Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Obóz Militarny dla Dzieci nad Morzem 2021 - Mrzeżyno - Ranger Camp - najlepszy program w Polsce - 13-18 lat

Obozy_Mrzeżyno_famasta.jpg
 • promocja
Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena od:: 2 099,00 zł 2 149,00 zł 2099.00
ilość os.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Najlepsze Aktywne Kolonie i Obozy w Polsce 2021

Obóz Militarny dla Dzieci nad Morzem - Mrzeżyno - RANGER CAMP - 13-15 i 15-18 lat

Dobrze znany z ubiegłych lat ośrodek i zupełnie nowy program. Obóz Militarny dla Dzieci nad Morzem 2020 - Obóz dla fanów wojskowości wzorowany na cyklu szkoleniowym USAR – sławnego, amerykańskiego oddziału Rangersów. Zalecana dobra kondycja fizyczna i umiejętność pracy w zespole.

Kolonie Premium Active - to obozy dla dzieci przeznaczone dla najbardziej wymagających. Z jeszcze większą liczbą zajęć, atrakcji i aktywności. To również najczęściej rekomendowane obozy i najlepiej oceniane przez uczestników oraz rodziców.

   

Miejsce:

 Mrzeżyno - fabularny obóz militarny dla dzieci nad morzem 2021

Ważne dokumenty do pobrania:

Terminy i ceny:

Ośrodek Wypoczynkowy „FAMA-STA”

Terminy i ceny:

I     28.06 - 08.07.2021 - 2349 zł 
II    09.07 - 19.07.2021 - 2349 zł 
III   20.07 - 30.07.2021 - 2349 zł
IV   31.07 - 10.08.2021 - 2349 zł
V    11.08 - 21.08.2021 - 2349 zł
VI   22.08 - 30.08.2021 - 2149 zł

 

Aktualne promocje:

 • Promocja Letnia! - 50 zł do wyczerpania się miejsc przeznaczonych na promocję w danym terminie lub do 23.05 (w zależności od tego co nastąpi wcześniej). Rabat z Promocji Letniej  nalicza się automatycznie - przy dokonywaniu rezerwacji.
 • rabat 50 zł  dla uczestników ubiegłorocznych obozów w Zamrzenicy, Dąbkach (Carbo), Dziwnówku, Mrzeżynie (Fama Sta) i Spale 

Uwaga!  Dodatkowe zniżki np. za Rodzeństwo czy Przyjaciół naliczone będą ręcznie na odsyłanej umowie.

 

Przy dopłacie można wykorzystać Bon Turystyczny!

 

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie: 10 noclegów (turnus VI - 8 noclegów), wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, leśnicy, instruktorzy: survivalu, strzelectwa sportowego i samoobrony.

Cena nie zawiera:

 • dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
 

Ranger_Camp- Fabularny obóz militarny dla dzieci nad morzem

 

Obóz Militarny dla Dzieci nad Morzem 2021

RANGER CAMP - obóz militarny dla dzieci 13-15 i młodzieży 15-18 lat

Obóz realizowany na bazie elitarnej formacji lekkiej piechoty i piechoty górskiej Armii Stanów Zjednoczonych przeznaczona do operacji specjalnych na terenie całego świata.

 

Militarny obóz dla dzieci nad morzem 2021 - zakwaterowanie:

Ośrodek Wypoczynkowy "FAMA STA" położony jest w Mrzeżynie, zaledwie ok. 350 metrów od pięknej, bałtyckiej plaży. 5 hektarowy teren ośrodka  graniczy z terenami leśnymi, na których przez wiele lat rozmieszczone były jednostki wojskowe, a do dziś pozostały fortyfikacje i umocnienia wykorzystywane do zajęć obozowych. Ośrodek składa się z 3 pawilonów hotelowych leżących na starannie zagospodarowanym, zadrzewionym, oświetlonym i ogrodzonym terenie. Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC). 

 

Mrzeżyno_survival

 

W programie obozu:

 • musztra U.S.A.R.: indywidualna i drużynowa, wyznaczenie dowódców drużyn, regulaminy, ścisła dyscyplina i utrzymywanie czystości w pokojach.
 • trening fizyczny Rangersów: rozgrzewki z elementami walki wręcz, trening wytrzymałościowy na plaży i w morzu, dzienne i nocne marszobiegi (także w pełnym wyposażeniu), tor przeszkód i basen ćwiczebny, ćwiczenia z kłodami drewna, nauka przyśpiewek, okrzyków oraz pieśni marszowych.
 • strzelectwo: obsługa karabinu M16 oraz M4, omówienie zasady Safety first (B.L.O.S.), postawy strzeleckie i poruszanie się z karabinem, strzelnica statyczna i dynamiczna ASG, test kwalifikacyjny strzelca.
 • zielona taktyka: dowodzenie oddziałem, znaki patrolowe, wydawanie rozkazów i komend, szyki patrolowe.
  szkolenie taktyczno-ogniowe: taktyka małych oddziałów piechoty (reakcja na ostrzał, formowanie linii ognia, dryl i pamięć mięśniowa, nauka prawidłowego przemieszczania się na polu walki, przygotowania zasadzki, przekraczania dróg i otwartych przestrzeni; atak, utrzymanie pozycji, rolowanie i wycofanie się).
 • scenariusze bojowe: krótkie zadania oraz starcia przy użyciu replik ASG oraz pirotechniki (obrona/atak na pozycje umocnione, zdobywanie stanowisk ogniowych, eskorta vip’a, rozbijanie wrogich kolumn wojska, działania zaczepne wobec większego oddziału wroga).
 • Ratownictwo Pola Walki: prezentacja wyposażenia medycznego, historia TC3, zachowanie i działania medyczne według stref (CUF, TFC, TEC), zakładanie opaski zaciskowej, opatrywanie i transport rannego, meldunek MEDEVAC, szkolenie teoretyczne oraz symulacje z wykorzystaniem elementów TC3 i użyciem sztucznych kończyn oraz ran.
 • Milsim ASG: symulacja realnej operacji wojskowej z wykorzystaniem map, komunikacji radiowej, pirotechniki, replik ASG oraz systemu CCS odwzorowującego proces odnoszenia ran; taktyczne pole walki, dynamiczne podejmowanie decyzji, przejmowanie punktów krytycznych, walka o zdominowanie pola gry.
 • LARP ASG: scenariusz z przymrużeniem oka - uczestnicy wcielą się w rolę żołnierzy podczas misji na Bliskim Wschodzie (ochrona bazy, patrole i rozmowy z lokalną ludnością, wypełnianie zadań zleconych przez dowództwo misji, eliminacja wrogich jednostek w terenie, ochrona ludności cywilnej).
 • S.E.R.E.: przetrwanie w strefie wysokiego zagrożenia wykryciem, schronienie przejściowe, rozniecanie ognia, zdobywanie wody i pożywienia, omówienie zasady S.T.O.P., maskowanie obecności i gubienie tropu, przetrwanie nocy w lesie, uwalnianie z więzów i kajdanek, opór psychologiczny podczas pojmania, przygotowanie i realizacja ucieczki.
 • „Magiel”: 24 godzinna misja (podsumowanie całego obozu) - sprawdzenie nabytych przez uczestników umiejętności. Magiel to seria wyczerpujących fizycznie zadań, wyzwań i ćwiczeń, które odbywać się będą na lądzie i w wodzie. Na czas misji uczestnicy otrzymają suchy prowiant oraz posiłek MRE (indywidualną rację żywnościową).
 • ogniska, plażowanie i kąpiele: strzeżone kąpielisko nad morzem i przy odkrytym basenie kąpielowym na terenie ośrodka.

Obóz dla fanów wojskowości wzorowany na cyklu szkoleniowym USAR – sławnego, amerykańskiego oddziału Rangersów. Zalecana dobra kondycja fizyczna i umiejętność pracy w zespole.

 Kolonie nad morzem

 

Co zabrać z sobą na obóz militarny dla dzieci nad morzem Ranger Camp?

 • legitymacja szkolna, mały plecak, śpiwór, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: odzież moro, buty wojskowe, busole, instrumenty muzyczne i aparaty fotograficzne.

 

Nie zapomnij - ważne informacje dodatkowe

•  Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.

•  Wszystkie zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (kamizelki asekuracyjne,  kaski, gogle i maski ochronne, mundury, rękawice)

• Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zajęć: strzelectwo (WALTER P99) - 20 zł; ASG - 10 zł (za każdy dodatkowy, scenariusz); 

•  Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (opcja płatna dodatkowo).

•  Na obozie militarnym dla dzieci nad morzem Ranger Camp istnieje możliwość zakupu: mundurów wojskowych z demobilu - od 50 zł (komplet bluza + spodnie) i innych akcesoriów militarnych i survivalowych.

•  Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.

• Kaucja w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka - będzie pobrana 1 dnia obozu. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.

Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 10:00.

 Najlepsze kolonie polecane przez uczestników

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl