Szybki kontakt [email protected] Infolinia +48 660 88 88 66 pon-pt. 10:00-16:00
Facebook Instagram
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

HIT! Kolonie Premium! Obóz Survivalowy dla dzieci 12-15 i młodzieży 15-18 lat - Zamrzenica - Zalew Koronowski 2024

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena aktualna od:: 2 799,00 zł

Cena regularna od:: 3 299,00 zł

2799.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 499,00 zł Jeżeli widzisz tutaj niższą cenę niż ta obecna, to oznacza, że ominęła Cię super promocja! Dołącz do nas na FB by nie przegapić kolejnych.
ilość os.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 4.24
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: 84_20170325174750

Opis

Niepowtarzalne kolonie w Polsce 2024

Obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży 12-15 i 15-18 lat - Sztuka Przetrwania - tylko dla prawdziwych pasjonatów szkoły przetrwania

Sztuka Przetrwania to Obóz Survivalowy dla dzieci i młodzieży. Ilością zajęć można obdarzyć kilka klasycznych obozów survivalowych :-) a poziom zajęć jest na zdecydowanie wyższym poziomie niż na podobnych obozach tego typu.

 

Gwarantujemy niezwykłe wrażenia i moc przygód!

To obóz przeznaczony dla prawdziwych pasjonatów szkoły przetrwania. Dłuższy termin z 10 noclegami! (standardowe obozy trwają zazwyczaj 8-9 dni) + niepowtarzalny i niespotykanie aktywny program realizowany przez lubianych instruktorów z doświadczeniem.

 

Szczególnie polecany! Ten obóz jest bardzo wysoko oceniany przez uczestników i był najczęściej wybieranym obozem survivalowym dla dzieci i młodzieży w ubiegłym sezonie.

 

W galeriach zdjęć (powyżej i na przykład pod tym linkiem:  zobacz najnowsze zdjęcia z Obozów Survivalowych w Zamrzenicy) możecie zobaczyć przedsmak tego unikatowego programu - wszystkie zdjęcia zostały wykonane właśnie podczas Obozów w Zamrzenicy ;-)

   

Miejsce

Zalew Koronowski - obóz survivalowy dla dzieci

Ważne dokumenty do  pobrania: 

 

Sztuka Przetrwania - kultowy obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży - terminy i ceny na Lato 2024:

 • 24.06 - 04.07.2024 - DOMEK - 3499 PLN / NAMIOT - 3299 PLN brak miejsc
 • 05.07 - 15.07.2024 - NAMIOT - 3299 PLN lub DOMEK - 3499 PLN / --> brak miejsc
 • 16.07 - 26.07.2024 - NAMIOT - 3299 PLN / DOMEK - 3499 PLN / -> termin w promocji - 400 zł od 2899 zł/namiot i od 3099 zł/domek 
 • 27.07 - 06.08.2024 - NAMIOT - 3299 PLN / DOMEK - 3499 PLN /  -> termin w promocji - 400 zł od 2899 zł/namiot i od 3099 zł/domek 
 • 07.08 - 17.08.2024 - NAMIOT - 3299 PLN / DOMEK - 3499 PLN /  -> termin w promocji - 500 zł od 2799 zł/namiot i od 2999 zł/domek 
 • 18.08 - 26.08.2024 (8 noclegów) - 2999 zł (namiot) / 3199 zł (domek) -   stop sprzedaży

 

Więcej za mniej... Najciekawsze i najbardziej lubiane obozy dla dzieci w obniżonych cenach!

 • przy rezerwacji od 13.06 rabaty od - 100 do - 500 zł w zależności od terminu (rabat nalicza się automatycznie) - liczba miejsc w promocji jest ograniczona w każdym terminie!!!
 • + dodatkowe zniżki 150 zł dla Rodzeństwa (rabat naliczany ręcznie na odsyłanych dokumentach)
 • lub od -50 zł (przy 2 os) do - 150 zł (przy 4 os) zniżki dla Przyjaciół jadących razem
 • i jeszcze - 150 zł dodatkowego rabatu dla osób które były już na jednym z obozów Premium (w Zamrzenicy, Dąbkach - Carbo, Mrzeżynie, Dziwnówku, Spale lub Mielnie) - rabat naliczany ręcznie po weryfikacji.

zobacz regulamin promocji.

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

 

Cena zawiera:

 • 10 noclegów (8 noclegów w terminie ostatnim) w drewnianych domkach lub namiotach - w zależności od wybranej opcji,
 • wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu,
 • opieka pedagogiczna i instruktorska, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne,
 • ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA.
 • Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, członkowie PZW, leśnicy, instruktorzy: survivalu, strzelectwa, wspinaczki i samoobrony.

 

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu - po wybraniu miasta wyjazdowego system automatycznie skoryguje cenę o koszt transportu!
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 50 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
 • dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,89 % do 6,5 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu - zobacz więcej
  Informacje wyjazdowe 


Obóz survivalowy dla dzieci

 

Obóz nad zalewem koronowskim - Sztuka Przetrwania

Aktywny obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży

Sztuka Przetrwania to obóz survivalowy polecany wszystkim zainteresowanym sztuką survivalu i preferującym przygody wśród "dzikiej przyrody”.  To program, który oferuje więcej aktywności i przygód niż jakikolwiek inny obóz survivalowy dlatego mile widziana jest odpowiednia kondycja, dobry humor i fantazja.

 

Obóz Premium! obóz zawiera zdecydowanie więcej atrakcji i bardziej aktywny program niż standardowe obozy dla dzieci i młodzieży. 

 

 

Co warto wiedzieć przed zarezerwowaniem obozu survivalowego dla dziecka?

Aby zostać uczestnikiem obozu survivalowego w Zamrzenicy nie trzeba specjalnych wymagań. Wystarczy by dziecko było sprawne fizycznie i chciało przeżyć prawdziwą przygodę ;-)

Program zajęć dostosowany jest zawsze do możliwości uczestników, a w obozie biorą często udział również młodsze dzieci.

Tak, dziewczynki również zapisują się na obóz survivalowy w Zamrzenicy ;-) i często radzą sobie lepiej niż panowie ;-)

 

Obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży w Borach Tucholskich jest jednym z najciekawszych obozów survivalowych w Polsce. Skąd biorą się tak wysokie oceny uczestników?

 • Zajęcia prowadzone są w całości przez instruktora survivalu. Jest on z dziećmi przez cały obóz, przez całą dobę...
 • Unikatowy - autorski program w całości poświęcony jest tematyce survivalu i bushcraftu.
 • Kładziemy nacisk na różnorodność zajęć i ich wysoki poziom. Uczymy samodzielności i pokazujemy jak ważna jest praca zespołowa. 
 • Umiejętności praktyczne sprawdzamy w praktyce i wiele czasu (również w nocy) spędzamy w terenie...

!Mimo dużej ilości zajęć specjalistycznych, obóz survivalowy w Zamrzenicy, to wciąż obóz dla dzieci, w którym najważniejsza jest dobra zabawa ;-)

I biorąc pod uwagę wysokie oceny obozu i dużą liczbę powracających uczestników chyba nam się to udaje... Zresztą wystarczy spojrzeć na zdjęcia ;-)

 

Każdy z naszych obozów jest zawsze! zgłaszany i zatwierdzany przez odpowiednie Kuratorium.

Wszystkie zajęcia na obozie survivalowym w Zamrzenicy prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę wychowawców i instruktorów z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Zajęcia bardziej wymagające obsługiwane są często przez dwóch instruktorów, zajęcia na wodzie realizowane są pod nadzorem ratownika.

Wszystko to sprawia, że najczęściej spotykaną kontuzją jest skręcenie nogi w drodze na stołówkę ;-)

 

 

Zakwaterowanie na obozie survivalowym w Borach Tucholskich:

Ośrodek Leśne Ustronie położony jest na skraju Borów Tucholskich, bezpośrednio nad brzegiem uroczego Zalewu Koronowskiego. Okoliczne lasy stanowią idealną scenerię do realizacji obozów przetrwania. 

 

Zakwaterowanie:

Uczestnicy obozu survivalowego dla dzieci zakwaterowani będą w domkach lub namiotach wojskowych - 10 osobowych (po 4-8 osób w namiocie) - w zależności od wykupionej opcji.

Namioty posiadają łózka wojskowe, materace i koce oraz szafki na ubrania i wieszaki. Niedaleko namiotów znajduje się osobny  pawilon sanitarny.  


Najlepszy obóz survivalovy dla dzieci
Najlepszy obóz survivalowy dla dzieci w Polsce

 

Obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży "Sztuka Przetrwania" - program i atrakcje:

UWAGA! Uczestnicy ubiegłorocznej edycji obozu survivalowego dla dzieci "Śladami Beara Gryllsa" w Zamrzenicy mogą zapisać się na obóz w wersji dla zaawansowanych. Szczegóły znajdziecie w tym miejscu - zobacz.

 

Jak wygląda program obozu survivalowego w Zamrzenicy na Lato 2024?

Obóz survivalowy dla dzieci „SZTUKA PRZETRWANIA” to kontynuacja kultowego już obozu Śladami Beara Gryllsa. To niepowtarzalna okazja do przeżycia ekscytującej przygody, która odmieni Twoje życie.

!!! Program prowadzony jest w całości przez doświadczonego Instruktora Survivalu i Bushcraftu, który na co dzień szkoli firmy cywilne i wojskowych. Gwarantuje to najwyższą jakość zajęć, niespotykaną na innych obozach survivalowych, na których instruktor pojawia się tylko na czas zajęć...

 

 

Sprawdź co Cię czeka na obozie w sezonie Lato 2024:

 • psychologia przetrwania: poznasz techniki radzenia sobie w ekstremalnych warunkach psychicznych (zmęczenie, ewakuacja ze strefy zagrożenia, czy tonącego statku).
 • pierwsza pomoc terenowa: nauczysz się ratować życie w dziczy, gdzie pomoc może być daleko (jak w warunkach terenowych opatrywać rany, zabezpieczać krwotoki, usztywniać złamania, budować nosze i przetransportować poszkodowanego w bezpieczne miejsce).
 • posługiwanie się bronią: korzystając z broni szkoleniowej nauczysz się praktycznego wykorzystywania broni w warunkach terenowych strzelając do rozproszonych celów.
 • sztuka rozpalania ognia: pozyskasz rozpałki, opanujesz techniki rozpalania ognia w najbardziej wymagających warunkach. Krzesiwo magnezowe stanie się Twoim sprzymierzeńcem (pozyskiwanie naturalnych rozpałek w terenie, przygotowywanie syntetycznych rozpałek przed wyprawą, rozpalanie ognia za pomocą krzesiwa magnezowego, różne typy ognisk użytkowych).
 • przeprawa w trudnym terenie: pokonasz wyzwania trudnego terenu, zdobywając umiejętności alpinistyczne i techniki przemieszczania się w skomplikowanym środowisku (posługiwanie się sprzętem alpinistycznym w specjalnie przygotowanym parku linowym, techniki przeprawiania się w ciężkim, bagnistym terenie).
 • terenoznawstwo: dowiesz się, jak orientować się bez busoli i wyznaczać kierunki świata. Nocny egzamin z terenoznawstwa będzie prawdziwym wyzwaniem (techniki terenoznawstwa, posługiwanie się mapą i busolą, wykorzystywanie przyrody do wyznaczania kierunków świata).
 • kuchnia survivalowa: opanujesz sztukę gotowania w terenie, wykorzystując dostępne surowce (będąc w lesie, będziesz przygotowywać posiłki na otwartym ogniu, ucząc się technik kuchni bushcraftowej bez użycia grilli, czy rusztów).
 • „Ewakuacja na Tratwę Ratunkową”: zdobędziesz umiejętność przetrwania jako rozbitek i dowiesz się, jak dostosować nieznany teren do swoich potrzeb. Przeżyjesz prawdziwą przygodę w trakcie ewakuacji z tonącego statku, gdzie ewakuując się na tratwę ratunkową, pozostaniesz tylko z tym co masz przy sobie, a miejsce, do którego dopłyniesz, będzie trzeba zaadoptować do przetrwania w nocy. Poznasz również techniki sygnalizacji SOS, dzięki czemu, będzie można wezwać pomoc.
 • pozyskiwanie i uzdatnianie wody: woda to życie! Nauczysz się, jak znaleźć i oczyścić wodę w warunkach dzikiej przyrody (zdobywanie wody w terenie i jej uzdatnianie, budowanie filtrów).

 

 

A ponadto:

 • nocna gra terenowa: przygotuj się na niezapomniane wyzwanie nocą, gdzie twoje umiejętności zostaną wystawione na próbę.
 • całodobowy test survivalowy: przetestujesz swoje zdobyte umiejętności w prawdziwej dziczy. Będzie to Twój moment prawdy (w trakcie tego dnia zostaniesz poddany próbie, w trakcie której zaprezentujesz wszystkie nabyte umiejętności, które pozwolą Ci przetrwać poza cywilizacją).
 • „Leave No Trace”: nauczysz się, jak pozostawiać minimalny ślad w przyrodzie i szanować środowisko naturalne, jak maskować miejsce swojego pobytu tak, aby pozostawić wrażenie jakby nigdy Cię tam nie było.

 

Obóz dla osób, które chciałyby nauczyć się, jak przetrwać w dzikiej przyrodzie zdobywając niezastąpione umiejętności, które zawsze przydadzą się w prawdziwym życiu. Podczas trwania obozu uczestnicy kompletować będą własny podstawowy 'zestaw survivalowy'. Należy nastawić się na spędzenie kilku, aktywnych nocy w lesie.

 

 

Wywiad z instruktorem obozów survivalowych dla dzieci w Zamrzenicy

O tym jak wybrać najlepszy obóz survivalowy dla dziecka rozmawiamy z Krzysztofem Tarasem -  instruktorem obozów w Zamrzenicy oraz organizatorem szkoleń z survivalu i bushcraftu dla firm i wojsk sojuszu północnoatlantyckiego. Aby zobaczyć cały wywiad kliknij w grafikę powyżej...

 

 

Obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży - wymagany ekwipunek:

 • mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, ręcznik, spray przeciw komarom, strój kąpielowy, odzież i buty do chodzenia po lesie i mokradłach (niedrogie obuwie mogące ulec zniszczeniu) oraz śpiwór i scyzoryk; mile widziane: odzież moro, instrumenty muzyczne i własny sprzęt wędkarski.

 

Ważne informacje dodatkowe:

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki asekuracyjne, mundury, okulary lub gogle i maski ochronne).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): paintball - 60 zł/100 kul, 90 zł/200 kul; paintball laserowy - 35 zł/godz.; zajęcia na profesjonalnej strzelnicy - 160 zł.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją od lekarza o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe musi przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 50 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Każdy uczestnik otrzyma na własność bidon na wodę.
 • Podział na grupy wiekowe będzie realizowany przy minimum 10 osobach w danym przedziale wiekowym.
 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 15:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 12:00.

 

 


Transport na kultowy obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży w Zamrzenicy

 • lista miast i dopłaty związane z transportem znajdują się w rozkładzie jazdy - do pobrania na górze strony

 

 

Zdjęcia z Obozów dla Dzieci i Młodzieży w Zamrzenicy

Dodatkowe zdjęcia z naszych Kolonii i Obozów w Borach Tucholskich realizowanych w Zamrzenicy znajdziecie w tym miejscu -->

 

 Obóz survivalowy dla dzieci w Zamrzenicy - Mandalaj - kolonieiobozy.net

Obóz survivalowy dla młodzieży

Zajęcia linowe na obozie survivalowym

Najlepszy obóz survivalowy w Polsce dla dzieci i młodzieży

 

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Pliki do pobrania:

Opinie o obozie (4)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

28 sierpnia 2017

Już kolejny raz skorzystaliśmy z Państaw oferty. W tym roku nasz syn spędził super wakacje na obozie w Zamrzenicy. Cała organizacja pobytu zasługuje na wielki plus, program został zrealizowany w 100%. Polecamy KP Piweccy

24 sierpnia 2021

Polecam !

29 grudnia 2022

Jestem przeszczęśliwa, że Was odkryłam - zaufałam Wam, a w zamian dostałam dziecko, które po pierwszym w życiu obozie otwarcie mówi, że w przyszłym roku też jedzie, które wróciło naprawdę zadowolone i opowiadało o milionie fajnych rzeczy, które spotkały Go na obozie z Wami. Dziękuję

22 sierpnia 2023

Syn był bardzo zadowolony z obozy. Dwa dni opowiadał o aktywnościach i nowych umiejętnościach.Tak trzymać, robicie super robotę!

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl