Infolinia +48 660 88 88 66 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 10:00-16:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Najczęściej Polecany Obóz Przygodowy dla Dzieci 2023 - Mały Traper - kolonie nad jeziorem dla dzieci 8-13 lat - Zalew Koronowski

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena od:: 2 499,00 zł 2499.00
ilość os.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Kolonie nad jeziorem dla dzieci - Bory Tucholskie

Obóz przygodowy dla dzieci - Mały Traper - 8-13 lat

Mały Traper to kolonie nad jeziorem dla dzieci uwielbiających las, wodę i aktywności na świeżym powietrzu. To obóz przygodowy pełną gębą z taką ilością atrakcji, że spokojnie można by nimi obdarować kilka konkurencyjnych obozów. Autorski program przygotowany z myślą o dzieciach w wieku 8-13 lat realizowany jest przez kadrę pasjonatów, pięknie położony ośrodek i niezwykła okolica ... To zdecydowanie dobry wybór jeśli szukasz dobrych, aktywnych i sprawdzonych kolonii ...

Nasz HIT! Obóz przygodowy Mały Traper to kolonie letnie bardzo wysoko oceniane przez uczestników

   

Miejsce: 

Zamrzenica - kolonie nad jeziorem dla dzieci

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

TERMINY I CENY na Lato 2023:

 • Kolonie i Obozy dla Dzieci i Młodzieży na Lato 2023 - nowa oferta pojawiać się będzie sukcesywnie od połowy grudnia.

 

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

 

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna i instruktorska, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, członkowie PZW, leśnicy, instruktorzy: survivalu, strzelectwa, wspinaczki i samoobrony

 

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu,
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Pomocowy i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + 4 zł --> zobacz co to jest TFG i TFP
 • dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,89 % do 6,5 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu - zobacz więcej
  Zobacz nowe zdjęcia z ośrodka

  Informacje wyjazdowe

 

Obóz przygodowy dla dzieci w Borach Tucholskich

 

Kolonie dla dzieci nad jeziorem - Lato 2023

Obóz przygodowy dla dzieci w Borach Tucholskich - Mały Traper

Sprawdzone kolonie nad jeziorem dla dzieci to skarb, który wcale nie tak łatwo znaleźć. A gdy jeszcze odbywają się w takim miejscu jak położony na skraju Borów Tucholskich Zalew Koronowski to znalezisko urasta do rangi SKARBU ;-) Zapraszamy do naszego ośrodka na niezwykły obóz przygodowy dla dzieci - Mały Traper.

 

Zakwaterowanie - kolonie nad jeziorem - Zamrzenica

Z dala od cywilizacji, w otoczeniu pięknych lasów, bezpośrednio nad jeziorem. Ośrodek Leśne Ustronie w Borach Tucholskich położony jest na skraju Borów Tucholskich nad Zalewem Koronowskim będącym jednym z najbardziej ciekawych akwenów w Polsce. Uczestnicy obozu zakwaterowani będą w drewnianych domkach campingowych 6 - 7 osobowych typu -Brda” oraz 3 - 4 osobowych typu -Chata” usytuowanych na 5,5 hektarowym terenie, w suchym, sosnowym lesie, w dolinie rzeki Brdy. Wszystkie domki posiadają łazienki (umywalka, natrysk, WC) i aneks kuchenny z chłodziarką i podstawowym wyposażeniem kuchennym.

Na terenie ośrodka znajdują się między innymi: świetlica z telewizorem, biblioteka, sklepik spożywczy, boiska do siatkówki plażowej, piłki nożnej, kosz do koszykówki, plac zabaw czy miejsce na ognisko. Na terenie ośrodka jest też wydzielona plaża z pomostami i strzeżonym kąpieliskiem.

 

Obóz przygodowy dla dzieci Mały Traper - w programie:

Realizacja programu obozu będzie dostosowana do indywidualnych możliwości większości uczestników. Wszystkie zajęcia odbywać się będą pod fachową opieką wychowawców (1/10 os.), ratowników wodnych i instruktorów. Każdy uczestnik otrzyma naszyjnik traperski.

 • elementy alpinistyki: nauka wiązania węzłów, wspinaczka po skrzynkach i zjazd „kolejką tyrolską”.
 • „Super Strzelec”: zawody w strzelaniu z łuków i proc, krótkiej i długiej broni pneumatycznej do tarcz i innych celów ruchomych oraz paintball laserowy - potyczka z użyciem elektronicznych symulatorów broni.
 • „Mały Rozbitek”: zajęcia na morskiej tratwie ratunkowej.
 • „Mały Podróżnik”: „czytanie mapy”, ćwiczenie orientacji w terenie oraz posługiwania się busolą, odnajdywanie północnego kierunku, wędrówki na orientację, podchody i gry terenowe, poszukiwanie ukrytej skrzyni ze złotem.
 • całodobowa wyprawa survivalowa: z noclegiem „pod gołym niebem” i przeprawami przez bagna oraz jezioro.
 • survival - „leśna szkoła przetrwania”: budowanie tratw, budowa i nocleg w szałasach, rozpalanie ognisk, rozpoznawanie jadalnych roślin, grzybów i tropów zwierząt, wędkowanie, pieczenie podpłomyków, nauka samodzielnego przygotowywania posiłków.
 • „Mały Medyk”: nauka niesienia pomocy przedmedycznej metodami prowizorycznymi, konstruowanie noszy, transport rannego w trudnych warunkach terenowych, symulacja akcji ratunkowej, gra samarytańska sprawdzająca zdobytą przez uczestników wiedzę.
 • „Test Tarzana”: przeciąganie liny w wodzie, przejście mostu linowego.
 • zajęcia wodne: z użyciem dętek, „mostu styropianowego”, kajaków, łodzi wiosłowych i kanoe przy pełnej asekuracji ratowników wodnych.
 • „Traperska Wyprawa”: dwudniowa gra strategiczna - podzieleni na małe zespoły uczestnicy i ich opiekunowie będą realizować otrzymane zadania, samodzielnie biwakować w lesie, przygotowywać posiłki i odnajdywać wyznaczoną drogę.
 • „Mały Indianin”: wycieczka autokarowa do Muzeum Indian Pólnocno-amerykańskich w Wymysłowie; malowanie twarzy, strzelanie z łuków, wysyłanie sygnałów dymnych, wykonywanie totemów, łapaczy snów i pióropuszy.
 • sport i rekreacja: turnieje sportowe, musztra na wesoło, zabawowe pokonywanie wojskowego toru przeszkód, wycieczki rowerowe, ogniska z pieczeniem kiełbasy i piosenkami, kąpiele w jeziorze (pod opieką ratownika wodnego).

 

Kolonie nad jeziorem - Bory Tucholskie

 

Co zabrać na obóz przygodowy dla dzieci w Borach Tucholskich:

Listę rzeczy niezbędnych do zabrania na kolonie nad jeziorem Mały Traper znajdziesz pod poniższym linkiem razem z ważnymi informacjami dodatkowymi dotyczącymi obozów w Zamrzenicy jak:

 • dodatkowe zajęcia
 • leki
 • specjalne diety
 • godziny przyjazdu 
 • i wiele innych

Informacje znajdujące się w załączniku są integralną częścią oferty więc bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi

 

DOJAZD WŁASNY

Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 15:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 12:00.

 

Obóz przygodowy dla dzieci w Borach Tucholskich

 

Uwagi

Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.

 

Zamrzenica - obóz przygodowy dla dzieci w Zamrzenicy

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Opinie o obozie (2)

29 sierpnia 2017

Miałam trochę obaw kupując ofertę wyjazdu przez internet dla syna i jego kolegi. Okazało się, że niepotrzebnie:) Mój Syn był zachwycony pobytem na klonii w Borach Tucholskich. Najbardziej podobały mu się spacery po bagnach i nocowanie w lesie. Opowiadał jak sami robili sobie pyszną herbatę z jagód. Dziękuję i proszę jedynie udoskonalić proces komunikacji podczas zakupu oferty:) Poza tym wszystko rewelacyjnie zorganizowane. Dziękuję Iwona

12 września 2017

Moja 11 letnia córka była na obozie " Mały Traper" w Zamrzenicy ( 29.07 - 08.09.2017). Zachwycona opiekunką grupy, która poświęcała im siebie nie tylko w czasie przewidzianych gier i zabaw, ale praktycznie od rana do wieczora spędzając z nimi wolny czas na rozmowach. Wypady do lasu i na bagna zrobiły na niej kolosalne wrażenie, o instruktorze, który z nimi nocował w lesie nie mogła się naopowiadać. Zrobił im pyszną herbatę z ziół, które same zbierały i usmażył najsmaczniejsze placki na świecie. Pokazał jak zbudować szałasy, żeby bezpiecznie spędzić noc. W oczach mojej córki prawdziwy bohater, przy którym pomimo ciemnego lasu czuła się bezpiecznie. Poza tym każdy dzień wypełniony zajęciami, dzięki czemu dziecko nie miało czasu się nudzić i tęsknić za domem. Po dziesięciu dniach obozu była trochę rozżalona, że musi wracać. Fajny program, który został w pełni zrealizowany ( nie zawsze jest to takie oczywiste) i wspaniała kadra, która o to zadbała. Córka w przyszłym roku chce jechać jeszcze raz. To chyba najlepsza rekomendacja. Na koniec jedna uwaga. Jesteśmy ze Szczecina, a z tego miasta nie było autokaru. Najbliższe miasta, skąd odchodził autokar to Poznań i Bydgoszcz. Około 250 km. do każdego z nich. Do Bydgoszczy fatalne połączenie, więc wyjazd rano pociągiem do Poznania, a stamtąd po południu rusza autokar, który jedzie jeszcze ponad 4 godz. Córka 12 godzin w drodze. Po obozie jadę odebrać ją samochodem ( ze Szczecina do Zamrzenicy ok. 270 km, razem w dwie strony 540 km). Brak autokaru ze Szczecina przeważy o tym, że w przyszłe wakacje będę szukał dla dziecka takiej koloni, która będzie miała transport w obie strony z miasta, w którym mieszkamy. Dziękuję za wspaniały wypoczynek mojej córki i mam nadzieję, że moja opinia będzie dla państwa pomocna. Pozdrawiam Marcin Kucharz

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl