Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Obóz Militarny nad morzem 2020 dla młodzieży 13-18 lat - Universal Soldier - Mrzeżyno

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena od:: 2 049,00 zł 2049.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.29
Kod programu: Archiwum
Kod produktu: A6A2-995D6

Opis

Aktywne Obozy dla dzieci w Polsce - Lato 2020

Obóz Militarny nad Morzem dla Zaawansowanych - Mrzeżyno - Universal Soldier - 13-18 lat

Myślisz, że wiesz już wszystko o obozach militarnych i nic nie może Cię zaskoczyć? To zobacz nasz obóz militarny nad morzem dla zaawansowanych ...

Wysoko oceniany Basen w ośrodku Obóz dla młodzieży Często wybierany Polecany przez uczestników i ekspertów

Miejsce: 

Obozy nad morzem 2020 - Mrzeżyno 

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

TERMINY I CENY:

Przepraszamy, w sezonie Lato 2020 ten program nie będzie realizowany. Zobacz aktualne obozy militarne i wojskowe na Lato 2020

 

Cena zawiera: 

 • Zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, oficerowie i podoficerowie Wojska Polskiego, instruktorzy: strzelectwa sportowego, survivalu i samoobrony

Cena nie zawiera: 

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, 
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
  Informacje wyjazdowe

Kolonie paintballowe nad morzem

 

Obóz militarny nad morzem dla zaawansowanych

Universal Soldier - Mrzeżyno 2020 - obóz militarny 13-18 lat

Obóz militarny nad morzem dla tych, którym znudziły się zwykłe obozy militarne. Celem obozu Universal Soldier jest kontynuacja zajęć militarnych, strzeleckich, ASG i paintballowych realizowanych na obozach specjalistycznych w latach poprzednich, jednak w formie jeszcze bardziej atrakcyjnej i interesującej.

Obóz przeznaczony jest wyłącznie dla młodzieży starszej, która na wcześniejszych naszych obozach nabyła podstawowe umiejętności wojskowe i survivalowe. Od uczestników oczekiwana jest wytrzymałość i kondycja ze względu na większą niż na innych obozach intensywność zajęć.

 

Tu mieszkamy.

Ośrodek Wypoczynkowy "FAMA STA" położony w Mrzeżynie, 350 m od morza. Ośrodek posiada odkryty basen i graniczy z terenami leśnymi, na których przez wiele lat rozmieszczone były jednostki wojskowe. Pozostałe fortyfikacje i umocnienia wykorzystujemy często w trakcie obozowych zajęć.

Zakwaterowanie w pokojach 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC).

 

Kolonie survivalowe nad morzem

 

 Obóz militarny nad morzem dla zaawansowanych - w programie:

 • manewry taktyczne: zajęcia z replikami ASG oraz atrapami karabinka AK, ćwiczenie zwinności i szybkości działania, wymagające zgrania i współpracy w drużynie i w parach.
 • symulacje militarne: zajęcia z użyciem broni ASG - symulacje pola walki z użyciem pirotechniki i efektów dźwiękowych (repliki broni ASG to wierne kopie oryginałów); poruszanie się, ubezpieczanie partnerów, taktyka dostosowana do terenu i celu misji; na czas zajęć uczestnicy dostaną replikę ASG (karabin AK), pas, szelki, ładownice lub kamizelkę taktyczną, okulary lub gogle oraz maskę ochronną.
 • strzelnica ASG: dynamiczne strzelanie do tarcz i celów ruchomych z różnych replik ASG (pistolety Bereta i Glock, pistolety maszynowe MP5, P90, Bizon, UMP-45, MAC-10, MP-7 i karabiny AK i M4 oraz broń snajperska AWP).
 • AK-47 Kałasznikow: zasady działania, zajęcia z rozkładania i składania broni, przeładowywania i oddawania „suchych strzałów”; zawody w szybkości składania broni i ładowania magazynków (broń pozbawiona jest cech bojowych).
 • strzelectwo: strzelanie sytuacyjne z krótkiej broni strzeleckiej, strzelanie z elementami stresu, strzelanie dynamiczne ze zmianą pozycji i magazynków, ocena sytuacji przed oddaniem strzału, trening strzelecki z użyciem repliki pistoletu WALTER P99.
 • pokaz wyposażenia wojskowego: nauka obsługi karabinków: AKM, AKMS,M-4, L-85, karabinu maszynowego M-249 oraz granatników przeciwpancernych AT-4 i M-72 LAW; przymierzanie umundurowania i wyposażenia różnych armii i formacji wojskowych.
 • S.E.R.E. (realizacja 2 pierwszych etapów szkolenia): przetrwanie w strefie wysokiego zagrożenia wykryciem (schronienie przejściowe, rozniecanie ognia, zdobywanie wody i pożywienia); przenikanie (tropienie i gubienie tropu, maskowanie osobiste i broni, unikanie schwytania, przekraczanie linii wroga).
 • walka wręcz: walka wręcz w wodzie oraz nocą, trening gumowymi atrapami broni, walka z uzbrojonym przeciwnikiem, dźwignie, rzuty, pady i chwyty transportowe, techniki jednostek specjalnych.
 • ćwiczenia saperskie: rozminowywanie terenu (atrapy min) za pomocą macek saperskich i wykrywaczy metali, pokonywanie zapór przeciwpiechotnych, kopanie okopów i stanowisk ogniowych, budowa punktów oporu i zapór inżynieryjnych.
 • militarny spływ: pontonami rzeką Rega, poprzedzony rozpoznaniem terenu w pełnym oporządzeniu taktycznym.
 • zwiad wojskowy: obserwacja osób i obiektów na polu walki, szyfrowanie wiadomości, nauka poruszania się na terytorium wroga, „czytanie mapy”, maskowanie indywidualne, posługiwanie się busolą, odnajdywanie północnego kierunku, marsz na orientację.
 • techniki interwencyjne: bezpieczne podejście do samochodu, przeszukiwanie pojazdu, asekuracja przy wyciąganiu kierowcy z auta, użycie kajdanek i pałki tonfa, transportowanie zatrzymanego.
 • trening sprawnościowy i wytrzymałościowy: zaprawy poranne, pokonywanie wojskowego toru przeszkód, bieg w pełnym oporządzeniu, desant z pontonów, rzut granatem (atrapa), transport rannego kolegi, pływanie z karabinem nad głową, transport sprzętu i atrap broni, treningi na siłowni, nocny marsz szykiem patrolowym.
 • „CQB” (taktyka czarna): ćwiczenie działania w budynku, „czyszczenie pomieszczeń”, zajęcia w umeblowanych pokojach i korytarzach z użyciem atrap broni (typu AK) pozwalających w bezpieczny sposób pokazać realia prowadzenia walki w budynkach.
 • „Test komandosa”: całodniowe zajęcia fizyczne wzorowane na testach do jednostki Navy Seals, czy polskiej „Selekcji” (dostosowane do wieku i możliwości uczestników).
 • musztra: indywidualna i drużynowa, regulaminy i dyscyplina.
 • taktyka zielona: szyki patrolowe, pozycje obronne, obozy przejściowe, wykonywanie zadań pod ostrzałem, działania zaczepne i obronne.
 • taktyka czerwona: pierwsza pomoc na polu walki, niesienie pomocy w warunkach stresu, ewakuacja rannego pod ostrzałem i w terenie zagrożonym atakiem chemicznym, pakowanie ran postrzałowych, zakładanie stazy taktycznej.
 • „Military Camp”: 24 godzinna misja w samodzielnie przygotowanym obozie polowym (z użyciem wojskowych racji żywnościowych).
 • ogniska, plażowanie i kąpiele: strzeżone kąpielisko nad morzem i przy odkrytym basenie kąpielowym na terenie ośrodka.

Obóz dla fanów wojskowości, lubiących wysiłek fizyczny i rywalizację, uczestników obozów z lat poprzednich.

 Obóż militarny nad morzem dla zaawansowanych

 

Warto pamiętać

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (pasoszelki i ładownice lub kamizelki taktyczne, kamizelki asekuracyjne, mundury, okulary lub gogle i maski ochronne).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): strzelectwo (WALTER P99) - 20 zł; ASG - 10 zł (za każdy dodatkowy scenariusz).
 • Możliwość zakupu: mundurów wojskowych z demobilu - od 50 zł (komplet bluza + spodnie) oraz akcesoriów militarnych i survivalowych.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:30.

 

Co zabrać na obóz militarny nad morzem dla zaawansowanych?

Obóz militarny dla dzieci to impreza z dużą ilością aktywności. Dlatego oprócz standardowego wyposażenia jak legitymacja szkolna, mały plecak, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa czy buty turystyczne przydadzą się też: latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; odzież i buty do chodzenia w wodzie, po lesie i mokradłach (niedrogie obuwie mogące ulec zniszczeniu) oraz śpiwór i scyzoryk;

Mile widziane będą również: odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne.

 

Kolonie survivalowe nad morzem

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (1)

17 listopada 2017

Cena może nie najniższa ale jak widziałam zdjęcia i słuchałam opowieści dzieciaków po powrocie to uważam, że były to dobrze wydane pieniądze. Dziękuję za polecenie tego akurat obozu i pozdrawiam - Marzena

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl