Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Kolonie Premium! Najlepszy obóz nad morzem dla chłopaka 2020 - Obóz Snajperski w Mrzeżynie - Na Linii Strzału 12-18 lat

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena od:: 1 799,00 zł 1 849,00 zł 1799.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość os.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.47951
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: 0597-585E2

Opis

Militarne obozy dla dzieci w Polsce 2020

Najlepszy obóz nad morzem dla chłopaka - Obóz Snajperski - Na Linii Strzału - dla dzieci 12-15 i młodzieży 15-18 lat

Obóz snajperski w Mrzeżynie to najlepszy obóz nad morzem dla chłopaka. Przez cały obóz uczestnicy będą wykonywali zadania w 2 osobowych ekipach snajperskich. Obóz Na Linii Strzału to doskonała propozycja dla miłośników wojskowości i militariów. Ze względu na jeszcze większą moc atrakcji polecamy go dla osób, które już były na innych obozach militarnych. Wskazana jest niezła kondycja i wytrzymałość, my zagwarantujemy super zadania i świetną zabawę ...

Kolonie Premium! obóz zawiera zdecydowanie więcej atrakcji i bardziej aktywny program niż standardowe obozy dla dzieci i młodzieży

 Często wybierany Bardzo aktywny Basen w ośrodku Wysoko oceniany

Miejsce: 

Niepowtarzalne obozy dla dzieci nad morzem 2020 - Mrzeżyno

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

TERMINY I CENY obozu na Lato 2020:

 • I.    29.06-09.07.2020 - 2199 zł brak miejsc
 • II.   10.07-20.07.2020 - 2199 zł brak miejsc
 • III.   21.07-31.07.2020 - 2199 zł brak miejsc
 • IV.   01.08-11.08.2020 - 2199 zł
 • V.    12.08-22.08.2020 - 2199 zł
 • VI.   23.08-30.08.2020 - 1849 zł - krótszy turnus

 

Letnia Promocja! Zarezerwuj teraz ze zniżką 50 zł + dodatkowe zniżki (od 50 do 100 zł) dla Rodzeństwa i Przyjaciół oraz dla uczestników ubiegłorocznych obozów w Zamrzenicy, Mrzeżynie, Dziwnówku, Spale lub Dąbkach w OW Carbo - zobacz szczegóły promocji. 

Uwaga! Rabat - 50 zł nalicza się automatycznie przy rezerwacji, natomiast dodatkowe zniżki np. za Rodzeństwo czy Przyjaciół naliczone będą ręcznie na odsyłanej umowie.


Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

Cena zawiera: 

 • Zakwaterowanie: 10 noclegów (turnus VI - 7 noclegów), wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, oficerowie i podoficerowie Wojska Polskiego, instruktorzy: strzelectwa sportowego, survivalu i samoobrony

Cena nie zawiera: 

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
  Informacje wyjazdowe

Obóz snajperski w Mrzeżynie

 

Niepowtarzalne obozy dla dzieci i młodzieży na Lato 2020

Najlepszy obóz nad morzem dla chłopaka - Mrzeżyno - obóz snajperski

 • ośrodek z basenem, 350 metrów od morza
 • aktywny program  idealny dla miłośników wojska 
 • idealna propozycja dla uczestników ubiegłorocznych obozów paintballowych, ASG czy obozów survivalowych

 

Zakwaterowanie na obozie snajperskim:

Ośrodek Wypoczynkowy "FAMA STA" położony w Mrzeżynie - nadmorskiej miejscowości letniskowej, leżącej 18 km na zachód od Kołobrzegu przy ujściu rzeki Regi do Bałtyku; 5 hektarowy teren ośrodka usytuowany jest ok. 350 m od morza i graniczy z terenami leśnymi, na których przez wiele lat rozmieszczone były jednostki wojskowe, a do dziś pozostały fortyfikacje i umocnienia wykorzystywane do zajęć obozowych.

Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC). 

 

Obóz Snajperski nad morzem - program:

Co będzie się działo - czyli dlaczego Obóz Snajperski to najlepszy obóz nad morzem dla chłopaka. Przez cały obóz uczestnicy wykonywać będą zadania w dwuosobowych drużynach snajperskich rywalizujących ze sobą. Obóz polecamy miłośnikom wojskowości, lubiącym wysiłek fizyczny i zajęcia pełne adrenaliny. Mile widziani uczestnicy obozów militarnych, paintballowych i ASG z lat poprzednich. Wskazana sprawność fizyczna i kondycja.

 • Air Soft Gun: zajęcia z użyciem broni skonstruowanej w celu realnego odwzorowania pola walki (repliki broni ASG to wierne kopie oryginałów pod względem wielkości, szczegółów i ciężaru). Pozwala to ćwiczyć taktykę walki w warunkach będących wiernym odwzorowaniem prawdziwych działań wojennych. Uczestnicy będą wyposażeni w karabiny snajperskie z celownikami optycznymi do ćwiczeń snajperskich i scenariuszy ASG. Zadania będą wykonywać dwuosobowe drużyny snajperskie składające się ze snajpera i obserwatora.
 • scenariusze ASG: wykonywanie szeregu misji wspierających lub sabotujących działania drużyn obozu „Green Devils” - zwiad i rozpoznanie, „likwidacja” oddziałów wroga i osób dowodzących, przechwytywanie sprzętu przeciwnika, obserwacja i szczegółowe raporty (weryfikowanie celów ataku); gry taktyczne: „Pojedynek snajperów” i „Konwój” oraz scenariusze ASG na luzie: „The Juggernaut” oraz „Przemytnicy i celnicy”.
 • „Sneak & Shoot ”: taktyczna gra ASG dla dwójek snajperskich polegająca na nawigowaniu w terenie patrolowanym przez wroga, nauka zacierania śladów, eliminacja samotnych patroli, zabezpieczanie punktów kluczowych, obserwacja i raportowanie celów.
 • kamuflaż: zaawansowane sposoby maskowania i wtapiania się w teren przy pomocy stroju maskujacego, przenikanie na teren nieprzyjaciela, nauka wykonywania stroju maskującego ghillie oraz viper hood’a.
 • stalking: nauka przemieszczania się pod obserwacją, wychodzenie na pozycję do strzału, oddawanie strzałów „na sucho”.
 • ratownictwo na polu walki (TCCC): autopomoc na polu walki, zakładanie stazy taktycznej, opatrywanie ran penetrujących i drążących, zasady poruszania się i działania w strefie I i II, transport rannego, wzywanie ewakuacji medycznej poprzez meldunek MEDEVAC.
 • taktyka: przemieszczanie się i wytyczanie drogi w terenie leśnym, przygotowanie zasadzki, wycofanie się i kluczenie, wyprowadzanie ataków pozoracyjnych, walka metodą hit&run, działania na wypadek kontaktu z nieprzyjacielem - opóźnianie i blokowanie.
 • zajęcia snajperskie: przenikanie, stalking, kim’s game, prowadzenie obserwacji, wykonywanie szkiców oraz składanie raportów, mind games - nauka prowadzenia walki psychologicznej z wrogiem.
 • survival: survival nocny, budowa schronienia tymczasowego, rozpalanie ogniska, nauka przygotowania posiłków w warunkach polowych „Gotuj z Zieniem”.
 • walka wręcz: pokazy i ćwiczenia walki gumowymi atrapami broni (noże, pistolety, karabiny), nauka podstawowych zasad samoobrony, odbieranie broni przeciwnikowi i zasady poruszania się w walce.
 • zajęcia strzeleckie: strzelanie z elementami stresu, ćwiczenie odpowiedniej pozycji strzeleckiej, strzelanie do celu stałego i poruszającego się, trening strzelecki sił specjalnych metodą „MOZAMBIK”, strzelanie wzrokowo-pamięciowe z zawiązanymi oczami, zmiana pozycji strzeleckiej, wymiana magazynków.
 • pojazd uzbrojony: ostrzał snajperski do celów mobilnych, nauka ochrony oraz rozbijania kolumny zmechanizowanej i patroli łączonych, przygotowanie oraz przeprowadzenie zasadzki na konwój.
 • „Na Lini Strzału”: 24 godzinne zawody snajperskie sprawdzające wszelkie umiejętności nabyte w czasie obozu; w programie: stalking, obserwacja, infiltracja bazy wroga, kim’s game, opatrywanie ran oraz inne konkurencje.
 • zajęcia sprawnościowe: zaprawy poranne, musztra, nocne i dzienne marszobiegi, zajęcia na basenie, w morzu i na plaży.
 • ogniska, plażowanie i kąpiele: strzeżone kąpielisko nad morzem i przy odkrytym basenie kąpielowym na terenie ośrodka.

Przez cały obóz uczestnicy wykonywać będą zadania w dwuosobowych drużynach snajperskich rywalizujących ze sobą.

Obóz polecamy miłośnikom wojskowości, lubiącym wysiłek fizyczny i zajęcia pełne adrenaliny. Mile widziani uczestnicy obozów militarnych, paintballowych i ASG z lat poprzednich. Wskazana sprawność fizyczna i kondycja.

Najlepszy obóz dla chłopaka nad morzem

 

Wymagany ekwipunek i ważne informacje !!!

 

Prosimy o dokładne zapoznanie się z powyższym załącznikiem. Znajdziecie tam informacje na temat tego co należy zabrać na obóz snajperski w Mrzeżynie i szereg dodatkowych uwag będących integralną częścią oferty. Między innymi:

 • o godzinach przyjazdu na obóz
 • o obowiązkowej kaucji zwrotnej pobieranej 1 dnia od każdego uczestnika
 • o możliwości wykupienia dodatkowych zajęć na obozie itd.

Nie zapomnij - ważne informacje dodatkowe:

•  Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.

•  Wszystkie zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (kamizelki asekuracyjne,  kaski, gogle i maski ochronne, mundury, rękawice)

• Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zajęć: strzelectwo (WALTER P99) - 20 zł; ASG - 10 zł (za każdy dodatkowy, scenariusz); paintball - 30 zł/100kul.

•  Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (opcja płatna dodatkowo).

•  Na obozie militarnym dla dzieci nad morzem Ranger Camp istnieje możliwość zakupu: mundurów wojskowych z demobilu - od 50 zł (komplet bluza + spodnie) i innych akcesoriów militarnych i survivalowych.

•  Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.

• Kaucja w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka - będzie pobrana 1 dnia obozu. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.

Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:30, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 10:00.

 

Najlepszy obóz nad morzem dla chłopaka

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Opinie o obozie (2)

2 września 2016

Najlepszą opinią o koloni organizowanej przez Państwo są słowa moich dzieci jak tylko wysiadły z pociągu "mamo, to była najlepsza kolonia na jakiej byliśmy!" - a był to już 7 ich wyjazd. Pozdrawiam

3 września 2017

Dzień dobry, syn był na obozie snajperskim, Mrzeżyno, ostatni turnus. Jest bardzo zadowolony. Zdecydowanie ma lepszą kondycję. Wieczorem padał ze zmęczenia :-) i tak być powinno na obozie parawojskowym :-) Minus - niezbyt dobre jedzenie (mleko na śniadanie rozwodnione, obiady - za małe porcje, brak możliwości dokładek drugiego dania, zupy niezbyt mu smakowały). Po wysiłku, który miał plus wiek dorastania, to naprawdę potrzebuje dużo i konkretnego jedzenia. Już planuje być w przyszłym roku :-) Pozdrawiam - Agnieszka Capf

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl