Infolinia +48 660 88 88 66 lub email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 10:00-16:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Mrzeżyno - Obozy nad Morzem 2022. Najlepszy fabularny obóz ASG w Polsce + warsztaty militarne - S.T.A.L.K.E.R. - 12-18 lat

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena od:: 2 549,00 zł 2 649,00 zł 2549.00
ilość os.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.26389
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: 795

Opis

Kolonie i Obozy Militarne w Polsce dla wymagających - Lato 2022

Fabularny i militarny obóz ASG nad morzem - Radioaktywna Przygoda - obóz ASG dla młodzieży 12-15 i 15-18 lat

Limitowana edycja i jeszcze ciekawszy program. Mrzeżyno 2022 to najciekawsze obozy militarne w Polsce, dla tych którzy oczekują jeszcze większej liczby atrakcji. Fabularny Obóz ASG Radioaktywna Przygoda to autorski program przeznaczony dla największych pasjonatów. Świetny ośrodek, mnóstwo profesjonalnie prowadzonych zajęć. Inne obozy militarne zostają daleko w tyle ...

Najbardziej Aktywne Kolonie  Często Wybierany Obóz  Najwyżej oceniane
   

Miejsce: 

obozy nad morzem 2022 - Mrzeżyno - militarny obóz asg nad Bałtykiem

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

TERMINY I CENY:

 • 27.06-07.07.2022 - 2649 zł
 • 08.07-18.07.2022 - 2649 zł
 • 19.07-29.07.2021 - 2649 zł
 • 30.07-09.08.2022 - 2649 zł
 • 10.08-20.08.2022 - 2649 zł
 • 21.08-31.08.2022 - 2649 zł

Promocje na Lato 2022!

 • Promocja Letnia! Przy rezerwacji do 22.05 lub do wyczerpania się puli promocyjnych miejsc w danym terminie (w zależności od tego co nastąpi wcześniej) - 100 zł zniżki.
 • Dodatkowy rabat 50 zł dla Rodzeństwa lub od - 50 do - 150 zł dla Przyjaciół, a dla uczestników ubiegłorocznych edycji Kolonii Premium jeszcze 100 zł zniżki --> zobacz szczegóły promocji
 • Zniżki w Promocji Letniej naliczają się automatycznie, pozostałe rabaty będą naliczone ręcznie - po weryfikacji wniosku - na dokumentach odsyłanych po dokonaniu rezerwacji

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

 

Cena zawiera:

Zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, oficerowie i podoficerowie Wojska Polskiego, instruktorzy: strzelectwa sportowego, survivalu i samoobrony.

 

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, 
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu, 
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Pomocowy i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + 4 zł --> zobacz co to jest TFG i TFP
 • dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,89 % do 6,5 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu - zobacz więcej
  Informacje wyjazdowe
 

Militarny obóz asg

 

Obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży - Lato 2022

Profesjonalny, fabularny obóz ASG dla młodzieży nad morzem - Radioaktywna Przygoda

Byłeś na obozie asg i było tak ... zwyczajnie? Najwyższa pora sprawdzić czym od zwyczajnych obozów różnią się obozy Premium Active ;-)  

Fabularny i Militarny obóz ASG nad morzem w Mrzeżynie - Radioaktywna Przygoda - polecamy szczególnie miłośnikom gier komputerowych, książek oraz osobom, które chcą dobrze przygotować się do uczestnictwa w rozgrywkach larpowych. Tutaj przeżyją przygodę nie, jak dotychczas poprzez ekran monitora lub książkę, lecz bezpośrednio - stając się „żywymi uczestnikami gry”. Wskazane jest zabranie własnej stylizacji lub kombinezonów post-apo. To obóz dla wszystkich, którzy chcą więcej. Dla których na wcześniejszych obozach było za mało zajęć, strzelania, atrakcji ...

 

Militarny obóz ASG nad morzem - Radioaktywna Przygoda - tu mieszkamy:

Świetny program to jedno, doskonały ośrodek z basenem to drugie. Nasz ośrodek Fama - Sta położony jest zaledwie 350 m od morza i graniczy z terenami leśnymi, na których przez wiele lat rozmieszczone były jednostki wojskowe, a do dziś pozostały fortyfikacje i umocnienia wykorzystywane do zajęć obozowych.

 

Kolonie w Mrzeżynie - militarny obóz asg dla młodzieży

 

Radioaktywna Przygoda - w programie:

Przygotujcie się na przygodę swojego życia! Uczestnicy odbędą fantastyczną wędrówkę po radioaktywnym pustkowiu ucząc się przetrwania, wypełniając zadania oraz poszukując ukrytych skarbów i wyposażenia. Scenariusze i gry larpowe bazujące na takich tytułach jak Stalker, Fallout, Neuroshima oraz wielu innych nawiązujących do tematyki post-apo dostarczą każdemu niezapomnianych wrażeń i wspaniałej zabawy. Nie siedź przy komputerze! Przeżyj to naprawdę w naszej radioaktywnej przygodzie! Obóz polecamy miłośnikom gier komputerowych, książek oraz osobom, które chcą dobrze przygotować się do uczestnictwa w rozgrywkach larpowych. Tutaj przeżyją przygodę nie, jak dotychczas poprzez ekran monitora lub książkę, lecz bezpośrednio - stając się „żywymi uczestnikami gry”. Wskazane jest zabranie własnej stylizacji lub kombinezonów post-apo.

Fabuła obozu: przygotujcie się na przygodę swojego życia! Uczestnicy odbędą fantastyczną wędrówkę po radioaktywnym pustkowiu ucząc się przetrwania, wypełniając zadania oraz poszukując ukrytych skarbów i wyposażenia. Scenariusze i gry larpowe bazujące na takich tytułach jak Stalker, Fallout, Neuroshima oraz wielu innych nawiązujących do tematyki post-apo dostarczą każdemu niezapomnianych wrażeń i wspaniałej zabawy. Nie siedź przy komputerze! Przeżyj to naprawdę w naszej radioaktywnej przygodzie!

ASG: zajęcia z użyciem broni skonstruowanej w celu realnego odwzorowania pola walki (repliki broni ASG to wierne kopie oryginałów, pod względem wielkości, szczegółów i ciężaru).

LARP: seria scenariuszy i gier fabularnych post-apo nawiązujących do gier oraz książek z serii Stalker, Fallout, Metro oraz wielu innych; zwiedzanie radioaktywnego świata, unikanie niebezpieczeństw, wypełnianie zadań, nawiązywanie współpracy z innymi graczami, dołączanie do frakcji, znajdowanie ukrytych bogactw, przetrwanie!

broń piankowa: tworzenie i nauka walki bezpieczną bronią piankową zakończona turniejem na arenie - zwycięży najlepszy!

warsztaty cosplay: zajęcia z doświadczonym larpowcem, który zaprezentuje jak wykonać stylizację (kostium), stworzyć rekwizyty do gry, opowie jak przygotować się do swojego pierwszego larpa.

opowieści z pustkowia: konkurs na najlepszą, krótką historię ze swojego ulubionego świata post-apo z ogniskiem i gitarą w tle.

co nowego - radioaktywnego: prezentacja najnowszych gier, książek oraz gadżetów nawiązujących do gier post-apo; prezentacja swoich zainteresowań i polecanie ulubionych tytułów innym uczestnikom.

wasteland survival: sztuka przeżycia na radioaktywnym pustkowiu i w zrujnowanych miastach (zdobywanie wody, rozpalanie ogniska, looting - czyli co się przyda, a co jest niepotrzebne, tworzenie podstawowych urządzeń oraz psychologia przetrwania).

książką i kością: nauka oraz prowadzenie sesji RPG (fabularnych) opartych na prostym autorskim systemie dostosowanym do każdego świata post-apo; planszówki i gry karciane o tematyce różnej.

Zombie Night: nocna rozgrywka, w której gracze wcielą się w rolę przerażających zombie lub ocalałych ludzi czekających na ewakuację; starcie między uczestnikami poprzedzą warsztaty ze stylizacji uczące wykonywania blizn, ran, oparzeń i krwawych efektów; w trakcie rozgrywki zostanie wykorzystana broń piankowa oraz pistolety, strzelby i karabiny snajperskie typu nerf gun.

„Radioaktywna Przygoda”: całodniowa gra larpowa, w której uczestnicy podzielą się na frakcje, zabezpieczą i wzmocnią swoje bazy, a następnie będą walczyć o przetrwanie w radioaktywnym świecie pełnym mutantów oraz innych niebezpieczeństw.

treningi sprawnościowe: przygotowanie się do przetrwania w trudnych warunkach panujących w postapokaliptycznym świecie, ćwiczenia poranne, marsze przez zonę i pustkowia, testy sprawnościowe.

„Powrót z pustkowia”: ogniska, plażowanie i kąpiele (pod opieką ratowników wodnych).

 

Obóz polecamy miłośnikom gier komputerowych, książek oraz osobom, które chcą dobrze przygotować się do uczestnictwa w rozgrywkach larpowych. Tutaj przeżyją przygodę nie, jak dotychczas poprzez ekran monitora lub książkę, lecz bezpośrednio - stając się „żywymi uczestnikami gry”. Wskazane jest zabranie własnej stylizacji lub kombinezonów post-apo.

 

jedyny taki militarny obóz asg w Polsce

 

Co zabrać na fabularny, militarny obóz ASG nad morzem?

Poniżej lista przydatnych lub niezbędnych rzeczy, których nie powinno zabraknąć w bagażu każdego uczestnika militarnego obozu ASG Radioaktywna Przygoda:

 

Zabierz koniecznie:

 • Legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna, mały plecak, śpiwór, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, scyzoryk (nie dotyczy obozu „Młody Komandos”), okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: odzież moro, buty wojskowe, instrumenty muzyczne i aparaty fotograficzne

 

Pamiętaj, że:

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (pasy i ładownice lub kamizelki taktyczne, okulary lub gogle i maski ochronne).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): strzelectwo (WALTER P99) - 20 zł.
 • Możliwość zakupu: mundurów wojskowych z demobilu oraz akcesoriów militarnych i survivalowych.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Każdy uczestnik otrzyma na własność bidon na wodę.
 • Podział na grupy wiekowe będzie realizowany przy minimum 10 osobach w danym przedziale wiekowym.
 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 10:00.

 

Obóz militarny i ASG nad morzem

 

Polecamy również :::

 • - militarne obozy młodzieżowe w polskich górach
 • - tanie obozy młodzieżowe na Mazurach
 • - obozy ASG dla dzieci i młodzieży w Borach Tucholskich
 • - kolonie letnie nad morzem
 • - kolonie letnie dla najmłodszych

 

Najczęściej polecane kolonie dla aktywnych

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl