biuro@kolonieiobozy.net Szybki kontakt
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

HIT! Kolonie Premium! Śladami Beara Gryllsa - Kultowy Obóz Survivalowy dla dzieci 12-15 i 15-18 lat - Zamrzenica - Zalew Koronowski 2023

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena aktualna od:: 3 199,00 zł 3199.00
ilość os.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.3
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: 84_20170325174750

Opis

Niepowtarzalne kolonie w Polsce 2024

Kultowy obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży 12-15 i 15-18 lat - Śladami Beara Gryllsa - tylko dla prawdziwych pasjonatów szkoły przetrwania

Śladami Beara Gryllsa to Kultowy już Obóz Survivalowy dla dzieci i młodzieży. Ilością zajęć można obdarzyć kilka klasycznych obozów survivalowych :-) a poziom zajęć jest na zdecydowanie wyższym poziomie niż na podobnych obozach tego typu.

 

Gwarantujemy niezwykłe wrażenia i moc przygód!

To obóz przeznaczony dla prawdziwych pasjonatów szkoły przetrwania. Dłuższy termin z 10 noclegami! (standardowe obozy trwają zazwyczaj 8-9 dni) + niepowtarzalny i niespotykanie aktywny program realizowany przez lubianych instruktorów z doświadczeniem.

 

Szczególnie polecany! Ten obóz jest bardzo wysoko oceniany przez uczestników i był najczęściej wybieranym obozem survivalowym dla dzieci i młodzieży w ubiegłym sezonie.

 

W galeriach zdjęć (powyżej i w linkach znajdujących się w opisie) możecie zobaczyć przedsmak tego unikatowego programu - wszystkie zostały wykonane podczas właśnie podczas Obozów w Zamrzenicy ;-)

   

Miejsce

Zalew Koronowski - obóz survivalowy dla dzieci

Ważne dokumenty do  pobrania: 

 

Nowe terminy Kolonii i Obozów Tematycznych na Lato 2024 zaczną pojawiać się sukcesywnie od końca listopada.

 

 • - 50 zł zniżki dla Rodzeństwa lub od - 50 zł (przy 2 osobach) do - 150 zł (od 4 osób jadących razem) dla Przyjaciół  + i jeszcze...
 • - 100 zł dla uczestników ubiegłorocznych edycji Obozów Premium w Zamrzenicy, Dąbkach (Carbo), Mrzeżynie (Famasta), Spale, Mielnie lub Dziwnówku.

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

A informacje o pozostałych Promocjach na Kolonie dla Dzieci i Obozy Młodzieżowe na Lato 2023 na Dzień Dziecka znajdziecie w tym miejscu - zobacz.

 

Cena zawiera:

 • 10 noclegów,
 • wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu,
 • opieka pedagogiczna i instruktorska, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne,
 • ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA.
 • Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, członkowie PZW, leśnicy, instruktorzy: survivalu, strzelectwa, wspinaczki i samoobrony.

 

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, 
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 50 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
 • dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,89 % do 6,5 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu - zobacz więcej
  Informacje wyjazdowe 


Obóz survivalowy dla dzieci

 

Obóz nad zalewem koronowskim - Śladami Beara Gryllsa

Kultowy obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży

Śladami Beara Gryllsa to kultowy obóz survivalowy polecany wszystkim zainteresowanym sztuką survivalu i preferującym przygody wśród -dzikiej przyrody”.  To program, który oferuje więcej aktywności i przygód niż jakikolwiek inny obóz survivalowy dlatego mile widziana jest odpowiednia kondycja, dobry humor i fantazja.

Każdy uczestnik otrzyma tradycyjny naszyjnik z rogu, a jeśli komuś wciąż będzie zbyt mało wrażeń to na miejscu  będzie możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (patrz uwagi).

 

Obóz Premium! obóz zawiera zdecydowanie więcej atrakcji i bardziej aktywny program niż standardowe obozy dla dzieci i młodzieży

 

 

 

Zakwaterowanie na obozie survivalowym w Borach Tucholskich:

Ośrodek Leśne Ustronie położony jest na skraju Borów Tucholskich, bezpośrednio nad brzegiem uroczego Zalewu Koronowskiego. Okoliczne lasy stanowią idealną scenerię do realizacji obozów przetrwania. 

 

Zakwaterowanie:

Uczestnicy obozu survivalowego dla dzieci zakwaterowani będą w domkach lub namiotach wojskowych - 10 osobowych (po 4-8 osób w namiocie) - w zależności od wykupionej opcji.

Namioty posiadają łózka wojskowe, materace i koce oraz szafki na ubrania i wieszaki. Niedaleko namiotów znajduje się osobny  pawilon sanitarny.  


Najlepszy obóz survivalovy dla dzieci
Najlepszy obóz survivalowy dla dzieci w Polsce

 

Obóz przetrwania - program i atrakcje:

 • survival: sztuka przetrwania w trudnych, nietypowych i niesprzyjających warunkach terenowych oraz atmosferycznych. Poznanie teorii i ćwiczenia w praktyce podstawowych zagadnień związanych z przetrwaniem w ekstremalnych warunkach:
 • sposoby rozpalania ognia różnymi metodami (w zależności od dostępnych surowców i terenu działań) - łuk ogniowy, krzesiwo, krzemień, zapałki i zapalniczka.
 •  kilka rodzajów stosów ogniskowych oraz ich zastosowanie - piramida, pagoda, tratwa, studnia, gwiazda.
 • budowa schronienia oraz jego maskowanie przed przeciwnikiem i dzikimi zwierzętami - szałasy, ziemianki, prowizoryczne namioty.
 •  zdobywanie i uzdatnianie wody do picia - filtr, destylacja, gotowanie, uzdatnianie chemiczne.
 • tajniki „leśnej kuchni” - jadalne rośliny i owady, sposoby zdobywania pożywienia, rozpoznawanie tropów dzikich zwierząt, wykorzystywanie leśnych ziół i przypraw.
 •  budowa podstawowych narzędzi i broni (metodami survivalowymi) niezbędnych do przetrwania.
 • ABC rozbitka na wodzie: budowanie tratw, sposoby wzywania pomocy, samoratowanie, przeciwdziałanie wychłodzeniu organizmu,„wędka z niczego”, ćwiczenia na morskiej tratwie ratunkowej, rywalizacja w kombinezonach ratunkowych.

 

 

A ponadto:

 • ratownictwo: survivalowe sposoby odkażania i przyspieszania gojenia się ran i skaleczeń, metody improwizowane w I pomocy, budowa noszy i transport rannego w trudnych warunkach terenowych.
 •  terenoznawstwo: „czytanie mapy”, wyznaczanie kierunków stron świata różnymi metodami, wędrówki na orientację, rysowanie map i sporządzanie szkiców oraz planów sytuacyjnych terenu działania, nocne przemarsze - nawigacja z gwiazd, wyznaczanie azymutów.
 • sztuka kamuflażu: maskowanie indywidualne i drużynowe - dostosowanie kamuflażu do terenu prowadzonych działań.
 • Całodobowa wyprawa survivalowa: z noclegiem „pod gołym niebem”, przeprawami przez bagna, rzekę i jezioro.
 • trening strzelecki: strzelanie z łuków, krótkiej i długiej broni pneumatycznej w różnych pozycjach oraz z użyciem celowników optycznych.
 • Alpinistyka: nauka wiązania węzłów i podstawowych zasad asekuracji, przejście mostów linowych, wspinaczka na wieżę ze skrzynek i zjazd „kolejką tyrolską”.
 • Zajęcia sprawnościowe: zaprawy poranne, wycieczki rowerowe, kąpiele w jeziorze (pod opieką ratowników wodnych).

 

 

+ dodatkowo:

Śladami Beara Gryllsa:

 • 2-dniowa, strategiczna gra terenowa, w trakcie której uczestnicy wykorzystają zdobyte wcześniej umiejętności, sprawdzą się w samoorganizacji, pomysłowości i kreatywności.

 

HIT! Test Gryllsa

 • To dwudniowa eskapada w teren leśny połączona z noclegiem w samodzielnie zbudowanych szałasach lub morskiej tratwie ratunkowej oraz survivalowym spływem na dętkach rzeką Brdą.

 

Obóz polecany wszystkim zainteresowanym sztuką survivalu i preferującym przygody wśród „dzikej przyrody”.

Mile widziana kondycja, dobry humor i fantazja.

Każdy uczestnik otrzyma mini zestaw survivalowy (kompletowany indywidualnie przez cały obóz).

 

Obóz survivalowy w Polsce najlepszy

 

 

Obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży - wymagany ekwipunek:

 • mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, spray przeciw komarom, strój kąpielowy, odzież i buty do chodzenia po lesie i mokradłach (niedrogie obuwie mogące ulec zniszczeniu) oraz śpiwór i scyzoryk - nie dotyczy obozu: „Mały Farmer”; mile widziane: odzież moro, instrumenty muzyczne i własny sprzęt wędkarski.

Każdy uczestnik otrzyma mini zestaw survivalowy (kompletowany indywidualnie przez cały obóz) - więcej informacji

 

 

Ważne informacje dodatkowe:

• Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.

• Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki aekuracyjne, mundury, okulary lub gogle i maski ochronne).

Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): paintball - 50zł/100 kul; paintball laserowy - 35 zł/godz.

• Możliwość zakupu: mundurów wojskowych z demobilu oraz akcesoriów militarnych i survivalowych.

• Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją od lekarza o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe musi przekazać leki z informacją kierownikowi.

• Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).

• Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 50 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.

• Każdy uczestnik otrzyma na własność bidon na wodę.

• Podział na grupy wiekowe będzie realizowany przy minimum 10 osobach w danym przedziale wiekowym.

Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 15:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 12:00.

 

 

Transport na kultowy obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży w Zamrzenicy

 • lista miast i dopłaty związane z transportem znajdują się w rozkładzie jazdy - do pobrania na górze strony

 

 

Zdjęcia z Obozów dla Dzieci i Młodzieży w Zamrzenicy

Dodatkowe zdjęcia z naszych Kolonii i Obozów w Borach Tucholskich realizowanych w Zamrzenicy znajdziecie w tym miejscu --> zdjęcia z Zamrzenicy

 Zamrzenica obóz survivalowy

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Pliki do pobrania:

Opinie o obozie (3)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

28 sierpnia 2017

Już kolejny raz skorzystaliśmy z Państaw oferty. W tym roku nasz syn spędził super wakacje na obozie w Zamrzenicy. Cała organizacja pobytu zasługuje na wielki plus, program został zrealizowany w 100%. Polecamy KP Piweccy

29 grudnia 2022

Jestem przeszczęśliwa, że Was odkryłam - zaufałam Wam, a w zamian dostałam dziecko, które po pierwszym w życiu obozie otwarcie mówi, że w przyszłym roku też jedzie, które wróciło naprawdę zadowolone i opowiadało o milionie fajnych rzeczy, które spotkały Go na obozie z Wami. Dziękuję

22 sierpnia 2023

Syn był bardzo zadowolony z obozy. Dwa dni opowiadał o aktywnościach i nowych umiejętnościach.Tak trzymać, robicie super robotę!

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl