Szybki kontakt [email protected] Infolinia +48 660 88 88 66 pon-pt. 10:00-16:00
Facebook Instagram
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Obozy wędrowne dla młodzieży 13-18 lat - BIESZCZADY 2024 - Obóz wędrowny w górach - Połoniny, łatwy

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena aktualna od:: 2 490,00 zł 2490.00
ilość os.

towar niedostępny

Ocena: 4.15
Kod programu: r3b
Kod produktu: 189

Opis

Obozy wędrowne 2024 dla dzieci i młodzieży

Obóz wędrowny w górach - Bieszczady - POŁONINY (wiek 13-18 lat) trasa łatwa

Bieszczady to miejsce, do którego od lat jedzie każdy, kto szuka przestrzeni, wolności i przyjaźni na całe życie. Obóz wędrowny w górach - Bieszczady „POŁONINY” to nietrudna trasa, która pozwala nam na poznanie najciekawszych miejsc w Bieszczadach.

To idealna propozycja dla tych, którzy chcieli by rozpocząć swoją przygodę z wędrowaniem. Bo mimo, że Połoniny to trasa łatwa, to wciąż jest to prawdziwy obóz wędrowny w górach. Śpimy w schroniskach lub bazach namiotowych, chodzimy bez plecaków i ekwipunków, poznajemy najpiękniejsze szlaki w Bieszczadach, wieczory spędzamy z gitarą przy ognisku... 

 • zobacz też obozy wyjazdy wędrowne i rowerowe dla rodzin
   

Miejsce: 

     Obóz wędrowny w górach Bieszczady

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

 

 Terminy i ceny: 

Obóz Wędrowny w Bieszczadach dla Dzieci i Młodzieży - POŁONINY - terminy i ceny na Lato 2024

 • 02.07-11.07.2024 - 2490 zł brak miejsc
 • 16.07-25.07.2024 - 2490 zł brak miejsc
 • 30.07-08.08.2024 - 2490 zł brak miejsc

 

Najlepszy obóz wędrowny 2012Obóz rekomendowany przez Masz Wakacje

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie – 9 noclegów;
 • wypożyczenie sprzętu turystycznego (namiotu, palnika, butli),
 • wyżywienie;
 • bogaty program pobytu w tym bilety wstępu do parków narodowych,
 • opiekę kadry,
 • ubezpieczenie UNIQA (NW - 5000 PLN)**),
 • podatek VAT.  

Cena nie zawiera: 

 • transportu - w zależności od miasta wyjazdu/powrotu dopłata – szczegóły poniżej,
 • dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,89 % do 6,5 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu - zobacz więcej

 Zobacz również: 

       Zdjęcia z ubiegłorocznych obozów wędrownych

 

Informacje wyjazdowe

 

Bieszczady obóz wędrowny Bieszczady obóz wędrowny

 

OBOZY WĘDROWNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W POLSCE 

Obóz wędrowny w górach - Bieszczady 2024

Niezapomniane Bieszczady, prawdziwa legenda każdego włóczykija. Miejsce, do którego od lat jedzie każdy, kto szuka spokoju i chce wypocząć spędzając czas aktywnie... Bieszczady to niepowtarzalny klimat opuszczonych wiosek, nieprzebytych gąszczy, przydrożnych barów, zdziczałych kapliczek. Bieszczady to cerkwie, połoniny, gitara i wieczorne ognisko. Bieszczady to miejsce, którego każdy powinien posmakować.

Obóz wędrowny w górach - Bieszczady Połoniny dadzą Wam przedsmak tego jak wyglądają góry. Śpimy głównie w bazach namiotowych, czasami w bazach studenckich. Chodzimy tylko z bagażem podręcznym - duży bagaż jest wożony pomiędzy bazami. Dlatego obóz wędrowny w górach - Bieszczady Połoniny idealnie nadaje się również dla początkujących piechurów. Trasy są długie, jednak bez większych podejść. Prosimy o rozsądek i umiar przy pakowaniu.  

 Bieszczady obóz wędrowny

 

Obóz wędrowny w górach - Bieszczady dla początkujących

Bieszczady "Połoniny"

Obóz wędrowny "POŁONINY" to nietrudna trasa, która pozwala nam na poznanie najciekawszych miejsc w Bieszczadach. Uczestnikiem może zostać każdy, kto chciałby zobaczyć Bieszczady z bliska, poznać niezwykłych ludzi i przeżyć niezwykłą przygodę, nawet jeśli nie miał wcześniej doświadczenia w wędrówkach. 

 

Proponowana trasa obozu

 • Nowosiółki – Cisna – Łopiennik – Przełęcz Orłowicza - Połonina Wetlińska – Połonina Caryńska – Ustrzyki Górne – Tarnica – Wołosate - Nowosiółki 

(trasy naszych obozów wędrownych mogą ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i kondycji uczestników)

 

Noclegi, wyżywienie i ważne informacje

Noclegi realizujemy w bazach o różnym standardzie – śpimy w schroniskach lub w namiotach. Czasami w bazach namiotowych (duże namioty z materacami). Zdarzają się też noclegi na sianie, a pod warunkiem dobrej pogody i na życzenie uczestników nawet pod gołym niebem. Jednak najczęściej realizujemy w namiotach ulokowanych w bezpośrednim sąsiedztwie schronisk, czasami w schroniskach. Plecaki nosimy bardzo rzadko (czasami jednak trzeba przenieść plecak z parkingu do miejsca noclegu). 

Na obozach zapewniamy uczestnikom trzy posiłki dziennie. Rano śniadanie, prowiant na czas wędrówek oraz wieczorem ciepły obiad. Posiłki sporządzane są pod okiem kadry przez uczestników z produktów zakupionych przez organizatora lub gotowe posiłki zamówione w barach i restauracjach w miejscowościach, na trasie naszej wyprawy. Wyżywienie jest dostosowane do upodobań uczestników tzn., zakupując produkty (dużo świeżych warzyw i owoców, czekolada, płatki, mleko), kadra ustala z grupą, co najlepiej zakupić. Jedzenia zakupuje się tyle ile potrzeba tzn. nie jest ono szczególnie wydzielane i nikt głodny od stołu nie ma prawa odejść. Na czas podróży powrotnej wszyscy uczestnicy otrzymują suchy prowiant. Jedynie wodę mineralną na czas wędrówek uczestnicy zakupują sobie sami wg gustu i upodobań. 

 

KADRA

Na naszych obozach młodzieżowych kadra jest zawsze zatwierdzona przez kuratorium oświaty. Opiekunami są prawdziwi pasjonaci górskiego wędrowania. Doświadczenie pozwala na odpowiednie zachowanie się na szlakach w każdych warunkach, a odpowiedni wiek na doskonały kontakt z uczestnikami. Na ok. siedmiu uczestników przypada jedna osoba kadry. Dodatkowo w razie potrzeby zatrudniamy przewodników  górskich. Większość naszej kadry gra na gitarze. 

 

Bieszczady obóz wędrowny

 

Dojazd na obóz wędrowny w górach: Bieszczady - Połoniny 2024


Na obóz wędrowny w górach - Bieszczady - Połoniny wyjeżdżamy z kilkunastu miast w Polsce. Dojazd odbywa się pociągiem pod opieką konwojentów lub autokarem i dostępny jest za dodatkową opłatą. Podczas podróży uczestnikami opiekują się kadra lub konwojenci. Uczestnicy mają obowiązek posiadać ze sobą wypełnioną kartę kwalifikacyjną oraz ważną legitymację szkolną.

Przejazdy na nasze obozy realizujemy w oparciu o autokary, mikrobusy, pociągi. Godziny przyjazdów i dojazdów mogą ulec zmianom niezależnym od organizatora (przewoźnika). W takich przypadkach prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Prosimy zwrócić uwagę na datę wyjazdu / powrotu - szczególnie dotyczy godzin nocnych. 

Uwaga! W związku z możliwością przesiadek prosimy o spakowanie bagaży najlepiej w jeden plecak - tak aby mieć "wolne ręce" w czasie np. przejść pomiędzy peronami. Ze względu na to, że zbieramy uczestników z całego kraju - może się zdarzyć, że przejazd nie odbywa się najkrótszą trasą! Generalna zasada przejazdu jest taka, że wszyscy uczestnicy, z całego kraju udają się kilkoma trasami do Czechowic-Dziedzic, gdzie następują przesiadki na autokary docelowe.  Przejazdy mogą zostać odwołane przy braku wymaganego minimum 6 pasażerów na danej trasie o czym organizator powiadamia z odpowiednim wyprzedzeniem! Przystanki wyjazdowe i powrotne mogą się różnić - prosimy dokładnie czytać opis przystanku w rozkładzie poniżej.

 • tu znajdziecie rozkłady jazdy wraz z listą miast wyjazdowych i dopłatami za wyjazd z poszczególnych miast na Lato 2024

Z miast Kielce, Lublin, Rzeszów, Radom, Tarnów przejazd antenowy realizowany dłuższą trasą! Prosimy rozważyć wybór /lub np. dojazd własny.

Dojazd własny na obóz Bieszczady POŁONINY:

 • start obozu: Hoczew, godz. 19:00
 • meta obozu Hoczew, godz. 08:00 

 

Co zabrać na obóz wędrowny w górach - Bieszczady - Połoniny?


Wszelkie sugestie na temat wyposażenia i tego co zabrać na obozy wędrowne 2024  znajdziesz tutaj

 

Nasze pozostałe Prawdziwe Obozy Wędrowne na Lato 2024 znajdziesz klikając na poniższą grafikę:

 

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (8)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

15 marca 2016

Było super. Swietni ludzie i spoko kadra. Wreszcie mogłam pochodzić po górach, a nie siedzieć w ośrodku. Trasa zbyt łatwa, żałuję że od razu nie zapisałam się na dziki san

11 listopada 2016

Rewelacyjny obóz dla kochających góry, wszystko było super tylko dojazd długi

13 lipca 2017

Kolejny raz POŁONINY 2017 świetne. Gorąco polecam wszystkim , którzy kochają góry oraz chcą by ich dzieci złapały podobnego bakcyla. Piękne widoki , niezapomniane przeżycia... Dziękuję Pani Magdzie . Polecam serdecznie Ps.Zgubione rzeczy również się znajdują:)

13 lipca 2017

Obóz zdecydowanie godny polecenia,doskonała kadra i przewodnik,oraz możliwość poznania ludzi z całej Polski. Widoki i góry są przepiękne, a trasa godna polecenia na początek przygody z górami. Obóz wad praktycznie nie ma, ocena- 10/10

17 lipca 2018

Bardzo dziękuję za zorganizowanie fantastycznych wakacji, którymi mój syn był zachwycony.

31 lipca 2019

Chcę Państwu podziękować; syn wrócił zadowolony, uśmiechnięty, zmęczony i chętny na wyjazd w przyszłym roku.

14 czerwca 2020

Moja córka była na obozie Połoniny w 2018r. Moc wrażeń, nowe przyjaźnie i niezapominane chwile. Wspaniała kadra wyczulona na potrzeby wszystkich uczestników. W 2019 obie córki pojechały na obóz wędrowny i również wróciły zadowolone, a w tym roku myślę o wysłaniu w góry też syna, gdyż nie ma niczego lepszego od prawdziwej przygody w dobrym towarzystwie.

21 grudnia 2020

Byłam na tym obozie w tym roku (2020). Jadąc na ten obóz miałam ogromne uprzedzenie obozowe przez inne obozy m. in. program, kadrę itd. a juz jadąc na ten obóz wiedziałam, ze to jest to! Wróciłam z chęcią na więcej! Na pewno to nie jest mój ostatni obóz R3B! Świetna kadra, świetny obóz bezdyskusyjnie 11/10!

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl