakcie nagrań musimy skupić się na indywidualnych potrzebach wokalistów, wydobyciu odpowiedniego klimatu utworu, przejrzystości głosu i jakości nagrania. W przypadku nagrań zespołów rockowych czeka nas niełatwa próba mikrofonowania instrumentów muzycznych... Czy jest szansa nagrań „na setkę”? Wszystko okaże się na obozie!
 • Kształcenie słuchu. Zaczniemy od przypomnienia zasad teorii muzyki i budowy utworu, które z pewnością będą przydatne przy nowych wyzwaniach muzycznych. W programie również specjalistyczne terminy, elementy muzyczne (melodia, harmonia, rytm, dynamika, forma i barwa dźwięku), interwały, skale, akordy, gamy, półtony, ćwiczenia z metronomem, dyktanda melodyczne oraz rytmiczne.
 • Jam session. Wraz z Uczestnikami obozu rockowego, gitarowego i wokalnego weźmiemy udział w wyjątkowym wydarzeniu wieczornym, jakim jest jam session, podczas którego będziemy nagrywać przygotowane oraz improwizowane utwory. A może i Ty masz ochotę coś zagrać? Masz okazję!
 • Misja morze. Oprócz twórczej pracy, będziemy korzystać z uroków nadmorskich terenów. Oglądanie zachodów słońca, morskie kąpiele i plażowanie to nieodłączne elementy naszych obozowych atrakcji. Nie zabraknie również wodnych i plażowych turniejów oraz gier. Nad bezpieczeństwem czuwać będzie ratownik wodny.
 • Strefy rozrywki. Oprócz ogromu warsztatów i aktywności twórczych, rozwijających przeróżne pasje, będzie też czas na integrację, letni chill i niezapomniane animacje. W propozycjach m.in. strefa gier planszowych i multimedialnych, strefa chillu, strefa karaoke, a także strefa SPA. Nie zabraknie również gry terenowej, dyskoteki z motywem przewodnim, klimatycznego ogniska z muzyką w tle, czy plenerowych wieczorów filmowych.
 • Zajęcia otwarte. Interkamp to interdyscyplinarna góra rozmaitości, dlatego naszym Uczestnikom proponujemy otwarty blok zajęć, podczas którego będzie można przekonać się, na czym polegają zajęcia programowe innych obozów. W ten sposób umożliwiamy poznanie kolejnej dziedziny sztuki, ciekawą aktywność twórczą, a także dajemy szansę na odkrycie nowej interkampowej pasji.
 • Pokaz finałowy. Zwieńczeniem Wakacji z Pasją jest pokaz finałowy. Pod koniec turnusu, podczas pokazu finałowego, poszczególne obozy prezentują efekty swojej pracy twórczej. W pokazie biorą udział wszyscy Uczestnicy, ponadto zaproszenia otrzymają również rodzice i znajomi. W naszym scenariuszu pojawią się m.in. filmy, prezentacje multimedialne, wystawy i wernisaże, recitale, koncerty, show taneczne, reportaże, etiudy, poczęstunek, pokazy mody i spektakle teatralne. Całość zostanie wyemitowana na naszym kanale Youtube podczas transmisji live.
 • Nagrody. Podczas gali finałowej kadra Interkampu przyznaje skrzydlate Interkampki – nagrody specjalne za całokształt pracy twórczej na danym obozie. Nagrody dedykowane są tym, którzy w szczególny sposób wyróżniają się pasją, chęcią rozwoju, postawą twórczą i zaangażowaniem. Kto otrzyma je w tym rok?

 

Co zabrać na obozy intercamp 2019:

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy/kąpielówki, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz)
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
 • laptop z dostępnym oprogramowaniem do nagrań dźwięku, dobre słuchawki, mikrofon, jeżeli posiadasz

 

Wycieczki fakultatywne -  Intercamp Lato 2019

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe -  za dopłatą. Realizacja zajęć uzależnione od ilości zapisanych osób

Rejs statkiem – 50 zł
Wakacyjna atrakcja dla małych i dużych! Doskonała okazja, aby zobaczyć nasze wyjątkowe wybrzeże, Morze Bałtyckie i piękne piaszczyste plaże z innej perspektywy. W rytm szantowej muzyki przeżyjemy prawdziwie morską przygodę. Rekreacyjny rejs potrwa około 90 minut.

Aquapark Panorama Morska w Jarosławcu – 70 zł
Do Health Resort &Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu należą baseny o łącznej powierzchni lustra wody około 1700m², łaźnia parowa w grocie z wodospadami, a także przeróżne zjeżdżalnie. Nie zabraknie również rwącej rzeki, morskich fal i powietrznych gejzerów. Czas pobytu: 3h

Wycieczka do Jarosławca – 60 zł
Zapraszamy na ciekawą wycieczkę do Jarosławca, a podczas niej:

 • Kraina Motyli. To magiczne miejsce, w którym przeróżne gatunki, kolorowych, egzotycznych motyli z przeróżnych zakątków świata są na wyciągnięcie ręki. Poznaj kilkadziesiąt gatunków naszych mieszkańców. Poszerz wiedzę o nich, doznaj niesamowitych przeżyć estetycznych, odpocznij i zrelaksuj się, rozwiń wyobraźnię. Poznasz ich zwyczaje i dowiesz się jak niesamowite tajemnice i ciekawostki kryją.Wybierając się do Krainy Motyli warto ubrać się w kolorowe, zwiewne rzeczy, ponieważ motyle uwielbiają przesiadywać na barwnych rzeczach.
 • Papugarnia. Oprócz różnych gatunków motyli w Jarosławcu podziwiać możemy również egzotyczne ptaki. Na dużej hali lata swobodnie 30 gatunków ptaków z najbardziej odległych zakątków świata. Łącznie na hali można zobaczyć około 100 ptaków. Czekają na nas Żako, Kakadu Różowe, Ara Marakana, Nimfy i wiele wiele innych.
 • Muzeum Bursztynu. Prywatne muzeum zlokalizowane w nadmorskim Jarosławcu. Muzeum wprowadza w świat bursztynu bałtyckiego i pomaga zrozumieć, czym jest ten niezwykły minerał. Wystawa stała dzieli się na 3 główne części: bursztynowy las – geneza bursztynu bałtyckiego, odmiany i formy brył, kopalnia – złoża i wydobycie, inkluzje – fauna i flora zamknięta w bursztynie bałtyckim. W zasobach muzeum znajduje się ponad 1500 eksponatów, z których około 200 jest zamiennie prezentowanych na ekspozycjach. Przygotowano również kilkadziesiąt opracowań naukowych oraz wiele krótkich ciekawostek o bursztynie i animacji, które zostały umieszczone na ścieżce zwiedzania oraz w kioskach multimedialnych.Ponadto będzie też czas na spacerki, lody i gofry w centrum letniego kurortu.

 

Dojazd na obozy intercamp 2019: 

 • Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem - lista miast i dopłaty poniżej.
 • Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.
 • Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 4 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 250 zł.
 • Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

zobacz listę miast wyjazdowych, godziny wyjazdu i przyjazdu oraz dopłaty

 

DOJAZD WŁASNY:

 • przyjazd z dziećmi od godziny 16:00 pierwszego dnia turnusu, odbiór do godziny 10:00 ostatniego dnia turnusu: OW Diuna Wicie, Wczasowa 1, 76-150 Wicie

Zapraszamy na Obozy Intercamp 2019

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl