Szybki kontakt [email protected] Infolinia +48 660 88 88 66 pon-pt. 10:00-16:00
Facebook Instagram
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Hit! Kolonie dla wymagających! Kolonie ASG nad morzem 2024 - Mrzeżyno - obóz fabularny dla dzieci - Counter Strike 2.0 10-18 lat

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena aktualna od:: 3 449,00 zł

Cena regularna od:: 3 549,00 zł

3449.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 249,00 zł Jeżeli widzisz tutaj niższą cenę niż ta obecna, to oznacza, że ominęła Cię super promocja! Dołącz do nas na FB by nie przegapić kolejnych.
ilość os.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 4.10381
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: E8A3-153DE

Opis

Niebanalne kolonie nad morzem 2024 dla dzieci i młodzieży

Kolonie ASG nad morzem - Counter Strike - obóz fabularny dla dzieci 10-14 i młodzieży 14-18 lat

Jeśli lubisz dobrą zabawę, gry komputerowe i... masz poczucie humoru to kolonie ASG nad morzem Counter Strike są idealną propozycją dla Ciebie. Przekonasz się, że życie na obozie może być bardziej ciekawe niż gry komputerowe. Tym razem to Ty będziesz bohaterem i sam będziesz musiał wykonać wszystkie zadania... bez komputera ;-) 

Kolonie Premium! obóz zawiera zdecydowanie więcej atrakcji i bardziej aktywny program niż standardowe obozy dla dzieci i młodzieży. To od 6 sezonów najlepiej oceniane kolonie ASG nad morzem.

 Często wybierany Bardzo aktywny Basen w ośrodku Wysoko oceniany

 

Miejsce: 

Kolonie nad morzem 2024 - Mrzeżyno

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

 Kolonie z ASG nad morzem dla Młodzieży - terminy i ceny na Lato 2024

 • 24.06 - 04.07.2024 - 3549 zł brak miejsc
 • 05.07 - 15.07.2024 - 3549 zł --> termin w promocji - 100 zł - ostatnie miejsca
 • 16.07 - 26.07.2024 - 3549 zł --> termin w promocji - 100 zł od 3449 zł
 • 27.07 - 06.08.2024 - 3549 zł --> termin w promocji - 100 zł od 3449 zł
 • 07.08 - 17.08.2024 - 3549 zł --> termin w promocji - 100 zł od 3449 zł

 

Wakacyjna Wyprzedaż na Kolonie Premium! Więcej atrakcji teraz w niższej cenie! 

 • rabaty od - 100 do - 500 zł w zależności od terminu (rabat nalicza się automatycznie) - liczba miejsc w promocji jest ograniczona w każdym terminie!!!
 • + dodatkowe zniżki 150 zł dla Rodzeństwa (rabat naliczany ręcznie na odsyłanych dokumentach)
 • lub od -50 zł (przy 2 os) do - 150 zł (przy 4 os) zniżki dla Przyjaciół jadących razem
 • i jeszcze - 150 zł dodatkowego rabatu dla osób które były już na jednym z obozów Premium (w Zamrzenicy, Dąbkach - Carbo, Mrzeżynie, Dziwnówku, Spale lub Mielnie) - rabat naliczany ręcznie po weryfikacji.

zobacz regulamin promocji.

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

 

Cena zawiera:

Zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA.

Kadra: ratownicy wodni, oficerowie i podoficerowie Wojska Polskiego, instruktorzy: strzelectwa sportowego, survivalu i samoobrony.

 

Cena nie zawiera:

 • dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, 
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 50 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu,
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Pomocowy i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + 4 zł --> zobacz co to jest TFG i TFP
 • dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,89 % do 6,5 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu - zobacz więcej
  Informacje wyjazdowe

Kolonie ASG nad morzem

Doskonale oceniane Kolonie ASG nad morzem Lato 2024 dla Dzieci i Młodzieży 10-18 lat

Counter Strike - jedyny taki obóz fabularny dla dzieci!

Udowodnimy Ci, że wakacje bez komputera też mogą być ciekawe, nawet dla największych fanów gier komputerowych. Fabuła gry oparta będzie na kultowej grze Counter Strike natomiast tym razem to Ty będziesz musiał wykonać misję.

Samodzielnie, bez udziału komputera. Elementy samoobrony, techniki przetrwania w terenie, taktyka i strzelanie z broni snajperskiej to tylko niektóre z atrakcji czekających na obozie ...

 • zobacz zdjęcia z ubiegłorocznych edycji Obozów Militarnych dla Dzieci i Młodzieży w Mrzeżynie 

 

 

Tu mieszkamy:

Kolonie ASG nad morzem odbywają się w Mrzeżynie, niedaleko Kołobrzegu. Ośrodek położony jest około 350 metrów od pięknej plaży, posiada również odkryty basen, sale dyskotekowe, boiska, siłownię i 7 sal telewizyjnych. 

Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC). 

W bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka znajdują się atrakcyjne tereny leśne, w których przez wiele lat stacjonowały jednostki wojskowe. Pozostałe fortyfikacje stanowią idealne tło do realizacji obozów militarnych.

 

Kolonie ASG nad morzem - Mrzeżyno

 

Kolonie ASG nad morzem - Counter Strike - program

Kolonie ASG nad morzem Counter Strike to obóz dla miłośników gier komputerowych z poczuciem humoru, którzy będą teraz mogli po raz pierwszy sami fizycznie stworzyć własną wersję gry - Counter Strike”. Co czeka Cię na tym unikatowym obozie?

 • Fabuła obozu: cały obóz oparty jest na kultowej grze komputerowej - „Counter Strike”, w której uczestnicy dzieleni są na dwa rywalizujące ze sobą zespoły - T (Terrorist) i CT (Counter Terrorist). Cel terrorystów jest zależny od rodzaju scenariusza i polega na podłożeniu bomby w określonym miejscu, utrzymaniu zakładników, zabiciu vipa lub wyeliminowaniu wszystkich przeciwników. Siły antyterrorystyczne starają się uniemożliwić wykonanie ich planu poprzez pozbywanie się terrorystów, rozbrajanie ich ładunków oraz ratowanie zakładników.
 • Air Soft Gun: zajęcia z użyciem broni skonstruowanej w celu realnego odwzorowania pola walki (repliki broni ASG to wierne kopie oryginałów, pod względem wielkości, szczegółów i ciężaru).
 • scenariusze CS: uczestnicy wezmą udział w serii starć zaczynając od „nożówki”, w której będą walczyć ze sobą przy użyciu bezpiecznych noży-mazaków, a kończąc na scenariuszach z realistyczną, elektroniczną bombą, zakładnikami, VIP-em, rozgrywkach typu FFA i ESL.
 • new map: zajęcia inżynieryjne; budowa bazy, fortyfikacji i umocnień, wyznaczanie strefy „bomb site” oraz miejsca dla zakładników, wspólne tworzenie nowej areny do rozgrywania scenariuszy ASG.
 • operacja “Złamane Ostrze”: fabularyzowana misja specjalna, w której uczestnicy wykonają szereg zadań polegających na infiltracji obozu wroga, uwalnianiu zakładników, podkładaniu ładunków wybuchowych oraz wykradaniu poufnych danych współpracując/walcząc z innymi obozami.
 • rangi CS: wyniki, które uczestnicy uzyskają w rozgrywkach będą doliczane do statystyk z całego obozu, co będzie skutkowało nadaniem odpowiedniej rangi poczynając od „silver I”, a kończąc na upragnionej randze „global elite”.
 • zbrojownia: za każdego killa, wygranie rozgrywki lub podłożenie/ rozbrojenie bomby uczestnicy otrzymają walutę (dolary), dzięki którym zakupią lepsze wyposażenie na kolejne rozgrywki. W zbrojowni czekają na nich pistolety (Beretta, Glock, Socom, Colt, Desert Eagle), pistolety maszynowe (MP5, P90, Bizon, UMP-45, MP-7), karabiny (AK, Gail, AUG, M4, M16), snajperki (Scout, AWP, Autocampa) oraz strzelby (Nova i XM1014, czyli auto shotgun).
 • sztuka przetrwania: bytowanie w lesie, pozyskiwanie i uzdatnianie wody do picia, rozpalanie ognia różnymi metodami, budowa schronienia, pierwsza pomoc na polu walki z wykorzystaniem pirotechniki oraz sztucznej krwi, kamuflaż osobisty i maskowanie.
 • zajęcia militarne: prowadzenie walk w terenie niezurbanizowanym, szyki patrolowe i marszowe, nauka cichego przemieszczania się w terenach zalesionych, ochrona perymetrów, nacieranie i obrona.
 • trening strzelecki: strzelanie dynamiczne do tarcz przy użyciu broni ASG; strzelanie z różnych pozycji, zza przeszkód, a także z ruchomego pojazdu.
 • zajęcia sprawnościowe: zaprawy poranne, musztra, biegi sprawnościowe i zajęcia na basenie.
 • ogniska, plażowanie i kąpiele: strzeżone kąpielisko nad morzem i przy odkrytym basenie kąpielowym na terenie ośrodka.

Obóz dla miłośników gier komputerowych z poczuciem humoru, którzy będą teraz mogli po raz pierwszy sami „w realu” stworzyć własną wersję gry „Counter Strike”.

 

Kolonie nad morzem - Mrzeżyno

 

Wymagany ekwipunek i inne informacje:

 

 

Obozy nad morzem - Mrzeżyno 2024 - ważne informacje dla uczestników

Nie zapomnij - ważne informacje dodatkowe:

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (pasy i ładownice lub kamizelki taktyczne, okulary lub gogle i maski ochronne).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): strzelectwo (WALTER P99) - 25 zł.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją od lekarza o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe musi przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Możliwość specjalnych diet po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 50 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Każdy uczestnik otrzyma na własność bidon na wodę.
 • Podział na grupy wiekowe będzie realizowany przy minimum 10 osobach w danym przedziale wiekowym.

 

Dojazd własny:

 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 8:00.

 

 

Obóz ASG nad morzem

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

30 sierpnia 2017

Najlepsza wycieczka na jakiej byłem. Polecam serdecznie. Pozdrawiam Smerfa.

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl