Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Ciekawe Obozy dla Dzieci nad Morzem 2020 - Premium - Dąbki Plus - Obóz Fantasy dla dzieci i młodzieży 10-14 i 14-18 lat

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena od:: 1 549,00 zł 1 599,00 zł 1549.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość os.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.298
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: 34C3-46135

Opis

Kolonie nad morzem 2020 - Dąbki Plus jeszcze więcej atrakcji

Obozy FANTASY dla dzieci nad morzem 2020 - Ogniem i Mieczem - obóz dla młodzieży 10-14 i 14 18 lat.

Dąbki Plus to najciekawsze obozy dla dzieci nad morzem. To jeszcze lepsze programy i zdecydowanie więcej atrakcji niż na standardowych koloniach. Wypełniony zabawą i atrakcjami obóz dla miłośników gier planszowych oraz papierowych RPG, którzy podczas zajęć wcielą się w rolę bohaterów i wraz z rówieśnikami przeżyją niesamowite przygody w fantastycznych światach krain magii i miecza.

   

Miejsce:

Ciekawe obozy dla dzieci nad morzem - Dąbki Plus - Lato 2020

Ważne dokumenty do pobrania:

Terminy i ceny:

Termin / Cena domek / Cena namiot

 • I.    29.06-09.07.2020 - 1999 zł brak miejsc
 • II.   10.07-20.07.2020 - 1999 zł
 • III.  21.07-31.07.2020 - 1999 zł
 • IV.   01.08-11.08.2020 - 1999 zł
 • V.    12.08-22.08.2020 - 1999 zł
 • VI.   23.08-30.08.2020 - 1599 zł  - krótszy turnus

Letnia Promocja! Zarezerwuj teraz ze zniżką 50 zł + dodatkowe zniżki (od 50 do 100 zł) dla Rodzeństwa i Przyjaciół oraz dla uczestników ubiegłorocznych obozów w Zamrzenicy, Mrzeżynie, Dziwnówku, Spale lub Dąbkach w OW Carbo - zobacz szczegóły promocji. 

Uwaga! Rabat - 50 zł nalicza się automatycznie przy rezerwacji, natomiast dodatkowe zniżki np. za Rodzeństwo czy Przyjaciół naliczone będą ręcznie na odsyłanej umowie.

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie: 10 noclegów (turnus VI - 7 noclegów), wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, tancerze, instruktorzy: pływania, windsurfingu, survivalu, pierwszej pomocy, paintballa, fitness i strzelectwa sportowego

Cena nie zawiera:

 • dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
 

Ciekawe obozy dla dzieci nad morzem - Dąbki

Ciekawe Obozy dla Dzieci nad Morzem 2020

Ogniem i Mieczem obóz Fantasy w Dąbkach

Dąbki Plus to programy przeznaczone dla szukających wyjątkowo aktywnych i ciekawych kolonii letnich. To jeszcze więcej atrakcji i wyjątkowo aktywny program realizowany przez doświadczoną kadrę. Jeśli szukasz obozu nad morzem, w którym nie będzie miejsca na nudę to właśnie znalazłeś najlepsze kolonie dla dzieci nad morzem w sezonie Lato 2020...

Obóz ratowniczy dla dzieci

 

Ciekawe Obozy dla Dzieci nad Morzem - tu mieszkamy:

Ogniem i Mieczem to obóz Fantasy polecany dla miłośników gier planszowych, lubiących różnorodność zajęć i zwariowane pomysły.

Ośrodek Wypoczynkowy „CARBO” położony w Dąbkach - spokojnej, nadmorskiej miejscowości rozciągającej
się pomiędzy Jeziorem Bukowo, a wybrzeżem Bałtyku.

 

Kolonie dla dzieci w Dąbkach

 

Obóz Fantasy - 10-14 i 14-18 lat - program:

 • papierowe RPG: gra fabularna, polegająca na wykreowaniu przez grupę graczy własnych fantastycznych postaci, które później przemierzają odległe światy przeżywając w nich wspaniałe przygody (walczą z potworami, wypełniają zadania oraz gromadzą doświadczenie i bogactwa). Nad każdą rozgrywką czuwa mistrz gry, który tworzy historię, za którą podążają gracze, ale także wypełnia wyimaginowany świat najróżniejszymi lokacjami do odwiedzenia i potworami do zgładzenia. W grze pojawią się również NPC (postacie nie będące graczami), które zlecą graczom zadania, staną się ich kompanami w przygodzie, wiecznymi wrogami, a nawet uknują z nimi intrygę, zmieniającą bieg całej kampanii.
 • LARP: zabawa łącząca w sobie elementy gry oraz sztuki (uczestnicy współtworzą i przeżywają opowieść poprzez wczuwanie się i odgrywanie ról stworzonych przez siebie postaci). Cała rozgrywka to improwizowany teatr, w którym jedyne ograniczenie stanowi rzeczywisty lub fikcyjny świat, gdzie umiejscowiona jest gra, a także zasady ustalone przez larpmastera (mistrza gry).
 • sesje RPG: gry fabularne prowadzone przez mistrza gry; do wyboru różne systemy RPG: „Dungeon & Dragons”, „Neuroshima”, „Warhammer”, „Wiedźmin”, autorski system RPG post-apo „Stalker Świt” i wiele innych.
 • Od zera do bohatera”: seria prelekcji, dzięki którym uczestnicy nauczą się tworzyć oraz odgrywać swoją postać, poznają podstawy różnych systemów RPG, dowiedzą się, jak stworzyć zgraną drużynę, a także jak lepiej poruszać po świecie gry. Gracze nauczą się również, jak przechytrzyć swych towarzyszy podróży, a nawet samego mistrza gry.
 • Dungeon Master”: seria prelekcji, w których uczestnicy na nowo doświadczą papierowych RPG wcielając się w rolę mistrza gry i nauczą się, jak przygotować własną kampanię lub krótki epizod, w jaki sposób kreować nowe światy, odkryją co tak naprawdę mistrz gry stara się ukryć przed innymi, stworzą niesamowite zwroty akcji, intrygi i pułapki oraz dowiedzą się, jak wciągnąć w nie graczy.
 • charakteryzacja i FX: nauka postarzania twarzy, robienia zmarszczek, blizn i krwawych ran przy pomocy lateksu oraz innych środków charakteryzacyjnych zakończona larpową sesją zdjęciową.
 • larpy: przygotowane przez larpmastera oraz uczestników gry larpowe rozgrywające się zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu; odgrywanie stworzonych postaci, rozwiązywanie zagadek,
  pertraktacje i intrygi - spowodują ogrom wrażeń oraz radość płynącą ze wspólnej rozgrywki.
 • „Arena Walk”: tworzenie bezpiecznej broni larpowej, pojedynki i walki drużynowe między uczestnikami, także w trybach „capture the flag” oraz „battle royal”.
 • „Game Room”: korzystanie gier planszowych o różnej tematyce i poziomie trudności od gier rodzinnych, po strategie i karcianki (Neuroshima Hex, This War of Mine, Munchkin, Dixit, Metro 2033, Eksplodujące
  Kotki, Czarne historie, Descent, Pandemia: Cthulhu i inne).
 • wieczory filmowe: projekcje filmów fantasy i science-fiction - poznawanie nowych światów, nauka odgrywania ról poprzez obserwację aktorów, szukanie inspiracji oraz wczuwanie się w klimat kolejnych larpów i sesji rpg.
 • integracja: gry i zabawy poza ośrodkiem (walka o flagi, ogniska, nocne opowieści); plażowanie i kąpiele w morzu (pod opieką ratowników wodnych).

Wypełniony zabawą i atrakcjami obóz dla miłośników gier planszowych oraz papierowych RPG, którzy podczas zajęć wcielą się w rolę bohaterów i wraz z rówieśnikami przeżyją niesamowite przygody w fantastycznych światach krain magii i miecza.
Wskazane jest zabranie własnych podręczników rpg, gier planszowych oraz instrumentów muzycznych.

 

Kolonie dla dzieci nad morzem Dąbki Plus

 

Co zabrać na ciekawe obozy dla dzieci nad morzem - Dąbki Plus - Lato 2020?

 • legitymacja szkolna, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne.

 

Obozy dla dzieci nad morzem 2020 - ważne uwagi

Wybierając się na obozy dla dzieci nad morzem Dąbki Plus jeszcze więcej atrakcji prosimy o dokładne zapoznanie się z programem, warunkami uczestnictwa i poradnikiem rodzica (dokumenty znajdują się na górze oferty). Poniżej przedstawiamy też najważniejsze rzeczy, o których należy pamiętać:

  Realizacja programu: Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.

Bezpieczeństwo: Wszystkie zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże, kaski, kamizelki asekuracyjne,  okulary i maski ochronne, mundury, rękawice).

Dodatkowe zajęcia: Na obozach Dąbki Plus istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zajęć: 

 • wodny walec zorbingowy - 10 zł,
 • trampolina wodna - 10 zł,
 • paintball - 30 zł/100 kul.

  Leki na obozie: Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.

•  Dodatkowe diety: Możliwość specjalnych diet możliwa jest wyłącznie  po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).

•  Kaucja zwrotna: Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.

Dojazd we własnym zakresie: Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny18:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 8:00.

 Obozy dla dzieci nad morzem 2018 - Premium

 

Opinie o obozie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl