Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

HIT! Obóz wędkarski dla dzieci 2021 - Taaka Ryba - nad niezwykłym Zalewem Koronowskim - 10-14 i 14-18 lat

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena od:: 2 049,00 zł 2 099,00 zł 2049.00
ilość os.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.19316
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: 382_20140131132415

Opis

OBOZY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W POLSCE 2021

Obóz wędkarski dla dzieci i młodzieży nad jeziorem 10-14 lat i 14-18 lat nad Zalewem Koronowskim

Jeśli przez cały rok, siedząc w szkolnej ławce marzyłeś o zacisznym miejscu nad jeziorem i o złowieniu naprawdę szczupaka, suma czy okonia to jest to idealny obóz dla Ciebie. Mieszkamy bezpośrednio nad rojącymi się od ryb wodami Zalewu Koronowskiego, a oprócz zajęć z wędkowania zapewniamy też moc dodatkowych atrakcji.

Jeśli zależy Ci, żeby złowić rybę, a nie tylko próbować łowić to gwarantujemy, że nie ma lepszego miejsca na obóz wędkarski niż Zalew Koronowski... Nie wierzysz ? Zobacz zdjęcia ;-)

Na obóz wędkarski dla dzieci zabierz ze sobą wędkę lub wędki, jeśli nie masz własnej skorzystasz z naszego sprzętu.

   

Miejsce: 

Obozy nad jeziorem - Bory Tucholskie - Zalew Koronowski - obóz wędkarski

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

Kolonie i Obozy 2021 - TERMINY I CENA:

I    28.06 - 08.07.2021 - 2299 zł brak miejsc
II   09.07 - 19.07.2021 - 2299 zł brak miejsc
III   20.07 - 30.07.2021 - 2299 zł ostatnie miejsca
IV   31.07 - 10.08.2021 - 2299 zł ostatnie miejsca
V    11.08 - 21.08.2021 - 2299 zł
VI   22.08 - 30.08.2021 - 2099 zł

 

Aktualne promocje:

 • Promocja Letnia! - 50 zł do wyczerpania się miejsc przeznaczonych na promocję w danym terminie lub do 23.05 (w zależności od tego co nastąpi wcześniej). Rabat z Promocji Letniej  nalicza się automatycznie - przy dokonywaniu rezerwacji.
 • rabat 50 zł  dla uczestników ubiegłorocznych obozów w Zamrzenicy, Dąbkach (Carbo), Dziwnówku, Mrzeżynie (Fama Sta) i Spale 

Uwaga!  Dodatkowe zniżki np. za Rodzeństwo czy Przyjaciół naliczone będą ręcznie na odsyłanej umowie.

 

Przy dopłacie można wykorzystać Bon Turystyczny!

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

Cena zawiera: 

 • Zakwaterowanie: 10 noclegów (turnus VI - 8 noclegów) , wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, członkowie PZW, leśnicy, instruktorzy: survivalu, strzelectwa sportowego, wspinaczki, paintballu i samoobrony

Cena nie zawiera: 

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu,
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
  Zobacz nowe zdjęcia z ośrodka

  Informacje wyjazdowe

 Obóz wędkarski dla dzieci

 Najlepszy Obóz wędkarski dla dzieci w sezonie 2017 i 2018 - dla tych, którzy chcą złapać rybę, a nie tylko trzymać wędkę ;-)

 

Nieszablonowe kolonie tematyczne w Polsce 2021

Najlepszy obóz wędkarski dla dzieci

Każdy może próbować łowić ryby ale nie każdemu się udaje. Trzeba wiedzieć jak łowić ale przede wszystkim trzeba znać dobre miejsca. I dlatego kolonie Taaka Ryba to obecnie najlepszy obóz wędkarski dla dzieci w Polsce. Bo my wiemy gdzie są ryby, dlatego nasz obóz dla miłośników wędkowania odbywa się właśnie tu, nad Zalewem Koronowskim. Bo tylko tu można złapać Taakie Sztuki jak na zdjęciach ;-)

Kolonie Premium! obóz zawiera zdecydowanie więcej atrakcji i bardziej aktywny program niż standardowe obozy dla dzieci i młodzieży

 

Obóz wędkarski nad Zalewem Koronowskim

Mało znany Zalew Koronowski jest jednym z najbardziej niezwykłych akwenów w Polsce. Niemal w całości otoczony lasem, pełen jest dzikich nadbrzeży, głębokich zatok i wysp czekających na odkrycie.

Nie ma tu jeszcze gęstej zabudowy hotelowej, nie dotarła masowa turystyka. Jest cisza, spokój, wspaniałe widoki oraz doskonałe warunki do rekreacji i wypoczynku. Okoliczne bory pełne są grzybów, malin i jagód, a w wodach Brdy wciąż aż roi się od ryb. 

Uczestnicy obozu wędkarskiego zakwaterowani będą  w drewnianych domkach campingowych przeznaczonych dla 6-7 osób i  3 - 4 osobowych domkach typu -Chata” . Domki usytuowane są na 5,5 hektarowym terenie należącym do ośrodka Leśne Ustronie, w suchym, sosnowym lesie, w dolinie rzeki Brdy. Wszystkie domki posiadają łazienki (umywalka, natrysk, WC) i aneks kuchenny z chłodziarką i podstawowym wyposażeniem kuchennym.

 

Taaka Ryba obóz wędkarski dla dzieci

 

Taaka Ryba - program:

Obóz wędkarski dla dzieci  Taaka Ryba to propozycja dla zapalonych wędkarzy i tych, którzy chcieli by dopiero spróbować.  Wszystkie zajęcia odbywać się będą na zasadach punktowanej rywalizacji, a jej zwycięzcy zostaną nagrodzeni. Uczestnicy nie muszą posiadać własnego sprzętu wędkarskiego - jedynie powinni zabrać buty gumowe. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w oparciu o sprzęt organizatora i zgodnie z przepisami PZW. Każdy uczestnik otrzyma medalion wędkarski, a najlepszy wędkarz pamiątkową statuetkę.

 

Elementy programu

 • wędkarstwo: nauka wędkowania metodą spławikową, gruntową i spinningową, organizacji stanowiska wędkarskiego oraz doboru i przygotowania sprzętu i łowiska, poznanie przepisów PZW i zasad obowiązujących na stanowiskach wędkarskich, pokazy wędkarstwa wyczynowego, wędkowanie z brzegu, z łodzi i w nocy, indywidualne i drużynowe zawody wędkarskie: spławikowe oraz rzutowe, połów karpi, amurów, karasi, linów, szczupaków, węgorzy i sumów, nauka wędzenia ryb.
 • całodniowa wyprawa na łowisko specjalne: nauka i pokazy wędkarstwa karpiowego metodą „no-kill” („złów i wypuść”).
 • survival - „szkoła przetrwania”: budowa szałasów, rozpalanie ognisk, biwak „pod gołym niebem”, samodzielne przygotowywanie posiłków, konstruowanie prymitywnego sprzętu wędkarskiego, nauka wędkowania metodami traperskimi.
 • wielobój wędkarski: wyścig na szczudłach, slalom rowerem „Ukraina”, opłynięcie boi łodzią wędkarską, rzut piłką do kosza, bieg z piłką lekarską.
 • I pomoc: nauka niesienia pomocy przedmedycznej metodami prowizorycznymi, konstruowanie noszy, transport rannego w trudnych warunkach terenowych, symulacja akcji ratunkowej.
 • alpinistyka: nauka używania uprzęży wspinaczkowych i wiązania węzłów, zjazd „kolejką tyrolską”, wspinaczka na wieżę ze skrzynek, pokonywanie mostu linowego nad wodą.
 • „Test wędkarza”: zawody wędkarskie (spławikowe, rzutowe, rzut sztuczną przynętą na celność).
 • OSF: pokonanie na czas wojskowego toru przeszkód.
 • wycieczki rowerowe: szlakami rowerowymi i duktami leśnymi Borów Tucholskich.
 • wycieczki kajakowe: po najciekawszych zakątkach Jeziora Koronowskiego; nauka pływania w kanoe.
 • rekreacja: kąpiele w jeziorze (pod opieką ratownika wodnego).
 • ogniska: z pieczeniem kiełbasy, grillowanie złowionych ryb.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą na zasadach punktowanej rywalizacji, a jej zwycięzcy zostaną nagrodzeni.
Uczestnicy nie muszą posiadać własnego sprzętu wędkarskiego - jedynie powinni zabrać buty gumowe. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w oparciu o sprzęt organizatora i zgodnie z przepisami PZW.
Każdy uczestnik otrzyma medalion wędkarski, gadżety firmy Mikado, a najlepszy wędkarz pamiątkową statuetkę .

 

Obóz wędkarski - kolonie nad jeziorem

 

Co zabrać na obóz wędkarski:

Wymagany ekwipunek:

 • legitymacja szkolna, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; odzież i buty do chodzenia w wodzie, po lesie i mokradłach (niedrogie obuwie mogące ulec zniszczeniu) oraz śpiwór i scyzoryk

Mile widziane:

 • odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne i własny sprzęt wędkarski.

 

Ważne informacje dodatkowe:

* Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.

* Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki, okulary lub gogle i maski ochronne, mundury, rękawice).

* Podczas obozu będzie możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (płatność na miejscu): 

 • paintball 30 zł/100 kul
 • paintball laserowy - 25 zł/godz;

* Bardzo ważne: Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.  Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).

* Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody ośrodka. Diety płatne dodatkowo. Wegeteriańska – 25 zł/dzień 

Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.

DOJAZD WŁASNY

Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 15:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 12:00.

 

Prawdziwy obóz wędkarski
Obóz w Zamrzenicy to jedyny, prawdziwy obóz wędkarski dla dzieci - Polecam

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Opinie o obozie (2)

19 stycznia 2016

No i teraz mam problem, bo młody łowi więcej ode mnie ;-) A na poważnie to bardzo dobra organizacja i doskonała obsługa przed dokonaniem rezerwacji. Polecam.

17 listopada 2017

Niesamowite miejsce. Odwoziłem dziecko swoje i znajomych na obóz wędkarski nad Zalewem Koronowskim i miałem ochotę zostać z nimi. Szczególnie gdy zobaczyłem jakie okazy złapali uczestnicy rok temu. Piękne jezioro i mnóstwo ryb. Dla wędkarzy miejsce idealne. Obsługa rezerwacji organizacja bez zarzutu. Polecam.

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl