Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Kolonie dla dzieci 2019 - Wiele - obóz wędkarski na Kaszubach dla dzieci 10-16 lat

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena od:: 1 479,00 zł 1479.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość os.
dodaj do przechowalni

Opis

Kolonie dla dzieci w Polsce - Lato 2019

Obóz wędkarski na Kaszubach - kolonie dla dzieci 10-16 lat

Jesteście na Kaszubach gdzie do dyspozycji macie "własne" jezioro i tysiące ryb! Pomost, łódki, nocne połowy - sprawimy że przygoda z wędkarstwem będzie trwała jeszcze długo po wakacjach! 

   

Miejsce:

Wiele obóz na Kaszubach Lato 2019

Ważne dokumenty do pobrania:

 

Terminy i ceny:

Przepraszamy, aktualnie nie dysponujemy wolnymi miejscami na wybranym programie. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi programami na Lato 2019

Cena zawiera:

transport autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie, program, opiekę kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, instruktora jazdy konnej ,pilota na trasę, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena nie zawiera:

dopłat transportowych, imprez fakultatywnych.
 

wedkarski_oboz_wiele wedkarski_oboz

Kolonie dla dzieci w Polsce 2019

Jedyny taki obóz wędkarski na Kaszubach 

W Wielu na Kaszubach czeka na Was prawdziwa, wędkarska przygoda. Pięknie położony ośrodek położony jest w samym środku lasu i nad przepięknym i czystym jeziorem. Tu złapiesz taaką rybę ...

 

Tu mieszkamy:

 • - w pawilonie w pokojach 4-6-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym (w części pokoi łóżka piętrowe). Pokoje na 1 piętrze z balkonami - więcej o ośrodku

 

Wyżywienie:

 • 3 posiłki dziennie + podwieczorek: posiłki serwowane w stołówce ośrodka. Do śniadania dodatkowo mini bufet (mleko, płatki śniadaniowe, dżem itp.). Pierwszy posiłek ciepła kolacja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant.

 

Wiele - obóz wędkarski na Kaszubach

 

Obóz wędkarski na Kaszubach - SPŁAWIK -  informacje - campowy blok tematyczny

(Obejmuje zajęcia tematyczne realizowane w wymiarze co najmniej 2 x po ok. 1,5 h dziennie przez min. 6 dni

 • GDZIE ŁOWIMY
  - na jeziorze Wielewskim - do Waszej dyspozycji ok. 156 ha powierzchni wody ! Jezioro o I klasie czystości. Dostęp do jeziora na terenie ośrodka, z brzegu i pomostu.
 • CO ŁOWIMY
  - rybostan jest całkiem bogaty. Dominujące gatunki ryb to: sieja, sielawa, okoń, płoć, krasnopiórka, leszcz, ukleja, miętus, węgorz, szczupak.
 • CZYM ŁOWIMY CZYLI SPRZĘT

- uczestnicy nie muszą posiadać własnego sprzętu, ale jeśli już posiadasz to oczywiście zabierz ze sobą!

 • ZEZWOLENIA, CO ZABRAĆ
  - zapewniamy wszystkie niezbędnie zezwolenia na wędkowanie. Prosimy o zabranie karty wędkarskiej (te osoby które taką posiadają), butów gumowych i stroju który nie pozwoli Wam przemoknąć w razie deszczu.
 • ZACZYNAMY WĘDKARSKĄ PRZYGODĘ
  - ABC: dobór miejsca - czym się kierować, przygotowanie sprzętu, przemieszczanie się z nim, rozkładanie stanowiska
  - poznanie przepisów PZW i regulaminu łowiska
  - różne techniki wędkarskie nie będą już Wam obce: m.in. metoda spławikowa, gruntowa, spinningowa
  - nie tylko nocą i kiedy pada deszcz czyli co i kiedy można złowić. Łowienie o świcie, w ciągu, dnia, nocą, z brzegu, pomostu i z łódki.
 • ZAWODY Z NAGRODAMI
  - w rozkładaniu stanowiska, wiązaniu haczyka, najdalszy rzut, zakładaniu przynęty
 • RYBA W KUCHNI
  - przygotowanie, obróbka, doprawienie. Różne sposoby - smażenie, pieczenie i grill.
  - przygotujecie rybną ucztę z własnych połowów! Grill czy ognisko wybór będzie należał do Was.
 • WIELKI FINAŁ

każdy uczestnik na zakończenie otrzyma odznakę - medal Młodego Wędkarza

Instruktor wędkarstwa - Kamil Bolek - członek zarządu koła wędkarskiego nr 33 "Czaple" Sieciechów, członek klubu wędkarskiego Płoć Warka i komisji ds. Dzieci i Młodzieży Polskiego Związku Wędkarskiego w okręgu Radomskim. Jest licencjonowany instruktorem wędkarstwa młodzieży oraz organizatorem zawodów wędkarskich, olimpiad i konkursów dla dzieci.

Startuje w spławikowych zawodach wędkarskich reprezentując barwy klubu wędkarskiego Płoć Warka. Udało mu się zdobyć m.in. mistrzostwo koła wędkarskiego nr 33 Czaple Sieciechów, II wice mistrzostwo okręgu Radomskiego w wędkarstwie spławikowym w kategorii U25. Specjalizuje się w łowieniu tyczką, batem i metodą odległościową (match).
Uważa, że każda metoda ma coś w sobie i zawsze jest dobra pora na ryby, dlatego zimą prócz przygotowania sprzętu do sezonu, łowi także podlodowo. Nie są mu obce połowy morskie dorszy, z którymi przywozi mnóstwo niezapomnianych historii. Co roku odwiedza największe targi wędkarskie w Europie. Rybomania - bo tak nazywa się ta impreza, to idealna okazja do zapoznania z wszystkimi nowinkami technicznymi z branży wędkarskiej, ale także świetna okazja do spotkania braci wędkarskiej z całej Polski. Na swojej drodze wędkarskiej miał szczęście spotkania wielu znakomitych wędkarzy, od których mógł czerpać wiedzę garściami.
Latem 2017 pan Kamil prowadził nasz obóz wędkarski dla dzieci na Mazurach. W tym roku zaprasza na Kaszuby w turnusie 4.

Campowy blok uzupełniający
(Obejmuje dodatkowe zajęcia realizowane wspólnie przez wszystkich uczestników kolonii. Są to zarówno wycieczki autokarowe lub piesze pozwalające odkrywać najciekawsze atrakcje turystyczne regionu w którym wypoczywamy oraz zajęcia integracyjne z elementami team-buildingu.)

 • WYCIECZKA piesza do Wiela - obejrzycie przepiękne kolekcje rogów do tabaki, formy do masła, oryginalne kaszubskie hafty i instrumenty muzyczne – zbiory miejscowego regionalisty.
 • REJS platformą wycieczkową po jeziorze Wielewskim (ok. 45 minut)

 

Campowy blok ogólny
(Poza zajęciami tematycznymi też można fajnie spędzić czas! Blok ten obejmuje wspólne zajęcia, ogólne dla całej kolonii. Są to m.in. aktywności fizyczne, zajęcia plastyczne, konkursy, gry i zabawy zespołowe, dyskoteki i ogniska, tak aby zintegrować uczestników z różnych programów tematycznych, którzy na co dzień realizują zajęcia w różnych podgrupach. Ilość zajęć dla poszczególnych programów realizowana będzie w zależności od czasu, możliwości, warunków atmosferycznych oraz chęci uczestników.)

 • muzyki rytm, tańca moc - dyskoteki z DJ i karaoke
 • zajęcia na boiskach ośrodka i na ośrodkowym orliku! Korzystanie z bogatej infrastruktury ośrodka
  teleturnieje: Mam talent, Voice of Poland, X-factor i wiele innych
 • wieczorna integracja przy ognisku z pieczeniem kiełbasek. Zabawy przy ognisku, które zintegrują grupę i rozbawią wszystkich uczestników.
 • plażowanie na piaszczystej plaży i pomoście
 • kąpiele w jeziorze pod opieką ratownika
 • graffiti i murale – sztuka uliczna w obozowym wydaniu. Stworzycie indywidualne projekty i dowiecie się ciekawostek.
 • Kaszuby World Cup 2018: piłkarskie rozgrywki drużynowe Kadra vs Koloniści
 • rozgrywki w planszówki oraz projektowanie gier planszowych: wymyśl fabułę, wybierz mechanikę i stwórz własną, niepowtarzalną planszę do gry
 • „kaszubskie tajemnice” – gra terenowa - mapa i kompas, czyli orienteering w ”leśnym” wydaniu
 • gry i zabawy sportowe - fitness na siłowni plenerowej, tradycyjne i niekonwencjonalne gry zespołowe

Obóz wędkarski na Kaszubach
Obóz wędkarski na Kaszubach - Wiele 2019


Dodatkowe atrakcje

ACTIV PAKIET

 • narty poczwórne: kilka osób na jednych nartach? Czemu nie! W tej konkurencji liczy się współpraca wszystkich członków grupy, bo bieg na 4-osobowych nartach to niezła gratka!
 • taśma wieloosobowa: zabawa przypominająca gąsienicę czołgu. Będąc w specjalnej gumowej taśmie, będziecie musieli dopasować tempo, aby się nie wywrócić i zwyciężyć
 • SLACKLINE - NOWOŚĆ! Poczuj się jak prawdziwy Bohater - oderwij się od ziemi! Postaw pierwsze kroki na taśmie Gibbon! Dużo śmiechu i radości + rywalizacja!
 • mini golf - cel umieszczenie piłki w dołku za pomocą specjalnego kija. Mini golf to wstęp do prawdziwego golfa klasycznego!

 

Obóz na Kaszubach - Wiele

  

Informacje dodatkowe

 • Obowiązkowa kaucja zwrotna - 30 PLN.
 • Proponowane minimalne kieszonkowe - ok. 100 PLN + imprezy fakultatywne.
 • Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego, klapek i czepka do aquaparku (impreza fakultatywna).

 

Obóz wędkarski na Kaszubach - zajęcia fakultatywne:

Jeśli wystarczy Wam sił to zapraszamy do skorzystania z dodatkowych zajęć. Zajęcia fakultatywne przeznaczone są dla chętnych i odbywają się za dodatkową opłatą

 • SPŁYW KAJAKOWY WDĄ - inaczej zwaną Czarną Wodą z przystankiem w Kamiennych Kręgach w Odrach. To niesamowita okazja spłynąć jednym z najbardziej atrakcyjnych szlaków kajakowych Polski! (kajaki 2 osobowe, trasa z Borska do Wojtala pod opieką ratownika). Cena 59 PLN
 • QUADOmania – dla miłośników motoryzacji 150 koni „pod maską" i możliwość wyboru toru (dwa tory quadowe o różnym stopniu trudności, na których można sprawdzić swoje umiejętności, a dla mniej doświadczonych nauka kierowania pojazdem, czas przejazdu około 10 minut), zajęcia pod opieką instruktora. Cena 45 PLN
 • PAINTBALL'OWY ŚWIAT - to manewry, opracowywanie taktyki gier, czyli prawdziwy paintball'owy poligon! Zapraszamy na ok. 1,5 h grę, która odbywa się w lesie, na 5 hektarowym terenie, na którym znajdują się forty, zasieki, okopy i zasadzki (w cenie pakiet startowy 100 kulek). Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego pakietu 100 kulek za 15 zł, zajęcia pod opieką instruktora. Cena 55 PLN
 • STRZELNICA PAINTBALLOWA - wspaniała alternatywa dla tych, którym tarzanie się w lesie nie do końca odpowiada, a mimo to chcieliby spróbować strzelania z markera. Zajęcia pod opieką instruktora. Cena 19 PLN
 • PARK LINOWY – wspaniała okazja, aby sprawdzić swoje możliwości w parku linowym! 2 różne trasy do wyboru. Zajęcia pod opieką instruktora. Cena 25 PLN
 • ŚCIANKA WSPINACZKOWA – sprawdź się na sztucznej ściance. Na terenie ośrodka 2 ścianki na świeżym powietrzu o wysokości około 7 metrów. Zajęcia pod opieką instruktora. Cena 19 PLN
 • JAZDA NA BANANIE – zapraszamy na śmiganie na bananie. Bezpieczna zabawa na 3 osobowym dmuchanym bananie! Zajęcia pod opieką instruktora. Cena 19 PLN
 • AQUAPARK – największy w tym regionie Park Wodny z basenem sportowym i rekreacyjnym, zjeżdżalnia trójspiralna, masaże i bicze wodne, gejzery, sztuczna rwąca rzeka, jacuzzi – to wszystko czeka na WAS! Aquapark to świetna alternatywa na mniej pogodne dni - zapewniamy 2 godziny zabawy! Cena 95 PLN

 

Ramowy program i dojazd na obóz wędkarski na Kaszubach:

 • 1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz. 15.00 , zakwaterowanie, ciepła kolacja
 • 2-10 dzień wypoczynek według programu
 • 11 dzień śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz. 12.30, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

Miasta wyjazdowe i dopłaty - pobierz 

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl