Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Niesamowity Zalew Koronowski - obóz paintballowy dla małych dzieci 2019 - 8-13 lat - Laser Tag Camp

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena od:: 1 899,00 zł 1899.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Aktywne kolonie w Polsce dla dzieci - Lato 2019

HIT! Najlepszy obóz paintballowy dla małych dzieci - Laser Tag Camp - w Borach Tucholskich - 8-13 lat - laserowy paintball

Nowość! Położony na skraju Borów Tucholskich, bezpośrednio nad brzegiem Zalewu Koronowskiego ośrodek, stanie się w tym sezonie areną zmagań dla małoletnich miłośników wojska, strzelania i adrenaliny. Laser Tag Camp to najlepszy obóz paintballowy dla małych dzieci w wieku 8-13 lat z wyjątkowym programem zakończonym zdobyciem certyfikatu potwierdzającego przejście szkolenia militarnego i odznaką Laser Tag ...

   

Miejsce: 

Obóz dla dzieci w Borach Tucholskich - Zalew Koronowski

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

TERMINY I CENY na kolonie nad morzem 2019:

 • 24.06-04.07.2019  - 1899 pln brak miejsc
 • 05.07-15.07.2019  - 1899 pln brak miejsc
 • 16.07-26.07.2019  - 1899 pln brak miejsc
 • 27.07-06.08.2019  - 1899 pln brak miejsc
 • 07.08-17.08.2019  - 1899 pln brak miejsc
 • 18.08-28.08.2019  - 1899 pln brak miejsc

+ dodatkowo nawet 100 zł ekstra rabatu za Rodzeństwo lub grupę Przyjaciół - szczegóły promocji

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

Cena zawiera: 

Zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, członkowie PZW, leśnicy, instruktorzy: survivalu, strzelectwa sportowego, wspinaczki, paintballu i samoobrony

Cena nie zawiera: 

Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu

  Zobacz nowe zdjęcia z ośrodka

  Informacje wyjazdowe
 

Obóz paintballowy dla małych dzieci

 

Obozy militarne w Polsce dla dzieci - kolonie w Borach Tucholskich

Laser Tag Camp - obóz paintballowy dla małych dzieci - laserowy paintball 

Położony na skraju Borów Tucholskich Zalew Koronowski to mało znany, chociaż jeden z najbardziej niesamowitych akwenów w Polsce. To tu, w otoczeniu przyrody, realizować będziemy niezwykle aktywny program obozu przygotowany specjalnie z myślą o najmłodszych.

 

Zakwaterowanie

Ośrodek Wczasowy "LEŚNE USTRONIE" położony w Zamrzenicy - małej osadzie leżącej w sercu Borów Tucholskich, 18 km na południe od Tucholi, bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Koronowskiego. Obozowicze zakwaterowani będą w drewnianych domkach campingowych 6 - 7 osobowych typu -Brda” oraz 3 - 4 osobowych typu -Chata” usytuowanych na 5,5 hektarowym terenie, w suchym, sosnowym lesie, w dolinie rzeki Brdy. Wszystkie domki posiadają łazienki (umywalka, natrysk, WC) i aneks kuchenny z chłodziarką i podstawowym wyposażeniem kuchennym.Do dyspozycji uczestników: jadalnia, kawiarnia z salą dyskotekową i słonecznym tarasem, świetlica z telewizorem, biblioteka, sklepik spożywczy, tenis stołowy, boisko do siatkówki plażowej, piłki nożnej, kosz do koszykówki, plac zabaw, miejsce na ognisko, pole paintballowe z fortyfikacjami, sztuczna ścianka wspinaczkowa, sprzęt sportowy i wodny, własna, wydzielona plaża z pomostami i strzeżonym kąpieliskiem.

 

Obóz paintballowy dla małych dzieci - Laser Tag Camp - w programie:

 • elektroniczny paintball Laser Tag: symulacja pola walki z wykorzystaniem wojskowych, elektronicznych symulatorów broni. Karabiny, które będą używane są na wyposażeniu Bundeswehry, GROM-u, Formozy, SPAP-u, CBŚ-u oraz BOR-u. Służą do szkolenia taktyki i symulowania pola walki, bez strat własnych (zranień). Gra jest w 100 % bezpieczna w porównaniu do klasycznego paintballa, czy ASG, gdyż zamiast twardych kulek karabiny strzelają wiązką promieni podczerwonych w czujniki strzału umieszczone na specjalnej opasce innych graczy. Uczestnicy widzą na bieżąco efekt gry - każdy karabin ma wbudowany wyświetlacz informujący o ilości pozostałej amunicji, ilości trafień, likwidacji graczy przeciwnych i własnych strat. Do dyspozycji będą repliki karabinu G36C o zasięgu do 300 m. Każdy wyposażony jest w celownik optyczny (kolimator). Broń laserowa daje nieograniczone wręcz możliwości jej programowania, co do zasięgu prowadzenia ognia, odgłosu broni, czy ilości naboi w magazynku; może stać się karabinem snajperskim, shot gunem lub karabinem maszynowym.
 • rozgrywki: uczestnicy wezmą udział w codziennych zajęciach realizując scenariusze z takich gier komputerowych jak: „Call of duty”, „Counter Strike”, „Battlefield”, czy „Medal of honor”. Potyczki odbędą się w różnych porach dnia, w terenie leśnym i opuszczonych budynkach. Zajęcia każdorazowo poprzedzi szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz ustalenia reguł gry. Rozgrywki będą dostosowane do młodego wieku i możliwości graczy. Dodatkowo zajęcia uatrakcyjniać będą efekty pirotechniczne. 
 • Mały Komandos: podstawy walki wręcz, sposoby uwalniania się z uchwytów przeciwnika, podstawowe chwyty i dźwignie, walka wręcz gumowymi atrapami broni.
 • taktyka zielona: szyki patrolowe, pozycje obronne, obozy przejściowe, działania zaczepne i obronne, zacieranie śladów swojej bytności, bezgłośne poruszanie się w terenie leśnym w dzień i nocą.
 • taktyka czarna: działania w budynkach, zasady poruszania się w pomieszczeniach, nauka zachowań podczas szturmu na budynki, „czyszczenie pomieszczeń”, sygnały dowodzenia i komunikacja niewerbalna.
 • aktywna strzelnica ASG: strzelanie z różnych pozycji do improwizowanych, ruchomych celów (repliki AK-47 Kałasznikow).
 • Mały Survivalowiec: nauka przetrwania w trudnych warunkach, pozyskiwanie i uzdatnianie wody do picia, zdobywanie pożywienia, pieczenie podpłomyków, mięsa i naleśników, rozpalanie ognia różnymi metodami, wykonywanie zadań w terenie zagrożonym atakiem chemicznym, budowanie tratw i szałasów, przewidywanie pogody, biwak w lesie i nocne warty przy ognisku.
 • Mały Strzelec: zawody w strzelaniu z łuków i proc, krótkiej i długiej broni pneumatycznej do tarcz i celów ruchomych; archery battle - bitwy łucznicze z użyciem strzał zakończonych piankowymi kulkami.
 • Mały Wspinacz: nauka wiązania węzłów, wspinaczka po skrzynkach i zjazd „kolejką tyrolską”.
 • Mały Ratownik: niesienie pomocy przedmedycznej metodami prowizorycznymi, opatrywanie ran, usztywnianie kończyn i tamowanie krwotoków, transport rannego w warunkach bojowych, budowa noszy. 
 • Mały Zwiadowca: posługiwanie się busolą, odnajdywanie północnego kierunku, nauka poruszania się na terytorium wroga, sporządzanie szkiców terenu, obserwacja osób i obiektów na polu walki, szyfrowanie wiadomości, maskowanie sylwetki i broni, poszukiwania puszek z informacjami za pomocą elektronicznych wykrywaczy metali.
 • zajęcia sprawnościowe: zaprawy poranne, zabawowe pokonywanie militarnego toru przeszkód OSF, musztra, wycieczki rowerowe i kajakowe, kąpiele w jeziorze (pod opieką ratowników wodnych).

Wszystkie zajęcia odbywać się będą pod fachową opieką wychowawców (1/10os.), ratowników wodnych i instruktorów. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia militarnego oraz odznakę Laser Tag.

 

Obóz paintballowy dla małych dzieci w Zamrzenicy

 

Obóz paintballowy dla małych dzieci - wymagany ekwipunek i ważne informacje

Listę rzeczy niezbędnych do zabrania na kolonie nad jeziorem znajdziesz pod poniższym linkiem razem z ważnymi informacjami dodatkowymi dotyczącymi obozów w Zamrzenicy jak:

 • dodatkowe zajęcia
 • leki
 • specjalne diety
 • godziny przyjazdu 
 • i wiele innych

Informacje znajdujące się w załączniku są integralną częścią oferty więc bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi

 

 Obozy w Zamrzenicy nad Zalewem Koronowskim

 

Dojazd na obóz paintballowy dla małych dzieci

Istnieje możliwość skorzystania z dojazdu zorganizowanego na obóz w Zamrzenicy. Szczegóły dotyczące transportu oraz miejsca wyjazdu wraz z dopłatami za transport znajdziecie pod poniższym linkiem:

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl