Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Najczęściej Polecany Obóz Paintballowo-Przygodowy dla Dzieci 2024 - Leśna Potyczka - kolonie nad jeziorem dla dzieci i młodzieży 12-18 lat - Zalew Koronowski

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena aktualna od:: 2 649,00 zł

Cena regularna od:: 2 949,00 zł

2649.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 649,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość os.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Kolonie nad jeziorem dla dzieci - Bory Tucholskie

Najlepszy Obóz Paintballowo-Przygodowy dla Dzieci - Leśna Potyczka w Borach Tucholskich - 12-15 i 15-18 lat

Leśna Potyczka to kolonie nad jeziorem dla dzieci uwielbiających las, wodę i aktywności na świeżym powietrzu. To obóz przygodowy pełną gębą z taką ilością atrakcji, że spokojnie można by nimi obdarować kilka konkurencyjnych obozów. Autorski program przygotowany z myślą o dzieciach i młodzieży w wieku 12-15 i 15-18 lat realizowany jest przez kadrę pasjonatów, pięknie położony ośrodek i niezwykła okolica ...

Mniejsze grupy, więcej atrakcji i fenomenalne miejsce... To zdecydowanie dobry wybór jeśli szukasz dobrych, aktywnych i sprawdzonych kolonii...

Nasz HIT! Obóz paintballowo-przygodowy Leśna Potyczka to kolonie letnie, które od 10 lat są bardzo wysoko oceniane przez uczestników - średnia ocena to ponad 4,62 / 5   

   

Miejsce: 

Zamrzenica - kolonie nad jeziorem dla dzieci

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

Obóz Przygodowy dla Dzieci nad jeziorem - Leśna Potyczka - terminy i ceny na Lato 2024:

 • 24.06 - 04.07.2024 - DOMEK - 3449 PLN / NAMIOT - 3149 PLN --> termin w promocji - 300 zł od 2849 zł
 • 05.07 - 15.07.2024 - DOMEK - 3449 PLN / NAMIOT - 3149 PLN --> termin w promocji - 300 zł od 2849 zł
 • 16.07 - 26.07.2024 - DOMEK - 3449 PLN / NAMIOT - 3149 PLN --> termin w promocji - 300 zł od 2849 zł
 • 27.07 - 06.08.2024 - DOMEK - 3449 PLN / NAMIOT - 3149 PLN --> termin w promocji - 300 zł od 2849 zł
 • 07.08 - 17.08.2024 - DOMEK - 3449 PLN / NAMIOT - 3149 PLN --> termin w promocji - 300 zł od 2849 zł
 • 18.08 - 26.08.2024 - DOMEK - 3249 PLN / NAMIOT - 2949 PLN --> termin w promocji - 300 zł od 2649 zł

 

Promocja na Majówkę na wybrane Kolonie i Obozy Premium 2024

 • przy rezerwacji między 23.04 a 19.05 (do wyczerpania się puli promocyjnych miejsc w danym terminie) dodatkowe rabaty od - 100 do - 300 zł (w zależności od turnusu) - te rabaty naliczają się automatycznie - zobacz regulamin promocji dodatkowo -->
 • - 150 zł dodatkowej zniżki dla każdego z rodzeństwa jadącego na ten sam obóz (ten rabat naliczany jest ręcznie na odsyłanych dokumentach)  lub.... -->
 • dodatkowe zniżki dla Przyjaciół --> - 50 zł (przy 2 os), - 100 zł (przy 3 osobach) lub - 150 zł (przy 4 i więcej osobach) jadących na ten sam obóz (ten rabat naliczany jest ręcznie - po weryfikacji - na odsyłanych dokumentach)
 • i jeszcze - 150 zł zniżki dla osób, które były z nami w latach 2021, 2022 lub 2023 na jednym z obozów w Zamrzenicy, Mrzeżynie (Fama Sta), Spale, Dziwnówku lub Dąbkach (OW Carbo) - informacje należy wpisać w uwagach przy dokonywaniu rezerwacji, rabat naliczany jest ręcznie - po weryfikacji.

 

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna i instruktorska, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, członkowie PZW, leśnicy, instruktorzy: survivalu, strzelectwa, wspinaczki i samoobrony

 

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 50 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu,
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Pomocowy i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + 4 zł --> zobacz co to jest TFG i TFP
 • dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,89 % do 6,5 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu - zobacz więcej
  Zobacz nowe zdjęcia z ośrodka

  Informacje wyjazdowe

 

Kolonie dla dzieci nad jeziorem - Lato 2024

Obóz paintballowo-przygodowy dla dzieci w Borach Tucholskich - Leśna Potyczka

Sprawdzone kolonie nad jeziorem dla dzieci to skarb, który wcale nie tak łatwo znaleźć. A gdy jeszcze odbywają się w takim miejscu jak położony na skraju Borów Tucholskich Zalew Koronowski to znalezisko urasta do rangi SKARBU ;-)

Zapraszamy do naszego ośrodka na niezwykły obóz przygodowy dla dzieci - Leśna Potyczka.

 

 

Zakwaterowanie - kolonie nad jeziorem - Zamrzenica

Z dala od cywilizacji, w otoczeniu pięknych lasów, bezpośrednio nad jeziorem. Ośrodek Leśne Ustronie w Borach Tucholskich położony jest na skraju Borów Tucholskich nad Zalewem Koronowskim będącym jednym z najbardziej ciekawych akwenów w Polsce. Uczestnicy obozu zakwaterowani będą w drewnianych domkach campingowych 6 - 7 osobowych typu -Brda” oraz 3 - 4 osobowych typu -Chata” usytuowanych na 5,5 hektarowym terenie, w suchym, sosnowym lesie, w dolinie rzeki Brdy. Wszystkie domki posiadają łazienki (umywalka, natrysk, WC) i aneks kuchenny z chłodziarką i podstawowym wyposażeniem kuchennym.

Na terenie ośrodka znajdują się między innymi: świetlica z telewizorem, biblioteka, sklepik spożywczy, boiska do siatkówki plażowej, piłki nożnej, kosz do koszykówki, plac zabaw czy miejsce na ognisko. Na terenie ośrodka jest też wydzielona plaża z pomostami i strzeżonym kąpieliskiem.

 

Obóz przygodowy dla dzieci w Borach Tucholskich

 

Co czeka na uczestników obozu Leśna Potyczka w sezonie Lato 2024!

Obóz polecany miłośników 'mocnych wrażeń', lubiącym przygody, lekki wysiłek fizyczny i rywalizację. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową chustę. 

 • paintball: potyczki strzeleckie na kulki z farbą z wieloma scenariuszami (ochrona VIP-a, odbicie zakładników, obrona bunkra) prowadzone w lesie, nad wodą, w budynkach i fortyfikacjach; zajęcia wzbogacone będą o efekty pirotechniczne; szturmowanie obiektów oraz stanowisk ogniowych na brzegu, podchodzenie taktyczne i maskowanie; część zadań będzie realizowana nocą; każdy uczestnik dostanie na czas zajęć marker paintballowy, mundur, maskę oraz kamizelkę i rękawice ochronne; przez cały obóz ma do dyspozycji 1000 kul (możliwość dokupienia dalszych).

 • trening paintballowy: ćwiczenie umiejętności speedballowych - strzelania na rozbiegu i podczas biegu, wślizgów, prowadzenia ognia zza przeszkód terenowych, paintball nocny; zajęcia na profesjonalnym polu paintballowym z fortyfikacjami (bunkier, okopy, samochody, helikopter).

 • strzelnica paintballowa: zajęcia udoskonalające techniki strzeleckie przy użyciu markera paintballowego; technika strzału 'z biodra', podstawy strzelania zza przeszkód, zmiana pozycji strzeleckiej, strzelanie w sytuacjach stresowych.

 • turnieje MULTI-strzeleckie: zawody w strzelaniu z łuków, długiej i krótkiej broni pneumatycznej do tarcz i innych celów ruchomych; dynamiczna strzelnica ASG (repliki karabinów AK oraz M4).

 • Laser Tag: symulacja pola walki z wykorzystaniem wojskowych, elektronicznych symulatorów broni (repliki G36C - używanych m.in. przez GROM i Formozę); realizacja kilku scenariuszy urealnionych dodatkowo efektami pirotechnicznymi.

 • "Operacja Tytanic": ewakuacja pasażerów z tonącego okrętu (symulacja akcji ratunkowej z wykorzystaniem wojskowego pontonu, morskiej tratwy ratunkowej oraz kombinezonów ratunkowych); podstawy nawigacji, przeciwdziałanie wychłodzeniu organizmu, porozumiewanie się na odległość na zbiorniku wodnym.

 • I pomoc: konstruowanie noszy, niesienie pomocy w warunkach stresu, ocena obrażeń poszkodowanego, ćwiczenie wzywania pomocy, tamowanie krwotoków i opatrywanie ran.

 • mini survival: budowanie i nocleg w szałasach, trawersowanie terenów bagiennych, rozpalanie ognisk, przygotowywanie posiłków w lesie.

 • techniki linowe: wiązanie węzłów i zasady asekuracji, pokonywanie różnych typów mostów linowych, wspinaczka po skrzynkach i zjazd 'kolejką tyrolską'.

 • nawigacja: 'czytanie mapy' i posługiwanie się busolą, odnajdywanie północnego kierunku różnymi metodami, wędrówki na orientację, wyznaczenie azymutów, nocne podchody, gry terenowe, sygnalizacja i komunikowanie się w terenie.

 • zajęcia sprawnościowe: lekkie zaprawy poranne, musztra na wesoło, OSF - przejście na czas przez militarny tor przeszkód, rozgrywki sportowe (piłka nożna, siatkówka, ping-pong).

 • zajęcia integracyjne: wyścigi zespołów na nartach wieloosobowych, szczudłach i w workach; wykonywanie zadań w 3 osobowych 'Spodniach Clowna"; trickline - chodzenie po taśmie zawieszonej nad wodą i pokonywanie wodnego mostu styropianowego na czas.

 • wycieczki kajakowe po najciekawszych zakątkach Jeziora Koronowskiego.

 • wycieczki rowerowe duktami i szlakami Borów Tucholskich.

 • "Paintballowe Starcie": 24 godzinna wyprawa z noclegiem w leśnych szałasach połączona z nocnymi rozgrywkami paintballowymi - podsumowanie zdobytych na obozie umiejętności.

 • rekreacja: ogniska z pieczeniem kiełbasy; plażowanie, kąpiele i zabawy na dętkach w jeziorze (pod opieką ratowników wodnych).

 

Kolonie nad jeziorem - Bory Tucholskie

 

Co zabrać na obóz paintballowo-przygodowy dla dzieci w Borach Tucholskich:

Listę rzeczy niezbędnych do zabrania na kolonie nad jeziorem znajdziesz pod poniższym linkiem razem z ważnymi informacjami dodatkowymi dotyczącymi obozów w Zamrzenicy jak:

 • dodatkowe zajęcia
 • leki
 • specjalne diety
 • godziny przyjazdu 
 • i wiele innych

Informacje znajdujące się w załączniku są integralną częścią oferty więc bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi

 

 


DOJAZD WŁASNY na Kolonie nad Jeziorem w Zamrzenicy:

Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 15:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 12:00.

 

Obóz przygodowy dla dzieci w Borach Tucholskich

 

Uwagi:

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki asekuracyjne, mundury, okulary lub gogle i maski ochronne).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): paintball - 60 zł/100 kul, 90 zł/200 kul; paintball laserowy - 35 zł/godz.; zajęcia na profesjonalnej strzelnicy - 160 zł.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją od lekarza o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe musi przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 50 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Uczestnicy będą zdawać telefony komórkowe wychowawcom na czas ciszy nocnej. 
 • Każdy uczestnik otrzyma na własność bidon na wodę.
 • Podział na grupy wiekowe będzie realizowany przy minimum 10 osobach w danym przedziale wiekowym.

 

Zamrzenica - obóz przygodowy dla dzieci w Zamrzenicy

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Opinie o obozie (2)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

29 sierpnia 2017

Miałam trochę obaw kupując ofertę wyjazdu przez internet dla syna i jego kolegi. Okazało się, że niepotrzebnie:) Mój Syn był zachwycony pobytem na klonii w Borach Tucholskich. Najbardziej podobały mu się spacery po bagnach i nocowanie w lesie. Opowiadał jak sami robili sobie pyszną herbatę z jagód. Dziękuję i proszę jedynie udoskonalić proces komunikacji podczas zakupu oferty:) Poza tym wszystko rewelacyjnie zorganizowane. Dziękuję Iwona

12 września 2017

Moja 11 letnia córka była na obozie " Mały Traper" w Zamrzenicy ( 29.07 - 08.09.2017). Zachwycona opiekunką grupy, która poświęcała im siebie nie tylko w czasie przewidzianych gier i zabaw, ale praktycznie od rana do wieczora spędzając z nimi wolny czas na rozmowach. Wypady do lasu i na bagna zrobiły na niej kolosalne wrażenie, o instruktorze, który z nimi nocował w lesie nie mogła się naopowiadać. Zrobił im pyszną herbatę z ziół, które same zbierały i usmażył najsmaczniejsze placki na świecie. Pokazał jak zbudować szałasy, żeby bezpiecznie spędzić noc. W oczach mojej córki prawdziwy bohater, przy którym pomimo ciemnego lasu czuła się bezpiecznie. Poza tym każdy dzień wypełniony zajęciami, dzięki czemu dziecko nie miało czasu się nudzić i tęsknić za domem. Po dziesięciu dniach obozu była trochę rozżalona, że musi wracać. Fajny program, który został w pełni zrealizowany ( nie zawsze jest to takie oczywiste) i wspaniała kadra, która o to zadbała. Córka w przyszłym roku chce jechać jeszcze raz. To chyba najlepsza rekomendacja. Na koniec jedna uwaga. Jesteśmy ze Szczecina, a z tego miasta nie było autokaru. Najbliższe miasta, skąd odchodził autokar to Poznań i Bydgoszcz. Około 250 km. do każdego z nich. Do Bydgoszczy fatalne połączenie, więc wyjazd rano pociągiem do Poznania, a stamtąd po południu rusza autokar, który jedzie jeszcze ponad 4 godz. Córka 12 godzin w drodze. Po obozie jadę odebrać ją samochodem ( ze Szczecina do Zamrzenicy ok. 270 km, razem w dwie strony 540 km). Brak autokaru ze Szczecina przeważy o tym, że w przyszłe wakacje będę szukał dla dziecka takiej koloni, która będzie miała transport w obie strony z miasta, w którym mieszkamy. Dziękuję za wspaniały wypoczynek mojej córki i mam nadzieję, że moja opinia będzie dla państwa pomocna. Pozdrawiam Marcin Kucharz

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl