Szybki kontakt [email protected] Infolinia +48 660 88 88 66 pon-pt. 10:00-16:00
Facebook Instagram
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Kolonie Premium! Najlepszy obóz nad morzem dla chłopaka 2024 - Obóz Snajperski w Mrzeżynie - Na Linii Strzału 12-18 lat

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena aktualna od:: 3 099,00 zł

Cena regularna od:: 3 599,00 zł

3099.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 299,00 zł Jeżeli widzisz tutaj niższą cenę niż ta obecna, to oznacza, że ominęła Cię super promocja! Dołącz do nas na FB by nie przegapić kolejnych.
ilość os.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 4.26957
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: 0597-585E2

Opis

Militarne obozy dla dzieci w Polsce 2024

Najlepszy obóz nad morzem dla chłopaka - Obóz Snajperski - Na Linii Strzału - dla dzieci 12-15 i młodzieży 15-18 lat

Obóz snajperski w Mrzeżynie to najlepszy obóz nad morzem dla chłopaka. Przez cały obóz uczestnicy będą wykonywali zadania w 2 osobowych ekipach snajperskich. Obóz Na Linii Strzału to doskonała propozycja dla miłośników wojskowości i militariów. Ze względu na jeszcze większą moc atrakcji polecamy go dla osób, które już były na innych obozach militarnych. Wskazana jest niezła kondycja i wytrzymałość, my zagwarantujemy super zadania i świetną zabawę ...

Kolonie Premium! obóz zawiera zdecydowanie więcej atrakcji i bardziej aktywny program niż standardowe obozy dla dzieci i młodzieży

 Często wybierany Bardzo aktywny Basen w ośrodku Wysoko oceniany

Miejsce: 

Niepowtarzalne obozy dla dzieci nad morzem 2024 - Mrzeżyno

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

Obóz nad Morzem dla Młodzieży - terminy i ceny na Lato 2024

 • 24.06 - 04.07.2024 - 3599 zł stop sprzedaży
 • 05.07 - 15.07.2024 - 3599 zł --> termin w promocji - 100 zł od 3499 zł
 • 16.07 - 26.07.2024 - 3599 zł --> termin w promocji - 100 zł od 3499 zł
 • 27.07 - 06.08.2024 - 3599 zł --> termin w promocji - 400 zł od 3199 zł
 • 07.08 - 17.08.2024 - 3599 zł --> termin w promocji - 500 zł od 3099 zł

 

Wakacyjna Wyprzedaż na Kolonie Premium! Więcej atrakcji teraz w niższej cenie! 

 • rabaty od - 100 do - 500 zł w zależności od terminu (rabat nalicza się automatycznie) - liczba miejsc w promocji jest ograniczona w każdym terminie!!!
 • + dodatkowe zniżki 150 zł dla Rodzeństwa (rabat naliczany ręcznie na odsyłanych dokumentach)
 • lub od -50 zł (przy 2 os) do - 150 zł (przy 4 os) zniżki dla Przyjaciół jadących razem
 • i jeszcze - 150 zł dodatkowego rabatu dla osób które były już na jednym z obozów Premium (w Zamrzenicy, Dąbkach - Carbo, Mrzeżynie, Dziwnówku, Spale lub Mielnie) - rabat naliczany ręcznie po weryfikacji.

zobacz regulamin promocji.

Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

 

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, oficerowie i podoficerowie Wojska Polskiego, instruktorzy: strzelectwa sportowego, survivalu i samoobrony.

 

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, 
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 50 zł,
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Pomocowy i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + 4 zł --> zobacz co to jest TFG i TFP
 • dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,89 % do 6,5 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu - zobacz więcej
 • kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
  Informacje wyjazdowe

Obóz snajperski w Mrzeżynie

 

Niepowtarzalne obozy dla dzieci i młodzieży na Lato 2024

Najlepszy obóz nad morzem dla chłopaka - Mrzeżyno - obóz snajperski

 • ośrodek z basenem, 350 metrów od morza
 • aktywny program  idealny dla miłośników wojska 
 • idealna propozycja dla uczestników ubiegłorocznych obozów paintballowych, ASG czy obozów survivalowych

 

Zakwaterowanie na obozie snajperskim:

Ośrodek Wypoczynkowy "FAMA STA" położony w Mrzeżynie - nadmorskiej miejscowości letniskowej, leżącej 18 km na zachód od Kołobrzegu przy ujściu rzeki Regi do Bałtyku; 5 hektarowy teren ośrodka usytuowany jest ok. 350 m od morza i graniczy z terenami leśnymi, na których przez wiele lat rozmieszczone były jednostki wojskowe, a do dziś pozostały fortyfikacje i umocnienia wykorzystywane do zajęć obozowych.

Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC). 

 

Obóz Snajperski nad morzem - program:

Co będzie się działo - czyli dlaczego Obóz Snajperski to najlepszy obóz nad morzem dla chłopaka. Przez cały obóz uczestnicy wykonywać będą zadania w dwuosobowych drużynach snajperskich rywalizujących ze sobą. Obóz polecamy miłośnikom wojskowości, lubiącym wysiłek fizyczny i zajęcia pełne adrenaliny. Mile widziani uczestnicy obozów militarnych, paintballowych i ASG z lat poprzednich. Wskazana sprawność fizyczna i kondycja.

 • Air Soft Gun: zajęcia z użyciem broni skonstruowanej w celu realnego odwzorowania pola walki (repliki broni ASG to wierne kopie oryginałów pod względem wielkości, szczegółów i ciężaru). Pozwala to ćwiczyć taktykę walki w warunkach będących wiernym odwzorowaniem prawdziwych działań wojennych. Uczestnicy będą wyposażeni w karabiny snajperskie z celownikami optycznymi do ćwiczeń snajperskich i scenariuszy ASG. Zadania będą wykonywać dwuosobowe drużyny snajperskie składające się ze snajpera i obserwatora.
 • scenariusze ASG: wykonywanie szeregu misji wspierających lub sabotujących działania drużyn obozu „Green Devils” - zwiad i rozpoznanie, „likwidacja” oddziałów wroga i osób dowodzących, przechwytywanie sprzętu przeciwnika, obserwacja i szczegółowe raporty (weryfikowanie celów ataku); gry taktyczne: „Pojedynek snajperów” i „Konwój” oraz scenariusze ASG na luzie: „The Juggernaut” oraz „Przemytnicy i celnicy”.
 • „Sneak & Shoot”: taktyczna gra ASG dla dwójek snajperskich polegająca na nawigowaniu w terenie patrolowanym przez wroga, nauka zacierania śladów, eliminacja samotnych patroli, zabezpieczanie punktów kluczowych, obserwacja i raportowanie celów.
 • kamuflaż: zaawansowane sposoby maskowania i wtapiania się w teren przy pomocy stroju maskujacego, przenikanie na teren nieprzyjaciela, nauka wykonywania stroju maskującego ghillie oraz viper hood’a.
 • stalking: nauka przemieszczania się pod obserwacją, wychodzenie na pozycję do strzału, oddawanie strzałów „na sucho”.
 • ratownictwo na polu walki (TCCC): autopomoc na polu walki, zakładanie stazy taktycznej, opatrywanie ran penetrujących i drążących, zasady poruszania się i działania w strefie I i II, transport rannego, wzywanie ewakuacji medycznej poprzez meldunek MEDEVAC.
 • taktyka: przemieszczanie się i wytyczanie drogi w terenie leśnym, przygotowanie zasadzki, wycofanie się i kluczenie, wyprowadzanie ataków pozoracyjnych, walka metodą hit&run, działania na wypadek kontaktu z nieprzyjacielem - opóźnianie i blokowanie.
 • zajęcia snajperskie: przenikanie, stalking, kim’s game, prowadzenie obserwacji, wykonywanie szkiców oraz składanie raportów, mind games - nauka prowadzenia walki psychologicznej z wrogiem.
 • survival: survival nocny, budowa schronienia tymczasowego, rozpalanie ogniska, nauka przygotowania posiłków w warunkach polowych.
 • walka wręcz: pokazy i ćwiczenia walki gumowymi atrapami broni (noże, pistolety, karabiny), nauka podstawowych zasad samoobrony, odbieranie broni przeciwnikowi i zasady poruszania się w walce.
 • zajęcia strzeleckie: strzelanie z elementami stresu, ćwiczenie odpowiedniej pozycji strzeleckiej, strzelanie do celu stałego i poruszającego się, trening strzelecki sił specjalnych metodą „MOZAMBIK”, strzelanie wzrokowo-pamięciowe z zawiązanymi oczami, zmiana pozycji strzeleckiej, wymiana magazynków.
 • pojazd uzbrojony: ostrzał snajperski do celów mobilnych, nauka ochrony oraz rozbijania kolumny zmechanizowanej i patroli łączonych, przygotowanie oraz przeprowadzenie zasadzki na konwój.
 • „Na Lini Strzału”: 24 godzinne zawody snajperskie sprawdzające wszelkie umiejętności nabyte w czasie obozu; w programie: stalking, obserwacja, infiltracja bazy wroga, kim’s game, opatrywanie ran oraz inne konkurencje.
 • zajęcia sprawnościowe: zaprawy poranne, musztra, nocne i dzienne marszobiegi, zajęcia na basenie, w morzu i na plaży.
 • ogniska, plażowanie i kąpiele: strzeżone kąpielisko nad morzem i przy odkrytym basenie kąpielowym na terenie ośrodka.

 

Przez cały obóz uczestnicy wykonywać będą zadania w dwuosobowych drużynach snajperskich rywalizujących ze sobą. Obóz polecamy miłośnikom wojskowości, lubiącym wysiłek fizyczny i zajęcia pełne adrenaliny. Mile widziani uczestnicy obozów militarnych, paintballowych i ASG z lat poprzednich. Wskazana sprawność fizyczna i kondycja.

 

Najlepszy obóz dla chłopaka nad morzem

 

Wymagany ekwipunek i ważne informacje !!!

Prosimy o dokładne zapoznanie się z powyższym załącznikiem. Znajdziecie tam informacje na temat tego co należy zabrać na obóz snajperski w Mrzeżynie i szereg dodatkowych uwag będących integralną częścią oferty. Między innymi:

 • o godzinach przyjazdu na obóz
 • o obowiązkowej kaucji zwrotnej pobieranej 1 dnia od każdego uczestnika
 • o możliwości wykupienia dodatkowych zajęć na obozie itd.

 

pobierz ofertę w PDF na Obóz Na Linii Strzału 

 

 

Nie zapomnij - ważne informacje dodatkowe:

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (pasy i ładownice lub kamizelki taktyczne, okulary lub gogle i maski ochronne).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): strzelectwo (WALTER P99) - 25 zł.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją od lekarza o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe musi przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Możliwość specjalnych diet po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 50 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Każdy uczestnik otrzyma na własność bidon na wodę.
 • Podział na grupy wiekowe będzie realizowany przy minimum 10 osobach w danym przedziale wiekowym.

 

Dojazd własny:

 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 8:00.

 

 

Najlepszy obóz nad morzem dla chłopaka

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Opinie o obozie (2)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

2 września 2016

Najlepszą opinią o koloni organizowanej przez Państwo są słowa moich dzieci jak tylko wysiadły z pociągu "mamo, to była najlepsza kolonia na jakiej byliśmy!" - a był to już 7 ich wyjazd. Pozdrawiam

3 września 2017

Dzień dobry, syn był na obozie snajperskim, Mrzeżyno, ostatni turnus. Jest bardzo zadowolony. Zdecydowanie ma lepszą kondycję. Wieczorem padał ze zmęczenia :-) i tak być powinno na obozie parawojskowym :-) Minus - niezbyt dobre jedzenie (mleko na śniadanie rozwodnione, obiady - za małe porcje, brak możliwości dokładek drugiego dania, zupy niezbyt mu smakowały). Po wysiłku, który miał plus wiek dorastania, to naprawdę potrzebuje dużo i konkretnego jedzenia. Już planuje być w przyszłym roku :-) Pozdrawiam - Agnieszka Capf

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl