
- Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
- Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
- Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
- Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
- Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Nowość! Obóz Wędrowny dla Młodzieży w Bieszczadach i Górach Słonych. "Solina" Super Obóz w Górach dla Młodzieży 15-19 lat
Opis
Prawdziwe Obozy Wędrowne w Polsce - edycja Lato 2024
Obóz Wędrowny w Bieszczadach SOLINA (wiek 15-19 lat) - dla średnio-zaawansowanych
Obóz wędrowny w Bieszczadach „SOLINA” to trasa średnio-trudna trasa, która pozwoli nam poznać niższe partie w tym cudownym rejonie. Są to tereny bardzo urozmaicone od całkiem niesamowicie dzikich Gór Słonnych po o wiele bardziej zagospodarowane Przedgórze Bieszczadzkie. Podczas obozu odwiedzimy Królewski Sanok (zamek, Galeria Beksińskiego i Skansen Budownictwa Ludowego) oraz przejdziemy niezwykłą trasę Hoczew - Sanok - Bircza - Posada Rybotycka - Kalwaria Pacławska - Arłamów - Wojtkowa - Ustrzyki Dolne (Muzeum Bieszczadzkiego Parku Narodowego) - Solina (Zapora Wodna) - Polańczyk - Hoczew. Nie zabraknie ognisk, gitary.
- zobacz też obozy wyjazdy wędrowne i rowerowe dla rodzin
Miejsce: |
Bieszczady - obóz wędrowny w Bieszczadach |
Ważne dokumenty do pobrania: |
|
Terminy i ceny: |
Przepraszamy, wybrana oferta nie będzie realizowana w sezonie letnim 2024. Zachęcamy do wyboru innego obozu wędrownego z listy dostępnej TUTAJ |
Cena zawiera: |
|
Cena nie zawiera: |
|
Zobacz również: |
Zdjęcia z ubiegłorocznych obozów wędrownych |
|
Prawdziwe Obozy Wędrowne - Lato 2024
Obóz Wędrowny w Bieszczadach (15-19 lat)
Bieszczady to szerokie pojęcie będące legendą każdego włóczykija. Góry Słonne i Przedgórze Bieszczadzkie to integralna część tego regionu. Miejsce, do którego od lat jedzie każdy, kto szuka przestrzeni, wolności, przyjaźni na całe życie. to niepowtarzalny urok opuszczonych wiosek, nieprzebytych gąszczy, przydrożnych barów, zdziczałych kapliczek. Cerkwie, połoniny, gitara i wieczorne ognisko to klimat, którego każdy powinien posmakować.
Noclegi najczęściej realizujemy w namiotach (pola namiotowe), na bazach harcerskich, czasami w schroniskach i pensjonatach. Trasy są długie, jednak bez większych podejść. W zasadzie wędrujemy z plecakami więc prosimy o rozsądek i umiar przy pakowaniu. Nie zabieramy małych plecaczków.
Obóz wędrowny w Bieszczadach - Solina 2024
Obóz wędrowny w Bieszczadach „SOLINA” to obóz o stopień trudniejszy niż „POŁONINY”, przeznaczony szczególnie dla osób, które poznały te najbardziej znane miejsca w Bieszczadach i chcą czegoś więcej. Ta trasa to spotkanie z prawdziwą bieszczadzką przygodą. To wieczory z gitarą przy ognisku pod rozgwieżdżonym niebem. To magiczne poranki na pokrytych rosą połoninach. To magia, która sprawia, że kto raz pokocha Bieszczady, będzie chciał przyjeżdżać tu każdego roku.
Trasa obozu wędrownego w Bieszczadach - Solina
- Hoczew - Sanok - Bircza - Posada Rybotycka - Kalwaria Pacławska - Arłamów - Wojtkowa - Ustrzyki Dolne - Solina- Polańczyk - Hoczew
START OBOZU:
Hoczew pierwszego dnia obozu, godz. 19:00 (pierwszy posiłek obiadokolacja).
META OBOZU:
Hoczew ostatniego dnia obozu, godz. 8:30 (ostatni posiłek śniadanie + prowiant na podróż powrotną).
To oczywiście trasa proponowana, którą mogą zmodyfikować warunki atmosferyczne czy kondycja uczestników grupy.
Obóz wędrowny w Bieszczadach - Solina
Ze względu na charakterystykę szlaków, na wędrówki chodzimy często z plecakami. Trasy są długie, jednak bez większych podejść. Prosimy o rozsądek i umiar przy pakowaniu.
- przeczytaj koniecznie - ważne informacje na temat obozów wędrownych, stopnie trudności, noclegi, wyżywienie i wiele innych informacji, o których warto wiedzieć przed rezerwacją i wyjazdem na obóz wędrowny w Bieszczadach
- co zabrać na obóz wędrowny w Bieszczadach - też warto przeczytać ;-)
Miasta wyjazdu i dopłaty:
Na obóz wędrowny w górach wyjeżdżamy z kilkunastu miast w Polsce. Dojazd odbywa się pociągiem pod opieką konwojentów lub autokarem i dostępny jest za dodatkową opłatą. Podczas podróży uczestnikami opiekują się kadra lub konwojenci. Uczestnicy mają obowiązek posiadać ze sobą wypełnioną kartę kwalifikacyjną oraz ważną legitymację szkolną.
Przejazdy na nasze obozy realizujemy w oparciu o autokary, mikrobusy, pociągi. Godziny przyjazdów i dojazdów mogą ulec zmianom niezależnym od organizatora (przewoźnika). W takich przypadkach prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Prosimy zwrócić uwagę na datę wyjazdu / powrotu - szczególnie dotyczy godzin nocnych.
Uwaga! W związku z możliwością przesiadek prosimy o spakowanie bagaży najlepiej w jeden plecak - tak aby mieć "wolne ręce" w czasie np. przejść pomiędzy peronami. Ze względu na to, że zbieramy uczestników z całego kraju - może się zdarzyć, że przejazd nie odbywa się najkrótszą trasą! Generalna zasada przejazdu jest taka, że wszyscy uczestnicy, z całego kraju udają się kilkoma trasami do Trzebini, gdzie następują przesiadki na autokary docelowe. Przejazdy mogą zostać odwołane przy braku wymaganego minimum 6 pasażerów na danej trasie o czym organizator powiadamia z odpowiednim wyprzedzeniem! Przystanki wyjazdowe i powrotne mogą się różnić - prosimy dokładnie czytać opis przystanku w rozkładzie poniżej.
- tu znajdziecie rozkłady jazdy wraz z listą miast wyjazdowych i dopłatami za wyjazd z poszczególnych miast na Lato 2023
Wszystkie nasze obozy wędrowne na Lato 2023 znajdziesz po kliknięciu w znajdującą się poniżej grafikę.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.