biuro@kolonieiobozy.net Szybki kontakt
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

NOWOŚĆ! Jedyny taki Obóz dla Dzieci 11-15 lat w Tatrach Polskich. Najpiękniejsze szlaki, wieczory z gitarą przy ognisku z górami w tle i wyjazd do Energylandii w cenie...

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena od:: 2 650,00 zł 2650.00
ilość os.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.47529
Kod programu: r3b
Kod produktu: 679

Opis

Najlepsze Kolonie w Polsce - Unikatowy Obóz dla Dzieci w Górach 2023

Tatry Polskie - Baza Podhale unikatowy obóz dla dzieci 11-15 lat w górach z wyjazdem do Energylandii

Zapraszamy do Zakopanego na obóz przeznaczony dla ciut młodszej młodzieży zapraszamy. Jak na większości naszych obozów na "Bazie Podhale" również będziemy wędrować, ale tym razem nie będą to tylko góry - odwiedzimy wiele ciekawych miejsc. Gwarantujemy, że będzie bardzo rozrywkowo i aktywnie. Przejdziemy przez słynną Dolinę Prądnika w Ojcowskim Parku Narodowym, spędzimy cały dzień w Energylandii, zwiedzimy Zakopane, odbędziemy kilka wycieczek górskich w Tatrach i w Pieninach. Nie zabraknie również wizyty w Aquaparku. Będą też ogniska, oraz klasyczne gry i zabawy kolonijne.

Także jeśli lubicie przygody oraz wędrówki po górach, nad hotelowe wygody przedkładacie dobrą zabawę w doborowym gronie i chcielibyście przekonać się jak wiele gwiazd widać w górach gdy zgaśnie ognisko to koniecznie wpadnijcie do naszej Bazy.

 • a tu znajdziecie nasze pozostałe Obozy Wędrowne dla Dzieci i Młodzieży w Górach na Lato 2023

Miejsce:

Obóz dla Dzieci w Tatrach na lato 2023

Ważne dokumenty do pobrania:

 

 

Terminy i ceny obozu na lato 2023, trasa łatwa:

 • 18.07-27.07.2023 - 2650 PLN

+ dodatkowe rabaty dla uczestników ubiegłorocznych edycji Obozów Wędrownych, Rodzeństwa czy za rezerwację w sezonie Lato 2023 więcej niż jednego Obozu Wędrownego (te zniżki naliczane będą ręcznie na odsyłanych dokumentach) - zobacz szczegóły promocji.

 

Cena Obozu zawiera:

 • Zakwaterowanie – 9 noclegów;
 • wypożyczenie sprzętu turystycznego (namiotu, palnika, butli),
 • wyżywienie;
 • bogaty program pobytu w tym bilety wstępu do parków narodowych,
 • opiekę kadry,
 • ubezpieczenie TUiR AXA (NW - 5000 PLN),
 • podatek VAT. 

 

Cena nie zawiera:

 • transportu - w zależności od miasta wyjazdu/powrotu dopłata – szczegóły poniżej,
 • dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,89 % do 6,5 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu - zobacz więcej
  Informacje wyjazdowe

 

Najchętniej wybierane Kolonie w Polsce - Lato 2023

Obóz dla dzieci w górach 11-15 lat - Tatry - Baza Podhale

Baza Podhalee są dla starszej młodzieży. To prawdziwy, a nie tylko z nazwy Obóz dla Dzieci w Górach. Mieszkamy w namiotach ulokowanych przy schronisku Orzeł w Sokolcu. W dzień wędrujemy po najpiękniejszych szlakach w Tatrach, a wieczory spędzamy zazwyczaj z gitarą przy ognisku - pod rozgwieżdżonym niebem...

W obozie może wziąć udział praktycznie każdy - nie są wymagane dodatkowe umiejętności czy doświadczenie. Na wycieczki chodzimy z małymi pleckami, sprzęt zostaje w bazie. Plecaki (te duże, bagażowe) nosimy bardzo rzadko na przykład gdy trzeba przenieść plecak z parkingu do miejsca noclegu.

 

To idealny wyjazd dla osób samodzielnych, lubiących wędrówki po górach, poznawanie nowych ludzi oraz odkrywanie tego co czai się za horyzontem.  Zdecydowanie odradzamy go natomiast wszelkim malkontentom i miłośnikom 5-gwiazdkowych hoteli :-)

 

 

Zakwaterowanie na obozie Baza Podhale:

 • Noclegi realizujemy częściowo w Pensjonacie Góralskim na Rybkówce w Zakopanem gdzie będzie nasza tytułowa Baza Podhale oraz w namiotach podczas eksploracji okolic.

 

WYŻYWIENIE:

Większość posiłków spożywamy w miejscu zakwaterowania w Zakopanem. Pozostałe posiłki realizowane będą w zależności od trasy. Gwarantujemy pełne wyżywienie podczas trwania całego obozu.

Rano śniadanie, prowiant na czas wędrówek oraz wieczorem ciepły obiad. Posiłki sporządzane są pod okiem kadry przez uczestników z produktów zakupionych przez organizatora lub gotowe posiłki zamówione w barach i restauracjach w miejscowościach, na trasie naszej wyprawy. Wyżywienie jest dostosowane do upodobań uczestników tzn., zakupując produkty (dużo świeżych warzyw i owoców, czekolada, płatki, mleko), kadra ustala z grupą, co najlepiej zakupić. Jedzenia zakupuje się tyle ile potrzeba tzn. nie jest ono szczególnie wydzielane i nikt głodny od stołu nie ma prawa odejść. Na czas podróży powrotnej wszyscy uczestnicy otrzymują suchy prowiant. Jedynie wodę mineralną na czas wędrówek uczestnicy zakupują sobie sami wg gustu i upodobań. 

 

Kadra na obozach wędrownych:

W przeciwieństwie do wielu Kolonii w Górach, które obsługiwane są przez kadrę, która z górami często ma niewiele wspólnego, naszą Kadrę stanowią prawdziwi pasjonaci górskiego wędrowania, w większości potwierdzonych odpowiednimi uprawnieniami instruktorskimi. Doświadczenie pozwala na odpowiednie zachowanie się na szlakach w każdych warunkach, a odpowiedni wiek na doskonały kontakt z uczestnikami. Na ok. siedmiu uczestników przypada jedna osoba kadry. Dodatkowo w razie potrzeby zatrudniamy przewodników  górskich. Większość naszej kadry gra na gitarze, a wszyscy instruktorzy i wychowawcy są zawsze zatwierdzani przez Kuratorium Oświaty.

 

Obóz w Górach Sowich dla Dzieci 10-15 - Baza Orzeł

 

PLAN OBOZU BAZA PODHALE W TATRACH POLSKICH

18.07.2023 wtorek - dzień 1: 

 • START obozu dla osób z dojazdem własnym*) i tych wsiadających w Krakowie - zbiórka godz. 14:25 Stacja Paliw BP, ul. Mirowska 201, przy KFC okolice węzła Mirowskiego A4
 • Po południu: Wycieczka do Doliny Prądnika w Ojcowskim Parku Narodowym (Maczuga Herkulesa, Zamek w Pieskowej Skale).
 • Wieczorem przyjazd na camping w Zatorze, obiadokolacja, nocleg (1/9)

19.07.2023 środa - dzień 2: 

 • po śniadaniu przejście do Energylandii - całodzienna zabawa w największym parku rozrywki. W trakcie zabawy obiad, przekąski.
 • Późnym popołudniem opuścimy Zator - przejazd do Zakopanego. Wieczorem przyjazd na miejsce, obiadokolacja, zakwaterowanie - noclegi (2-7/9).

20 - 24.07.2023 czwartek - poniedziałek - dni 3 - 7: 

 • pobyt w Zakopanem, realizacja programu w tym m.in. wycieczki górskie w Tatry (Hala Gąsienicowa, Dolina Kościeliska), na Gubałówkę, zwiedzanie Zakopanego (Krupówki, Stary Kościółek, Cmentarz na Pęksowym Brzysku, Muzeum Tatrzańskie, Skocznia Narciarska na Wielkiej Krokwi. Wieczorami gry i zabawy, ogniska w miejscu zakwaterowania.

25.07.2023 wtorek - dzień 8: 

 • przed południem wykwaterowanie, po obiedzie przejazd w Pieniny - zakwaterowanie w bazie Jaworki (Szczawnica Zdrój). Ognisko, kolacja nocleg (8/9).

26.07.2023 środa - dzień 9:

 • po śniadaniu wędrówki po Pienińskim Parku Narodowym, przeprawa gondolą (tratwą) przez Dunajec - wejście na Sokolicę. Po południu uroczysta Pizza w Szczawnicy Zdroju. Wieczorem ognisko - podsumowanie obozu, nocleg (9/9).

27.07.2023 czwartek - dzień 10:

 • po śniadaniu, wykwaterowanie z bazy w Jaworkach, przejazd powrotny do Krakowa. 
 • O godz. 13:15 META obozu dla osób z dojazdem własnym*) oraz dla osób wracających do Krakowa. 

 

Dojazd na obóz dla dzieci w górach - Baza Podhale - w sezonie Lato 2023


Na obóz wędrowny w górach wyjeżdżamy z kilkunastu miast w Polsce. Dojazd odbywa się pociągiem pod opieką konwojentów lub autokarem i dostępny jest za dodatkową opłatą. Podczas podróży uczestnikami opiekują się kadra lub konwojenci. Uczestnicy mają obowiązek posiadać ze sobą wypełnioną kartę kwalifikacyjną oraz ważną legitymację szkolną.

Przejazdy na nasze obozy realizujemy w oparciu o autokary, mikrobusy, pociągi. Godziny przyjazdów i dojazdów mogą ulec zmianom niezależnym od organizatora (przewoźnika). W takich przypadkach prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Prosimy zwrócić uwagę na datę wyjazdu / powrotu - szczególnie dotyczy godzin nocnych.

Uwaga!

W związku z możliwością przesiadek prosimy o spakowanie bagaży najlepiej w jeden plecak - tak aby mieć "wolne ręce" w czasie np. przejść pomiędzy peronami. Ze względu na to, że zbieramy uczestników z całego kraju - może się zdarzyć, że przejazd nie odbywa się najkrótszą trasą! Generalna zasada przejazdu jest taka, że wszyscy uczestnicy, z całego kraju udają się kilkoma trasami do Trzebini, gdzie następują przesiadki na autokary docelowe.  Przejazdy mogą zostać odwołane przy braku wymaganego minimum 6 pasażerów na danej trasie o czym organizator powiadamia z odpowiednim wyprzedzeniem! Przystanki wyjazdowe i powrotne mogą się różnić - prosimy dokładnie czytać opis przystanku w rozkładzie poniżej.

 • tu znajdziecie rozkłady jazdy wraz z listą miast wyjazdowych i dopłatami za wyjazd z poszczególnych miast na Lato 2023

 

 

Co zabrać na obóz wędrowny w górach?


Uczestnicy wybierający się na obóz do Bazy Podhale powinni spakować swój ekwipunek w plecak. Oprócz plecaka głównego - transportowego należy zabrać mniejszy plecak na wędrówki po górach. Idealnie sprawdzi się plecak w granicach 25-35 litrów.

Niezbędnym wyposażeniem będą również wygodne buty trekkingowe (najlepiej osłaniające kostkę) do chodzenia po górach. Ważne by nie zabierać butów nowych, niesprawdzonych i nie rozchodzonych wcześniej. Przyda się też kurtka wodoodporna + ewentualnie wodoodporne spodnie oraz koniecznie ciepły śpiwór i karimata. 

Dodatkowe sugestie na temat wyposażenia i tego co jeszcze zabrać na obozy wędrowne 2022  znajdziesz tutaj

 

 Obóz wędrowny dla dzieci w Górach Sowich

Zapraszamy na wyjątkowy obóz dla dzieci w Tatrach. Zobacz góry z bliska. Zakochaj się w najpiękniejszych szlakach i sprawdź jak nisko i jak wiele gwiazd widać na niebie gdy zgasną światła i dopali się ognisko...

 

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl