Szybki kontakt [email protected] Infolinia +48 660 88 88 66 pon-pt. 10:00-16:00
Facebook Instagram
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Zamrzenica - Najlepsze Obozy ASG 2024. Super Obóz Militarny z ASG - Za Linią Wroga - Obóz Militarny ASG w Borach Tucholskich dla młodzieży 12-18 lat

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena aktualna od:: 2 599,00 zł

Cena regularna od:: 2 999,00 zł

2599.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 499,00 zł Jeżeli widzisz tutaj niższą cenę niż ta obecna, to oznacza, że ominęła Cię super promocja! Dołącz do nas na FB by nie przegapić kolejnych.
ilość os.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Kolonie i Obozy Militarne w Polsce dla wymagających - Lato 2024

Fabularny i militarny obóz ASG nad Zalewem Koronowskim - Za linią Wroga  - obóz ASG dla młodzieży 12-15 i 15-18 lat

Limitowana edycja i jeszcze ciekawszy program. Zamrzenica 2024 to najciekawsze obozy militarne w Polsce, dla tych którzy oczekują jeszcze większej liczby atrakcji. Fabularny Obóz ASG Za linią Wroga to autorski program przeznaczony dla największych pasjonatów. Świetny ośrodek, mnóstwo profesjonalnie prowadzonych zajęć. Inne obozy militarne zostają daleko w tyle ...

Najbardziej Aktywne Kolonie  Często Wybierany Obóz  Najwyżej oceniane
   

Miejsce: 

Zamrzenica - obóz ASG w Borach Tucholskich

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

Obóz Militarny dla Dzieci i Młodzieży z ASG - terminy i ceny na Lato 2024:

 • 24.06 - 04.07.2024 (10 noclegów) - DOMEK - 3499 PLN / NAMIOT - 3299 PLN brak miejsc
 • 05.07 - 15.07.2024 (10 noclegów)  - DOMEK - 3499 PLN / NAMIOT - 3299 PLN -ostatnie miejsca
 • 16.07 - 26.07.2024 (10 noclegów) - DOMEK - 3499 PLN / NAMIOT - 3299 PLN --> termin w promocji - 400 zł od 2899 zł/namiot i od 3099 zł/domek 
 • 27.07 - 06.08.2024 (10 noclegów) - DOMEK - 3499 PLN / NAMIOT - 3299 PLN -ostatnie miejsca
 • 07.08 - 17.08.2024 (10 noclegów) - DOMEK - 3499 PLN / NAMIOT - 3299 PLN -ostatnie miejsca
 • 18.08 - 26.08.2024 (8 noclegów) - DOMEK - 3199 PLN / NAMIOT - 2999 PLN --> termin w promocji - 400 zł od 2599 zł/namiot i od 2799 zł/domek 

 

Wakacyjna Wyprzedaż na Kolonie Premium! Więcej atrakcji teraz w niższej cenie! 

 • rabaty od - 100 do - 500 zł w zależności od terminu (rabat nalicza się automatycznie) - liczba miejsc w promocji jest ograniczona w każdym terminie!!!
 • + dodatkowe zniżki 150 zł dla Rodzeństwa (rabat naliczany ręcznie na odsyłanych dokumentach)
 • lub od -50 zł (przy 2 os) do - 150 zł (przy 4 os) zniżki dla Przyjaciół jadących razem
 • i jeszcze - 150 zł dodatkowego rabatu dla osób które były już na jednym z obozów Premium (w Zamrzenicy, Dąbkach - Carbo, Mrzeżynie, Dziwnówku, Spale lub Mielnie) - rabat naliczany ręcznie po weryfikacji.

zobacz regulamin promocji.

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

 

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie: 10 noclegów, w terminie ostatnim 8 noclegów
 • wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna i instruktorska, 
 • realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne,
 • ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA.
 • Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, członkowie PZW, leśnicy, instruktorzy: survivalu, strzelectwa, wspinaczki i samoobrony.

 

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, 
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 50 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu, 
 • dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,89 % do 6,5 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu - zobacz więcej
  Informacje wyjazdowe
 

Militarny obóz asg

Obozy nad Zalewem Koronowskim dla dzieci i młodzieży - Lato 2024

Profesjonalny, fabularny obóz ASG dla młodzieży - Za linią Wroga - Zamrzenica

Byłeś na obozie asg i było tak ... zwyczajnie? Najwyższa pora sprawdzić czym od zwyczajnych obozów różnią się obozy Premium Active ;-)  

Wyjątkowy obóz dla dzieci i młodzieży odbywający się w niezwykłej scenerii borów i lasów otaczających przepiękny Zalew Koronowski. Moc atrakcji: samoobrona, techniki linowe, strzelectwo, zajęcia militarne, survival i wiele, wiele innych sprawiają, że to jeden z najbardziej aktywnych obozów dla dzieci i program bardzo często polecany przez uczestników wcześniejszych edycji ...
..

 Obóz ASG w Zamrzenicy

 

 

Militarny obóz ASG - ZAMRZENICA - tu mieszkamy:

Ośrodek Leśne Ustronie - więcej o ośrodku -położony jest na skraju Borów Tucholskich, bezpośrednio nad brzegiem uroczego Zalewu Koronowskiego. Okoliczne lasy stanowią idealną scenerię do realizacji obozów przetrwania. Uczestnicy zakwaterowani będą w domkach lub namiotach wojskowych - 10 osobowych (po 4-8 osób w namiocie). Namioty posiadają łózka wojskowe, materace i koce oraz szafki na ubrania i wieszaki. Niedaleko namiotów znajduje się osobny  pawilon sanitarny. 

 

Najlepszy obóz ASG w Borach Tucholskich

 

 

Za linią Wroga - w programie:

 • Air Soft Gun: zajęcia z użyciem replik ASG (wiernych replik broni pod względem wielkości szczegółów i wagi). Pozwala to ćwiczyć taktykę walki w warunkach będących wiernym odtworzeniem prawdziwych działań wojennych; nauka obsługi replik ASG, metody ubezpieczania partnerów podczas wykonywania zadań, sygnały umowne, dostosowanie taktyki walki do terenu działań.
 • zajęcia militarne: musztra, poruszanie się w szyku patrolowym i marszowym, formacje postojowe, techniki kamuflażu, maskowanie, poruszanie się w terenie skażonym, metody patrolowania terenu, zaprawy, marszobiegi, pokonywanie militarnego toru przeszkód (OSF - Ośrodek Szkolenia Fizycznego), desant wodny na ufortyfikowany brzeg, ochrona i obrona obiektów (patrolowanie, zabezpieczanie, ochrona budynku głównego ośrodka), zajęcia z łączności.
 • taktyka zielona: prowadzenie działań w terenie leśnym, patrolowanie obszaru, obserwacja, szyki patrolowe i marszowe. nauka cichego przemieszczania się w terenach zalesionych.
 • taktyka czarna: ćwiczenie techniki walki z przeciwnikiem znajdującym się w budynkach (wchodzenie do pomieszczeń, przeszukiwanie ich, zabezpieczanie przeszukanej części obiektu, metody postępowania z zakładnikiem, komunikacja niewerbalna i sygnały dowodzenia); zajęcia urealnione będą dodatkowo efektami pirotechnicznymi.
 • taktyka czerwona: nauka pierwszej pomocy przedmedycznej, ewakuacja rannego z pola walki, symulacja akcji ratunkowej pod ostrzałem, niesienie pomocy w terenie zagrożonym atakiem chemicznym, elementy szkolenia TCCC - systemu opieki nad rannym na polu walki.
 • strzelectwo: strzelnica ASG - ćwiczenie właściwych postaw strzeleckich (leżąca, klęcząca, zza ukrycia, w masce pgaz.), taktycznej wymiany magazynków oraz strzelania z ręki niedominującej.
 • laser tag: symulacja pola walki z wykorzystaniem wojskowych, elektronicznych symulatorów broni będących na wyposażeniu Bundeswehry, GROM-u, FORMOZY, czy SOP-u.
 • survival: nauka przetrwania w trudnych warunkach i pokonywania przeszkód terenowych (przeprawy przez rzeki i bagna, rozpalanie ognia różnymi metodami, biwaki w lesie, rozpoznawanie jadalnych roślin i grzybów, zdobywanie pożywienia, pozyskiwanie i uzdatnianie wody do picia, transport i zabezpieczenie sprzętu na wodzie).
 • zajęcia inżynieryjno-saperskie: budowa okopów, stanowisk ogniowych, zasiek przeciwpiechotnych, zaminowywanie i rozminowywanie dróg, torów, mostów (z wykorzystaniem macek saperskich oraz atrap pocisków).
 • samoobrona: podstawy walki wręcz, sposoby obezwładniania uzbrojonego napastnika, walka w stójce i parterze.
 • techniki linowe: pokonywanie mostów linowych, wiązanie węzłów, wspinaczka po skrzynkach, zjazdy „kolejką tyrolską”.
 • terenoznawstwo: „czytanie mapy”, wyznaczanie kierunku północnego różnymi metodami, obsługa busoli, wyznaczanie azymutów, sporządzanie szkiców i planów sytuacyjnych terenu działania.
 • operacja „Most”: dwudniowa, terenowa gra strategiczna - wykorzystanie nabytych umiejętności militarnych (zwiad, dywersja na zapleczu wroga, budowa fortyfikacji obronnych, budowa obozów oraz stanowisk obserwacyjnych); część zajęć realizowania będzie nocą.
 • drużynowy trening sprawnościowy: musztra, zaprawy poranne,biegi w pełnym oporządzeniu, nocne i dzienne przemarsze w terenie.
 • sport i rekreacja: rozgrywki sportowe, wycieczki rowerowe, kąpiele w jeziorze (pod opieką ratowników wodnych).

 

Od uczestników oczekiwana jest dobra sprawność fizyczna i kondycja ze względu na większą, niż na innych obozach intensywność zajęć (kilka nocnych wypadów z przemarszami).

Zajęcia prowadzone będą w systemie małych grup – zgodnie ze strukturą wojskową. Każdy uczestnik otrzyma na czas zajęć: atrapę broni (AK 47 Kałasznikow), menażkę, maskę przeciwgazową, pasoszelki, chlebak wojskowy, łopatkę piechoty, pałatkę, hełm, okulary lub gogle i maskę ochronną.

 

jedyny taki militarny obóz asg w Polsce

 

Co zabrać na fabularny, militarny obóz ASG nad Zalewem Koronowskim?

 

Zabierz koniecznie:

 • mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, ręcznik, spray przeciw komarom, strój kąpielowy, odzież i buty do chodzenia po lesie i mokradłach (niedrogie obuwie mogące ulec zniszczeniu) oraz śpiwór i scyzoryk;
 • mile widziane: odzież moro, instrumenty muzyczne i własny sprzęt wędkarski.

 

Pamiętaj, że:

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki asekuracyjne, mundury, okulary lub gogle i maski ochronne).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): paintball - 60 zł/100 kul, 90 zł/200 kul; paintball laserowy - 35 zł/godz.; zajęcia na profesjonalnej strzelnicy - 160 zł.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją od lekarza o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe musi przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 50 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Uczestnicy będą zdawać telefony komórkowe wychowawcom na czas ciszy nocnej. 
 • Każdy uczestnik otrzyma na własność bidon na wodę.
 • Podział na grupy wiekowe będzie realizowany przy minimum 10 osobach w danym przedziale wiekowym.
 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 15:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 12:00.

 

Obóz militarny i ASG nad morzem

 

 

Najczęściej polecane kolonie dla aktywnych

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl