Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Najlepsze Kolonie i Obozy Letnie w Polsce. Młody Komandos - Mrzeżyno - sprawdzone kolonie Militarne nad morzem dla dzieci 8-13 lat, ośrodek z basenem!

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena aktualna od:: 3 099,00 zł

Cena regularna od:: 3 399,00 zł

3099.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 099,00 zł Jeżeli widzisz tutaj niższą cenę niż ta obecna, to oznacza, że ominęła Cię super promocja! Dołącz do nas na FB by nie przegapić kolejnych.
ilość os.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.29816
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: 671_20151214161512

Opis

Najciekawsze obozy dla dzieci w Polsce 2024

Młody Komandos - sprawdzone kolonie militarne nad morzem dla dzieci  - 8-13 lat

Młody Komandos to idealny obóz militarny nad morzem dla dzieci, którzy pasjonują się militariami, szkołą przetrwania i chcą spróbować swoich sił właśnie w tej tematyce. To sprawdzone kolonie dla dzieci w wieku 8-13 lat, które nie potrafią długo usiedzieć na jednym miejscu. Bardzo aktywny program dostosowany do najmłodszych miłośników militariów, wojskowości i przygód. A po pełnym wrażeń dniu polecamy odpoczynek nad morzem lub przy znajdującym się w ośrodku basenie... 

 Często wybierany Bardzo aktywny Basen w ośrodku Wysoko oceniany

Kolonie Premium! obóz zawiera zdecydowanie więcej atrakcji i bardziej aktywny program niż standardowe obozy dla dzieci i młodzieży
 

Miejsce: 

obóz militarny nad morzem w Mrzeżynie

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

Kolonie militarne nad morzem - terminy i ceny na Lato 2024:

 • 24.06 - 04.07.2024 - 3399 zł --> termin w promocji - 300 zł od 3099 zł
 • 05.07 - 15.07.2024 - 3399 zł --> termin w promocji - 100 zł od 3299 zł
 • 16.07 - 26.07.2024 - 3399 zł --> pula promocyjnych miejsc wyczerpana = obowiązuje cena katalogowa
 • 27.07 - 06.08.2024 - 3399 zł --> termin w promocji - 200 zł od 3299 zł
 • 07.08 - 17.08.2024 - 3399 zł --> termin w promocji - 100 zł od 3299 zł

 

Promocja na Majówkę na wybrane Kolonie i Obozy Premium 2024

 • przy rezerwacji między 23.04 a 19.05 (do wyczerpania się puli promocyjnych miejsc w danym terminie) dodatkowe rabaty od - 100 do - 300 zł (w zależności od turnusu) - te rabaty naliczają się automatycznie - zobacz regulamin promocji dodatkowo -->
 • - 150 zł dodatkowej zniżki dla każdego z rodzeństwa jadącego na ten sam obóz (ten rabat naliczany jest ręcznie na odsyłanych dokumentach)  lub.... -->
 • dodatkowe zniżki dla Przyjaciół --> - 50 zł (przy 2 os), - 100 zł (przy 3 osobach) lub - 150 zł (przy 4 i więcej osobach) jadących na ten sam obóz (ten rabat naliczany jest ręcznie - po weryfikacji - na odsyłanych dokumentach)
 • i jeszcze - 150 zł zniżki dla osób, które były z nami w latach 2021, 2022 lub 2023 na jednym z obozów w Zamrzenicy, Mrzeżynie (Fama Sta), Spale, Dziwnówku lub Dąbkach (OW Carbo) - informacje należy wpisać w uwagach przy dokonywaniu rezerwacji, rabat naliczany jest ręcznie - po weryfikacji.

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

 

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA.
 • Kadra: ratownicy wodni, oficerowie i podoficerowie Wojska Polskiego, instruktorzy: strzelectwa sportowego, survivalu i samoobrony.

 

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, 
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 50 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Pomocowy i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + 4 zł --> zobacz co to jest TFG i TFP
 • dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,89 % do 6,5 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu - zobacz więcej
  Informacje wyjazdowe

Obóz militarny dla dzieci nad mrzem 2021
 

Najciekawsze kolonie letnie w Polsce 2024

Obóz militarny nad morzem dla dzieci 8-13 lat - Młody Komandos

Kolonie militarne nad morzem "Młody Komandos" to sprawdzony obóz dla najmłodszych dzieci w wieku 8 do 13 lat. To idealne rozwiązanie dla miłośników adrenaliny i świetnej zabawy. Obóz jest ukierunkowany na zdrową rywalizację oraz wiele różnych form aktywności. Przeznaczony dla miłośników zabaw pełnych emocji, adrenaliny i rywalizacji, którzy szukają ciągle nowych form aktywności i "mocnych wrażeń”. Wskazana sprawność fizyczna i kondycja. 

 

 

Kolonie w Mrzeżynie - tu mieszkamy:

Ośrodek Wypoczynkowy "FAMA STA" położony jest w Mrzeżynie, zaledwie ok. 350 metrów od pięknej, bałtyckiej plaży. 5 hektarowy teren ośrodka  graniczy z terenami leśnymi, na których przez wiele lat rozmieszczone były jednostki wojskowe, a do dziś pozostały fortyfikacje i umocnienia wykorzystywane do zajęć obozowych. Ośrodek składa się z 3 pawilonów hotelowych leżących na starannie zagospodarowanym, zadrzewionym, oświetlonym i ogrodzonym terenie. Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC). 

 

Elitarny obóz militarny nad morzem dla młodzieży

 

Młody Komandos - kolonie militarne nad morzem dla dzieci - program:

Młody Komandos to obóz dla najmłodszych dzieci o tematyce wojskowej i militarnej. Będzie dużo aktywności między innymi musztra, strzelanie czy gry terenowe dostosowane do wieku uczestników.

 • musztra na wesoło: nauka podstaw musztry i „wojskowej dyscypliny” w formie dobrej zabawy.
 • WALTER P99: strzelanie sytuacyjne z krótkiej broni strzeleckiej, konkurs celności z użyciem repliki pistoletu.
 • pokaz wyposażenia wojskowego: nauka obsługi replik karabinu maszynowego MK43, granatnika RPG7, pistoletów maszynowych (MP5, P90, UMP), pistoletów (Desert Eagle, Glock, Beretta), karabinków (AK, M4 i M16), strzelb i karabinów snajperskich; przymierzanie umundurowania i wyposażenia różnych armii i formacji wojskowych.
 • zajęcia sapersko-inżynieryjne: rozminowywanie terenu (atrapy min i pocisków) za pomocą elektronicznego wykrywacza metali i macek saperskich; wykonywanie zadań w maskach przeciwgazowych, tworzenie szyków, podstawy taktyki wojskowej.
 • samochód militarny: przejazd leśnymi drogami wraz z ubezpieczaniem samochodu przy użyciu replik ASG; przygotowanie pojazdu do zamaskowania oraz wykorzystywanie go do tworzenia pozycji strzeleckich.
 • przetrwanie w lesie Bushcraft: nabywanie umiejętności, dzięki którym można spokojnie bytować w naturze; wykorzystywanie dostępnych surowców w sposób minimalny i odpowiedzialny; budowa prostych schronów jedno i wieloosobowych, tworzenie podstawowych narzędzi; survival militarny - przetrwanie w lesie w sposób niezauważalny dla wroga; survival zielony - sposoby wytwarzania wody, rozpalania ogniska w naturalnym otoczeniu i gotowania w warunkach leśnych.
 • paintball dla najmłodszych: Splat Master - najbardziej bezpieczna forma paintballa (kulki o mniejszym kalibrze  broń sprężynowa o mniejszej sile wylotowej); kilka scenariuszy militarnych; każdy uczestnik dostanie na czas zajęć karabinek, kamizelkę i maskę ochronną.
 • strzelnica ASG: strzelnica statyczna z wykorzystaniem samochodu militarnego oraz replik karabinków M4; strzelnica dynamiczna z użyciem broni ASG.
 • militarny system samoobrony: podstawy walki wręcz, ćwiczenie walki wręcz gumowymi atrapami broni, zasady poruszania się w walce, sposoby obrony przed realnym atakiem, techniki antyterrorystyczne, odbieranie broni przeciwnikowi.
 • gry i zabawy terenowe: strategiczne zabawy (dzienne i nocne), podczas których uczestnicy przejdą m.in. „test odwagi”; rozgrywki uczące samodzielności i współpracy w grupie; realizacja zadań fizycznych i umysłowych.
 • taktyka czerwona: udzielanie pomocy metodami prowizorycznymi w warunkach bojowych, budowa noszy i transport rannego podczas ostrzału, gra terenowa „Samarytanin” na zakończenie zajęć.
 • ogniska, plażowanie i kąpiele: strzeżone kąpielisko nad morzem i przy odkrytym basenie kąpielowym na terenie ośrodka.

 

Realizacja programu obozu będzie dostosowana do indywidualnych możliwości większości uczestników. Wszystkie zajęcia odbywać się będą pod fachową opieką wychowawców, ratowników wodnych i instruktorów. Każdy uczestnik otrzyma militarną odznakę.

Kolonie militarne nad morzem Młody Komandos to obóz dla miłośników zabaw pełnych emocji, adrenaliny i rywalizacji, którzy szukają ciągle nowych form aktywności i „mocnych wrażeń”. Wskazana jest przynajmniej średnia sprawność fizyczna i kondycja. Duża część zajęć prowadzona jest na świeżym powietrzu.

 

Kolonie militarne dla dzieci nad morzem 2021


 

Co trzeba zabrać na kolonie / obóz Młodego Komandosa?

Poniżej znajdziecie ważne informacje dotyczące obozu militarnego dla młodzieży m.in.

 • co zabrać na kolonie militarne nad morzem 
 • o dodatkowych zajęciach dostępnych do wykupienia na obozie
 • o kaucji zwrotnej na poczet ewentualnych szkód
 • o lekach, specjalnych dietach czy godzinach przyjazdu na obóz przy dojeździe własnym

Prosimy o zapoznanie się z informacjami stanowią one bowiem integralną część oferty.

 

 

Nie zapomnij - ważne informacje dodatkowe:

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (pasy i ładownice lub kamizelki taktyczne, okulary lub gogle i maski ochronne).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): strzelectwo (WALTER P99) - 25 zł.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją od lekarza o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe musi przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Możliwość specjalnych diet po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 50 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Każdy uczestnik otrzyma na własność bidon na wodę.
 • Podział na grupy wiekowe będzie realizowany przy minimum 10 osobach w danym przedziale wiekowym.

 

Dojazd własny:

 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 8:00.

 

 

Obozy nad morzem

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Opinie o obozie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

3 stycznia 2021

Po 2 wcześniejszych obozach, któe militarne były tylko z nazwy, wreszcie kolonie na których dzieci nie miały czasu odbierać telefonów. Fajny pomysł z rozbiciem grup na młodsze, średnie i starsze. Wnuk zachwycony, a jako że wyrósł już z młodego komandosa, to zaraz po powrocie zapowiedział, że w przyszłym roku jedzie na military camp. Super kontakt z biurem i kierownikiem w trakcie trwania obozu. Tak trzymać!

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl