Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

NOWOŚĆ! Obóz dla dzieci 10-15 lat w górach z super programem i wędrówkami po górach Sowich

Czerwony-szlak-na-Szrenice.jpg
 • promocja
Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena od:: 1 824,00 zł 1 900,00 zł 1824.00
ilość os.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.83
Kod programu: r3b
Kod produktu: 679

Opis

Obóz dla dzieci w górach 2022

Sudety - 'Baza Orzeł' obóz dla dzieci 10-15 lat w górach

Po raz kolejny zapraszamy w Skalne Sudety. Tym razem jednak obóz jest przeznaczony dla ciut młodszej młodzieży - tę straszą zapraszamy na równoległy obóz "SKLANIAK". Jak na większości naszych obozów na "Bazie Orzeł" również będziemy wędrować, ale tym razem nie tylko będą góry - odwiedzimy wiele ciekawych i tajemniczych miejsc. Gwarantujemy, że będzie bardzo aktywnie.

Miejsce:

Sudety 2022

Ważne dokumenty do pobrania:

 

Terminy i ceny:

 • 19.07-28.07.2022 - 1900 pln

Promocje! Przy rezerwacji w styczniu - do wyczerpania się miejsc przeznaczonych na promocję w danym terminie rabat - 4%  + dodatkowe zniżki dla między innymi uczestników ubiegłorocznych edycji obozów wędrownych czy  dla rodzeństwa jadącego na ten sam obóz lub posiadaczy Karty Dużej Rodziny  - szczegóły promocji

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie – 9 noclegów;
 • wypożyczenie sprzętu turystycznego (namiotu, palnika, butli),
 • wyżywienie;
 • bogaty program pobytu w tym bilety wstępu do parków narodowych,
 • opiekę kadry,
 • ubezpieczenie TUiR AXA (NW - 5000 PLN)**),
 • podatek VAT. 

Cena nie zawiera:

 • transportu - w zależności od miasta wyjazdu/powrotu dopłata – szczegóły poniżej.
  Informacje wyjazdowe

 Góry w okolicach Karpacza

Najchętniej wybierane kolonie w Polsce - Lato 2022

Obóz dla dzieci w górach 10-15 lat - Sudety - Baza Orzeł

Obóz ze względu na charakter i przeznaczenie należy do kategorii tych łatwych. Na wycieczki chodzimy z małymi pleckami. Noclegi realizujemy w namiotach ulokowanych w bezpośrednim sąsiedztwie schroniska Orzeł w Sokolcu - gdzie będzie nasz tytułowa "baza". Plecaki (te duże, bagażowe) nosimy bardzo rzadko, czasami trzeba przenieść plecak z parkingu do miejsca noclegu.

 

Zakwaterowanie

Podczas wędrówek dwudniowych (planujemy dwie takie wyprawy) będziemy spali w gościnnych, zaprzyjaźnionych schroniskach. Gwarantuje to stały dostęp do łazienek.

 

WYŻYWIENIE:

 • W schronisku będziemy jedli śniadania. Pozostałe posiłki to już zależnie od trasy.
 • Na obozach zapewniamy uczestnikom trzy posiłki dziennie. Rano śniadanie, prowiant na czas wędrówek oraz wieczorem ciepły obiad.
 • Posiłki sporządzane są pod okiem kadry przez uczestników z produktów zakupionych przez organizatora lub gotowe posiłki zamówione w barach i restauracjach w miejscowościach, na trasie naszej wyprawy.
 • Wyżywienie jest dostosowane do upodobań uczestników tzn., zakupując produkty (dużo świeżych warzyw i owoców, czekolada, płatki, mleko), kadra ustala z grupą, co najlepiej zakupić.

 

Kadra

Na naszych obozach młodzieżowych kadra jest zawsze zatwierdzona przez kuratorium oświaty. Opiekunami są prawdziwi pasjonaci górskiego wędrowania. Doświadczenie pozwala na odpowiednie zachowanie się na szlakach w każdych warunkach, a odpowiedni wiek na doskonały kontakt z uczestnikami. Na ok. siedmiu uczestników przypada jedna osoba kadry. Dodatkowo w razie potrzeby zatrudniamy przewodników  górskich. Większość naszej kadry gra na gitarze.

 

Dojazd na obóz wędrowny w górach 2022


Na obóz wędrowny w górach wyjeżdżamy z kilkunastu miast w Polsce. Dojazd odbywa się pociągiem pod opieką konwojentów lub autokarem i dostępny jest za dodatkową opłatą. Podczas podróży uczestnikami opiekują się kadra lub konwojenci. Uczestnicy mają obowiązek posiadać ze sobą wypełnioną kartę kwalifikacyjną oraz ważną legitymację szkolną.

Przejazdy na nasze obozy realizujemy w oparciu o autokary, mikrobusy, pociągi. Godziny przyjazdów i dojazdów mogą ulec zmianom niezależnym od organizatora (przewoźnika). W takich przypadkach prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Prosimy zwrócić uwagę na datę wyjazdu / powrotu - szczególnie dotyczy godzin nocnych.

Uwaga! W związku z możliwością przesiadek prosimy o spakowanie bagaży najlepiej w jeden plecak - tak aby mieć "wolne ręce" w czasie np. przejść pomiędzy peronami. Ze względu na to, że zbieramy uczestników z całego kraju - może się zdarzyć, że przejazd nie odbywa się najkrótszą trasą! Generalna zasada przejazdu jest taka, że wszyscy uczestnicy, z całego kraju udają się kilkoma trasami do Trzebini, gdzie następują przesiadki na autokary docelowe.  Przejazdy mogą zostać odwołane przy braku wymaganego minimum 6 pasażerów na danej trasie o czym organizator powiadamia z odpowiednim wyprzedzeniem! Przystanki wyjazdowe i powrotne mogą się różnić - prosimy dokładnie czytać opis przystanku w rozkładzie poniżej.

 

Co zabrać na obóz wędrowny w górach?


Wszelkie sugestie na temat wyposażenia i tego co zabrać na obozy wędrowne 2022  znajdziesz tutaj

 

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl