Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży 2024 - Dąbki Plus - Misja Specjalna - najczęściej polecany obóz paintballowy 10-18 lat - świetna kuchnia!

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena aktualna od:: 2 899,00 zł

Cena regularna od:: 3 199,00 zł

2899.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 899,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość os.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży - Lato 2024

Misja Specjalna - wyjątkowy obóz paintballowy nad morzem dla dzieci 10-14 i 14-18 lat

Obóz Paintballowo - dywersyjny nad morzem to jeszcze więcej atrakcji i niezwykle aktywny program przeznaczony dla miłośników gier paintballowych, wojska, mundurów i militariów. Obozy nad morzem Dąbki Plus to propozycje przeznaczone dla wymagających uczestników, którzy nad plażowanie przedkładają aktywny wypoczynek.

 

Dlaczego warto wybrać ten Obóz Paintballowy nad morzem?

Czyli elementy, których nie znajdziesz na zwyczajnych obozach paintballowych dla dzieci i młodzieży ;-)

 • Dużo więcej zajęć niż na standardowym obozie paintballowym dla dzieci.
 • Urozmaicone zajęcia i różne scenariusze: speedball, wodsball, gry fabularyzowane...
 • Dodatkowe warsztaty survivalowe i zajęcia z I pomocy
 • 24 godzinna Misja Specjalna!
 • Mnóstwo innych atrakcji poza paintballem: strzelectwo, orientering, zajęcia militarne... - przedsmak tego co czeka na naszych uczestników na obozie paintballowym znajdziesz w galerii zdjęć ;-)
Najbardziej Aktywne Kolonie  Często Wybierany Obóz  Najwyżej oceniane 

Kolonie Premium! to jeszcze więcej atrakcji dla dzieci i najbardziej aktywne programy realizowane przez najlepszą kadrę.

 

Miejsce: 

Dąbki obóz paintballowy nad morzem dla dzieci i młodzieży

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

Terminy i ceny obozu survivalowego w Dąbkach lato 2024:

 • I     24.06-04.07.2024 - 3499 zł --> termin w promocji - 200 zł od 3299 zł
 • II    05.07-15.07.2024 - 3499 zł --> pula promocyjnych miejsc wyczerpana = cena katalogowa
 • III   16.07-26.07.2024 - 3499 zł --> termin w promocji - 300 zł od 3199 zł
 • IV   27.07-06.08.2024 - 3499 zł -> termin w promocji - 300 zł od 3199 zł
 • V    07.08-17.08.2024 - 3499 zł -> termin w promocji - 300 zł od 3199 zł
 • VI   18.08-26.08.2024 (8 nocy) - 3199 zł -> termin w promocji - 300 zł od 2899 zł

 

Promocja na Majówkę na wybrane Kolonie i Obozy Premium 2024

 • przy rezerwacji między 23.04 a 19.05 (do wyczerpania się puli promocyjnych miejsc w danym terminie) dodatkowe rabaty od - 100 do - 300 zł (w zależności od turnusu) - te rabaty naliczają się automatycznie - zobacz regulamin promocji dodatkowo -->
 • - 150 zł dodatkowej zniżki dla każdego z rodzeństwa jadącego na ten sam obóz (ten rabat naliczany jest ręcznie na odsyłanych dokumentach)  lub.... -->
 • dodatkowe zniżki dla Przyjaciół --> - 50 zł (przy 2 os), - 100 zł (przy 3 osobach) lub - 150 zł (przy 4 i więcej osobach) jadących na ten sam obóz (ten rabat naliczany jest ręcznie - po weryfikacji - na odsyłanych dokumentach)
 • i jeszcze - 150 zł zniżki dla osób, które były z nami w latach 2021, 2022 lub 2023 na jednym z obozów w Zamrzenicy, Mrzeżynie (Fama Sta), Spale, Dziwnówku lub Dąbkach (OW Carbo) - informacje należy wpisać w uwagach przy dokonywaniu rezerwacji, rabat naliczany jest ręcznie - po weryfikacji.

 

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek(od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, instruktorzy: tańca, windsurfingu, survivalu, pierwszej pomocy, paintballa, fitness i strzelectwa sportowego

 

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, 
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 50 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu, 
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Pomocowy i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + 4 zł --> zobacz co to jest TFG i TFP
 • dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,89 % do 6,5 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu - zobacz więcej
  Informacje wyjazdowe
 

Obozy nad morzem dla młodzieży

 

Super obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży - Lato 2024

Obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży Dąbki Plus to oferta  przeznaczona dla wymagających. Jeszcze więcej atrakcji i unikatowe programy przeznaczone dla wymagających uczestników, którzy nie lubią się nudzić. Obóz Misja Specjalna szczególnie polecamy wszystkim entuzjastom paintballa, którzy chcą sprawdzić się w różnych formach tej zabawy i spróbować sił w działaniach dywersyjnych.

 

Zakwaterowanie:

Ośrodek Wypoczynkowy "CARBO" w Dąbkach, 100 metrów od pięknej plaży i 50 metrów od jeziora Bukowa. Pokoje studio 2+2, 2+3 i 3+3 osobowe z łazienkami (umywalka, natrysk, WC) i balkonami Ośrodek ogrodzony, sąsiadujący bezpośrednio z lasem Mierzei Bukowskiej, który stanowi idealne miejsce do realizacji militarnego programu.

Na terenie ośrodka znajdują się między innymi:  boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, plac zabaw, plenerowa siłownia, miejsca na ogniska, a w budynkach hotelowych - 8 salek telewizyjnych i do tenisa stołowego. FENOMENALNA KUCHNIA! 

 

 

Misja Specjalna - najlepsze obozy nad morzem

Obozy nad morzem Dąbki Plus oferują jeszcze większą ilość atrakcji podczas turnusu. Polecane szczególnie dla entuzjastów paintballa, którzy chcą sprawdzić się w różnych formach tej zabawy i spróbować sił w survivalu i zajęciach militarnych. Tylko u nas będziesz miał do dyspozycji aż 700 kul do wykorzystania podczas różnych gier paintballowych oraz szereg aktywności i dodatkowych zajęć, których nie znajdziesz w innych programach.

Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma pamiątkową chustę, blaszki identyfikacyjne, a także na czas zajęć karabinek paintballowy, mundur, maskę oraz kamizelkę ochronną; dla chętnych dodatkowo rękawice.

 

Obóz Paintballowo dywersyjny nad morzem

 

W programie Obozu Paintballowego dla Dzieci i Młodzieży:

 • pole paintballowe: szybkie, dynamiczne rozgrywki paintballowe („Eskorta VIP-a”, „Zdobycie bazy wroga”, „Capture the flag” ) w parach i drużynach na specjalnie przygotowanym polu.
 • woodsball: szereg gier leśnych o różnorodnych scenariuszach militarnych i nie tylko („Team deadmatch”, „Obrona fortu”, „Zasadzka”, „Sabotaż”, „Ostateczna zagłada”, „Walka o zrzut”, „Zombieland”).
 • speedball: niezwykle dynamiczne rozgrywki na małym terenie z dmuchanymi przeszkodami, gry w grupach 2, 3 i 5 osobowych; zajęcia poprzedzi omówienie taktyki dostosowanej do wielkości grup i fabuły rozgrywki.

Każdy uczestnik dostanie na czas zajęć marker paintballowy, mundur, maskę oraz kamizelkę ochronną; przez cały obóz ma do dyspozycji 700 kul.

 

 

Dodatkowe zajęcia w programie obozu...

 • zajęcia militarne: niewidoczne poruszanie się za linią wroga, obserwacja obiektów i zbieranie informacji o polu walki, bezgłośne poruszanie się w nocy, maskowanie i kamuflaż, rozminowywanie terenu (atrapy min) za pomocą wykrywacza metalu i macek saperskich, komunikowanie się gestami na polu walki; część zajęć będą urealniać efekty pirotechniczne.
 • survival: nauka przetrwania w trudnych warunkach: budowa tratw i przeprawy na dętkach, pozyskiwanie i uzdatnianie wody do picia, budowa obozowisk, rozpalanie ognia różnymi metodami, nocleg w szałasach, biwak w lesie, typy ognisk, gaszenie i kamuflaż ogniska, samodzielne przygotowywanie posiłków na biwakach.
 • I pomoc: szkolenie ze wstępnej pomocy przedmedycznej, rozpoznawanie sytuacji zagrożenia życia, ocena obrażeń poszkodowanego, ćwiczenie wzywania pomocy, zabezpieczanie miejsca wypadku, tamowanie krwotoków i opatrywanie ran, transport rannego w trudnych warunkach terenowych, symulacja akcji ratowniczych.
 • orientering: wędrówki na orientację, nocne wyprawy, sporządzanie i „czytanie mapy”, znaki taktyczne, posługiwanie się busolą, odnajdywanie północnego kierunku z układu gwiazd i innymi metodami, ustalanie najkrótszej drogi do celu, wyznaczanie azymutów.
 • strzelectwo: strzelanie z łuków i proc oraz krótkiej i długiej broni pneumatycznej do tarcz i celów ruchomych.
 • zajęcia sprawnościowe: walki wręcz w „Strojach Sumo”, zabawy w „Mega Topór” i wodna bitwa balonowa z użyciem „Mega Procy”.
 • „Misja Specjalna”: nocny biwak w lesie (trawersowanie bagien, budowa schronienia, przyrządzanie posiłków na ognisku, maskowanie broni i kamuflaż sylwetki)
 • rekreacja: dyskoteki, ogniska, plażowanie i kąpiele (pod opieką ratowników wodnych).

 

Dużo więcej atrakcji i wyjątkowo ciekawy program.

Obóz Paintballowy nad Morzem Misja Specjalna, to wyjątkowy program,  który ilością atrakcji spokojnie mógłby zapełnić ze 2 standardowe obozy paintballowe ;-)

Polecamy go szczególnie entuzjastom paintballa, którzy chcą sprawdzić się w różnych formach tej zabawy i spróbować sił w survivalu i zajęciach militarnych.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową chustę.

Misja specjalna - najlepsze obozy nad morzem

 

Najlepsze obozy nad morzem - co zabrać na obóz Misja Specjalna?

 • legitymacja szkolna, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, spray przeciw komarom, strój kąpielowy; uczestnicy obozu „Misja Specjalna” dodatkowo: śpiwór, scyzoryk,  odzież i buty do chodzenia w wodzie, po lesie i mokradłach - niedrogie rzeczy mogące ulec zniszczeniu;
 • mile widziane: odzież moro, instrumenty muzyczne

 

Ważne informacje:

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże, kaski, kamizelki asekuracyjne, maski ochronne, mundury, rękawice).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): bumperballe - 35 zł/2 godz.; archery - 30 zł/2 godz.; paintball laserowy - 35 zł/2 godz.; paintball - 45zł/100 kul; banan wodny - 45 zł; sztuczna ścianka wspinaczkowa - 20 zł.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Każdy uczestnik otrzyma na własność bidon na wodę.
 • Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 50 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 8:00.

 

Obozy nad morzem Dąbki Plus

 

Misja specjalna - dojazd na obozy nad morzem Dąbki Plus:

 • Dojazd organizowany jest autokarem turystycznym przez Biuro Almatur. Istnieje możliwość przesiadki na trasie do docelowego autokaru.

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl