Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

HIT! Kolonie Premium! Śladami Beara Gryllsa - Kultowy Obóz Survivalowy dla dzieci 12-15 i 15-18 lat - Zamrzenica - Zalew Koronowski 2021

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena od:: 1 649,00 zł 1 699,00 zł 1649.00
ilość os.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.10807
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: 84_20170325174750

Opis

Niepowtarzalne kolonie w Polsce 2021

Kultowy obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży 12-15 i 15-18 lat - Śladami Beara Gryllsa - tylko dla prawdziwych pasjonatów szkoły przetrwania

Kultowy już obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży, teraz w Borach Tucholskich. Obóz przeznaczony dla prawdziwych pasjonatów szkoły przetrwania. Niepowtarzalny i niespotykanie aktywny program realizowany przez lubianych instruktorów z doświadczeniem. Niezwykłe wrażenia i moc przygód.

Szczególnie polecany! Ten obóz jest bardzo wysoko oceniany przez uczestników i był najczęściej wybierany m obozem survivalowym dla dzieci i młodzieży w ubiegłym sezonie.

   

Miejsce

Zalew Koronowski - obóz survivalowy dla dzieci

Ważne dokumenty do  pobrania: 

 

TERMINY I CENY na obóz survivalowy dla dzieci 2021:

             Termin / Cena domek / Cena namiot

I    28.06 - 08.07.2021 - 2049 zł / 1899 zł
II   09.07 - 19.07.2021 - 2049 zł / 1899 zł  brak miejsc
III   20.07 - 30.07.2021 - 2049 zł / 1899 zł ostatnie miejsca
IV   31.07 - 10.08.2021 - 2049 zł / 1899 zł
V    11.08 - 21.08.2021 - 2049 zł / 1899 zł
VI   22.08 - 30.08.2021 - 1849 zł / 1699 zł

Aktualne promocje:

 • Promocja Letnia! - 50 zł do wyczerpania się miejsc przeznaczonych na promocję w danym terminie lub do 23.05 (w zależności od tego co nastąpi wcześniej). Rabat z Promocji Letniej  nalicza się automatycznie - przy dokonywaniu rezerwacji.
 • rabat 50 zł  dla uczestników ubiegłorocznych obozów w Zamrzenicy, Dąbkach (Carbo), Dziwnówku, Mrzeżynie (Fama Sta) i Spale 

Uwaga!  Dodatkowe zniżki np. za Rodzeństwo czy Przyjaciół naliczone będą ręcznie na odsyłanej umowie.

 

Przy dopłacie można wykorzystać Bon Turystyczny!

 

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

Cena zawiera: 

 • Zakwaterowanie: 10 noclegów (turnus VI - 8 noclegów, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, członkowie PZW, leśnicy, instruktorzy: survivalu, strzelectwa sportowego, wspinaczki, paintballu i samoobrony

 

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, 
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
  Informacje wyjazdowe 


Obóz survivalowy dla dzieci

 

Obóz nad zalewem koronowskim - Śladami Beara Gryllsa

Kultowy obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży

Śladami Beara Gryllsa to kultowy obóz survivalowy polecany wszystkim zainteresowanym sztuką survivalu i preferującym przygody wśród -dzikiej przyrody”.  To program, który oferuje więcej aktywności i przygód niż jakikolwiek inny obóz survivalowy dlatego mile widziana jest odpowiednia kondycja, dobry humor i fantazja.

Każdy uczestnik otrzyma tradycyjny naszyjnik z rogu, a jeśli komuś wciąż będzie zbyt mało wrażeń to na miejscu  będzie możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (patrz uwagi).

Obóz Premium! obóz zawiera zdecydowanie więcej atrakcji i bardziej aktywny program niż standardowe obozy dla dzieci i młodzieży

 

Zakwaterowanie na obozie:

Ośrodek Leśne Ustronie położony jest na skraju Borów Tucholskich, bezpośrednio nad brzegiem uroczego Zalewu Koronowskiego. Okoliczne lasy stanowią idealną scenerię do realizacji obozów przetrwania. Uczestnicy zakwaterowani będą w domkach lub namiotach wojskowych - 10 osobowych (po 4-8 osób w namiocie). Namioty posiadają łózka wojskowe, materace i koce oraz szafki na ubrania i wieszaki. Niedaleko namiotów znajduje się osobny  pawilon sanitarny.  Zobacz nowe zdjęcia z ośrodka


Najlepszy obóz survivalovy dla dzieci
Najlepszy obóz survivalowy dla dzieci w Polsce

 

Obóz przetrwania - program i atrakcje:

 • survival: sztuka przetrwania w trudnych, nietypowych i niesprzyjających warunkach terenowych oraz atmosferycznych. Poznanie teorii i ćwiczenia w praktyce podstawowych zagadnień związanych z przetrwaniem w ekstremalnych warunkach:  

- sposoby rozpalania ognia różnymi metodami (w zależności od dostępnych surowców i terenu działań) - łuk ogniowy, krzesiwo, krzemień, zapałki i zapalniczka.
- kilka rodzajów stosów ogniskowych oraz ich zastosowanie - piramida, pagoda, tratwa, studnia, gwiazda.
- budowa schronienia oraz jego maskowanie przed przeciwnikiem i dzikimi zwierzętami - szałasy, ziemianki, prowizoryczne namioty.
- zdobywanie i uzdatnianie wody do picia - filtr, destylacja, gotowanie, uzdatnianie chemiczne.
- tajniki "leśnej kuchni” - jadalne rośliny i owady, sposoby zdobywania pożywienia, rozpoznawanie tropów dzikich zwierząt, wykorzystywaniem leśnych ziół i przypraw.
- budowa podstawowych narzędzi, broni i pułapek (metodami survivalowymi) niezbędnych do przetrwania.

 • ABC rozbitka na wodzie: budowanie tratw, sposoby wzywania pomocy, samoratowanie, przeciwdziałanie wychłodzeniu organizmu, -wędka z niczego”, ćwiczenia na morskiej tratwie ratunkowej.
 • ratownictwo: survivalowe sposoby odkażania i przyspieszania gojenia się ran i skaleczeń, metody improwizowane w I pomocy, budowa noszy i transport rannego w trudnych warunkach terenowych.
 • terenoznawstwo: "czytanie mapy”, wyznaczanie kierunków stron świata różnymi metodami, wędrówki na orientację, rysowanie map i sporządzanie szkiców oraz planów sytuacyjnych terenu działania, nocne przemarsze - nawigacja z gwiazd, wyznaczanie azymutów.
 • sztuka kamuflażu: maskowanie indywidualne i drużynowe - dostosowanie kamuflażu do terenu prowadzonych działań.
 • całodobowa wyprawa survivalowa: z noclegiem "pod gołym niebem”, przeprawami przez bagna, rzekę i jezioro.
 • trening strzelecki: strzelanie z łuków, krótkiej i długiej broni pneumatycznej w różnych pozycjach oraz z użyciem celowników optycznych.
 • "Test Gryllsa”: dwudniowa, survivalowa eskapada w teren leśny połączona z noclegiem na specjalnie przygotowanych, wiszących platformach oraz survivalowym spływem na dętkach rzeką Brdą.
 • alpinistyka: nauka wiązania węzłów i podstawowych zasad asekuracji, wspinanie po specjalnej pajęczynie wspinaczkowej, przejście mostów linowych, wspinaczka na wieżę ze skrzynek i zjazd „kolejką tyrolską”.
 • "Śladami Beara Gryllsa”: dwudniowa, strategiczna gra terenowa - uczestnicy wykorzystają nabyte wcześniej umiejętności, sprawdzą się w samoorganizacji, pomysłowości i kreatywności.
 • zajęcia sprawnościowe: zaprawy poranne, kąpiele w jeziorze (pod opieką ratowników wodnych).

Obóz polecany wszystkim zainteresowanym sztuką survivalu i preferującym przygody wśród „dzikiej przyrody”. Mile widziana dobra kondycja, humor i fantazja.

Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie. Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki, okulary lub gogle i maski ochronne, mundury, rękawice).

 

Obóz survivalowy w Polsce najlepszy

 

Obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży - wymagany ekwipunek:

Wymagany ekwipunek: legitymacja szkolna, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; odzież i buty do chodzenia w wodzie, po lesie i mokradłach (niedrogie obuwie mogące ulec zniszczeniu) oraz śpiwór i scyzoryk; mile widziane: odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne i własny sprzęt wędkarski.

Każdy uczestnik otrzyma mini zestaw survivalowy (kompletowany indywidualnie przez cały obóz) - więcej informacji

 

Ważne informacje dodatkowe:

* Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.

* Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki, okulary lub gogle i maski ochronne, mundury, rękawice).

* Podczas obozu będzie możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (płatność na miejscu): 

 • paintball - 30 zł/ 100 kul
 • paintball laserowy - 25 zł/godz.

* Uczestnicy obozów w Zamrzenicy będą mieli możliwość zakupu mundurów wojskowych z demobilu - od 50 zł (komplet bluza + spodnie) oraz akcesoriów militarnych i survivalowych.

* Bardzo ważne: Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.  Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).

* Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody ośrodka. Diety płatne dodatkowo. Wegeteriańska – 25 zł/dzień.

Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu

 

Transport na kultowy obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży w Zamrzenicy

 • lista miast i dopłaty związane z transportem znajdują się w rozkładzie jazdy - do pobrania na górze strony

 Zamrzenica obóz survivalowy

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Opinie o obozie (1)

28 sierpnia 2017

Już kolejny raz skorzystaliśmy z Państaw oferty. W tym roku nasz syn spędził super wakacje na obozie w Zamrzenicy. Cała organizacja pobytu zasługuje na wielki plus, program został zrealizowany w 100%. Polecamy KP Piweccy

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl