Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Obóz windsurfingowy nad morzem 2020 - Dąbki Plus jeszcze więcej atrakcji - Przygoda z Deską i Żaglem 10-18 lat

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena od:: 2 049,00 zł 2049.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.22
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: 251_20141126154833

Opis

Kolonie letnie nad morzem i sprawdzone obozy młodzieżowe 2020

Obóz windsurfingowy nad morzem dla dzieci 10-14 lat i młodzieży 14-18 lat

Przygoda z Deską i Żaglem to doskonały obóz windsurfingowy nad morzem przeznaczony zarówno dla dzieci jak i młodzieży. 15 godzin zajęć na wodzie na różnych stopniach zaawansowania prowadzonych przez nauczycieli AWF i licencjonowanych instruktorów PSW oraz jeszcze większa liczba atrakcji dodatkowych sprawią, że podczas obozów Dąbki Plus zabawa będzie przednia i nikt nie będzie się nudził ...

Sprawdź czym się różnią kolonie letnie nad morzem Premium od innych kolonii ;-)

 

Miejsce: 

Dąbki Plus jeszcze więcej atrakcji

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

TERMINY I CENY:

Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty w sezonie Lato 2019. Nowe terminy i ceny wyjazdów na Kolonie i Obozy 2020 będą pojawiały się sukcesywnie już od grudnia. Zapraszamy!

+ dodatkowo nawet 100 zł ekstra rabatu za Rodzeństwo lub grupę Przyjaciół - szczegóły promocji

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

Cena zawiera: 

zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, instruktorzy: tańca, windsurfingu, survivalu, pierwszej pomocy, paintballa, fitness i strzelectwa sportowego

Cena nie zawiera: 

Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu

  Informacje wyjazdowe

 Obóz windsurfingowy nad morzem

 

Dąbki Plus jeszcze więcej atrakcji

Obóz windsurfingowy nad morzem - zakwaterowanie:

Ośrodek Wypoczynkowy "CARBO" w Dąbkach. Ośrodek składa się z 2 pawilonów hotelowych, 3 kondygnacyjnych oraz budynku głównego, w którym mieści się jadalnia, kawiarnia z salą dyskotekową i słonecznym tarasem, sala telewizyjno - taneczna, bilard i tenis stołowy. Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach typu studio 2+2 i 2+3 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC) i balkonami. 

 

Obóz windsurfingowy nad morzem 

 

Obóz windsurfingowy dla dzieci i młodzieży - w programie:

 • windsurfing: nauka oraz doskonalenie żeglowania na desce windsurfingowej - pakiet 15 godzin szkolenia z instruktorem. Szkolenie odbywać się będzie w 3 grupach (początkująca, średnio zaawansowana, zaawansowana); budowa sprzętu - nazewnictwo, omówienie zasad bezpieczeństwa podczas zajęć, nauka taklowania i trymowania sprzętu, podstawy teorii żeglowania cz. 1 - zajęcia na utrzymanie równowagi na desce w wodzie, podnoszenie żagla z wody, jazda na halsie, obroty deską pod wiatr i z wiatrem; teoria żeglowania cz. 2 - róża wiatrów, prawo drogi, skala Beauforta, pozycja wyjściowa i start, halsowanie (jazda na wiatr - bajdewind), podstawowe zasady sterowania - ostrzenie i odpadanie, żeglowanie z wiatrem (fordewind, baksztag), zwrot przez rufę.
 • zajęcia: szkolenie odbywa się na Jeziorze Bukowo w grupach (8 - 10 osób, prowadzonych przez nauczycieli AWF oraz licencjonowanych instruktorów PSW). Akwen ten charakteryzuje się łagodnie opadającym dnem. Maksymalna głębokość jeziora to 2,5 m. Bliskie sąsiedztwo Bałtyku (150 m) gwarantuje częsty, równy wiatr.
 • zapewniamy: sprzęt szkoleniowy (deski mieczowe, pędniki, żagle od 1 m² do 3,5 m², ubiory piankowe, kamizelki asekuracyjne oraz asekurację z łodzi motorowej.
 • zajęcia łucznicze: strzelanie do tarcz i celów ruchomych.
 • orientering: nauka orientacji w terenie oraz posługiwania się busolą, odnajdywanie północnego kierunku, sygnalizacja i komunikowanie się na wodzie , podchody i gry terenowe, „czytanie mapy”.
 • I pomoc: szkolenie ze wstępnej pomocy przedmedycznej, rozpoznawanie sytuacji zagrożenia życia, ocena obrażeń poszkodowanego, ćwiczenie wzywania pomocy, zabezpieczanie miejsca wypadku, tamowanie krwotoków i opatrywanie ran, transport rannego w głębokiej wodzie, symulacje akcji ratowniczych.
 • zajęcia wodne: wycieczka pontonami po Jeziorze Bukowo.
 • zajęcia rekreacyjno-sportowe: piłka siatkowa, nożna, olimpiada wodna, przeciąganie liny, turniej piłki wodnej, zawody, podchody.
 • ogniska, plażowanie i kąpiele: (pod opieką ratowników wodnych).

Uwaga! Niezbędne zabranie butów z miękką podeszwą do zajęć na desce (typu trampki). Wymagana jest umiejętności pływania. 

 

Obóz windsurfingowy dla dzieci

 

Co zabrać na obóz windsurfingowy nad morzem dla dzieci i młodzieży?

Na obóz windsurfingowy nad morzem Dąbki Plus zabierz koniecznie buty z miękką podeszwą do zajęć na desce np trampki.  Mimo, że zajęcia odbywają się z asekuracją i użyciem środków asekuracyjnych to od uczestników obozu windsurfingowego oczekujemy umiejętności pływania wpław.

 • legitymacja szkolna, mały plecak, śpiwór (dotyczy obozu „Misja Specjalna”) , karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy;
 • mile widziane: odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne

 

Ważne informacje

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże, kaski, kamizelki asekuracyjne, maski ochronne, mundury, rękawice).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu):  wodny walec zorbingowy - 10 zł; trampolina wodna - 10 zł;  paintball - 30zł/100 kul.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:00.

 

Aktywne kolonie letnie polecane przez uczestników

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Opinie o obozie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl