biuro@kolonieiobozy.net Szybki kontakt
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Obóz Militarny nad morzem 2020 dla młodzieży 13-18 lat - Universal Soldier - Mrzeżyno

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena aktualna od:: 2 049,00 zł 2049.00
ilość os.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.29
Kod programu: Archiwum
Kod produktu: A6A2-995D6

Opis

Aktywne Obozy dla dzieci w Polsce - Lato 2020

Obóz Militarny nad Morzem dla Zaawansowanych - Mrzeżyno - Universal Soldier - 13-18 lat

Myślisz, że wiesz już wszystko o obozach militarnych i nic nie może Cię zaskoczyć? To zobacz nasz obóz militarny nad morzem dla zaawansowanych ...

Wysoko oceniany Basen w ośrodku Obóz dla młodzieży Często wybierany Polecany przez uczestników i ekspertów

Miejsce: 

Obozy nad morzem 2020 - Mrzeżyno 

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

TERMINY I CENY:

Przepraszamy, w sezonie Lato 2021 ten program nie będzie realizowany. Zobacz aktualne obozy militarne i wojskowe na Lato 2022

 

Cena zawiera: 

 • Zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, oficerowie i podoficerowie Wojska Polskiego, instruktorzy: strzelectwa sportowego, survivalu i samoobrony

Cena nie zawiera: 

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, 
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
  Informacje wyjazdowe

Kolonie paintballowe nad morzem

 

Obóz militarny nad morzem dla zaawansowanych

Universal Soldier - Mrzeżyno 2020 - obóz militarny 13-18 lat

Obóz militarny nad morzem dla tych, którym znudziły się zwykłe obozy militarne. Celem obozu Universal Soldier jest kontynuacja zajęć militarnych, strzeleckich, ASG i paintballowych realizowanych na obozach specjalistycznych w latach poprzednich, jednak w formie jeszcze bardziej atrakcyjnej i interesującej.

Obóz przeznaczony jest wyłącznie dla młodzieży starszej, która na wcześniejszych naszych obozach nabyła podstawowe umiejętności wojskowe i survivalowe. Od uczestników oczekiwana jest wytrzymałość i kondycja ze względu na większą niż na innych obozach intensywność zajęć.

 

Tu mieszkamy.

Ośrodek Wypoczynkowy "FAMA STA" położony w Mrzeżynie, 350 m od morza. Ośrodek posiada odkryty basen i graniczy z terenami leśnymi, na których przez wiele lat rozmieszczone były jednostki wojskowe. Pozostałe fortyfikacje i umocnienia wykorzystujemy często w trakcie obozowych zajęć.

Zakwaterowanie w pokojach 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC).

 

Kolonie survivalowe nad morzem

 

 Obóz militarny nad morzem dla zaawansowanych - w programie:

 • manewry taktyczne: zajęcia z replikami ASG oraz atrapami karabinka AK, ćwiczenie zwinności i szybkości działania, wymagające zgrania i współpracy w drużynie i w parach.
 • symulacje militarne: zajęcia z użyciem broni ASG - symulacje pola walki z użyciem pirotechniki i efektów dźwiękowych (repliki broni ASG to wierne kopie oryginałów); poruszanie się, ubezpieczanie partnerów, taktyka dostosowana do terenu i celu misji; na czas zajęć uczestnicy dostaną replikę ASG (karabin AK), pas, szelki, ładownice lub kamizelkę taktyczną, okulary lub gogle oraz maskę ochronną.
 • strzelnica ASG: dynamiczne strzelanie do tarcz i celów ruchomych z różnych replik ASG (pistolety Bereta i Glock, pistolety maszynowe MP5, P90, Bizon, UMP-45, MAC-10, MP-7 i karabiny AK i M4 oraz broń snajperska AWP).
 • AK-47 Kałasznikow: zasady działania, zajęcia z rozkładania i składania broni, przeładowywania i oddawania „suchych strzałów”; zawody w szybkości składania broni i ładowania magazynków (broń pozbawiona jest cech bojowych).
 • strzelectwo: strzelanie sytuacyjne z krótkiej broni strzeleckiej, strzelanie z elementami stresu, strzelanie dynamiczne ze zmianą pozycji i magazynków, ocena sytuacji przed oddaniem strzału, trening strzelecki z użyciem repliki pistoletu WALTER P99.
 • pokaz wyposażenia wojskowego: nauka obsługi karabinków: AKM, AKMS,M-4, L-85, karabinu maszynowego M-249 oraz granatników przeciwpancernych AT-4 i M-72 LAW; przymierzanie umundurowania i wyposażenia różnych armii i formacji wojskowych.
 • S.E.R.E. (realizacja 2 pierwszych etapów szkolenia): przetrwanie w strefie wysokiego zagrożenia wykryciem (schronienie przejściowe, rozniecanie ognia, zdobywanie wody i pożywienia); przenikanie (tropienie i gubienie tropu, maskowanie osobiste i broni, unikanie schwytania, przekraczanie linii wroga).
 • walka wręcz: walka wręcz w wodzie oraz nocą, trening gumowymi atrapami broni, walka z uzbrojonym przeciwnikiem, dźwignie, rzuty, pady i chwyty transportowe, techniki jednostek specjalnych.
 • ćwiczenia saperskie: rozminowywanie terenu (atrapy min) za pomocą macek saperskich i wykrywaczy metali, pokonywanie zapór przeciwpiechotnych, kopanie okopów i stanowisk ogniowych, budowa punktów oporu i zapór inżynieryjnych.
 • militarny spływ: pontonami rzeką Rega, poprzedzony rozpoznaniem terenu w pełnym oporządzeniu taktycznym.
 • zwiad wojskowy: obserwacja osób i obiektów na polu walki, szyfrowanie wiadomości, nauka poruszania się na terytorium wroga, „czytanie mapy”, maskowanie indywidualne, posługiwanie się busolą, odnajdywanie północnego kierunku, marsz na orientację.
 • techniki interwencyjne: bezpieczne podejście do samochodu, przeszukiwanie pojazdu, asekuracja przy wyciąganiu kierowcy z auta, użycie kajdanek i pałki tonfa, transportowanie zatrzymanego.
 • trening sprawnościowy i wytrzymałościowy: zaprawy poranne, pokonywanie wojskowego toru przeszkód, bieg w pełnym oporządzeniu, desant z pontonów, rzut granatem (atrapa), transport rannego kolegi, pływanie z karabinem nad głową, transport sprzętu i atrap broni, treningi na siłowni, nocny marsz szykiem patrolowym.
 • „CQB” (taktyka czarna): ćwiczenie działania w budynku, „czyszczenie pomieszczeń”, zajęcia w umeblowanych pokojach i korytarzach z użyciem atrap broni (typu AK) pozwalających w bezpieczny sposób pokazać realia prowadzenia walki w budynkach.
 • „Test komandosa”: całodniowe zajęcia fizyczne wzorowane na testach do jednostki Navy Seals, czy polskiej „Selekcji” (dostosowane do wieku i możliwości uczestników).
 • musztra: indywidualna i drużynowa, regulaminy i dyscyplina.
 • taktyka zielona: szyki patrolowe, pozycje obronne, obozy przejściowe, wykonywanie zadań pod ostrzałem, działania zaczepne i obronne.
 • taktyka czerwona: pierwsza pomoc na polu walki, niesienie pomocy w warunkach stresu, ewakuacja rannego pod ostrzałem i w terenie zagrożonym atakiem chemicznym, pakowanie ran postrzałowych, zakładanie stazy taktycznej.
 • „Military Camp”: 24 godzinna misja w samodzielnie przygotowanym obozie polowym (z użyciem wojskowych racji żywnościowych).
 • ogniska, plażowanie i kąpiele: strzeżone kąpielisko nad morzem i przy odkrytym basenie kąpielowym na terenie ośrodka.

Obóz dla fanów wojskowości, lubiących wysiłek fizyczny i rywalizację, uczestników obozów z lat poprzednich.

 Obóż militarny nad morzem dla zaawansowanych

 

Warto pamiętać

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (pasoszelki i ładownice lub kamizelki taktyczne, kamizelki asekuracyjne, mundury, okulary lub gogle i maski ochronne).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): strzelectwo (WALTER P99) - 20 zł; ASG - 10 zł (za każdy dodatkowy scenariusz).
 • Możliwość zakupu: mundurów wojskowych z demobilu - od 50 zł (komplet bluza + spodnie) oraz akcesoriów militarnych i survivalowych.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:30.

 

Co zabrać na obóz militarny nad morzem dla zaawansowanych?

Obóz militarny dla dzieci to impreza z dużą ilością aktywności. Dlatego oprócz standardowego wyposażenia jak legitymacja szkolna, mały plecak, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa czy buty turystyczne przydadzą się też: latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; odzież i buty do chodzenia w wodzie, po lesie i mokradłach (niedrogie obuwie mogące ulec zniszczeniu) oraz śpiwór i scyzoryk;

Mile widziane będą również: odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne.

 

Kolonie survivalowe nad morzem

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

17 listopada 2017

Cena może nie najniższa ale jak widziałam zdjęcia i słuchałam opowieści dzieciaków po powrocie to uważam, że były to dobrze wydane pieniądze. Dziękuję za polecenie tego akurat obozu i pozdrawiam - Marzena

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl