Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Wypasione Wakacje - rewelacyjny obóz dla dzieci nad morzem 2021 - Łeba - kolonie dla dzieci 7-13 lat

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena od:: 1 879,00 zł 1 979,00 zł 1879.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość os.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Kod programu: BUT
Kod produktu: 522C-5045F

Opis

Obozy dla dzieci w Polsce - Lato 2021 - Łeba

Wypasione Wakacje - rewelacyjny obóz dla dzieci nad morzem z wycieczkami w cenie, 7-13 lat

Kolejna edycja super kolonii nad morzem. Wypasione Wakacje to świetny program podstawowy realizowany w ramach Bałtyckiego Mixera +  Park Linowy i wycieczki do Labirynt Park Łeba i Parku Dinozaurów w cenie pobytu.

   

Miejsce:

Łeba - kolonie nad morzem dla dzieci 7-13 lat

Ważne dokumenty do pobrania:

Terminy i ceny:

 • LEB/WY4 30.07 - 09.08.2021 - 1979 zł

Łap Okazje! W lutym wybrane obozy do 100 zł taniej, zaliczka tylko 100 zł  (dopłata do 30% zaliczki do 26.04, pozostała kwota na 30 dni przed wyjazdem). Liczba miejsc w promocji w poszczególnych terminach jest ograniczona.

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie,
 • program,
 • opiekę kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie,
 • ubezpieczenie AXA NNW

Cena nie zawiera:

 • dopłat transportowych,
 • obowiązkowej składki na TFG i TFP + 4 zł
 • imprez fakultatywnych,

Uwaga! Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z przyczyn medycznych w cenie ok. 3 % wartości imprezy - sprawdź szczegóły

 

Informacje wyjazdowe

 

Kolonie nad morzem - Łeba 2021

Wypasione Wakacje - obóz dla dzieci nad morzem: 7-13 lat

Wakacyjny relaks dla wielbicieli morza z najlepszymi, ulubionymi łebskimi atrakcjami w cenie! Zabierzemy Cię w przeszłość do DinoParku oraz do największego labiryntu w Polsce. Gwarantujemy też odrobinę adrenaliny w Parku Linowym.

 

Zakwaterowanie na koloniach

Uczestnicy, którzy wybiorą obóz dla dzieci nad morzem Wypasione Wakacje zakwaterowani będą w sprawdzonym ośrodku OW Słoneczko, w pokojach 4-5 osobowych z łazienkami. Więcej informacji o ośrodku i zdjęcia znajdziecie tutaj

 

WYŻYWIENIE:

 • 3 posiłki dziennie + podwieczorek: śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany w klimatyzowanej stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek kolacja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant.
 • Wyżywienie inne niż standardowe podyktowane względami zdrowotnymi realizujemy po okazaniu zaświadczenia lekarskiego i bez dopłat, pozostałe płatne dodatkowo. Realizacja tylko po wcześniejszym zgłoszeniu przed przyjazdem na kolonie (min. 7 dni).
 • W przypadku braku zaświadczenia lekarskiego i/lub żywienie wymagające korzystania z cateringu zewnętrznego m.in. wegańskie, bezglutenowe dopłata 33 zł/dzień. Ośrodek nie gwarantuje uniknięcia krzyżowego zanieczyszczenia alergenami.

 

Obóz dla dzieci nad morzem - program podstawowy - w cenie pobytu

Atrakcje dostępne w cenie dla uczestników programu Wypasione Wakacje, czyli wszystko co NAJLEPSZE

PARK DINOZAURÓW  –  fantastyczna przygoda! na ogromnej 20 ha powierzchni parku spotkasz trójwymiarowe gady naturalnej wielkości (w skali 1:1), a wśród nich dwa kolosy, mający 45 metrów długości Seismosaurus i jedyny w Polsce o wysokości 13 metrów - Łebuś Wydmozaurus. Poza dinozaurami czeka na Ciebie moc atrakcji, m.in.: zamek strachu, bajlandia czyli świat bajek widziany w 3D, największe w Polsce pole Minigolfa z 18 dołkami położone na terenie 10000 m2, kino 7D max, eurobangee, pojazdy Flinstonów, małpi gaj, labirynt magicznych luster, wioska indiańska w której można sprawdzić swoje siły w strzelaniu z łuku czy wiatrówki, Diabelski Młyn o wysokości 27 metrów. 

NOWOŚĆ 2020: zjeżdżalnia Boomerang! - zjazd na pontonach - 10 metrów ślizgu, a do tego inne ogromne zjeżdżalnie wodne. (dojazd Dinobusem, czas trwania wycieczki około 5-6 godz.)

LABIRYNT PARK ŁEBA  - największy w Polsce (5000 m2) naturalny labirynt z platformami widokowymi i 5 bazami do zdobycia po drodze do wyjścia. Dla każdego mapka ułatwiającą znalezienie drogi do wyjścia. Wprawny zdobywca jest w stanie przejść labirynt w około 20 minut, spróbuj także Ty ;)

PARK LINOWY  - dla tych co lubią wyzwania przy zachowaniu 100 % bezpieczeństwa. Pełen emocji wypoczynek i gwarancja adrenaliny na 1 z 4 różnorodnych tras dostosowanych do możliwości uczestników w Power Parku (zajęcia pod opieką instruktora, konieczna pisemna zgoda rodziców).

REJS STATKIEM po morzu statkiem Gryf lub Denega. Na statku Denega super atrakcje z Szalonym Wujkiem Piratem i muzyką! Na Gryfie staniesz za sterami statku pod czujnym okiem kapitana i zdobędziesz certyfikat „Wilka Morskiego".


+ campowy blok ogólny

Campowy blok ogólny to zestaw Blok obejmuje wspólne zajęcia, ogólne dla całej kolonii. Atrakcje mają na celu zintegrować uczestników z różnych programów tematycznych, którzy na co dzień realizują zajęcia w różnych podgrupach. Ilość zajęć dla poszczególnych programów realizowana będzie w zależności od czasu, możliwości, warunków atmosferycznych oraz chęci uczestników.)

 • PRZEMARSZ KSIĘSTWA ŁEBY - uroczysty przemarsz ulicami miasta z włodarzami i podwładnymi Księstwa z okazji Święta Łeby. Zbyszko I Łebski - Książe Łeby zaprasza 1 lub 2 turnus kolonii. Pozostałe turnusy uczestniczą w sezonowych atrakcjach Łeby.
 • ZAJĘCIA REKREACYJNE Z ANIMATOREM SPORTU W OŚRODKU
 • Neptunalia (każda kolonia przygotowuje swoje nimfy oraz diabłów i barwnym, głośnym korowodem rusza na plażę. Tor przeszkód kończy się przed obliczem Neptuna i Prozerpiny, gdzie każdy uczestnik otrzymuje akt chrztu!)
 • spartakiada między kolonijna (współzawodnictwo wszystkich kolonistów z ośrodka w najróżniejszych konkurencjach - 18 stacji=18 konkurencji m.in. rzut do kosza piłką, skakanie na skakance, rzut do celu specjalnymi rzutkami, mini golf (trafienia do dołka), strzelanie goli do bramki, skoki przez przeszkody
 • gry zespołowe z dyplomami dla najlepszych!
 • turnieje piłki nożnej plażowej, turniej siatkówki i piłki ręcznej

I wiele wiele więcej...

 • kąpiele morskie pod opieką ratownika
 • plażowanie, wędrówki brzegiem morza o różnych porach dnia, konkursy na rzeźbę z piasku, gry i zabawy na plaży
 • Campowe Kino pod Gwiazdami - wieczorny seans filmowy na wielkim ekranie z najlepszymi hitami dla dzieci
 • Łeba Tour - kto powiedział, że zwiedzanie jest nudne? Z nami poznasz zarówno główne atrakcje miasta jak i jego historię w formie questu. Rozwiązując zagadki podczas spaceru, zainspirujemy Cię do dalszych poszukiwań. Zobaczymy m.in. Aleję Prezydentów Polski, Skwer Rybaka, molo, port jachtowy
 • wycieczki rowerowe m.in.: do Nowęcina, nad Jezioro Sarbsko i po Łebie
 • dyskoteki, karaoke, gry i zabawy, zajęcia plastyczne DIY
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek

 

Zajęcia fakultatywne - dla chętnych za opłatą

Jeśli komuś nie wystarczy atrakcji wliczonych w cenę obozu nad morzem, to na miejscu istnieje możliwość dokupienia imprez i wycieczek fakultatywnych. Imprezy fakultatywne są tylko dla chętnych i dostępne są za dodatkową opłatą wnoszoną na miejscu przez uczestników - nie ma konieczności wcześniejszej rezerwacji atrakcji fakultatywnych.

BASEN KRYTY - wizyta na kameralnym basenie z podgrzewaną wodą. Doskonała alternatywa na mniej słoneczne dni nad Bałtykiem.
Cena: 35 PLN

PAINTBALL - niezapomniane wrażenia i duża dawka emocji w Power Parku na specjalnie przygotowanym polu do gry w paintball (dla młodszych dzieci strzelanie do tarczy). Każdy uczestnik na czas zajęć dostaje karabinek paintballowy, mundur, maskę i 100 kulek. (zajęcia pod opieką instruktora, konieczna pisemna zgoda rodziców).
Cena: 65 PLN

STRZELNICA - do wyboru zajęcia z bronią pneumatyczną (20 strzałów), repliki ASG (1 magazynek) lub strzelanie z łuku. (zajęcia pod opieką instruktora, konieczna pisemna zgoda rodziców).
Cena: 35 PLN

GOKARTOWE SZALEŃSTWO - na specjalnie przygotowanym dla dzieci torze w Power Parku czekają na Was nowe wyzwania! Tor oświetlony, z pomiarem czasu, profilowanymi zakrętami, trybuną i mostkami widokowymi (zajęcia pod opieką instruktora, konieczna pisemna zgoda rodziców).
Cena: 60 PLN

 


Ważne informacje dodatkowe:

Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami stanowią one bowiem integralną część oferty.

 • Transport - miasta wyjazdu, dopłaty do transportu i ważne informacje
 • Ubezpieczenia - wszystko na temat ubezpieczenia - tego w cenie i ubezpieczeń dobrowolnych
 • Proponowane minimalne kieszonkowe - ok. 120 PLN + imprezy fakultatywne.
 • Potrzebna pisemna zgoda rodziców na korzystanie z aktywnych imprez fakultatywnych.
 • Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego, klapek i czepka na kryty basen (wyc. fakultatywna).
 • Telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, czy inny sprzęt elektroniczny uczestnik zabiera na kolonię na wyłączną, własną odpowiedzialność. Telefonów nie zabieramy na zajęcia programowe.
 • Planowana liczba uczestników na kolonii ok. 45 osób.

Opinie o obozie (1)

5 września 2019

WITAM, MOJA CÓRKA Z TYM BIUREM BYŁA NA KOLONIACH PO RAZ PIERWSZY. WRÓCIŁA Z NICH ZACHWYCONA , JUŻ UMAWIA SIĘ Z KOLEŻANKAMI NA KOLEJNE WYJAZDY. PROFESJONALNA OPIEKA ( ZARÓWNO W ZDROWIU JAK I CHOROBIE ) , SUPER WARUNKI I DOBRE JEDZENIE. CAŁY POBYT WYPEŁNIONY DO OSTATNIEJ MINUTY WSPANIAŁYMI ATRAKCJAMI ( ZAWODY SPORTOWE, ZAJĘCIA MANUALNE, GRY, ZABAWY, KONKURSY I CIEKAWE WYCIECZKI). GORĄCO POLECAM KOLONIE W ŁEBIE W "SŁONECZKU"!!. DLA SIEBIE PROSZĘ TYLKO O WIĘCEJ WYJAZDÓW Z GDYNI. POZDRAWIAM

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl