Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Obóz windsurfingowy nad morzem 2021 - Dąbki Plus jeszcze więcej atrakcji - Przygoda z Deską i Żaglem 10-18 lat

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena od:: 1 999,00 zł 2 149,00 zł 1999.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość os.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 3.92
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: 251_20141126154833

Opis

Kolonie letnie nad morzem i sprawdzone obozy młodzieżowe 2021

Obóz windsurfingowy nad morzem dla dzieci 10-14 lat i młodzieży 14-18 lat

Przygoda z Deską i Żaglem to doskonały obóz windsurfingowy nad morzem przeznaczony zarówno dla dzieci jak i młodzieży. 15 godzin zajęć na wodzie na różnych stopniach zaawansowania prowadzonych przez nauczycieli AWF i licencjonowanych instruktorów PSW oraz jeszcze większa liczba atrakcji dodatkowych sprawią, że podczas obozów Dąbki Plus zabawa będzie przednia i nikt nie będzie się nudził ...

Sprawdź czym się różnią kolonie letnie nad morzem Premium od innych kolonii ;-)

 

Miejsce: 

Dąbki Plus jeszcze więcej atrakcji

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

TERMINY I CENY:

I     28.06 - 08.07.2021 - 2349 zł 
II    09.07 - 19.07.2021 - 2349 zł 
III   20.07 - 30.07.2021 - 2349 zł
IV   31.07 - 10.08.2021 - 2349 zł
V    11.08 - 21.08.2021 - 2349 zł
VI   22.08 - 30.08.2021 - 2149 zł

 

Zimowa Promocja - nawet 400 zł taniej! 

150 zł zniżki za wczesną rezerwację (do wyczerpania się miejsc w danym terminie, nie dłużej niż do 14.02.2021) + dodatkowy rabat 150 zł  dla uczestników ubiegłorocznych obozów w Zamrzenicy, Dąbkach (Carbo), Dziwnówku, Mrzeżynie (Fama Sta) i Spale + specjalne zniżki dla RODZIEŃSTWA (- 100 zł)  lub  PRZYJACIÓŁ (do - 100 zł) - zobacz szczegóły promocji

Uwaga! Rabat - 150 zł nalicza się automatycznie przy rezerwacji, natomiast dodatkowe zniżki np. za Rodzeństwo czy Przyjaciół naliczone będą ręcznie na odsyłanej umowie.


 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

Cena zawiera: 

zakwaterowanie: 10 noclegów (turnus VI - 8 noclegów), wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, instruktorzy: tańca, windsurfingu, survivalu, pierwszej pomocy, paintballa, fitness i strzelectwa sportowego

Cena nie zawiera: 

Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu

  Informacje wyjazdowe

 Obóz windsurfingowy nad morzem

 

Dąbki Plus jeszcze więcej atrakcji

Obóz windsurfingowy nad morzem - zakwaterowanie:

Ośrodek Wypoczynkowy "CARBO" w Dąbkach. Ośrodek składa się z 2 pawilonów hotelowych, 3 kondygnacyjnych oraz budynku głównego, w którym mieści się jadalnia, kawiarnia z salą dyskotekową i słonecznym tarasem, sala telewizyjno - taneczna, bilard i tenis stołowy. Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 2 osobowych i typu studio 2+2 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC) i balkonami. 

 

Obóz windsurfingowy nad morzem 

 

Obóz windsurfingowy dla dzieci i młodzieży - w programie:

 • windsurfing: nauka lub doskonalenie żeglowania na desce windsurfingowej – program szkoleniowy (10 zajęć po 1,5 godziny) z instruktorem. Szkolenie obejmuje początkowo: zasady bezpieczeństwa na wodzie, budowę i eksploatację sprzętu windsurfingowego, zasady żeglowania, różę wiatrów, zajęcia równoważne na deskach. Następnie: nauka żeglowania i podstawy manewrów (zwrot z wiatrem, zwrot pod wiatr, ostrzenie, pływanie na zadanym kursie, spływanie do bazy bez wiatru). Na koniec: start z „plaży”, pływanie z trapezem, próby pływania ślizgowego. Zajęcia zakończą zawody windsurfingowe.
 • zajęcia: szkolenie odbywa się na Jeziorze Bukowo w grupach (6 - 10 osobowych), prowadzonych przez instruktorów windsurfingu. Akwen ten charakteryzuje się łagodnie opadającym dnem. Maksymalna głębokość jeziora to 2,5 m. Bliskie sąsiedztwo Bałtyku (150 m) gwarantuje częsty, równy wiatr. W przypadku warunków atmosferycznych uniemożliwiających zajęcia lub zagrażających zdrowiu uczestników przeprowadzone będą alternatywne zajęcia na lądzie lub w wodzie (na kajakach, deskach SUP, skimboardach i inne).
 • zapewniamy sprzęt: na czas szkolenia uczestnicy dostają komplety windsurfingowe dostosowane do ich umiejętności, wieku i warunków pogodowych (deski firm: FANATIC i RRD, żagle: SEVERN, RDD i TIKI), cały
  czas mają na sobie certyfikowane kamizelki asekuracyjne, ubrania piankowe i są stale asekurowani przez ratownika wodnego w łodzi motorowej.
 • zajęcia łucznicze: strzelanie do tarcz i celów ruchomych.
 • orientering: nauka orientacji w terenie oraz posługiwania się busolą, odnajdywanie północnego kierunku, sygnalizacja i komunikowanie się na wodzie , podchody i gry terenowe, „czytanie mapy”.
 • I pomoc: szkolenie ze wstępnej pomocy przedmedycznej, rozpoznawanie sytuacji zagrożenia życia, ocena obrażeń poszkodowanego, ćwiczenie wzywania pomocy, zabezpieczanie miejsca wypadku, tamowanie krwotoków i opatrywanie ran, transport rannego w głębokiej wodzie, symulacje akcji ratowniczych.
 • zajęcia sprawnościowe: walki wręcz w „Strojach Sumo” i zabawy w „Mega Dart”.
 • „Holi Day” (karnawał kolorów): obrzucanie się bezpiecznymi, kolorowymi proszkami zakończone sesją fotograficzną.
 • zajęcia rekreacyjno-sportowe: piłka siatkowa, nożna, olimpiada wodna, przeciąganie liny, turniej piłki wodnej, zawody, podchody.
 • ogniska, plażowanie i kąpiele: (pod opieką ratowników wodnych).

Uwaga! Niezbędne zabranie butów z miękką podeszwą do zajęć na desce (typu trampki). Wymagana jest umiejętności pływania. 

 

Obóz windsurfingowy dla dzieci

 

Co zabrać na obóz windsurfingowy nad morzem dla dzieci i młodzieży?

Na obóz windsurfingowy nad morzem Dąbki Plus zabierz koniecznie buty z miękką podeszwą do zajęć na desce np trampki.  Mimo, że zajęcia odbywają się z asekuracją i użyciem środków asekuracyjnych to od uczestników obozu windsurfingowego oczekujemy umiejętności pływania wpław.

 • legitymacja szkolna, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy;
 • mile widziane: instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne

 

Ważne informacje

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże, kaski, kamizelki asekuracyjne, maski ochronne, mundury, rękawice).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu):  wodny walec zorbingowy - 10 zł; trampolina wodna - 10 zł;  paintball - 30zł/100 kul, banan wodny - 20 zł.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • W turnusie VI zajęcia odbędą się w zakresie dostosowanym do mniejszej ilości dni obozu.
 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 8:00.

 

Aktywne kolonie letnie polecane przez uczestników

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Opinie o obozie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl