Infolinia +48 660 88 88 66 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 10:00-16:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

HIT! Kolonie Premium! Śladami Beara Gryllsa - Kultowy Obóz Survivalowy dla dzieci 12-15 i 15-18 lat - Zamrzenica - Zalew Koronowski 2023

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena od:: 2 399,00 zł 2399.00
ilość os.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.9665
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: 84_20170325174750

Opis

Niepowtarzalne kolonie w Polsce 2023

Kultowy obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży 12-15 i 15-18 lat - Śladami Beara Gryllsa - tylko dla prawdziwych pasjonatów szkoły przetrwania

Kultowy już obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży, teraz w Borach Tucholskich. Obóz przeznaczony dla prawdziwych pasjonatów szkoły przetrwania. Niepowtarzalny i niespotykanie aktywny program realizowany przez lubianych instruktorów z doświadczeniem. Niezwykłe wrażenia i moc przygód.

Szczególnie polecany! Ten obóz jest bardzo wysoko oceniany przez uczestników i był najczęściej wybierany m obozem survivalowym dla dzieci i młodzieży w ubiegłym sezonie.

   

Miejsce

Zalew Koronowski - obóz survivalowy dla dzieci

Ważne dokumenty do  pobrania: 

 

TERMINY I CENY na obóz survivalowy dla dzieci 2023:

             Termin / Cena domek / Cena namiot

 • Kolonie i Obozy dla Dzieci i Młodzieży na Lato 2023 - nowa oferta pojawiać się będzie sukcesywnie od połowy grudnia.

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

 

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna i instruktorska, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, członkowie PZW, leśnicy, instruktorzy: survivalu, strzelectwa, wspinaczki i samoobrony

 

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, 
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Pomocowy i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + 4 zł --> zobacz co to jest TFG i TFP
 • dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,89 % do 6,5 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu - zobacz więcej
  Informacje wyjazdowe 


Obóz survivalowy dla dzieci

 

Obóz nad zalewem koronowskim - Śladami Beara Gryllsa

Kultowy obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży

Śladami Beara Gryllsa to kultowy obóz survivalowy polecany wszystkim zainteresowanym sztuką survivalu i preferującym przygody wśród -dzikiej przyrody”.  To program, który oferuje więcej aktywności i przygód niż jakikolwiek inny obóz survivalowy dlatego mile widziana jest odpowiednia kondycja, dobry humor i fantazja.

Każdy uczestnik otrzyma tradycyjny naszyjnik z rogu, a jeśli komuś wciąż będzie zbyt mało wrażeń to na miejscu  będzie możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (patrz uwagi).

Obóz Premium! obóz zawiera zdecydowanie więcej atrakcji i bardziej aktywny program niż standardowe obozy dla dzieci i młodzieży

 

Zakwaterowanie na obozie:

Ośrodek Leśne Ustronie położony jest na skraju Borów Tucholskich, bezpośrednio nad brzegiem uroczego Zalewu Koronowskiego. Okoliczne lasy stanowią idealną scenerię do realizacji obozów przetrwania. Uczestnicy zakwaterowani będą w domkach lub namiotach wojskowych - 10 osobowych (po 4-8 osób w namiocie). Namioty posiadają łózka wojskowe, materace i koce oraz szafki na ubrania i wieszaki. Niedaleko namiotów znajduje się osobny  pawilon sanitarny.  Zobacz nowe zdjęcia z ośrodka


Najlepszy obóz survivalovy dla dzieci
Najlepszy obóz survivalowy dla dzieci w Polsce

 

Obóz przetrwania - program i atrakcje:

 • survival: sztuka przetrwania w trudnych, nietypowych i niesprzyjających warunkach terenowych oraz atmosferycznych. Poznanie teorii i ćwiczenia w praktyce podstawowych zagadnień związanych z przetrwaniem w ekstremalnych warunkach:
  • sposoby rozpalania ognia różnymi metodami (w zależności od dostępnych surowców i terenu działań) - łuk ogniowy, krzesiwo, krzemień, zapałki i zapalniczka.
  • kilka rodzajów stosów ogniskowych oraz ich zastosowanie - piramida, pagoda, tratwa, studnia, gwiazda.
  • budowa schronienia oraz jego maskowanie przed przeciwnikiem i dzikimi zwierzętami - szałasy, ziemianki, prowizoryczne namioty.
  • zdobywanie i uzdatnianie wody do picia - filtr, destylacja, gotowanie, uzdatnianie chemiczne.
  • tajniki „leśnej kuchni” - jadalne rośliny i owady, sposoby zdobywania pożywienia, rozpoznawanie tropów dzikich zwierząt, wykorzystywanie leśnych ziół i przypraw.
  • budowa podstawowych narzędzi i broni (metodami survivalowymi) niezbędnych do przetrwania.
 • ABC rozbitka na wodzie: budowanie tratw, sposoby wzywania pomocy, samoratowanie, przeciwdziałanie wychłodzeniu organizmu, „wędka z niczego”, ćwiczenia na morskiej tratwie ratunkowej, rywalizacja w kombinezonach ratunkowych.
 • ratownictwo: survivalowe sposoby odkażania i przyspieszania gojenia się ran i skaleczeń, metody improwizowane w I pomocy, budowa noszy i transport rannego w trudnych warunkach terenowych.
 • terenoznawstwo: "czytanie mapy”, wyznaczanie kierunków stron świata różnymi metodami, wędrówki na orientację, rysowanie map i sporządzanie szkiców oraz planów sytuacyjnych terenu działania, nocne przemarsze - nawigacja z gwiazd, wyznaczanie azymutów.
 • sztuka kamuflażu: maskowanie indywidualne i drużynowe - dostosowanie kamuflażu do terenu prowadzonych działań.
 • całodobowa wyprawa survivalowa: z noclegiem "pod gołym niebem”, przeprawami przez bagna, rzekę i jezioro.
 • trening strzelecki: strzelanie z łuków, krótkiej i długiej broni pneumatycznej w różnych pozycjach oraz z użyciem celowników optycznych.
 • "Test Gryllsa”: dwudniowa eskapada w teren leśny połączona z noclegiem w samodzielnie zbudowanych szałasach lub morskiej tratwie ratunkowej oraz survivalowym spływem na dętkach rzeką Brdą.
 • alpinistyka: nauka wiązania węzłów i podstawowych zasad asekuracji, wspinanie po specjalnej pajęczynie wspinaczkowej, przejście mostów linowych, wspinaczka na wieżę ze skrzynek i zjazd „kolejką tyrolską”.
 • "Śladami Beara Gryllsa”: dwudniowa, strategiczna gra terenowa - uczestnicy wykorzystają nabyte wcześniej umiejętności, sprawdzą się w samoorganizacji, pomysłowości i kreatywności.
 • zajęcia sprawnościowe: zaprawy poranne, kąpiele w jeziorze (pod opieką ratowników wodnych).

Obóz polecany wszystkim zainteresowanym sztuką survivalu i preferującym przygody wśród „dzikej przyrody”. Mile widziana kondycja, dobry humor i fantazja.

 

Obóz survivalowy w Polsce najlepszy

 

Obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży - wymagany ekwipunek:

Wymagany ekwipunek: legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy, odzież i buty do chodzenia w wodzie, po lesie i mokradłach (niedrogie obuwie mogące ulec zniszczeniu) oraz śpiwór i scyzoryk - nie dotyczy obozu: „Mały Farmer”; mile widziane: odzież moro, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne i własny sprzęt wędkarski.

Każdy uczestnik otrzyma mini zestaw survivalowy (kompletowany indywidualnie przez cały obóz) - więcej informacji

 

Ważne informacje dodatkowe:

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki asekuracyjne, mundury, okulary lub gogle i maski ochronne).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu):
  paintball - 40zł/100 kul; paintball laserowy - 30 zł/godz.
 • Możliwość zakupu: mundurów wojskowych z demobilu oraz akcesoriów militarnych i survivalowych.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Każdy uczestnik otrzyma na własność bidon na wodę.
 • Podział na grupy wiekowe będzie realizowany przy minimum 10 osobach w danym przedziale wiekowym.
 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 15:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 12:00.

 

Transport na kultowy obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży w Zamrzenicy

 • lista miast i dopłaty związane z transportem znajdują się w rozkładzie jazdy - do pobrania na górze strony

 Zamrzenica obóz survivalowy

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Opinie o obozie (1)

28 sierpnia 2017

Już kolejny raz skorzystaliśmy z Państaw oferty. W tym roku nasz syn spędził super wakacje na obozie w Zamrzenicy. Cała organizacja pobytu zasługuje na wielki plus, program został zrealizowany w 100%. Polecamy KP Piweccy

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl