biuro@kolonieiobozy.net Szybki kontakt
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Kolonie na Lato 2024 - - Super Obóz Żeglarski dla Dzieci

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena aktualna od:: 2 999,00 zł 2999.00
ilość os.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Obozy w Polsce dla dzieci i młodzieży Lato 2022

Jedyny obóz żeglarski dla dzieci, który trwa aż 20 dni ! 11-16 lat

Żeglarstwo to nie tylko sport, lecz pasja i styl życia. Dlatego zapraszamy na niezwykłe wakacje nad jeziorem nazywanym perłą Pomorza. Jezioro Bobięcińskie to jedna z nielicznych już oaz piękna, ciszy i spokoju. Jezioro, które urzeka każdego. Urozmaicona linia brzegowa niemal bez śladu zabudowań to unikat w Polsce.

Spokój, nawet w szczycie sezonu na jeziorze rzadko kiedy pływa równocześnie więcej niż 10 jachtów. Bezludne wyspy z tajemniczą przeszłością i aż 20 dni świetnej zabawy, wypoczynku i szkolenia żeglarskiego pod okiem doświadczonej kadry.

   

Miejsce:

Bobięcin - obóz żeglarski dla dzieci 2023

Ważne dokumenty do pobrania:

Terminy i ceny:

Przepraszamy, w tej chwili nie dysponujemy wolnymi terminami na tym obozie.

Aktualne Obozy Żeglarskie dla Dzieci i Młodzieży znajdziecie w tym miejscu - zobacz.

Cena zawiera:

 • Wypoczynek w ośrodku nad J. Bobięcińskim Małym
 • Zakwaterowanie w domkach czteroosobowych
 • Szkolenie praktyczne i teoretyczne zgodne z przepisami P.Z.Ż.
 • Wyżywienie: całodzienne – trzy posiłki
 • Sanitariaty: WC natryski
 • Kadrę stanowią: osoby posiadające uprawnienia instruktorskie i doświadczenie w pracy na obozach
 • Jeden instruktor (wychowawca) na około pięciu - siedmiu  uczestników
 • opiekę ratownika i pielęgniarki
 • Ubezpieczenie NW

Cena nie zawiera:

 • transport, koszt egzaminu wraz z patentem.
 • dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,89 % do 6,5 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu - zobacz więcej
  Informacje wyjazdowe 

 

Obóz żeglarski dla dzieci i młodzieży ze szkoleniem - 20 dni - Lato 2023

W epoce, w której każdy pędzi do przodu kolonie letnie czy obozy dla dzieci, które trwają więcej niż 10 - 11 dni to ogromna rzadkość. Dlatego obóz żeglarski w Bobięcinie jest taki wyjątkowy. Bo trwa 20 dni. To czas, w którym dzieci i młodzież mają wystarczająco dużo czasu by zgrać się ze sobą, zatęsknić za domem i co najważniejsze, nauczyć się żeglować. Dobrze się nauczyć... 

 

Gdzie pływamy, szkolimy i wypoczywamy...

Jeziora Bobięcińskie to jedne z ciekawszych miejsc do żeglowania na Pojezierzu Pomorskim. Właśnie tutaj chcemy Was zaprosić na szkoleniowy obóz żeglarski i pokazać że żeglarstwo to nie tylko sport, lecz pasja i styl życia.

Żeglarstwo w Bobęcinie

Jeziora Bobięcińskie - jedyne takie miejsce na Pomorzu - zapraszamy na obóz żeglarski dla dzieci w sezonie Lato 2023

 

Obóz żeglarski dla dzieci i młodzieży w Bobięcinie to idealne miejsce, w którym możecie nauczyć się samodzielnie prowadzić jachty żaglowy a jednocześnie wypocząć w pięknej okolicy. Obozy organizujemy dla osób w wieku od 11 do 16 lat nie mających dotychczas żadnej styczności  z żeglarstwem, jak i dla tych, którzy posiadają pewne doświadczenie żeglarskie, a swoje umiejętności chcieliby doskonalić i poszerzać. Podczas trwania obozu poza całodziennymi zajęciami żeglarskimi, przygotowaliśmy dla Was takie atrakcje jak: wycieczkę kajakową po jeziorze, regaty żeglarskie, całodzienny rejs po jeziorze, zajęcia sportowe, naukę wiosłowania. Dajemy Wam również, jako jedna z nielicznych firm w kraju, możliwość nauki manewrowania jachtem morskim na redzie i w porcie Ustka. Zajęcia z manewrowania jachtem morskim są przeprowadzane podczas jednodniowego wyjazdu do Ustki (realizacja zajęć na jachcie morskim jest uzależniona od warunków atmosferycznych).

Program obozów żeglarskich jest zatwierdzany przez Okręgowy Związek Żeglarski w Słupsku. Posiadamy zezwolenie organizatora turystyki  wydane  przez Wojewodę Pomorskiego nr 085. Wszystkie nasze obozy zgłaszane są do Kuratorium Oświaty w Gdańsku delegatura w Słupsku. 

 • Ważne ! Prosimy pamiętać, że mimo iż obóz przeznaczony jest dla dzieci od 11 lat to zgodnie z aktualnymi przepisami PZŻ do egzaminu mogą podejść dzieci, które ukończą 14 lat

 

 

 

Gdzie mieszkamy, jemy i śpimy

Uczestnicy obozów i szkoleń zakwaterowani są w domkach kempingowych w kształcie przypominającym kajutę jachtu. Domki z lat 70 (środek domków po remoncie w 2008 roku), wyposażone: w cztery łóżka z materacami, półka nad każdym łóżkiem, dwie szafy, stół i taborety. Wyżywienie serwowane jest w nowo otwartej tawernie żeglarskiej znajdującej się na terenie ośrodka.Co zabrać na obóz żeglarski dla dzieci w Bobięcinie

 • Śpiwór, poduszkę, nieprzemakalną kurtkę, sweter, ciepłą bieliznę, kalosze, obuwie na miękkiej podeszwie, czapkę przeciwsłoneczną, krem z filtrem, latarkę.


UMIEJĘTNOŚĆ PŁYWANIA

 • Od kandydata na obóz żeglarski wymagana jest umiejętność pływania (karta pływacka jest nieobowiązkowa).


Dojazd na obóz żeglarski dla dzieci w Bobięcinie

 • Indywidualny. Jeżeli jest to możliwe, prosimy o przybycie do Bobięcina do godziny 12.00 w pierwszy dzień obozu.


W PROGRAMIE OBOZU

Poza codziennymi zajęciami żeglarskimi przewidujemy również:

 • ogniska,
 • zajęcia sportowe,
 • naukę wiosłowania,
 • wycieczkę kajakową,
 • całodzienny rejs po jeziorze,
 • regaty żeglarskie,
 • jednodniowy pobyt w Ustce i naukę manewrowania jachtem morskim na redzie portu (zrealizowanie zajęć z manewrowania jachtem jest uzależnione od warunków atmosferycznych).

Obóz żeglarski w Bobęcinie

Obóz żeglarski dla dzieci i młodzieży na Mazurach na Lato 2024INFORMACJE DLA OSÓB UBIEGAJĄCYCH SIĘ O UPRAWNIENIA ŻEGLARSKIE

    Uczestnicy obozu pod koniec turnusu mają możliwość podejścia do egzamin na stopień żeglarza jachtowego. Patent żeglarza jachtowego, w świetle nowych przepisów, uprawnia do prowadzenia wszystkich jachtów żaglowych po wodach śródlądowych i prowadzenia jachtów żaglowych do 12m długości kadłuba po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie 2Mm od brzegu w porze dziennej.

 • Do egzaminu będą mogły podejść osoby, które ukończyły 14 rok życia. Koszt egzaminu w minionym sezonie wynosił ........ (opłata nie jest wliczona w cenę obozu). Cenę egzaminu na Lato 2023 potwierdzimy przed obozem po potwierdzeniu opłat przez Polski Związek Żeglarski, który decyduje o ich wysokości.

 

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

15 marca 2016

Jedno z najpiękniejszych jezior jakie do tej pory widziałem. Prawdziwa perełka. Domki bardzo skromne ale ośrodek bardzo zadbany i wypielęgnowany. Świetna tawerna i bardzo dobre posiłki. Prawdziwy obóz, taki jakie to kiedyś bywały i jedyny jaki znalazłem 3 tygodniowy.

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl