Szybki kontakt [email protected] Infolinia +48 660 88 88 66 pon-pt. 10:00-16:00
Facebook Instagram
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Kolonie LATO 2024 - Kolonia żeglarska dla najmłodszych 7-12 lat - Węgorzewo - Zakończenie wakacji - 7 dni

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena aktualna od:: 2 295,00 zł 2295.00
ilość os.

towar niedostępny

Ocena: 3.83
Kod programu: ROZLOD
Kod produktu: 271_20130207105137

Opis

Kolonie dla dzieci w Polsce 2024

Kolonia żeglarska - Mazury 2024 - 7 intensywnych dni na zakończenie wakacji dla dzieci 7-12 lat

Intensywny tydzień, cudowne krajobrazy i 7 dni prawdziwej, żeglarskiej przygody. Kolonia żeglarska - Mazury 2023 to idealna propozycja dla rodziców, którzy wysyłają dziecko na pierwszą kolonię i szukają krótkiego terminu wyjazdu oraz niezwykle ciekawego programu. Lub dla tych, którym podobało się tak bardzo na Mazurach, że chcieliby przeżyć to jeszcze raz ...

   

Miejsce: 

       Węgorzewo - kolonia żeglarska - Mazury 2023

Ważne dokumenty do pobrania: 

Terminy i ceny: 


Przepraszamy ale w tym sezonie ten program nie będzie realizowany, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi terminami i cenami Obozów dla Dzieci na Mazurach na Lato 2024, które znajdziecie w tym miejscu Kolonie i obozy na Mazurach Węgorzewo.

Cena zawiera: 

 • Wyżywienie, zakwaterowanie, program, opiekę kadry, ubezpieczenie NNW, obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Cena nie zawiera: 

 • dojazdu,
 • opcji dodatkowych,
 • diet
   Informacje wyjazdowe

 

Kolonia żeglarska Mazury 2018

 

Ciekawe Kolonie Letnie w Polsce 2024

Kolonia żeglarska Mazury 2024 - Węgorzewo

7 dni prawdziwej, żeglarskiej przygody dla dzieci 7-12 lat. Kolonia żeglarska Mazury 2023 na zakończenie wakacji to wyjątkowo ciekawy program i moc atrakcji. Z racji tego, że programy na zakończenie wakacji trwają 7 dni jest to doskonała propozycja dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił na obozie, a obawiają się, że 10 lub 14 dni bez rodziców to będzie dla nich za długo lub tych, którym spodobało się tak bardzo, że chcieliby przeżyć to jeszcze raz.

 

Zakwaterowanie

 • Domki kempingowe 6-osobowe (łóżko, pościel) na terenie ośrodka. Toalety i prysznice znajdują się w oddzielnych budynkach sanitarnych.
 • Wyżywienie: W stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja). Podczas całodniowych zajęć uczestnicy jedzą śniadanie i obiadokolację w stołówce ośrodka oraz dodatkowo otrzymują prowiant na czas zajęć.
 • Będą również dostępne indywidualne diety za dodatkową dopłatą: wegetariańska 45 zł, bezglutenowa 75 zł za tygodniowy wyjazd.

 

Uczestnicy

 • Nie musicie posiadać doświadczenia ani wiedzy żeglarskiej. Jedynym wymaganiem jest ukończenie 7 roku życia i podstawowa samodzielność.
 • Nie ma żadnych szczególnych wymogów dotyczących zdrowia i kondycji.

 

Kolonia żeglarska Mazury

 

Kolonia żeglarska na Mazurach - w programie:

Mnóstwo atrakcji, dużo żeglowania, aktywności na świeżym powietrzu i wycieczki po okolicy. Każdy dzień przyniesie nowe odkrycia i jeszcze więcej wrażeń. 

 

Żeglarska przygoda

 • Codzienne żeglowanie na jachtach otwarto pokładowych lub kabinowych. Program realizowany jest z podziałem na grupy – część osób żegluje, część uczestniczy w innych zajęciach. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat: sprzętu ratowniczego, reguł bezpieczeństwa na wodzie, wiązania węzłów, sterowania jachtem oraz prawidłowej pracy żaglami. Instruktorzy przeprowadzą także zajęcia teoretyczne z budowy jachtu, kursu jachtu względem wiatru, etykiety żeglarskiej, podstawowych pojęć żeglarskich – a wszystko to w formie gier i zabaw. Ponadto, wyruszymy na całodzienny rejs po jeziorze Święcajty i Mamry oraz na spływ wiosłowo-żaglowy do bunkrów hitlerowskich w Mamerkach.

 

Program rekreacyjno-sportowy

 • Zajęcia w pracowni garncarskiej (uczestnicy zabierają swoje prace do domu), wycieczki piesze do Węgorzewa oraz na zabytkowy cmentarz z okresu I wojny światowej, spacery po okolicy, gry terenowe, rozgrywki sportowe (gry indywidualne oraz grupowe), konkursy plastyczne o tematyce żeglarskiej, chrzest żeglarski, ogniska z kiełbaskami.

 

Wycieczka autokarowa:

 • Wilczy Szaniec – zwiedzanie Kwatery Głównej Hitlera w Gierłoży, Kętrzyn, Sanktuarium w Świętej Lipce.

 

Uwaga! Program może ulec zmianie w związku z pogodą. Dotyczy to w szczególności programu realizowanego na wodzie. Szczegółowy opis atrakcji znajduje się tutaj. Ze względu na to, że kolonie na zakończenie wakacji mają krótszy termin niż pozostałe turnusy, program żeglarski i rekreacyjno - sportowy będzie realizowany w proporcjonalnie krótszym wymiarze. 

 

Imprezy fakultatywne:

A dla tych, którym wciąż będzie mało wrażeń mamy zajęcia fakultatywne

 • Paintball – (PB1) – w cenie wstęp na pole paintballowe, wypożyczenie pełnego sprzętu do gry w paintball (marker, butla, maska, mundur), kulki, gaz, serwis sprzętu, instruktor prowadzący zajęcia. Jedne zajęcia – zazwyczaj jest to kilka gier po kilkanaście minut (200 kul na osobę). Cena: 95 zł
 • Pakiet premium - (PB3) – pakiet zajęć na polu paintballowym, odbywających się trzykrotnie w czasie obozu (trzy razy po 200 kul). Cena: 235 zł
 • Całodzienny spływ kajakowy rzeką Sapiną (SK) – Mazury to nie tylko jeziora, ale także piękne, malownicze rzeki. Jedną z najciekawszych i mało uczęszczanych jest Sapina. Jej szlak jest na tyle krótki, że doskonale nadaje się na jednodniowy spływ. W czasie jego trwania będziemy mieli okazję podziwiać piękno dzikiej flory i fauny. Przy odrobinie szczęścia zobaczymy kwitnące lilie wodne albo żurawia w swoim naturalnym środowisku. Z ośrodka wyruszymy busem po śniadaniu, a wieczorem zakończymy spływ wracając kajakami do naszego portu. Po drodze przerwa na lunch. Cena: 95 zł
 • Wodne Szaleństwo (WS) – Mazury to raj dla miłośników wody, kąpieli i sportów wodnych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy propozycje zabaw pod nazwą „Wodne Szaleństwo”, w skład której wchodzi przejażdżka motorówką, jazda na „bananie” oraz kole holowanym za motorówką. Cena: 165 zł
 • Podręcznik "Żeglarz Jachtowy" – “Żeglarz jachtowy” Andrzeja Kolaszewskiego i Piotra Świdwińskiego – to skrócona i zaktualizowana wersja książki “Żeglarz i sternik jachtowy” tych samych autorów, podręcznika żeglarskiego nr 1 w Polsce od 1986 r. Zawiera zbiór wiadomości wymaganych do zdania egzaminu na podstawowy stopień żeglarski. Podręcznik jest zalecany przez Komisję Szkolenia Polskiego Związku Żeglarskiego i może być wykorzystywany zarówno przez wykładowców oraz organizatorów szkolenia żeglarskiego, jak i przez przyszłych żeglarzy. Obowiązkowa lektura dla wszystkich pragnących zdobyć podstawowe uprawnienia żeglarskie i dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Cena: 49 zł (odbiór osobisty na miejscu) lub 69 zł (wysyłka)
 • "Vademecum Sternika Motorowodnego" – Franciszek Haber. To jedyny podręcznik w Polsce, który po wejściu w życie nowych przepisów posiada rekomendację Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego, do szkolenia na podstawowy patent, czyli sternika motorowodnego. Ta książka zawiera odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące między innymi: budowy łodzi, silnika, użytkowania skuterów wodnych, manewrów łodzią na egzaminie, oznakowania szlaków wodnych, prawa drogi na śródlądziu i morzu, bezpieczeństwa, ratownictwa, etykiety i wielu innych zagadnień. Cena: 39 zł (odbiór osobisty na miejscu) lub 59 zł (wysyłka)

 

Uwaga! programy naszych imprez są bardzo bogate i korzystanie z zajęć fakultatywnych może wymagać rezygnacji z niektórych zajęć podstawowych.Wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są na kwotę 10 000 złotych (NNW). Każdy uczestnik może wykupić dodatkowo dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy - koszt to ok. 3% wartości imprezy.

 

Kolonie żeglarskie na Mazurach dla dzieci

 

Kolonia żeglarska na Mazurach - dojazd:

Dojazd na kolonie żeglarskie na Mazurach odbywa się we własnym zakresie. Istnieje możliwość wykupienia transportu zorganizowanego za dodatkową opłatą. Dojazd odbywa się pociągiem pod opieką konwojentów lub autokarem turystycznym.

Miasta wyjazdowe i dopłaty:

 • 240 zł - Łódź, Warszawa250 zł - Toruń, Gniezno, Radom,
 • 290 zł - Lublin, Poznań, Kielce, Koszalin, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Katowice, Kraków, Leszno
 • 320 zł - Szczecin,
 • 160 zł - Olsztyn

Dojazd realizowany ze względu na liczbę zgłoszonych osób (min. 6 osób) w danym terminie z danej miejscowości.

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl