Szybki kontakt [email protected] Infolinia +48 660 88 88 66 pon-pt. 10:00-16:00
Facebook Instagram
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Dla odkrywców... Obozy wędrowne w górach na Lato 2024 - Beskid Żywiecki - Diablak - obóz wędrowny w Beskidach dla młodzieży 15-19 lat

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena aktualna od:: 2 490,00 zł 2490.00
ilość os.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 3.80645
Kod programu: r3b
Kod produktu: 192_20171201170158

Opis

Prawdziwe Obozy Wędrowne w Górach 2024

Obóz wędrowny w Beskidach dla młodzieży - Diablak - (wiek 15-19 lat). 

Zapraszamy na Prawdziwe Obozy Wędrowne w Górach w sezonie Lato 2024. Obóz wędrowny Diablak to jedna z naszych nowych propozycji. To obóz specjalnie dla młodzieży w wieku 15-19 lat, która zasmakowała już w górskich wędrówkach i chce poznać nowe trasy. Beskidy to góry o niepowtarzalnym uroku i pięknych panoramach. Tradycyjnie już, długie wieczory będziemy spędzali z gitarą pod bajecznie gwieździstym niebem lub przy kominku. Dołącz do nas...

 • zobacz też obozy wyjazdy wędrowne i rowerowe dla rodzin
   

Miejsce: 

       BESKID ŻYWIECKI - obozy wędrowne w górach 2024

Ważne dokumenty do pobrania: 

  

Terminy i ceny: 

Obóz Wędrowny DIABLAK w Beskidzie dla Dzieci i Młodzieży - terminy i ceny na Lato 2024

 • 13.08-22.08.2024 - 2490 zł

 

+ dodatkowe rabaty dla uczestników ubiegłorocznych edycji Obozów Wędrownych, Rodzeństwa czy za rezerwację w sezonie Lato 2024 więcej niż jednego Obozu Wędrownego (te zniżki naliczane będą ręcznie na odsyłanych dokumentach) - zobacz szczegóły promocji.

 

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie – 9 noclegów;
 • wypożyczenie sprzętu turystycznego (namiotu, palnika, butli),
 • wyżywienie;
 • bogaty program pobytu w tym bilety wstępu do parków narodowych,
 • opiekę kadry,
 • ubezpieczenie UNIQA (NW - 5000 PLN), na obozie  „DIABLAK”  dodatkowo podczas wycieczek na teren Słowacji uczestnicy są ubezpieczeni od kosztów leczenia zagranicą oraz kosztów ratownictwa górskiego,
 • podatek VAT. 

 

Cena nie zawiera:

 • transportu - w zależności od miasta wyjazdu/powrotu dopłata – szczegóły poniżej,
 • dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,89 % do 6,5 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu - zobacz więcej

 ZOBACZ TAKŻE: 

       Zdjęcia z ubiegłorocznych obozów wędrownych

 

Informacje wyjazdowe

 

Beskid obóz wędrowny Beskid obóz wędrowny

 

Prawdziwe Obozy Wędrowne w Górach - Lato 2024

Obóz wędrowny w BESKIDZIE ŻYWIECKIM 

" ... Tatry to gotyk, Beskidy zaś – barok. Ów barok widzimy nie tylko w kształcie Beskidów, lecz spotkać go można na całej tej ziemi. Skądkolwiek na nią spojrzeć, płynie w miękkich – falistych – łagodnych liniach, i płynie, zdawałoby się na skraj świata..."

 • Zapraszamy również na Zimowy Obóz Wędrowny w Bieszczadach na Ferie Zimowe 2023 - zobacz

 

DIABLAK - obóz wędrowny dla średnio zaawansowanych

Po kilku sezonach przerwy wracamy z ulubiony przez niejednego Beskid Żywiecki. Beskidy to góry o niepowtarzalnym uroku, niesamowitej gościnności mieszkańców, przepięknym panoramom i pełnym klimatu schroniskom.

Długie wieczory z gitarą pod bajecznie gwieździstym niebem lub przy kominku na długo pozostaną w Waszej pamięci. Podczas obozu planujemy przejście tzw. „Worka Raczańskiego”, wejście na Pilsko i na królową Beskidów – czyli Babią Górę (zwaną czasami Diablakiem)

 

Najważniejsze informacje:

„DIABLAK” to obóz polecany osobom z pewnym doświadczeniem w górskim wędrowaniu.

 • Śpimy głównie w schroniskach i studenckich bazach namiotowych, w pensjonatach a nawet w starej chałupie w skansenie.
 • Ze względu na charakterystykę obozu, na wędrówki najczęściej chodzimy z plecakami. Prosimy o umiar i rozsądek przy pakowaniu! :)
 • Trasy są różnorodne, raczej długie, lub ze znacznymi ekspozycjami.
 • Realizacja trasy obozu jest zależna od warunków atmosferycznych
 • W trakcie obozu będziemy zachodzili na Słowację – wymagane jest posiadanie paszportu lub dowodu osobistego!

 

PLANOWANA TRASA OBOZU:

 • (Sucha Beskidzka) - Zwardoń – Rajcza – Korbielów – Zawoja
 • Podczas obozu planujemy przejście tzw. „Worka Raczańskiego”, wejście na Pilsko i na królową Beskidów – czyli Babią Górę (zwaną czasami Diablakiem).

 

Beskid obóz wędrowny

 

Informacje podstawowe na temat obozów wędrownych w górach


Więcej informacji na temat zakwaterowania, wyżywienia czy dojazdu znajdziecie w informacjach podstawowych dotyczących naszych wszystkich obozów wędrownych organizowanych w sezonie Lato 2024. Prosimy o ich uważną i dokładną lekturę, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z naszym biurem. 

 

Co zabrać na obóz wędrowny dla młodzieży?


Zapraszamy również do lektury naszego specjalnego poradnika, w którym znajdziecie sugestie na temat tego co zabrać na obóz wędrowny Diablak i pozostałe prawdziwe obozy wędrowne w górach w sezonie Lato 2024

 

Dojazd na obozy wędrowne w górach 2024


Na obóz wędrowny w górach wyjeżdżamy z kilkunastu miast w Polsce. Dojazd odbywa się pociągiem pod opieką konwojentów lub autokarem i dostępny jest za dodatkową opłatą. Podczas podróży uczestnikami opiekują się kadra lub konwojenci. Uczestnicy mają obowiązek posiadać ze sobą wypełnioną kartę kwalifikacyjną oraz ważną legitymację szkolną.

Przejazdy na nasze obozy realizujemy w oparciu o autokary, mikrobusy, pociągi. Godziny przyjazdów i dojazdów mogą ulec zmianom niezależnym od organizatora (przewoźnika). W takich przypadkach prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Prosimy zwrócić uwagę na datę wyjazdu / powrotu - szczególnie dotyczy godzin nocnych.

Uwaga! W związku z możliwością przesiadek prosimy o spakowanie bagaży najlepiej w jeden plecak - tak aby mieć "wolne ręce" w czasie np. przejść pomiędzy peronami. Ze względu na to, że zbieramy uczestników z całego kraju - może się zdarzyć, że przejazd nie odbywa się najkrótszą trasą! Generalna zasada przejazdu jest taka, że wszyscy uczestnicy, z całego kraju udają się kilkoma trasami do Trzebini, gdzie następują przesiadki na autokary docelowe.  Przejazdy mogą zostać odwołane przy braku wymaganego minimum 6 pasażerów na danej trasie o czym organizator powiadamia z odpowiednim wyprzedzeniem! Przystanki wyjazdowe i powrotne mogą się różnić - prosimy dokładnie czytać opis przystanku w rozkładzie poniżej.

 • tu znajdziecie rozkłady jazdy wraz z listą miast wyjazdowych i dopłatami za wyjazd z poszczególnych miast na Lato 2024

 

Dojazd własny na obóz Beskid Żywiecki DIABLAK:

 • start obozu: Rabka, godz. 16:00
 • meta obozu Rabka, godz. 11:30

 


Opinie o obozie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl