biuro@kolonieiobozy.net Szybki kontakt
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Kolonie i obozy 2023 - Mazury - tanie kolonie dla dzieci na Mazurach - 9-13 lat Optymistyczna Kolonia na Zakończenie Wakacji

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena od:: 2 295,00 zł 2295.00
ilość os.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 3.53
Kod programu: ROZLOD
Kod produktu: 272_20130207165239

Opis

Kolonie dla Dzieci w Polsce 2023 - Węgorzewo

Mazury - tanie kolonie dla dzieci na Mazurach - Optymistyczna Kolonia dla dzieci 9-13 lat na zakończenie wakacji

Niesamowity i pełen atrakcji tydzień na Mazurach. Bo tanie kolonie dla dzieci nie muszą być nudne... Pięknie położony ośrodek z niesamowitym widokiem na mazurskie jeziora i doskonały program połączony z nauką żeglowania. Kolonia Optymistyczna na Mazurach to świetny pomysł na pierwsze kolonie lub na dobre zakończenie wakacji ...

   

Miejsce: 

       Węgorzewo - Mazury tanie kolonie dla dzieci na Mazurach

Ważne dokumenty do pobrania: 

Terminy i ceny: 

 • 20.08 - 26.08.2023 - 2295 zł

Cena zawiera: 

 • Zakwaterowanie, pełne wyżywienie, program, opiekę kadry, ubezpieczenie, obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Cena nie zawiera: 

 • Dojazdu, opcji dodatkowych.
  Informacje wyjazdowe 

 

Mazury tanie kolonie na Mazurach

 

Mazury - tanie kolonie dla dzieci na Mazurach 2023

Kolonia Optymistyczna dla dzieci 9-13 lat - na zakończenie wakacji

Idealne miejsce na pierwszą kolonię. Pięknie położony ośrodek, świetna kadra i wyjątkowo aktywny program. Kolonia Optymistyczna na zakończenie wakacji to również doskonały pomysł dla tych, którym tak bardzo podobało się na Mazurach i naszych obozach, że chcieliby przeżyć to jeszcze raz ;-) Kolonia Optymistyczna to doskonały dowód na to, że tanie kolonie dla dzieci na Mazurach wcale nie muszą być nudne i byle jakie ;-)

Zgłaszając się na obóz Optymistyczna Kolonia żeglarska uczestnik nie musi posiadać doświadczenia ani wiedzy żeglarskiej. Jedynym wymaganiem jest ukończenie 9 roku życia i podstawowa samodzielność, nie ma natomiast żadnych szczególnych wymogów dotyczących zdrowia i kondycji.

 

Zakwaterowanie na koloniach dla dzieci na Mazurach

Optymistyczna Kolonia Żeglarska odbędzie się w ośrodku szkoleniowym „Róża Wiatrów”, ul. Wodociągowa 1, 11-600 Węgorzewo.

 • Zakwaterowanie w domkach kempingowych 6-osobowe (łóżko, pościel) na terenie ośrodka. Toalety i prysznice znajdują się w oddzielnych budynkach sanitarnych.

Wyżywienie: 

 • W stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja). Podczas całodniowych zajęć uczestnicy jedzą śniadanie i obiadokolację w stołówce ośrodka oraz otrzymują prowiant na czas zajęć.
 • Indywidualne diety dostępne za dopłatą: wegetariańska 45 zł, bezglutenowa 75 zł dla tygodniowych imprez.

 

Ubezpieczenie: wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są na kwotę 10 000 złotych (NNW). Biuro posiada również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki. Każdy uczestnik może wykupić dodatkowo dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - koszt ok. 3% wartości pełnej kwoty.

 

Tanie kolonie dla dzieci na Mazurach 2018
Mazury tanie kolonie dla dzieci na Mazurach nie muszą być nudne ...

 

Kolonia Optymistyczna na zakończenie wakacji - w programie:

Żeglarstwo

 • Codzienna nauka żeglowania na Optymistach. Program realizowany jest z podziałem na grupy – część osób żegluje, część uczestniczy w innych zajęciach. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat: sprzętu ratowniczego, reguł bezpieczeństwa na wodzie, wiązania węzłów, sterowania jachtem oraz prawidłowej pracy żaglami. Instruktorzy przeprowadzą także zajęcia teoretyczne z: budowy jachtu, kursu jachtu względem wiatru, etykiety żeglarskiej, podstawowych pojęć żeglarskich. Nowe umiejętności mali żeglarze będą mieli okazję wykorzystać podczas Regat Optymistycznych, przeprowadzonych na zakończenie kolonii.

 

Program rekreacyjno-sportowy

 • Wycieczki piesze do Węgorzewa oraz na zabytkowy cmentarz z okresu I wojny światowej, zajęcia integracyjne, ogniska z kiełbaskami, rozgrywki sportowe (gry indywidualne i zespołowe), test wiedzy żeglarskiej „O złotą szeklę”.

 

Wycieczka autokarowa:

 • Wilczy Szaniec – zwiedzanie Kwatery Głównej Hitlera w Gierłoży, Kętrzyn, Sanktuarium w Świętej Lipce.

 

Uwaga! W terminach 7 dniowych program będzie realizowany w ograniczonym zakresie. Program może ulec zmianie w związku z pogodą. Dotyczy to w szczególności programu realizowanego na wodzie.

 

Mazury tanie kolonie dla dzieci - żeglarstwo

 

Imprezy fakultatywne:

 • Paintball – (PB1) – w cenie wstęp na pole paintballowe, wypożyczenie pełnego sprzętu do gry w paintball (marker, butla, maska, mundur), kulki, gaz, serwis sprzętu, instruktor prowadzący zajęcia. Jedne zajęcia – zazwyczaj jest to kilka gier po kilkanaście minut (200 kul na osobę). Cena: 95 zł

 • Pakiet premium (PB3) – pakiet zajęć na polu paintballowym, odbywających się trzykrotnie w czasie obozu (trzy razy po 200 kul)
  Cena 235 zł
 • Całodzienny spływ kajakowy rzeką Sapiną (SK) – Mazury to nie tylko jeziora, ale także piękne, malownicze rzeki. Jedną z najciekawszych i mało uczęszczanych jest Sapina. Jej szlak jest na tyle krótki, że doskonale nadaje się na jednodniowy spływ. W czasie jego trwania będziemy mieli okazję podziwiać piękno dzikiej flory i fauny. Przy odrobinie szczęścia zobaczymy kwitnące lilie wodne albo żurawia w swoim naturalnym środowisku. Z ośrodka wyruszymy busem po śniadaniu, a wieczorem zakończymy spływ wracając kajakami do naszego portu. Po drodze przerwa na lunch.
  Cena: 80 zł

 • Całodzienna wycieczka do Parku Linowego – to kolejna dawka niezapomnianych emocji. Spróbuj swoich sił, pokonując przeszkody w największym parku linowym na Mazurach! Łącznie 70 przeszkód i 10 tyrolek, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnik pokona pełne dwie trasy z pięciu dostępnych po wcześniejszym dostosowaniu do wzrostu, wieku i własnych możliwości. Idealna atrakcja dla każdej grupy wiekowej. Z ośrodka wyruszamy autokarem, którym dotrzemy do Parku Linowego w Giżycku, po pokonaniu tras przez uczestników czeka nas przerwa na lunch (zapewniamy suchy prowiant) a następnie spacer po mieście.
  Cena: 145 zł
 • Wodne Szaleństwo (WS) – Mazury to raj dla miłośników wody, kąpieli i sportów wodnych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy propozycje zabaw pod nazwą „Wodne Szaleństwo”, w skład której wchodzi przejażdżka motorówką, jazda na „bananie” oraz kole holowanym za motorówką.
  Cena: 145 zł

 • Podręcznik "Żeglarz Jachtowy" – “Żeglarz jachtowy” Andrzeja Kolaszewskiego i Piotra Świdwińskiego – to skrócona i zaktualizowana wersja książki “Żeglarz i sternik jachtowy” tych samych autorów, podręcznika żeglarskiego nr 1 w Polsce od 1986 r. Zawiera zbiór wiadomości wymaganych do zdania egzaminu na podstawowy stopień żeglarski. Podręcznik jest zalecany przez Komisję Szkolenia Polskiego Związku Żeglarskiego i może być wykorzystywany zarówno przez wykładowców oraz organizatorów szkolenia żeglarskiego, jak i przez przyszłych żeglarzy. Obowiązkowa lektura dla wszystkich pragnących zdobyć podstawowe uprawnienia żeglarskie i dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.
  Cena: 49 zł (odbiór osobisty)
  Cena: 69 zł (wysyłka)
 • "Vademecum Sternika Motorowodnego" – Franciszek Haber. To jedyny podręcznik w Polsce, który po wejściu w życie nowych przepisów posiada rekomendację Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego, do szkolenia na podstawowy patent, czyli sternika motorowodnego. Ta książka zawiera odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące między innymi: budowy łodzi, silnika, użytkowania skuterów wodnych, manewrów łodzią na egzaminie, oznakowania szlaków wodnych, prawa drogi na śródlądziu i morzu, bezpieczeństwa, ratownictwa, etykiety i wielu innych zagadnień.
  Cena: 39 zł (odbiór osobisty)
  Cena: 59 zł (wysyłka)

 

Uwaga! programy naszych imprez są bardzo bogate i korzystanie z zajęć fakultatywnych może wymagać rezygnacji z niektórych zajęć podstawowych.

 

Mazury tanie kolonie dla dzieci - dojazd - Lato 2023

Dojazd na kolonie żeglarskie na Mazurach odbywa się we własnym zakresie lub jako zorganizowany dojazd z pilotem organizatora za dodatkową opłatą. Dojazd realizowany ze względu na liczbę zgłoszonych osób (min. 6 osób) w danym terminie z danej miejscowości.

Miasta wyjazdowe i dopłaty:

 • 240 zł - Łódź, Warszawa
 • 250 zł - Toruń, Gniezno, Radom,
 • 290 zł - Lublin, Poznań, Kielce, Koszalin, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Katowice, Kraków, Leszno
 • 320 zł - Szczecin,
 • 160 zł - Olsztyn

 

Kolonie z nauką żeglowania na MazurachMazury tanie kolonie dla dzieci z nauką żeglowania - świetna kadra, super program i cudowny widok z ośrodka na mazurskie jeziora...

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl