biuro@kolonieiobozy.net Szybki kontakt
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

HIT! Kolonie Premium! Sztuka Przetrwania - Obóz Survivalowy dla dzieci 12-15 i 15-18 lat - Zamrzenica - Zalew Koronowski 2024

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena aktualna od:: 2 999,00 zł 2999.00
ilość os.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.28596
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: 84_20170325174750

Opis

Niepowtarzalne kolonie w Polsce 2024

Obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży 12-15 i 15-18 lat - Sztuka Przetrwania - tylko dla prawdziwych pasjonatów szkoły przetrwania

Sztuka Przetrwania to Obóz Survivalowy dla dzieci i młodzieży. Ilością zajęć można obdarzyć kilka klasycznych obozów survivalowych :-) a poziom zajęć jest na zdecydowanie wyższym poziomie niż na podobnych obozach tego typu.

 

Gwarantujemy niezwykłe wrażenia i moc przygód!

To obóz przeznaczony dla prawdziwych pasjonatów szkoły przetrwania. Dłuższy termin z 10 noclegami! (standardowe obozy trwają zazwyczaj 8-9 dni) + niepowtarzalny i niespotykanie aktywny program realizowany przez lubianych instruktorów z doświadczeniem.

 

Szczególnie polecany! Ten obóz jest bardzo wysoko oceniany przez uczestników i był najczęściej wybieranym obozem survivalowym dla dzieci i młodzieży w ubiegłym sezonie.

 

W galeriach zdjęć (powyżej i w linkach znajdujących się w opisie) możecie zobaczyć przedsmak tego unikatowego programu - wszystkie zostały wykonane podczas właśnie podczas Obozów w Zamrzenicy ;-)

   

Miejsce

Zalew Koronowski - obóz survivalowy dla dzieci

Ważne dokumenty do  pobrania: 

 

Terminy i ceny:

 • 24.06 - 04.07.2024 - DOMEK - 3499 PLN / NAMIOT - 3299 PLN
 • 05.07 - 15.07.2024 - DOMEK - 3499 PLN / NAMIOT - 3299 PLN
 • 16.07 - 26.07.2024 - DOMEK - 3499 PLN / NAMIOT - 3299 PLN
 • 27.07 - 06.08.2024 - DOMEK - 3499 PLN / NAMIOT - 3299 PLN
 • 07.08 - 17.08.2024 - DOMEK - 3499 PLN / NAMIOT - 3299 PLN
 • 18.08 - 26.08.2024 - DOMEK - 3199 PLN / NAMIOT - 2999 PLN

 

 

dodatkowe rabaty --> 

 • - 150 zł dodatkowej zniżki dla każdego z rodzeństwa jadącego na ten sam obóz lub.... -->
 • zniżki dla Przyjaciół --> - 50 zł (przy 2 os), - 100 zł (przy 3 osobach) lub - 150 zł (przy 4 i więcej osobach) jadących na ten sam obóz
 • i jeszcze - 150 zł zniżki dla osób, które były z nami w latach 2021, 2022 lub 2023 na jednym z obozów w Zamrzenicy, Mrzeżynie (Fama Sta), Spale, Dziwnówku lub Dąbkach (OW Carbo)

Rabaty za Rodzeństwo, Przyjaciół i Powracających Klientów naliczane są ręcznie - na odsyłanych dokumentach. Szczegóły promocji znajdziecie w tym miejscu - zobacz

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

 

Cena zawiera:

 • 10 noclegów,
 • wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu,
 • opieka pedagogiczna i instruktorska, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne,
 • ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA.
 • Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, członkowie PZW, leśnicy, instruktorzy: survivalu, strzelectwa, wspinaczki i samoobrony.

 

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, 
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 50 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
 • dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,89 % do 6,5 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu - zobacz więcej
  Informacje wyjazdowe 


Obóz survivalowy dla dzieci

 

Obóz nad zalewem koronowskim - Sztuka Przetrwania

Aktywny obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży

Sztuka Przetrwania to obóz survivalowy polecany wszystkim zainteresowanym sztuką survivalu i preferującym przygody wśród "dzikiej przyrody”.  To program, który oferuje więcej aktywności i przygód niż jakikolwiek inny obóz survivalowy dlatego mile widziana jest odpowiednia kondycja, dobry humor i fantazja.

 

Obóz Premium! obóz zawiera zdecydowanie więcej atrakcji i bardziej aktywny program niż standardowe obozy dla dzieci i młodzieży

 

 

 

Zakwaterowanie na obozie survivalowym w Borach Tucholskich:

Ośrodek Leśne Ustronie położony jest na skraju Borów Tucholskich, bezpośrednio nad brzegiem uroczego Zalewu Koronowskiego. Okoliczne lasy stanowią idealną scenerię do realizacji obozów przetrwania. 

 

Zakwaterowanie:

Uczestnicy obozu survivalowego dla dzieci zakwaterowani będą w domkach lub namiotach wojskowych - 10 osobowych (po 4-8 osób w namiocie) - w zależności od wykupionej opcji.

Namioty posiadają łózka wojskowe, materace i koce oraz szafki na ubrania i wieszaki. Niedaleko namiotów znajduje się osobny  pawilon sanitarny.  


Najlepszy obóz survivalovy dla dzieci
Najlepszy obóz survivalowy dla dzieci w Polsce

 

Obóz przetrwania - program i atrakcje:

Program „SZTUKA PRZETRWANIA” to niepowtarzalna okazja do przeżycia ekscytującej przygody, która odmieni Twoje życie. Sprawdź co Cię czeka:

 • psychologia przetrwania: poznasz techniki radzenia sobie w ekstremalnych warunkach psychicznych (zmęczenie, ewakuacja ze strefy zagrożenia, czy tonącego statku).
 • pierwsza pomoc terenowa: nauczysz się ratować życie w dziczy, gdzie pomoc może być daleko (jak w warunkach terenowych opatrywać rany, zabezpieczać krwotoki, usztywniać złamania, budować nosze i przetransportować poszkodowanego w bezpieczne miejsce).
 • posługiwanie się bronią: korzystając z broni szkoleniowej nauczysz się praktycznego wykorzystywania broni w warunkach terenowych strzelając do rozproszonych celów.
 • sztuka rozpalania ognia: pozyskasz rozpałki, opanujesz techniki rozpalania ognia w najbardziej wymagających warunkach. Krzesiwo magnezowe stanie się Twoim sprzymierzeńcem (pozyskiwanie naturalnych rozpałek w terenie, przygotowywanie syntetycznych rozpałek przed wyprawą, rozpalanie ognia za pomocą krzesiwa magnezowego, różne typy ognisk użytkowych).
 • przeprawa w trudnym terenie: pokonasz wyzwania trudnego terenu, zdobywając umiejętności alpinistyczne i techniki przemieszczania się w skomplikowanym środowisku (posługiwanie się sprzętem alpinistycznym w specjalnie przygotowanym parku linowym, techniki przeprawiania się w ciężkim, bagnistym terenie).
 • terenoznawstwo: dowiesz się, jak orientować się bez busoli i wyznaczać kierunki świata. Nocny egzamin z terenoznawstwa będzie prawdziwym wyzwaniem (techniki terenoznawstwa, posługiwanie się mapą i busolą, wykorzystywanie przyrody do wyznaczania kierunków świata).
 • kuchnia survivalowa: opanujesz sztukę gotowania w terenie, wykorzystując dostępne surowce (będąc w lesie, będziesz przygotowywać posiłki na otwartym ogniu, ucząc się technik kuchni bushcraftowej bez użycia grilli, czy rusztów).
 • „Ewakuacja na Tratwę Ratunkową”: zdobędziesz umiejętność przetrwania jako rozbitek i dowiesz się, jak dostosować nieznany teren do swoich potrzeb. Przeżyjesz prawdziwą przygodę w trakcie ewakuacji z tonącego statku, gdzie ewakuując się na tratwę ratunkową, pozostaniesz tylko z tym co masz przy sobie, a miejsce, do którego dopłyniesz, będzie trzeba zaadoptować do przetrwania w nocy. Poznasz również techniki sygnalizacji SOS, dzięki czemu, będzie można wezwać pomoc.
 • pozyskiwanie i uzdatnianie wody: woda to życie! Nauczysz się, jak znaleźć i oczyścić wodę w warunkach dzikiej przyrody (zdobywanie wody w terenie i jej uzdatnianie, budowanie filtrów).

 

 

A ponadto:

 • nocna gra terenowa: przygotuj się na niezapomniane wyzwanie nocą, gdzie twoje umiejętności zostaną wystawione na próbę.
 • całodobowy test survivalowy: przetestujesz swoje zdobyte umiejętności w prawdziwej dziczy. Będzie to Twój moment prawdy (w trakcie tego dnia zostaniesz poddany próbie, w trakcie której zaprezentujesz wszystkie nabyte umiejętności, które pozwolą Ci przetrwać poza cywilizacją).
 • „Leave No Trace”: nauczysz się, jak pozostawiać minimalny ślad w przyrodzie i szanować środowisko naturalne, jak maskować miejsce swojego pobytu tak, aby pozostawić wrażenie jakby nigdy Cię tam nie było.

 

Obóz dla osób, które chciałyby nauczyć się, jak przetrwać w dzikiej przyrodzie zdobywając niezastąpione umiejętności, które zawsze przydadzą się w prawdziwym życiu. Podczas trwania obozu uczestnicy kompletować będą własny podstawowy 'zestaw survivalowy'. Należy nastawić się na spędzenie kilku, aktywnych nocy w lesie.

 

Obóz survivalowy w Polsce najlepszy

 

 

Obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży - wymagany ekwipunek:

 • mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, ręcznik, spray przeciw komarom, strój kąpielowy, odzież i buty do chodzenia po lesie i mokradłach (niedrogie obuwie mogące ulec zniszczeniu) oraz śpiwór i scyzoryk; mile widziane: odzież moro, instrumenty muzyczne i własny sprzęt wędkarski.

 

 

Ważne informacje dodatkowe:

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki asekuracyjne, mundury, okulary lub gogle i maski ochronne).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): paintball - 60 zł/100 kul, 90 zł/200 kul; paintball laserowy - 35 zł/godz.; zajęcia na profesjonalnej strzelnicy - 160 zł.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją od lekarza o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe musi przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 50 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Każdy uczestnik otrzyma na własność bidon na wodę.
 • Podział na grupy wiekowe będzie realizowany przy minimum 10 osobach w danym przedziale wiekowym.
 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 15:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 12:00.

 

 


Transport na kultowy obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży w Zamrzenicy

 • lista miast i dopłaty związane z transportem znajdują się w rozkładzie jazdy - do pobrania na górze strony

 

 

Zdjęcia z Obozów dla Dzieci i Młodzieży w Zamrzenicy

Dodatkowe zdjęcia z naszych Kolonii i Obozów w Borach Tucholskich realizowanych w Zamrzenicy znajdziecie w tym miejscu --> zdjęcia z Zamrzenicy

 

 Zamrzenica obóz survivalowy

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Pliki do pobrania:

Opinie o obozie (3)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

28 sierpnia 2017

Już kolejny raz skorzystaliśmy z Państaw oferty. W tym roku nasz syn spędził super wakacje na obozie w Zamrzenicy. Cała organizacja pobytu zasługuje na wielki plus, program został zrealizowany w 100%. Polecamy KP Piweccy

29 grudnia 2022

Jestem przeszczęśliwa, że Was odkryłam - zaufałam Wam, a w zamian dostałam dziecko, które po pierwszym w życiu obozie otwarcie mówi, że w przyszłym roku też jedzie, które wróciło naprawdę zadowolone i opowiadało o milionie fajnych rzeczy, które spotkały Go na obozie z Wami. Dziękuję

22 sierpnia 2023

Syn był bardzo zadowolony z obozy. Dwa dni opowiadał o aktywnościach i nowych umiejętnościach.Tak trzymać, robicie super robotę!

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl