Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

HIT! Obóz wędkarski dla dzieci 2022 - Taaka Ryba - nad niezwykłym Zalewem Koronowskim - 10-14 i 14-18 lat

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena od:: 2 099,00 zł 2099.00
ilość os.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.08325
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: 382_20140131132415

Opis

OBOZY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W POLSCE 2022

Obóz wędkarski dla dzieci i młodzieży nad jeziorem 10-14 lat i 14-18 lat nad Zalewem Koronowskim

Jeśli przez cały rok, siedząc w szkolnej ławce marzyłeś o zacisznym miejscu nad jeziorem i o złowieniu naprawdę szczupaka, suma czy okonia to jest to idealny obóz dla Ciebie. Mieszkamy bezpośrednio nad rojącymi się od ryb wodami Zalewu Koronowskiego, a oprócz zajęć z wędkowania zapewniamy też moc dodatkowych atrakcji.

Jeśli zależy Ci, żeby złowić rybę, a nie tylko próbować łowić to gwarantujemy, że nie ma lepszego miejsca na obóz wędkarski niż Zalew Koronowski... Nie wierzysz ? Zobacz zdjęcia ;-)

Na obóz wędkarski dla dzieci zabierz ze sobą wędkę lub wędki, jeśli nie masz własnej skorzystasz z naszego sprzętu.

   

Miejsce: 

Obozy nad jeziorem - Bory Tucholskie - Zalew Koronowski - obóz wędkarski

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

Kolonie i Obozy 2022 - TERMINY I CENA:

Już w grudniu znajdziecie tu nowe terminy na najciekawsze Kolonie i Obozy dla Dzieci na Lato 2022 oraz super promocje za wczesną rezerwację!

 

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

Cena zawiera: 

 • Zakwaterowanie: 10 noclegów (turnus VI - 8 noclegów) , wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, członkowie PZW, leśnicy, instruktorzy: survivalu, strzelectwa sportowego, wspinaczki, paintballu i samoobrony

Cena nie zawiera: 

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu,
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
  Zobacz nowe zdjęcia z ośrodka

  Informacje wyjazdowe

 Obóz wędkarski dla dzieci

 Najlepszy Obóz wędkarski dla dzieci w sezonie 2017 i 2018 - dla tych, którzy chcą złapać rybę, a nie tylko trzymać wędkę ;-)

 

Nieszablonowe kolonie tematyczne w Polsce 2022

Najlepszy obóz wędkarski dla dzieci

Każdy może próbować łowić ryby ale nie każdemu się udaje. Trzeba wiedzieć jak łowić ale przede wszystkim trzeba znać dobre miejsca. I dlatego kolonie Taaka Ryba to obecnie najlepszy obóz wędkarski dla dzieci w Polsce. Bo my wiemy gdzie są ryby, dlatego nasz obóz dla miłośników wędkowania odbywa się właśnie tu, nad Zalewem Koronowskim. Bo tylko tu można złapać Taakie Sztuki jak na zdjęciach ;-)

Kolonie Premium! obóz zawiera zdecydowanie więcej atrakcji i bardziej aktywny program niż standardowe obozy dla dzieci i młodzieży

 

Obóz wędkarski nad Zalewem Koronowskim

Mało znany Zalew Koronowski jest jednym z najbardziej niezwykłych akwenów w Polsce. Niemal w całości otoczony lasem, pełen jest dzikich nadbrzeży, głębokich zatok i wysp czekających na odkrycie.

Nie ma tu jeszcze gęstej zabudowy hotelowej, nie dotarła masowa turystyka. Jest cisza, spokój, wspaniałe widoki oraz doskonałe warunki do rekreacji i wypoczynku. Okoliczne bory pełne są grzybów, malin i jagód, a w wodach Brdy wciąż aż roi się od ryb. 

Uczestnicy obozu wędkarskiego zakwaterowani będą  w drewnianych domkach campingowych przeznaczonych dla 6-7 osób i  3 - 4 osobowych domkach typu -Chata” . Domki usytuowane są na 5,5 hektarowym terenie należącym do ośrodka Leśne Ustronie, w suchym, sosnowym lesie, w dolinie rzeki Brdy. Wszystkie domki posiadają łazienki (umywalka, natrysk, WC) i aneks kuchenny z chłodziarką i podstawowym wyposażeniem kuchennym.

 

Taaka Ryba obóz wędkarski dla dzieci

 

Taaka Ryba - program:

Obóz wędkarski dla dzieci  Taaka Ryba to propozycja dla zapalonych wędkarzy i tych, którzy chcieli by dopiero spróbować.  Wszystkie zajęcia odbywać się będą na zasadach punktowanej rywalizacji, a jej zwycięzcy zostaną nagrodzeni. Uczestnicy nie muszą posiadać własnego sprzętu wędkarskiego - jedynie powinni zabrać buty gumowe. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w oparciu o sprzęt organizatora i zgodnie z przepisami PZW. Każdy uczestnik otrzyma medalion wędkarski, a najlepszy wędkarz pamiątkową statuetkę.

 

Elementy programu

 • wędkarstwo: nauka wędkowania metodą spławikową, gruntową i spinningową, organizacji stanowiska wędkarskiego oraz doboru i przygotowania sprzętu i łowiska, poznanie przepisów PZW i zasad obowiązujących na stanowiskach wędkarskich, pokazy wędkarstwa wyczynowego, wędkowanie z brzegu, z łodzi i w nocy, indywidualne i drużynowe zawody wędkarskie: spławikowe oraz rzutowe, połów karpi, amurów, karasi, linów, szczupaków, węgorzy i sumów, nauka wędzenia ryb.
 • całodniowa wyprawa na łowisko specjalne: nauka i pokazy wędkarstwa karpiowego metodą „no-kill” („złów i wypuść”).
 • survival - „szkoła przetrwania”: budowa szałasów, rozpalanie ognisk, biwak „pod gołym niebem”, samodzielne przygotowywanie posiłków, konstruowanie prymitywnego sprzętu wędkarskiego, nauka wędkowania metodami traperskimi.
 • wielobój wędkarski: wyścig na szczudłach, slalom rowerem „Ukraina”, opłynięcie boi łodzią wędkarską, rzut piłką do kosza, bieg z piłką lekarską.
 • I pomoc: nauka niesienia pomocy przedmedycznej metodami prowizorycznymi, konstruowanie noszy, transport rannego w trudnych warunkach terenowych, symulacja akcji ratunkowej.
 • alpinistyka: nauka używania uprzęży wspinaczkowych i wiązania węzłów, zjazd „kolejką tyrolską”, wspinaczka na wieżę ze skrzynek, pokonywanie mostu linowego nad wodą.
 • „Test wędkarza”: zawody wędkarskie (spławikowe, rzutowe, rzut sztuczną przynętą na celność).
 • OSF: pokonanie na czas wojskowego toru przeszkód.
 • wycieczki rowerowe: szlakami rowerowymi i duktami leśnymi Borów Tucholskich.
 • wycieczki kajakowe: po najciekawszych zakątkach Jeziora Koronowskiego; nauka pływania w kanoe.
 • rekreacja: kąpiele w jeziorze (pod opieką ratownika wodnego).
 • ogniska: z pieczeniem kiełbasy, grillowanie złowionych ryb.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą na zasadach punktowanej rywalizacji, a jej zwycięzcy zostaną nagrodzeni.
Uczestnicy nie muszą posiadać własnego sprzętu wędkarskiego - jedynie powinni zabrać buty gumowe. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w oparciu o sprzęt organizatora i zgodnie z przepisami PZW.
Każdy uczestnik otrzyma medalion wędkarski, gadżety firmy Mikado, a najlepszy wędkarz pamiątkową statuetkę .

 

Obóz wędkarski - kolonie nad jeziorem

 

Co zabrać na obóz wędkarski:

Wymagany ekwipunek:

 • legitymacja szkolna, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; odzież i buty do chodzenia w wodzie, po lesie i mokradłach (niedrogie obuwie mogące ulec zniszczeniu) oraz śpiwór i scyzoryk

Mile widziane:

 • odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne i własny sprzęt wędkarski.

 

Ważne informacje dodatkowe:

* Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.

* Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki, okulary lub gogle i maski ochronne, mundury, rękawice).

* Podczas obozu będzie możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (płatność na miejscu): 

 • paintball 30 zł/100 kul
 • paintball laserowy - 25 zł/godz;

* Bardzo ważne: Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.  Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).

* Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody ośrodka. Diety płatne dodatkowo. Wegeteriańska – 25 zł/dzień 

Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.

DOJAZD WŁASNY

Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 15:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 12:00.

 

Prawdziwy obóz wędkarski
Obóz w Zamrzenicy to jedyny, prawdziwy obóz wędkarski dla dzieci - Polecam

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Opinie o obozie (3)

19 stycznia 2016

No i teraz mam problem, bo młody łowi więcej ode mnie ;-) A na poważnie to bardzo dobra organizacja i doskonała obsługa przed dokonaniem rezerwacji. Polecam.

17 listopada 2017

Niesamowite miejsce. Odwoziłem dziecko swoje i znajomych na obóz wędkarski nad Zalewem Koronowskim i miałem ochotę zostać z nimi. Szczególnie gdy zobaczyłem jakie okazy złapali uczestnicy rok temu. Piękne jezioro i mnóstwo ryb. Dla wędkarzy miejsce idealne. Obsługa rezerwacji organizacja bez zarzutu. Polecam.

8 lipca 2021

Dziś nasz synek wraca z obozu wędkarskiego, bardzo zadowolony! Mówi, że to najlepszy obóz na jakim był:). Skoro ma takie wrażenia, to już dziś wstępnie rezerwujemy obóz na przyszły rok:))). Dziękuję raz jeszcze, pozdrawiam serdecznie i pozostajemy w kontakcie,

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl