Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Często wybierany! Obóz dla Wymagających! Zamrzenica - wyjątkowy obóz ASG nad zalewem koronowskim - Za Linią Wroga- obóz ASG dla dzieci 12-18 lat

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena od:: 1 849,00 zł 1 899,00 zł 1849.00
ilość os.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Aktywne obozy młodzieżowe w Polsce 2021

Obóz ASG dla dzieci i młodzieży - Za Linią Wroga nad Zalewem Koronowskim 12-15 i 15-18 lat

Wyjątkowy obóz ASG dla dzieci i młodzieży odbywający się w niezwykłej scenerii borów i lasów otaczających przepiękny Zalew Koronowski. Moc atrakcji: samoobrona, techniki linowe, strzelectwo, zajęcia militarne, survival i wiele, wiele innych sprawiają, że to jeden z najbardziej aktywnych obozów dla dzieci i program bardzo często polecany przez uczestników wcześniejszych edycji ...

Najbardziej Aktywne Kolonie  Często Wybierany Obóz  Najwyżej oceniane 
   

Miejsce: 

Zamrzenica - Zalew Koronowski

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

TERMINY I CENY na Lato 2021:

                Termin / Namiot / Domek

I    28.06 - 08.07.2021 - 2099 zł / 2249 zł
II   09.07 - 19.07.2021 - 2099 zł / 2249 zł  brak miejsc
III   20.07 - 30.07.2021 - 2099 zł / 2249 zł ostatnie miejsca
IV   31.07 - 10.08.2021 - 2099 zł / 2249 zł
V    11.08 - 21.08.2021 - 2099 zł / 2249 zł
VI   22.08 - 30.08.2021 - 1899 zł / 2049 zł

Aktualne promocje:

 • Promocja Letnia! - 50 zł do wyczerpania się miejsc przeznaczonych na promocję w danym terminie lub do 23.05 (w zależności od tego co nastąpi wcześniej). Rabat z Promocji Letniej  nalicza się automatycznie - przy dokonywaniu rezerwacji.
 • rabat 50 zł  dla uczestników ubiegłorocznych obozów w Zamrzenicy, Dąbkach (Carbo), Dziwnówku, Mrzeżynie (Fama Sta) i Spale 

Uwaga!  Dodatkowe zniżki np. za Rodzeństwo czy Przyjaciół naliczone będą ręcznie na odsyłanej umowie.

 

Przy dopłacie można wykorzystać Bon Turystyczny!

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

Cena zawiera: 

 • Zakwaterowanie: 10 noclegów (turnus VI - 8 noclegów), wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA. 
 • Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, członkowie PZW, leśnicy, instruktorzy: survivalu, strzelectwa sportowego, wspinaczki, paintballu i samoobrony

Cena nie zawiera: 

Dodatkowo płatne:

 • Dojazd - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu,
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
  Informacje wyjazdowe

 Obóz survivalowy

 

Aktywne obozy młodzieżowe w Polsce nad jeziorem - Lato 2021

Obóz ASG dla dzieci i młodzieży Siły Specjalne w Zamrzenicy

Obóz militarny przeznaczony dla tych, którzy oczekują jeszcze większej intensywności zajęć i jeszcze bardziej aktywnego programu. Przepięknie położony ośrodek wczasowy bezpośrednio nad brzegiem urokliwego Zalewu Koronowskiego, na skraju Borów Tucholskich - zobacz dodatkowe zdjęcia ośrodka i szczegółowy opis

Obóz ASG Za Linią Wroga zakwaterowany będzie w domkach lub wojskowych namiotach 10 osobowych (po 4-8 osób w namiocie) wyposażonych w wojskowe łózka wraz z materacami i kocami, szafki na ubrania i  wieszaki. W pobliżu namiotów znajduje się zaplecze z sanitariatami.

Do dyspozycji uczestników obozu: jadalnia, kawiarnia z salą dyskotekową i słonecznym tarasem, świetlica z telewizorem, biblioteka, sklepik spożywczy, tenis stołowy, boisko do siatkówki plażowej, piłki nożnej, kosz do koszykówki, plac zabaw, miejsce na ognisko, pole paintballowe z fortyfikacjami, sztuczna ścianka wspinaczkowa, sprzęt sportowy i wodny, własna, wydzielona plaża z pomostami i strzeżonym kąpieliskiem i wojskowy tor przeszkód.

 

obóz asg dla młodzieży

 

Obóz ASG - w programie: 

Od uczestników oczekiwana jest dobra sprawność fizyczna i kondycja ze względu na większą niż na innych obozach intensywność zajęć (kilka nocnych wypadów z przemarszami). Zajęcia prowadzone będą w systemie małych grup – zgodnie ze strukturą wojskową.

Każdy uczestnik otrzyma na czas obozu: atrapę broni (AK 47 Kałasznikow), menażkę, manierkę, maskę przeciwgazową, pasoszelki, chlebak wojskowy, łopatkę piechoty, pałatkę, hełm, okulary lub gogle i maskę ochronną.

 • Air Soft Gun: zajęcia z użyciem replik ASG (wierne repliki broni pod względem wielkości szczegółów i wagi). Pozwala to ćwiczyć taktykę walki w warunkach będących wiernym odtworzeniem prawdziwych działań wojennych; nauka obsługi replik ASG, metody ubezpieczania partnerów podczas wykonywania zadań, sygnały umowne, dostosowanie taktyki walki do terenu działań.
 • zajęcia militarne: musztra, poruszanie się w szyku patrolowym i marszowym, formacje postojowe, techniki kamuflażu, maskowanie, poruszanie się w terenie skażonym, metody patrolowania terenu, zaprawy,  marszobiegi, pokonywanie militarnego toru przeszkód (OSF - Ośrodek Szkolenia Fizycznego), ochrona i obrona obiektów (patrolowanie, zabezpieczanie, ochrona budynku głównego ośrodka), zajęcia z łączności i trening z użyciem morskiej tratwy ratunkowej.
 • taktyka zielona: prowadzenie działań w terenie niezurbanizowanym, patrolowanie obszaru, obserwacja, szyki bojowe i marszowe, nauka cichego przemieszczania się w terenach zalesionych.
 • taktyka czarna: ćwiczenie techniki walki z przeciwnikiem znajdującym się w budynkach (wchodzenie do pomieszczeń, przeszukiwanie ich, zabezpieczanie przeszukanej części obiektu, metody postępowania z zakładnikiem, komunikacja niewerbalna i sygnały dowodzenia) - zajęcia z użyciem wojskowych, elektronicznych symulatorów broni (atrapy G36C), urealnione dodatkowo efektami pirotechnicznymi.
 • taktyka czerwona: nauka pierwszej pomocy przedmedycznej, ewakuacja rannego z pola walki, symulacja akcji ratunkowej pod ostrzałem, niesienie pomocy w terenie zagrożonym atakiem chemicznym, elementy szkolenia TCCC - systemu opieki nad rannym na polu walki.
 • strzelectwo: strzelnica ASG - ćwiczenie właściwych postaw strzeleckich (leżąca, klęcząca, zza ukrycia, w masce pgaz), taktycznej wymiany magazynków oraz strzelania z ręki niedominującej.
 • laser tag: symulacja pola walki z wykorzystaniem wojskowych, elektronicznych symulatorów broni będących na wyposażeniu Bundeswehry, GROM-u, FORMOZY, czy SOP-u.
 • survival: nauka przetrwania w trudnych warunkach i pokonywania przeszkód terenowych (przeprawy przez rzeki i bagna, rozpalanie ognia różnymi metodami, biwaki w lesie, rozpoznawanie jadalnych roślin i grzybów, tropienie zwierząt, zdobywanie pożywienia, pozyskiwanie i uzdatnianie wody do picia, budowa pułapek, przewidywanie pogody, transport i zabezpieczenie sprzętu na wodzie).
 • zajęcia inżynieryjno-saperskie: budowa okopów, stanowisk ogniowych, zapór przeciwczołgowych i zasiek przeciwpiechotnych, zaminowywanie i rozminowywanie dróg, torów, mostów (z wykorzystaniem macek saperskich oraz atrap pocisków), budowa pułapek.
 • samoobrona: podstawy walki wręcz, sposoby obezwładniania uzbrojonego napastnika, walka w stójce i parterze
 • techniki linowe: pokonywanie mostów linowych, wiązanie węzłów, wspinaczka po specjalnej sieci, zjazdy „kolejką tyrolską”
 • terenoznawstwo: „czytanie mapy”, wyznaczanie kierunku północnego różnymi metodami, obsługa busoli, wyznaczanie azymutów, sporządzanie szkiców i planów sytuacyjnych terenu działania.
 • operacja „Most”: dwudniowa, terenowa gra strategiczna - wykorzystanie nabytych umiejętności militarnych (zwiad, dywersja na zapleczu wroga, budowa fortyfikacji obronnych, budowa obozów oraz
  stanowisk obserwacyjnych); część zajęć realizowania będzie nocą.
 • drużynowy trening sprawnościowy: musztra, zaprawy poranne, biegi w pełnym oporządzeniu, nocne i dzienne przemarsze w terenie.
 • sport i rekreacja: rozgrywki sportowe, kąpiele w jeziorze (pod opieką ratowników wodnych).

WAŻNE!

 • Od uczestników oczekiwana jest dobra sprawność fizyczna i kondycja ze względu na większą niż na innych obozach intensywność zajęć (kilka nocnych wypadów z przemarszami).
 • Zajęcia prowadzone będą w systemie małych grup – zgodnie ze strukturą wojskową.
 • Każdy uczestnik otrzyma na czas zajęć: atrapę broni (AK 47 Kałasznikow), menażkę, manierkę, maskę przeciwgazową, pasoszelki, chlebak wojskowy, łopatkę piechoty, pałatkę, hełm, okulary lub gogle i maskę ochronną.

 

Co zabrać na obóz ASG?

Wymagany ekwipunek:

 • legitymacja szkolna, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; odzież i buty do chodzenia w wodzie, po lesie i mokradłach (niedrogie obuwie mogące ulec zniszczeniu) oraz śpiwór i scyzoryk

mile widziane:

 • odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne i własny sprzęt wędkarski.

 

 Obóz asg dla młodzieży

 

Ważne informacje dodatkowe:

* Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.

* Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki, okulary lub gogle i maski ochronne, mundury, rękawice).

* Podczas obozu będzie możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (płatność na miejscu): 

 • paintball - 30 zł/ 100 kul,
 • paintball laserowy - 25 zł/godz.,
 • możliwość zakupu: mundurów wojskowych z demobilu - od 50 zł (komplet bluza + spodnie) oraz akcesoriów militarnych i survivalowych

* Bardzo ważne: Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.  Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).

* Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody ośrodka. Diety płatne dodatkowo. Wegeteriańska – 25 zł/dzień

Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu

*  W turnusie VI zajęcia odbędą się w zakresie dostosowanym do mniejszej ilości dni obozu.

Podział na grupy wiekowe będzie realizowany przy minimum 10 osobach w danym przedziale wiekowym.

 

DOJAZD WŁASNY

 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 15:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 12:00.

 

Dodatkowe zdjęcia

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (2)

28 sierpnia 2017

Witam serdecznie chciałbym pogratulować wam organizatorom oraz opiekunom grup za fantastyczne wakacje dla moich synów. Tak wiele atrakcji,pomysłów oraz organizacji planu dnia jednocześnie trzymania dyscypliny wśród młodych adeptów to wielka sztuka i nie jedni naśladowców mogliby śmiało od was się uczyć tej sztuki,ale żeby nie było za słodko to powinniście przejść kuchenną rewolucję ponieważ menu jest smutne,mało atrakcyjne i co najważniejsze nie zdrowe !!! Porcję małe jedzenie nie doprawione po najniższej linii oporu tutaj dwója!!! Serdecznie pozdrawiam.

28 sierpnia 2017

Korzystaliśmy poraz pierwszy z Państwa usług. Początki były trudne,gdyż sama infolinia nie działała tak jak powinna. Jednak z pomocą pospieszył Pan Krzysztof Tuz,który w sposób niezwykle profesjonalny obsłużył naszą rezerwacje (obóz ASG Zamrzenica). Patrząc po zdjęciach i po zadowoleniu syna to był strzał w 10! Wszystko na miejscu zorganizowane rewelacyjnie. Jedynym minusem było nadmierne używanie przez opiekunów niecenzuralnych słów ( dziecko (12-latek) wróciło z poszerzonym słownikiem o wyrazy,których nie powinno nawet znać). Niemniej jednak obóz był dla niego niesamowitym przeżyciem i pomimo,że bardzo męczący to właśnie ta dyscyplina podobała mu się najbardziej. Czeka już na kolejne wakacje i być może to właśnie z Państwem :)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl