Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Premium! Najbardziej Paintballowy obóz młodzieżowy 2020 - Łowcy Adrenaliny - Zalew Koronowski

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena od:: 1 849,00 zł 1849.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.5
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: 4C6C-443A2_20151127105801

Opis

Ciekawe kolonie i obozy w Polsce 2020

Najbardziej paintballowo-survivalowy obóz młodzieżowy w Borach Tucholskich - Łowcy Adrenaliny - obóz dla dzieci 12-15 i młodzieży 15-18 lat - Zamrzenica

Wyjątkowy obóz paintballowo-survivalowy dla dzieci i młodzieży odbywający się w niezwykłej scenerii borów i lasów otaczających przepiękny Zalew Koronowski. 

Obóz Premium! obóz zawiera zdecydowanie więcej atrakcji i bardziej aktywny program niż standardowe obozy dla dzieci i młodzieży

Miejsce: 

Zamrzenica - Zalew Koronowski

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

TERMINY I CENY:

Termin / Cena domek / Cena namiot

Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty w sezonie Lato 2019. Nowe terminy i ceny wyjazdów na Kolonie i Obozy 2020 będą pojawiały się sukcesywnie już od grudnia. Zapraszamy!

+ dodatkowo nawet 100 zł ekstra rabatu za Rodzeństwo lub grupę Przyjaciół - szczegóły promocji

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

Cena zawiera: 

 • Zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, członkowie PZW, leśnicy, instruktorzy: survivalu, strzelectwa sportowego, wspinaczki, paintballu i samoobrony

Cena nie zawiera: 

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
  Informacje wyjazdowe

Najbardziej paintballowy obóz młodzieżowy nad morzem

 

Obozy paintballowe w Polsce 2020

Najbardziej paintballowy obóz młodzieżowy nad Zalewem Koronowskim - Łowcy Adrenaliny - tu mieszkamy:

Ośrodek Leśne Ustronie położony jest na skraju Borów Tucholskich, bezpośrednio nad brzegiem uroczego Zalewu Koronowskiego. Okoliczne lasy stanowią idealną scenerię do realizacji obozów przetrwania. Uczestnicy zakwaterowani będą w domkach lub namiotach wojskowych - 10 osobowych (po 6-8 osób w namiocie). Namioty posiadają łózka wojskowe, materace i koce oraz szafki na ubrania i wieszaki. Niedaleko namiotów znajduje się osobny  pawilon sanitarny.  Zobacz nowe zdjęcia z ośrodka

 

Paintballowe obozy młodzieżowe nad morzem

 

Łowcy Adrenaliny - najbardziej paintballowy obóz dla dzieci i młodzieży - program:

Najbardziej paintballowy obóz młodzieżowy w Borach Tucholskich to najlepsza propozycja  dla entuzjastów "mocnych wrażeń", lubiących przygody, wysiłek fizyczny i rywalizację. Podczas wyjazdu będziecie mogli spróbować swoich sił w różnych odmianach tej aktywności, wykorzystując przy tym kilka rodzajów markerów. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową chustę., a na miejscu można będzie wykupić zajęcia dodatkowe - zobacz uwagi na dole opisu. Zalecana jest sprawność fizyczna, kondycja i fantazja.

 

W programie:

 • paintball: potyczki strzeleckie z wieloma scenariuszami (ochrona Vip-a, odbicie zakładników, obrona bunkra) prowadzone w lesie, nad wodą, w budynkach i fortyfikacjach; szturmowanie obiektów oraz stanowisk ogniowych na brzegu, podchodzenie taktyczne i maskowanie; część zadań będzie realizowana nocą; każdy uczestnik dostanie na czas zajęć marker paintballowy, mundur, maskę oraz kamizelkę ochronną; przez cały obóz ma do dyspozycji 600 kul (możliwość dokupienia dalszych).

 • strzelnica paintballowa: zajęcia doskonalące techniki strzeleckie przy użyciu markera paintballowego (markery taktyczne - tippman cronus tactical oraz standardowe - spider victor); podstawy strzelania zza przeszkód, zmiana pozycji strzeleckiej, strzelanie w sytuacjach stresowych.

 • Laser Tag: symulacja pola walki z wykorzystaniem wojskowych, elektronicznych symulatorów broni (repliki G36C) - realizacja kilku scenariuszy urealnionych dodatkowo efektami pirotechnicznymi
 • „ABC rozbitka na wodzie”: ewakuacja pasażerów z tonącego okrętu (symulacja akcji ratunkowej z wykorzystaniem morskiej tratwy ratunkowej oraz kombinezonów ratunkowych), podstawy nawigacji, przeciwdziałanie wychłodzeniu organizmu, porozumiewanie się na odległość na zbiorniku wodnym, wędka z niczego.

 • ratownictwo wodne: symulacje akcji ratunkowych z użyciem rzutek i bojek SP, skoki ratunkowe, zawody w holowaniu poszkodowanego.

 • „ABC rozbitka na lądzie”: w specjalnie przygotowanej i rozbudowywanej przez uczestników wiosce survivalowej (budowa szałasów i legowisk, budowa palenisk, zdobywanie i przygotowywanie pożywienia w lesie, improwizowanie odzieży oraz niezbędnych narzędzi, strzelanie z łuków), przejście przez bagna.

 • I pomoc: konstruowanie noszy, niesienie pomocy w warunkach stresu, ocena obrażeń poszkodowanego, ćwiczenie wzywania pomocy, tamowanie krwotoków i opatrywanie ran.

 • zajęcia wodne: kąpiele, obycie z wodą i doskonalenie technik pływania, nauka nurkowania w sprzęcie ABC, nurkowanie na orientację, wydmuchiwanie maski i ćwiczenie zakładania sprzętu ABC pod wodą, slalomy kajakowe i w kanoe, przeciąganie liny w wodzie.

 • techniki linowe: wiązanie węzłów i zasady asekuracji, pokonywanie mostów linowych, wspinaczka po skrzynkach i zjazd „kolejką tyrolską”.

 • nawigacja: „czytanie mapy” i posługiwanie się busolą, odnajdywanie północnego kierunku z układu gwiazd i innymi metodami, żeglowanie i wędrówki na orientację, wyznaczanie azymutów.

 • „Paintballowe starcie”: dwudniowa wyprawa z noclegiem w lesie lub na morskiej tratwie ratunkowej wykorzystująca nabyte w trakcie obozu umiejętności.

 • zajęcia sprawnościowe: zaprawy poranne, musztra, biegi sprawnościowe, wycieczki rowerowe, strzelanie z broni pneumatycznej; OSF: przejście na czas przez militarny tor przeszkód.

 • rekreacja: ogniska z pieczeniem kiełbasy i gitarą, obozowe kino letnie. 

 

Paintballowy obóz młodzieżowy nad morzem - w Mrzeżynie

 

Obóz paintballowo-survivalowy dla dzieci i młodzieży - wymagany ekwipunek:

Wymagany ekwipunek: legitymacja szkolna, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; odzież i buty do chodzenia w wodzie, po lesie i mokradłach (niedrogie obuwie mogące ulec zniszczeniu) oraz śpiwór i scyzoryk; mile widziane: odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne i własny sprzęt wędkarski.

 

Ważne informacje dodatkowe:

* Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.

* Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki, okulary lub gogle i maski ochronne, mundury, rękawice).

* Podczas obozu będzie możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (płatność na miejscu): 

 • paintball - 30zł/100 kul;
 • paintball laserowy - 25 zł/godz;
 • wodny walec zorbingowy - 10 zł/os;
 • slip’n slide - 5zł/os. 

* Uczestnicy obozów w Zamrzenicy będą mieli możliwość zakupu mundurów wojskowych z demobilu - od 50 zł (komplet bluza + spodnie) oraz akcesoriów militarnych i survivalowych.

* Bardzo ważne: Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.  Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).

* Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody ośrodka. Diety płatne dodatkowo. 

Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu

 

Transport na kultowy obóz survivalowy dla dzieci i młodzieży w Zamrzenicy

 • lista miast i dopłaty związane z transportem znajdują się w rozkładzie jazdy - do pobrania na górze strony

 

Nowe zdjęcia z obozów w Zamrzenicy:

Obozy w Mrzeżynie - obóz paintballowy

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Opinie o obozie (1)

17 listopada 2017

Nie wiem co tam się działo ale synowie byli wyjątkowo zgodni w ocenie mówiąc, że to najlepszy obóz paintballowy na jakim byli. A to ich 5 obóz tego typu. Dziękuję i do usłyszenia w kolejnym sezonie. Andy

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl