Szybki kontakt [email protected] Infolinia +48 660 88 88 66 pon-pt. 10:00-16:00
Facebook Instagram
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Kolonie i obozy 2024 - Mazury - tanie kolonie dla dzieci na Mazurach - 9-13 lat Optymistyczna Kolonia na Powitanie Wakacji

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena aktualna od:: 2 795,00 zł 2795.00
ilość os.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 3.54
Kod programu: ROZLOD
Kod produktu: 272_20130207165239

Opis

Kolonie dla Dzieci w Polsce 2024 - Węgorzewo

Mazury - tanie kolonie dla dzieci na Mazurach - Optymistyczna Kolonia dla dzieci 9-13 lat na powitanie wakacji

Niesamowity i pełen atrakcji tydzień na Mazurach. Bo tanie kolonie dla dzieci nie muszą być nudne... Pięknie położony ośrodek z niesamowitym widokiem na mazurskie jeziora i doskonały program połączony z nauką żeglowania. Kolonia Optymistyczna na Mazurach to świetny pomysł na pierwsze kolonie lub na dobry początek wakacji ...

   

Miejsce: 

       Węgorzewo - Mazury tanie kolonie dla dzieci na Mazurach

Ważne dokumenty do pobrania: 

Terminy i ceny: 


Termin i cena optymistycznej kolonii żeglarskiej lato 2024:

 • 23.06-29.06.2024 - 2795 zł --> w Promocji od 1995 zł

Tu znajdziesz pozostałe - dłuższe - terminy obozu na Lato 2024

 

Promocja na wybrane Obozy Żeglarskie i Rejsy na Mazurach na Lato 2024 - zniżki do - 800 zł

 • Do wyczerpania puli promocyjnych miejsc w danym terminie - super rabaty na wybrane Kolonie na Mazurach i Rejsy Żeglarskie.

 • Zniżki naliczają się automatycznie podczas dokonywania rezerwacji).

 

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie,
 • pełne wyżywienie,
 • program, opiekę kadry,
 • ubezpieczenie, obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

 

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu, opcji dodatkowych.
  Informacje wyjazdowe 

 

Mazury tanie kolonie na Mazurach

 

Mazury - tanie kolonie dla dzieci na Mazurach 2024

Kolonia Optymistyczna dla dzieci 9-13 lat - na początek wakacji

Idealne miejsce na pierwszą kolonię. Pięknie położony ośrodek, świetna kadra i wyjątkowo aktywny program. Kolonia Optymistyczna na zakończenie wakacji to również doskonały pomysł dla tych, którym tak bardzo podobało się na Mazurach i naszych obozach, że chcieliby przeżyć to jeszcze raz ;-) Kolonia Optymistyczna to doskonały dowód na to, że tanie kolonie dla dzieci na Mazurach wcale nie muszą być nudne i byle jakie ;-)

Zgłaszając się na obóz Optymistyczna Kolonia żeglarska uczestnik nie musi posiadać doświadczenia ani wiedzy żeglarskiej. Jedynym wymaganiem jest ukończenie 9 roku życia i podstawowa samodzielność, nie ma natomiast żadnych szczególnych wymogów dotyczących zdrowia i kondycji.

 

Zakwaterowanie na koloniach dla dzieci na Mazurach

Optymistyczna Kolonia Żeglarska odbędzie się w ośrodku szkoleniowym „Róża Wiatrów”, ul. Wodociągowa 1, 11-600 Węgorzewo.

 • Domki - zakwaterowanie w 6-osobowych domkach campingowych. Każdy domek składa się z dwóch pokoi wyposażonych w łóżka piętrowe, przestronny przedpokój oraz balkon. Dodatkowo w wyposażeniu domków znajdziemy dwie duże szafy, stół oraz krzesła. Toalety i prysznice znajdują się w oddzielnych budynkach sanitarnych.

 

Domki w ośrodku Róża Wiatrów w Węgorzewie - kolonie i obozy

Tanie kolonie dla dzieci na Mazurach

Domki na koloniach na Mazurach

 

Wyżywienie: 

 • Na śniadania i kolacje, w formie szwedzkiego stołu, serwowane są między innymi: wędliny, sery, pieczywo, świeże warzywa, płatki, mleko, dżem, miód, masło i herbata.
 • Obiad składa się ze standardowych dań kuchni polskiej (zupa i drugie danie), dodatkowo podawane są owoce i kompot. Przez cały dzień na stołówce, wystawiona jest woda w dzbankach, którą uczestnik może napełnić swój bidon lub butelkę.
 • Podczas całodniowych wycieczek uczestnicy jedzą śniadanie i kolację na stołówce ośrodka oraz otrzymują prowiant i litrową butelkę wody.
 • Indywidualne diety dostępne za dopłatą: wegetariańska 49 zł, bezglutenowa 99 zł

 

Ubezpieczenie: wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są na kwotę 10 000 złotych (NNW). Biuro posiada również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki. Każdy uczestnik może wykupić dodatkowo dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - koszt ok. 3% wartości pełnej kwoty.

 

Tanie kolonie dla dzieci na Mazurach 2024
Mazury tanie kolonie dla dzieci na Mazurach nie muszą być nudne ...

 

Kolonia Optymistyczna na początek wakacji - w programie:

Żeglarstwo

 • Codzienna nauka żeglowania na Optymistach. Program realizowany jest z podziałem na grupy – część osób żegluje, część uczestniczy w innych zajęciach. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat: sprzętu ratowniczego, reguł bezpieczeństwa na wodzie, wiązania węzłów, sterowania jachtem oraz prawidłowej pracy żaglami. Instruktorzy przeprowadzą także zajęcia teoretyczne z: budowy jachtu, kursu jachtu względem wiatru, etykiety żeglarskiej, podstawowych pojęć żeglarskich. Nowe umiejętności mali żeglarze będą mieli okazję wykorzystać podczas Regat Optymistycznych, przeprowadzonych na zakończenie kolonii.

 

Program rekreacyjno-sportowy

 • Wycieczki piesze do Węgorzewa oraz na zabytkowy cmentarz z okresu I wojny światowej, zajęcia integracyjne, ogniska z kiełbaskami, rozgrywki sportowe (gry indywidualne i zespołowe), test wiedzy żeglarskiej „O złotą szeklę”.

 

Wycieczka autokarowa:

 • Wilczy Szaniec – zwiedzanie Kwatery Głównej Hitlera w Gierłoży, Kętrzyn, Sanktuarium w Świętej Lipce.

 

Uwaga! W terminach 7 dniowych program będzie realizowany w ograniczonym zakresie. Program może ulec zmianie w związku z pogodą. Dotyczy to w szczególności programu realizowanego na wodzie.

 

Mazury tanie kolonie dla dzieci - żeglarstwo

 

Imprezy fakultatywne:

 • Paintball – (PB1) – w cenie wstęp na pole paintballowe, wypożyczenie pełnego sprzętu do gry w paintball (marker, butla, maska, mundur), kulki, gaz, serwis sprzętu, instruktor prowadzący zajęcia. Jedne zajęcia – zazwyczaj jest to kilka gier po kilkanaście minut (200 kul na osobę). Cena: 95 zł

 • Pakiet premium (PB3) – pakiet zajęć na polu paintballowym, odbywających się trzykrotnie w czasie obozu (trzy razy po 200 kul)
  Cena 235 zł
 • Całodzienny spływ kajakowy rzeką Sapiną (SK) – Mazury to nie tylko jeziora, ale także piękne, malownicze rzeki. Jedną z najciekawszych i mało uczęszczanych jest Sapina. Jej szlak jest na tyle krótki, że doskonale nadaje się na jednodniowy spływ. W czasie jego trwania będziemy mieli okazję podziwiać piękno dzikiej flory i fauny. Przy odrobinie szczęścia zobaczymy kwitnące lilie wodne albo żurawia w swoim naturalnym środowisku. Z ośrodka wyruszymy busem po śniadaniu, a wieczorem zakończymy spływ wracając kajakami do naszego portu. Po drodze przerwa na lunch.
  Cena: 95 zł

 • Całodzienna wycieczka do Parku Linowego – to kolejna dawka niezapomnianych emocji. Spróbuj swoich sił, pokonując przeszkody w największym parku linowym na Mazurach! Łącznie 70 przeszkód i 10 tyrolek, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnik pokona pełne dwie trasy z pięciu dostępnych po wcześniejszym dostosowaniu do wzrostu, wieku i własnych możliwości. Idealna atrakcja dla każdej grupy wiekowej. Z ośrodka wyruszamy autokarem, którym dotrzemy do Parku Linowego w Giżycku, po pokonaniu tras przez uczestników czeka nas przerwa na lunch (zapewniamy suchy prowiant) a następnie spacer po mieście.
  Cena: 145 zł
 • Wodne Szaleństwo (WS) – Mazury to raj dla miłośników wody, kąpieli i sportów wodnych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy propozycje zabaw pod nazwą „Wodne Szaleństwo”, w skład której wchodzi przejażdżka motorówką, jazda na „bananie” oraz kole holowanym za motorówką.
  Cena: 165 zł

 • Podręcznik "Żeglarz Jachtowy" – “Żeglarz jachtowy” Andrzeja Kolaszewskiego i Piotra Świdwińskiego – to skrócona i zaktualizowana wersja książki “Żeglarz i sternik jachtowy” tych samych autorów, podręcznika żeglarskiego nr 1 w Polsce od 1986 r. Zawiera zbiór wiadomości wymaganych do zdania egzaminu na podstawowy stopień żeglarski. Podręcznik jest zalecany przez Komisję Szkolenia Polskiego Związku Żeglarskiego i może być wykorzystywany zarówno przez wykładowców oraz organizatorów szkolenia żeglarskiego, jak i przez przyszłych żeglarzy. Obowiązkowa lektura dla wszystkich pragnących zdobyć podstawowe uprawnienia żeglarskie i dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.
  Cena: 49 zł (odbiór osobisty)
  Cena: 69 zł (wysyłka)
 • "Vademecum Sternika Motorowodnego" – Franciszek Haber. To jedyny podręcznik w Polsce, który po wejściu w życie nowych przepisów posiada rekomendację Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego, do szkolenia na podstawowy patent, czyli sternika motorowodnego. Ta książka zawiera odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące między innymi: budowy łodzi, silnika, użytkowania skuterów wodnych, manewrów łodzią na egzaminie, oznakowania szlaków wodnych, prawa drogi na śródlądziu i morzu, bezpieczeństwa, ratownictwa, etykiety i wielu innych zagadnień.
  Cena: 39 zł (odbiór osobisty)
  Cena: 59 zł (wysyłka)

 

Uwaga! programy naszych imprez są bardzo bogate i korzystanie z zajęć fakultatywnych może wymagać rezygnacji z niektórych zajęć podstawowych.

 

 

Mazury tanie kolonie dla dzieci - dojazd - Lato 2024

Dojazd na kolonie żeglarskie na Mazurach odbywa się we własnym zakresie lub jako zorganizowany dojazd z pilotem organizatora za dodatkową opłatą. Dojazd realizowany ze względu na liczbę zgłoszonych osób (min. 6 osób) w danym terminie z danej miejscowości.

Miasta wyjazdowe i dopłaty:

 • 280 zł - Łódź, Warszawa
 • 290 zł - Toruń, Gniezno, Radom, Kielce, Elbląg, Gdańsk, Gdynia,
 • 340 zł - Lublin, Poznań, Koszalin, Wrocław, Katowice, Kraków, Leszno
 • 360 zł - Szczecin, Gorzów Wlkp., Zielona Góra
 • 180 zł - Olsztyn

 

Kolonie z nauką żeglowania na Mazurach

Mazury tanie kolonie dla dzieci z nauką żeglowania - świetna kadra, super program i cudowny widok z ośrodka na mazurskie jeziora...

 

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl