- Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
- Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
- Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
- Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
- Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Zamrzenica - Najlepsze Obozy ASG 2025. Super Obóz Militarny z ASG - Za Linią Wroga - Obóz Militarny ASG w Borach Tucholskich dla młodzieży 12-18 lat
towar niedostępny
Opis
Kolonie i Obozy Militarne w Polsce dla wymagających - Lato 2025
Fabularny i militarny obóz ASG nad Zalewem Koronowskim - Za linią Wroga - obóz ASG dla młodzieży 12-15 i 15-18 lat
Limitowana edycja i jeszcze ciekawszy program. Zamrzenica 2025 to najciekawsze obozy militarne w Polsce, dla tych którzy oczekują jeszcze większej liczby atrakcji. Fabularny Obóz ASG Za linią Wroga to autorski program przeznaczony dla największych pasjonatów. Świetny ośrodek, mnóstwo profesjonalnie prowadzonych zajęć. Inne obozy militarne zostają daleko w tyle ...
- Zobacz nowe zdjęcia z ubiegłorocznych edycji naszych obozów ASG w Zamrzenicy i Mrzeżynie
Miejsce: |
Zamrzenica - obóz ASG w Borach Tucholskich |
Ważne dokumenty do pobrania: |
|
|
Obóz Militarny dla Dzieci i Młodzieży z ASG - terminy i ceny na Lato 2025:
|
|
Cena zawiera:
|
|
Cena nie zawiera:
|
Obozy nad Zalewem Koronowskim dla dzieci i młodzieży - Lato 2025
Profesjonalny, fabularny obóz ASG dla młodzieży - Za linią Wroga - Zamrzenica
Byłeś na obozie asg i było tak ... zwyczajnie? Najwyższa pora sprawdzić czym od zwyczajnych obozów różnią się obozy Premium Active ;-)
Wyjątkowy obóz dla dzieci i młodzieży odbywający się w niezwykłej scenerii borów i lasów otaczających przepiękny Zalew Koronowski. Moc atrakcji: samoobrona, techniki linowe, strzelectwo, zajęcia militarne, survival i wiele, wiele innych sprawiają, że to jeden z najbardziej aktywnych obozów dla dzieci i program bardzo często polecany przez uczestników wcześniejszych edycji ...
..
Militarny obóz ASG - ZAMRZENICA - tu mieszkamy:
Ośrodek Leśne Ustronie - więcej o ośrodku -położony jest na skraju Borów Tucholskich, bezpośrednio nad brzegiem uroczego Zalewu Koronowskiego. Okoliczne lasy stanowią idealną scenerię do realizacji obozów przetrwania. Uczestnicy zakwaterowani będą w domkach lub namiotach wojskowych - 10 osobowych (po 4-8 osób w namiocie). Namioty posiadają łózka wojskowe, materace i koce oraz szafki na ubrania i wieszaki. Niedaleko namiotów znajduje się osobny pawilon sanitarny.
Za linią Wroga - w programie:
- Air Soft Gun: zajęcia z użyciem replik ASG (wiernych replik broni pod względem wielkości szczegółów i wagi). Pozwala to ćwiczyć taktykę walki w warunkach będących wiernym odtworzeniem prawdziwych działań wojennych; nauka obsługi replik ASG, metody ubezpieczania partnerów podczas wykonywania zadań, sygnały umowne, dostosowanie taktyki walki do terenu działań.
- zajęcia militarne: musztra, poruszanie się w szyku patrolowym i marszowym, formacje postojowe, techniki kamuflażu, maskowanie, poruszanie się w terenie skażonym, metody patrolowania terenu, zaprawy, marszobiegi, pokonywanie militarnego toru przeszkód (OSF - Ośrodek Szkolenia Fizycznego), desant wodny na ufortyfikowany brzeg, ochrona i obrona obiektów (patrolowanie, zabezpieczanie, ochrona budynku głównego ośrodka), zajęcia z łączności.
- taktyka zielona: prowadzenie działań w terenie leśnym, patrolowanie obszaru, obserwacja, szyki patrolowe i marszowe. nauka cichego przemieszczania się w terenach zalesionych.
- taktyka czarna: ćwiczenie techniki walki z przeciwnikiem znajdującym się w budynkach (wchodzenie do pomieszczeń, przeszukiwanie ich, zabezpieczanie przeszukanej części obiektu, metody postępowania z zakładnikiem, komunikacja niewerbalna i sygnały dowodzenia); zajęcia urealnione będą dodatkowo efektami pirotechnicznymi.
- taktyka czerwona: nauka pierwszej pomocy przedmedycznej, ewakuacja rannego z pola walki, symulacja akcji ratunkowej pod ostrzałem, niesienie pomocy w terenie zagrożonym atakiem chemicznym, elementy szkolenia TCCC - systemu opieki nad rannym na polu walki.
- strzelectwo: strzelnica ASG - ćwiczenie właściwych postaw strzeleckich (leżąca, klęcząca, zza ukrycia, w masce pgaz.), taktycznej wymiany magazynków oraz strzelania z ręki niedominującej.
- laser tag: symulacja pola walki z wykorzystaniem wojskowych, elektronicznych symulatorów broni będących na wyposażeniu Bundeswehry, GROM-u, FORMOZY, czy SOP-u.
- survival: nauka przetrwania w trudnych warunkach i pokonywania przeszkód terenowych (przeprawy przez rzeki i bagna, rozpalanie ognia różnymi metodami, biwaki w lesie, rozpoznawanie jadalnych roślin i grzybów, zdobywanie pożywienia, pozyskiwanie i uzdatnianie wody do picia, transport i zabezpieczenie sprzętu na wodzie).
- zajęcia inżynieryjno-saperskie: budowa okopów, stanowisk ogniowych, zasiek przeciwpiechotnych, zaminowywanie i rozminowywanie dróg, torów, mostów (z wykorzystaniem macek saperskich oraz atrap pocisków).
- samoobrona: podstawy walki wręcz, sposoby obezwładniania uzbrojonego napastnika, walka w stójce i parterze.
- techniki linowe: pokonywanie mostów linowych, wiązanie węzłów, wspinaczka po skrzynkach, zjazdy „kolejką tyrolską”.
- terenoznawstwo: „czytanie mapy”, wyznaczanie kierunku północnego różnymi metodami, obsługa busoli, wyznaczanie azymutów, sporządzanie szkiców i planów sytuacyjnych terenu działania.
- operacja „Most”: dwudniowa, terenowa gra strategiczna - wykorzystanie nabytych umiejętności militarnych (zwiad, dywersja na zapleczu wroga, budowa fortyfikacji obronnych, budowa obozów oraz stanowisk obserwacyjnych); część zajęć realizowania będzie nocą.
- drużynowy trening sprawnościowy: musztra, zaprawy poranne,biegi w pełnym oporządzeniu, nocne i dzienne przemarsze w terenie.
- sport i rekreacja: rozgrywki sportowe, wycieczki rowerowe, kąpiele w jeziorze (pod opieką ratowników wodnych).
Od uczestników oczekiwana jest dobra sprawność fizyczna i kondycja ze względu na większą, niż na innych obozach intensywność zajęć (kilka nocnych wypadów z przemarszami).
Zajęcia prowadzone będą w systemie małych grup – zgodnie ze strukturą wojskową. Każdy uczestnik otrzyma na czas zajęć: atrapę broni (AK 47 Kałasznikow), menażkę, maskę przeciwgazową, pasoszelki, chlebak wojskowy, łopatkę piechoty, pałatkę, hełm, okulary lub gogle i maskę ochronną.
Co zabrać na fabularny, militarny obóz ASG nad Zalewem Koronowskim?
Zabierz koniecznie:
- mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, ręcznik, spray przeciw komarom, strój kąpielowy, odzież i buty do chodzenia po lesie i mokradłach (niedrogie obuwie mogące ulec zniszczeniu) oraz śpiwór i scyzoryk;
- mile widziane: odzież moro, instrumenty muzyczne i własny sprzęt wędkarski.
Pamiętaj, że:
- Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
- Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki asekuracyjne, mundury, okulary lub gogle i maski ochronne).
- Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): paintball - 60 zł/100 kul, 90 zł/200 kul; paintball laserowy - 35 zł/godz.; zajęcia na profesjonalnej strzelnicy - 160 zł.
- Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją od lekarza o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe musi przekazać leki z informacją kierownikowi.
- Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
- Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 50 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
- Uczestnicy będą zdawać telefony komórkowe wychowawcom na czas ciszy nocnej.
- Każdy uczestnik otrzyma na własność bidon na wodę.
- Podział na grupy wiekowe będzie realizowany przy minimum 10 osobach w danym przedziale wiekowym.
- Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 15:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 12:00.
Autor programu:
Bogdan Zwoliński
Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.