biuro@kolonieiobozy.net Szybki kontakt
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Górska kolonia akcji dla dzieci - Wisła - przeznaczony dla dzieci w wieku 7-12 lat

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena aktualna od:: 3 099,00 zł 3099.00
ilość os.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

 • Obozy dla dzieci i młodzieży w górach 2024

  Wisła - górska kolonia akcji (7-12 lat)

  Zapraszamy na aktywne wakacje do Wisły, masę gier terenowych, zabaw, sportowych aktywności, górskich wędrówek, zwiedzania, konkursów i beztroskiego wypoczynku w przepięknej scenerii i w gronie rówieśników. Program kolonii został opracowany tak, aby każde dziecko odpoczęło od obowiązków szkolnych aktywnie, twórczo i bezpiecznie. Tworzymy bezpieczne środowisko kreatywnego korzystania z funkcjonowania w grupie rówieśniczej przy odpowiedniej stymulacji i pobudzania do integracji i rozwijania swoich zainteresowań poprzez zabawę. Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę, niewielkie grupy tematyczne i sprawdzony obiekt z domową kuchnią i atmosferą.

     

  Miejsce:

  Wisła

  Ważne dokumenty do pobrania:

  Terminy i ceny: 

  Terminy i ceny kolonii w górach lato 2024:

  06.07-17.07.2024 - 3099 zł
  18.07-29.07.2024 - 3099 zł
  30.07-10.08.2024 - 3099 zł

  Cena zawiera:

  Cena zawiera:

  - Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 3 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów, opiekę medyczną, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

  Cena nie zawiera:

  Cena nie zawiera:

  - Dojazdu i dodatkowych atrakcji, diety specjalistycznej (np. bezglutenowej, wegańskiej, bezmlecznej).

  Dopłaty:

  - Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu - 80 zł
  - Energylandia - 190
  - galeria najlepszych zdjęć - 39 zł
  - Przygodowy pakiet obozowy- 150zł

    Informacje wyjazdowe

 

Wisła - kolonie dla dzieci w górach - Lato 2024

Pensjonat Słoneczny Gród w Wiśle
Uroczy pensjonat w dzielnicy Wisły Kopydło. Do dyspozycji wygodne, klimatyczne pokoje 3-, 4- i 5-osobowe z łazienkami oraz 3 sale zajęciowe. Bezpieczny, ogrodzony teren przystosowany do wypoczynku dzieci i młodzieży z ogrodem, terenem zielonym do organizacji ognisk, gier, zabaw i zajęć sportowych.  Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci.

Strona obiektu: www.slonecznygrod.pl 

ul. Kopydło 58, 43- 460 Wisła

 

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się ciepłą kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną. 

  

Wisła - Program górskiej kolonii w akcji:

Naszym celem jest zapewnienie niezapomnianych doświadczeń, rozwijanie pasji oraz budowanie niepowtarzalnych wspomnień, które zostaną z Wami na zawsze. Każdy najdrobniejszy spacer wypełnimy zabawami i konkursami. Dorzucamy towarzystwo rówieśników z pozostałych grup tematycznych oraz malowniczy, kameralny ośrodek na wyłączność co skutkuje niesamowitą atmosferą!  To zapowiedź udanych i pełnych wrażeń wakacji!

GÓRSKA PRZYGODA

 • Górskie wycieczki. Wędrówki po Beskidach to czas spędzony na łagodnych szlakach, inspirujących spacerach i odkrywaniu lokalnych ciekawostek. Razem zgłębiamy urodę beskidzkich ścieżek i otaczającej nas przyrody. Jako wyzwanie stawiamy przed Wami wspólne wyruszenie z przewodnikiem na szczyt Stożka oraz fascynującą wyprawę do pobliskiego rezerwatu przyrody Mrózków. W trakcie podróży nie zapomnimy o zwiedzeniu najwyższego mostu kolejowego w kraju. (wycieczki górskie dostosowane do możliwości i chęci uczestników).
 • Leśny survival. Zgłębimy tajniki przetrwania, ucząc się sztuki budowania szałasu, czytania znaków topograficznych, zdobywania ognia oraz sztuki gotowania w terenie. Opanujemy również sztukę budowania stosów ogniskowych i zdobywania oraz zabezpieczenia pożywienia i wody w naturalnym środowisku. To nie tylko lekcja przetrwania, ale także niezwykła okazja do zdobycia praktycznych umiejętności w harmonii z naturą.
 • Przygoda w parku linowym. To nie tylko zabawa na wysokościach, ale prawdziwe wyzwanie! Razem pokonamy różnorodne przeszkody, takie jak jeżdżący talerzyk, wiszący tunel, smok oraz most himalajski. To nie tylko adrenalina i ekscytujące chwile, ale także szansa na pokonywanie własnych granic i zdobywanie pewności siebie w trudniejszych warunkach terenowych.
 • Magia natury. W trakcie zajęć przybliżymy sobie sekrety lasów świerkowych i jodłowych, alpejskich sasanek, róż i dzwonków. Dodatkowo wyruszymy na poszukiwania śladów zwierząt, aby lepiej zrozumieć harmonię przyrody i jej różnorodność. To nie tylko lekcja rozpoznawania roślin i zwierząt, ale również okazja do zanurzenia się w fascynującym świecie przyrody.
 • Nawigacja w terenie. Nauczymy się obsługi mapy i kompasu, zdobywając podstawowe umiejętności terenoznawcze. W trakcie marszów i zadań orientacyjnych odkryjemy proste, ale skuteczne sposoby radzenia sobie z wyzwaniami terenowymi. Poznamy również różne metody wyznaczania kierunków świata, co pozwoli nam lepiej zrozumieć otaczający na świat i pewnie się w nim poruszać.
 • Wcielamy się w artystów. Będziemy tworzyć w plenerze fotografie, komiksy, pocztówki, plakaty i co tylko wyczaruje nasza głowa. Ponadto podejmiemy się fascynującego zadania budowania makiety okolicy. Zajęcia to okazja do odkrywania różnorodnych form artystycznych i rozwijania umiejętności w środowisku naturalnym.
 • Sport i zabawa. Aktywność fizyczna i radość z ruchu będą integralną częścią każdego dnia! To świetna okazja do zdobywania nowych umiejętności sportowych, ale także doskonała zabawa w gronie przyjaciół, pełna śmiechu i pozytywnej energii.
 • Odkrywamy EKOlogię. Na warsztatach poznajemy proekologiczne nawyki, tworzymy nowe rzeczy z recyklingu, przywracamy życie starym przedmiotom i ubraniom. To praktyczne działania na rzecz ochrony środowiska.
 • GigaGry Kingsize. Mega Jenga, Mega Twister, Mega Puzzle, Mega Scrabble, Mega Bierki, Dobble XXL, Yatzy, Chińczyk i wiele innych. To nie tylko gry w większym wymiarze, ale także mega dawka rozrywki, śmiechu i rywalizacji, która sprawi, że ulubione gry staną się jeszcze bardziej ekscytujące.

 

POZNAJ WISŁĘ   

 • Góralskie przyśpiewki, legendy i zwyczaje.
 • Gra miejska. Weźmiemy udział w specjalnej grze na wiślańskim deptaku.
 • Wypad na Stożek Wielki z piknikiem na szczycie.
 • Park Wodny Tropikana. Zapraszamy na relaks i szaleństwa wodne do Hotelu Gołębiewski! 4 baseny, sztuczna fala, jacuzzi, liczne zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji.
 • Skocznia narciarska im. Adama Małysza. Odwiedzimy najsłynniejszą skocznię narciarską w Polsce, poznamy jej historię i sylwetki popularnych sportowców z Wisły.

 

ZABAWY CZAS START!

 • Olimpiada sportowa na wesoło
 • Talent show. Wieczorny konkurs obozowych talentów
 • Konkursy i quizy z nagrodami
 • Wieczorne kino przygodowe
 • Góralskie ognisko z kiełbaskami
 • Dyskoteki przebierane z motywem przewodnim
 • Gry i zabawy integracyjne
 • Gry planszowe, karciane oraz turnieje gier na ps4 i ps5.

 

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

 • Energylandia - 190 zł

Energylandia – całodzienny wyjazd do parku rozrywki w miejscowości Zator. Kilkadziesiąt atrakcji dla wszystkich grup wiekowych, podzielonych na 4 strefy: Bajkolandia, Strefa familijna, Strefa ekstremalna, Water Park. Ponadto warsztaty edukacyjne i artystyczne, pokazy pirotechniczne oraz inne niesamowite atrakcje.

*Zastrzegamy sobie prawo do odwołania dopłaty gdy nie uzbiera się minimalna liczba osób niezbędna do jej organizacji.

 • Termy BUKOVINA 140 zł

Zapraszamy na wodne szaleństwa do pobliskiej Bukowiny Tatrzańskiej! W Termach BUKOVINA znajdziesz baseny rekreacyjne i pływackie – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W każdym z nich możesz cieszyć się kojącymi właściwościami wody termalnej, której temperatura waha się od 30 do 38C. Będzie też okazja na świetną zabawę na zjeżdżalniach o wdzięcznych nazwach góralskich: Krynconka, Wartko Ruła i Łostry Śwung. Czas: 4h.

 • Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu - 80 zł

Malowniczy ogród zoologiczny położony na 1,5 ha terenu posiadający 3 km przyrodniczych ścieżek edukacyjnych. To fantastyczna możliwość obcowania z naturą na wyciągnięcie ręki. Na rozległym terenie parku można podziwiać, karmić, a nawet głaskać dziką zwierzynę: żubry, jelenie szlachetne, dziki, sarny, daniele, kozy i muflony. Główną atrakcją parku jest stacja ptaków drapieżnych: sokolornia i sowiarnia, które są obsługiwane przez wykwalifikowanych sokolników. Do dyspozycji najmłodszych gości również: plac zabaw, bajkowa aleja z ruchomą ekspozycją, polana piknikowa i urocze miejsca widokowe.

*Zastrzegamy sobie prawo do odwołania dopłaty gdy nie uzbiera się minimalna liczba osób niezbędna do jej organizacji.

 • Galeria najlepszych zdjęć 39 zł

Galeria z najlepszymi zdjęciami z obozu na karcie SD. Wysyłka pocztą na przełomie września i października.

 • Przygodowy Pakiet Obozowy 150 zł

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się:
- latarka ręczna z kompletem baterii,
- bidon
- dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.

Obozowy Pakiet Przygody będzie czekać na Uczestnika na obozie.

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

 

WAŻNE INFORMACJE PRZED OBOZEM W PORONINIE:

Co zabrać?

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
 • strój kąpielowy/kąpielówki, klapki, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustę), latarkę z zapasem baterii
 • Wygodne buty z twardą podeszwą i wysoką cholewką do wycieczki górskiej
 • własny bidon na wodę

 


Transport - Wisła

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem na naszej stronie.

Opinie o obozie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl