Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Mrzeżyno - Młody Komandos - najlepszy obóz nad morzem dla najmłodszych dzieci 8-13 lat, ośrodek z basenem, najwięcej atrakcji

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena od:: 1 999,00 zł 1999.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.24
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: 0830-585A5

Opis

Najciekawsze kolonie w Polsce 2020

Ekscytujący obóz nad morzem dla najmłodszych - Młody Komandos dla dzieci 8-13 lat

Kolonia, która oferuje zdecydowanie więcej atrakcji niż podobne obozy letnie dla dzieci. Młody Komandos to obóz nad morzem dla najmłodszych dzieci, które interesują się bronią, wojskiem i militariami. Program prowadzony będzie pod okiem doświadczonej kadry wychowawców (1 opiekun na 10 uczestników), a po emocjonującym dniu nie zabraknie plażowania, kąpieli w znajdującym się na terenie ośrodka basenie i dobrej zabawy...

Kolonie Premium! Kolonie zawierają zdecydowanie więcej atrakcji i bardziej aktywny program niż standardowe obozy dla dzieci i młodzieży 
Super aktywne kolonie  Basen w ośrodku Najbardziej popularny Wysoko oceniany przez uczestników
 

Miejsce: 

Mrzeżyno - ciekawe kolonie nad morzem 2020

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

TERMINY I CENY:

Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty w sezonie Lato 2019. Nowe terminy i ceny wyjazdów na Kolonie i Obozy 2020 będą pojawiały się sukcesywnie już od grudnia. Zapraszamy!

+ dodatkowo nawet 100 zł ekstra rabatu za Rodzeństwo lub grupę Przyjaciół - szczegóły promocji

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

Cena zawiera: 

 • Zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, oficerowie i podoficerowie Wojska Polskiego, instruktorzy: strzelectwa sportowego, survivalu i samoobrony

Cena nie zawiera: 

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
  Informacje wyjazdowe

 

Obóz nad morzem dla najmłodszych - Mrzeżyno

 

Ciekawe kolonie w Polsce 2020

Najlepszy obóz nad morzem dla najmłodszych 8-13 lat o tematyce wojskowej

 • - ośrodek z basenem zaledwie 350 m od pięknej plaży
 • - świetny program dostosowany do możliwości uczestników
 • - doświadczona kadra
 • - małe grupy - 1 opiekun na około 10 uczestników

Kolejna galeria zdjęć z obozów w Mrzeżynie odbywających się w sezonie Lato 2018 - zobacz 

 

Zakwaterowanie

Zaledwie 350 metrów od pięknej, bałtyckiej plaży znajduje się nasz ośrodek Fama Sta. Na miejscu na uczestników czeka duży, odkryty basen, liczne boiska, place zabaw i sale telewizyjne. Na starannie zagospodarowanym, zadrzewionym, oświetlonym i ogrodzonym terenie znajdują się 3 pawilony hotelowe. 

Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC) 

 

Kolonie nad morzem dla najmłodszych dzieci

 

Obóz nad morzem dla najmłodszych - Młody Komandos - program:

Obóz nad morzem dla najmłodszych to wyjątkowe kolonie nad morzem z niezwykle aktywnym i ciekawym programem pobytu realizowanym pod okiem doświadczonych wychowawców, ratowników i instruktorów. Realizacja programu obozu odbywa się w małych grupach (1 opiekun na ok. 10 uczestników) i zawsze jest dostosowana do indywidualnych możliwości uczestników. 

Każdy uczestnik kolonii otrzyma blaszki identyfikacyjne, a na miejscu istnieje możliwość wykupienia dodatkowych zajęć - patrz uwagi. 

Kolonie 2019 opinie 

W programie:

 • musztra na wesoło: nauka podstaw musztry i „wojskowej dyscypliny” w formie dobrej zabawy.
 • strzelectwo: strzelanie sytuacyjne z krótkiej broni strzeleckiej, konkurs celności z użyciem repliki pistoletu WALTER P99.
 • AK-47 Kałasznikow: zasady działania karabinu AK, zajęcia praktyczne z rozkładania i składania broni, przeładowywania, celowania i oddawania „suchych strzałów”; zawody w szybkości składania broni i ładowania magazynków na czas, wykonywanie tych czynności z zawiązanymi oczami (broń pozbawiona jest cech bojowych).
 • pokaz wyposażenia wojskowego: nauka obsługi replik karabinków AKM, AKMS, M4, L85, karabinu maszynowego M249 oraz granatników przeciwpancernych AT4 i M72 LAW, przymierzanie umundurowania i wyposażenia różnych armii i formacji wojskowych.
 • zajęcia militarne: rozminowywanie terenu (atrapy min i pocisków) za pomocą elektronicznego wykrywacza metali i macek saperskich; wykonywanie zadań w maskach przeciwgazowych, tworzenie szyków, podstawy taktyki wojskowej.
 • samochód militarny: przejażdżki leśnymi drogami, maskowanie pojazdu - ruchomego stanowiska KM, ewakuacja z pola walki.
 • przetrwanie w lesie: nauka podstawowych zasad bytowania w lesie (budowa schronienia, rozpalanie ognia, pozyskiwanie i uzdatnianie wody do picia, przewidywanie pogody, nocny biwak, psychologia przetrwania w trudnych warunkach; nauka znaków patrolowych - informowanie się w lesie za pomocą znaków graficznych).
 • paintball dla najmłodszych: SplatMaster - najbardziej bezpieczna forma paintballa (kulki o mniejszym kalibrze i broń sprężynowa o mniejszej sile wylotowej); kilka scenariuszy militarnych; każdy uczestnik dostanie na czas zajęć karabinek, mundur i maskę ochronną.
 • strzelnica ASG: statyczna i dynamiczna z użyciem broni ASG (kopii karabinków AK i M4, pistoletów Beretta i Glock).
 • militarny system samoobrony: podstawy walki wręcz, ćwiczenie walki wręcz gumowymi atrapami broni, zasady poruszania się w walce, sposoby obrony przed realnym atakiem, techniki antyterrorystyczne, odbieranie broni przeciwnikowi.
 • gry terenowe: strategiczne zabawy (dzienna i nocna), podczas których uczestnicy przejdą m.in. „test odwagi” oraz „test charakteru”.
 • pierwsza pomoc: udzielanie pomocy metodami prowizorycznymi w warunkach bojowych, budowa noszy i transport rannego podczas ostrzału, gra terenowa „Samarytanin” na zakończenie zajęć.
 • Fort Rogowo: aktywne poznanie ekspozycji samolotów wojskowych (LIM2, TS11 Iskra, SU22, J22 Iryda, śmigłowiec Alouette, TS8 Bies); przejazd trasą terenową amerykańskimi ciężarówkami wojskowymi serii M-Track używanymi przez armię amerykańską.
 • zajęcia sprawnościowe: turnieje sportowe, zaprawy poranne, tory przeszkód, „bitwa wodna” na plaży.
 • ogniska, plażowanie i kąpiele: strzeżone kąpielisko nad morzem i przy odkrytym basenie kąpielowym na terenie ośrodka.

 

Kolonie militarne dla dzieci nad morzem - Mrzeżyno

 

Co zabrać na obóz nad morzem dla najmłodszych dzieci?

Na kolonie Młody Komandos nie zapomnij zabrać następujących rzeczy:

 

Kolonie nad morzem 2020 - dodatkowe uwagi:

1. Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.

2. Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (pasoszelki i ładownice lub kamizelki taktyczne, kamizelki asekuracyjne, mundury, okulary lub gogle i maski ochronne).

3. Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu):

 • strzelectwo (WALTER P99) - 20 zł;
 • ASG - 10 zł (za każdy dodatkowy scenariusz)

4. Możliwość zakupu: mundurów wojskowych z demobilu - od 50 zł (komplet bluza + spodnie) oraz akcesoriów militarnych i survivalowych.

5. Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.

6. Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).

7. Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.

8. Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:30, dojazd zorganizowany - zobacz tabelę odjazdów i dopłaty do transportu

 Kolonie nad morzem 2017

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (2)

7 lipca 2017

Obóz nie tani jak na osiem dni pobytu,ale warto.Syn(lat 10)przyjechal wlaśnie z pierwszego turnusu i jest zachwycony.Mimo braku ładnej pogody,zajecia były ciekawe i urozmaicone,dzieciaki sie nie nudziły.Samo to że juz prosi o wyjazd w przyszłym roku na ten sam obóz,mówi samo za siebi.Bardzo polecam innym rodzicom ta forme wypoczynku naszych pociech.Pozdrawiam kadre i dziękuje za opieke nad synem.

7 lipca 2017

Obóz nie tani jak na osiem dni pobytu,ale warto.Syn(lat 10)przyjechal wlaśnie z pierwszego turnusu i jest zachwycony.Mimo braku ładnej pogody,zajecia były ciekawe i urozmaicone,dzieciaki sie nie nudziły.Samo to że juz prosi o wyjazd w przyszłym roku na ten sam obóz,mówi samo za siebi.Bardzo polecam innym rodzicom ta forme wypoczynku naszych pociech.Pozdrawiam kadre i dziękuje za opieke nad synem.

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl