Szybki kontakt [email protected] Infolinia +48 660 88 88 66 pon-pt. 10:00-16:00
Facebook Instagram
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Obozy Młodzieżowe w Polsce na Lato 2024 Interkamp. Festiwal Musicalowy dla młodzieży 13-19 lat - Kazimierz Dolny

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena aktualna od:: 3 199,00 zł 3199.00
ilość os.

towar niedostępny

Ocena: 5
Kod programu: Kompas
Kod produktu: C370-6702C

Opis

Obóz młodzieżowy na lato 2024 dla dzieci i młodzieży 13-19 lat

Intercamp obóz młodzieżowy Festiwal MUSICALOWY 13-19 lat - Kazimierz Dolny.

Obóz Musicalowy to propozycja dla ludzi kochających śpiew, taniec i aktorstwo. Na Festiwal Interkamp Młodzież zapraszamy wyłącznie starszych Uczestników w wieku 13-19 lat! To oznacza, że w danym turnusie w Domu Dziennikarza zamieszkają jedynie starsi Uczestnicy, co z pewnością posłuży lepszej integracji, wspólnym projektom artystycznym i luźniejszej atmosferze podczas wieczornych ognisk, dyskotek, działań plenerowych, wspólnych projektów twórczych, czy bardziej spontanicznych akcji. Koniec z ciszą nocną tuż po 22.00 i bajkami dla dzieci ;) Festiwal Interkamp to impreza wyłącznie dla młodzieży!

   

Miejsce:

Kazimierz Dolny

Ważne dokumenty do pobrania:

Terminy i ceny:

Przepraszamy, wybrana oferta nie będzie realizowana w sezonie letnim 2024.

 

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 3 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów, opiekę medyczną, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

 

CENA NIE ZAWIERA:

 • Dojazdu, dopłat, diety specjalistycznej (np. bezglutenowej, wegańskiej, bezmlecznej).
Dopłaty:
 • Rejs po Wiśle - 50 zł
 • galeria najlepszych zdjęć - 39 zł
 • przygodowy pakiet obozowy - 150 zł
 

MUSICAL

OBÓZ młodzieżowy - Festiwal MUSICALOWY

Kazimierz Dolny to jedno z najbardziej urokliwych miasteczek w Polsce, które szczerze kochają artyści: filmowcy, aktorzy, malarze, muzycy i fotograficy. Kazimierz Dolny słynie nie tylko z barwnej historii, zabytków, architektury i niezwykłej przyrody, ale też licznych galerii sztuki, rękodzieła  oraz malowniczych plenerów nad brzegiem Wisły, w ruinach zamku, wąwozach i przestrzeni miejskiej. To sprawdzone już przez nas miejsce jest idealnym na twórcze działania obozów Interkamp. W tym roku nie zabraknie nam natchnienia, nowej energii, ani inspiracji.

 

Zakwaterowanie i wyżywienie

Dom Pracy Twórczej w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą
Legendarny obiekt hotelowy położony w samym sercu Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Obiekt otoczony jest przepięknym ogrodem z miejscami przeznaczonymi do rekreacji, boiskiem sportowym, tarasem, grillem i kręgiem ogniskowym, licznymi alejkami, ławeczkami i dającym wytchnienie sadem. Dom Dziennikarza posiada kompleks sal warsztatowych i pracowni artystycznych, jadalnię, całodobową recepcję, Wi-Fi. Zakwaterowanie w klasycznych pokojach 2-, 3- osobowych z łazienkami.

Strona internetowa ośrodka:  http://www.domdziennikarza.com/
Małachowskiego 17, Kazimierz Dolny 24-120


Wyżywienie

3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się ciepłą kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną. 

 

OBOZ_MUSICALOWY

 

Intercamp obóz MUSICALOWY - program 

Strefa Musicalowa

 • Budowanie zespołu. Zajęcia integracyjne, mające na celu zbudowanie zaufania w zespole, a także ćwiczenia uruchamiające świadomość pracy z ciałem i wyobraźnią.
 • Warsztaty taneczne. Różne warianty rozgrzewek, ćwiczenia rytmiczno-koordynacyjne, taniec jazzowy, elementy tańca współczesnego, improwizacje taneczne, nauka wybranych kroków i krótkich choreografii musicalowych. 
 • Zajęcia wokalne. Aktor musicalowy to aktor śpiewający, który potrafi głosem zaczarować publiczność i wiarygodnie opowiedzieć historię. Zapraszamy na lekcje śpiewu, rozśpiewki, ćwiczenia kształcące słuch muzyczny, śpiew solowy i zbiorowy.
 • Śpiewająca rozrywka. Prócz przebojowego karaoke zapraszamy także na rozrywkowy teleturniej wzorowany na popularnym niegdyś programie “Śpiewające fortepiany”. Będzie rywalizacja w drużynach, mnóstwo śmiechy i oczywiście nagrody!
 • Zajęcia z mikrofonem. Na co zwrócić uwagę kupując mikrofon do domowych nagrań? Do czego może się przydać pop filtr? Czym się różni mikrofon pojemnościowy od dynamicznego? Jak prawidłowo trzymać mikrofon i czego absolutnie z nim nie robić śpiewając na scenie? Cenne zajęcia, które pozwolą zaprzyjaźnić się z mikrofonem. 
 • Zajęcia aktorskie. Zanim pojawisz się na scenie – zarówno jako tancerz, jak i wokalista - koniecznie zapoznaj się z tajnikami warsztatu sztuki aktorskiej. 
 • Praca z głosem. Jak panować nad głosem, operować różnymi technikami śpiewu, poprawna dykcja, emisja i impostacja głosu. 
 • Ruch sceniczny. Warsztaty obejmować będą pracę nad różnymi sposobami poruszania się na scenie, w zależności od tematyki i atmosfery występu, postaci, estetyki.
 • Prezentacja sceniczna. Sztuka autoprezentacji, sposoby walki z tremą, dobór kostiumu i makijażu scenicznego, zasady pracy z mikrofonem, ustawienia się na scenie.
 • Akademia musicalu. Blok zajęć poświęcony teorii musicalu, historii muzyki rozrywkowej oraz konstrukcji i gatunkom musicalu.
 • Produkcja musicalu. Kim jest producent, reżyser, choreograf, inspicjent, scenarzysta i scenograf? Uczestnicy poznają sekrety pracy w teatrze muzycznym.
 • Plenery artystyczne. Będziemy działać, inspirując się przeróżnymi plenerami:  ćwiczenia wokalne w lesie, zadania aktorskie na Bulwarze  Nadwiślańskim, happening na kazimierskim rynku… Poczuj smak spontanicznych akcji twórczych na świeżym powietrzu!

Strefa przygody i Magiczny Kazimierz Dolny

 • Magia Kazimierza Dolnego! Wakacje w tak fantastycznym miejscu dają wiele możliwości. Naszych uczestników zapraszamy obowiązkowo na pieszą wycieczkę do słynnego Wąwozu Korzeniowego, zwiedzanie ruin zamku oraz Górę Trzech Krzyży. A to dopiero początek... Nie zabraknie gry miejskiej na kazimierskim rynku, spaceru urokliwymi uliczkami miasteczka i plenerów twórczych na Bulwarze Nadwiślańskim. 
 • Nasz ogród. Obiekt hotelowy, w którym zamieszkamy, otoczony jest pięknym ogrodem, który liczy 1,5 hektara powierzchni. W ogrodzie znajdziemy stary sad,  trawiaste boisko, liczne alejki i ławeczki, altanki i miejsce na ognisko. Ogród - oddalony kilka minut piechotą od turystycznego centrum Kazimierza - będzie naszym artystycznym azylem. Ponadto rozległy teren daje nam możliwość organizacji przeróżnych zajęć terenowych, gier i zabaw na świeżym powietrzu, a także wakacyjnych imprez plenerowych!
 • Wieczorne animacje. Oprócz ogromu warsztatów i aktywności twórczych, rozwijających przeróżne pasje, będzie też czas na team building, talent show, przebojowe karaoke, dyskoteki przebierane, muzyczne ogniska oraz konkursy.

Pokaz finałowy. Zwieńczeniem Wakacji z Pasją jest pokaz finałowy. Pod koniec turnusu, podczas pokazu finałowego, poszczególne obozy prezentują efekty swojej pracy twórczej.W scenariuszu m.in. filmy, prezentacje multimedialne, wystawy i wernisaże, recitale, koncerty, show taneczne, reportaże, etiudy, poczęstunek i spektakle teatralne.

 

Intercamp obóz młodzieżowy

 

Intercamp obóz młodzieżowy - co zabrać na Festiwal Musicalowy?

Poniżej znajdziecie kilka wskazówek o tym co zabrać na obóz młodzieżowy.

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy/kąpielówki, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz)
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
 • czarną i białą koszulkę, czarne legginsy lub spodnie; wygodne buty i strój do tańca, lekkie obuwie taneczne (baletki gimnastyczne/jazzówki, ewentualnie napalcówki)
 • mata do jogi/karimata
 • własny bidon na wodę

 

Atrakcje fakultatywne:

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Rejs po Wiśle - 50 zł

Zapraszamy na godzinny rejs statkiem turystycznym, z pokładu którego można podziwiać fantastyczny krajobraz Kazimierza Dolnego, a także ruiny zamku w pobliskim Janowcu. Będzie okazja do chwili relaksu, zrobienia pięknych zdjęć i wspólnego śpiewania.

Przygodowy Pakiet Obozowy - 150 zł

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się:

- latarka ręczna z kompletem baterii,
- bidon
- dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.

Obozowy Pakiet Przygody będzie czekać na Uczestnika na obozie.

Galeria najlepszych zdjęć - 39 zł

Galeria z najlepszymi zdjęciami z obozu na karcie SD. Wysyłka pocztą na przełomie września i października.

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

 

TRANSPORT

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem. Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry. Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem na naszej stronie lub wiadomość będzie wysyłana na adres e-mail podany w rezerwacji.

Opinie o obozie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl