Szybki kontakt [email protected] Infolinia +48 660 88 88 66 pon-pt. 10:00-16:00
Facebook Instagram
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Kolonie dla Dzieci nad morzem 2024 - Dąbki Plus Mega CHILL-out. Obóz dla dzieci 10-14 i młodzieży 14-18 lat. Wysokie oceny uczestników!

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena aktualna od:: 3 349,00 zł 3349.00
ilość os.

towar niedostępny

Opis

Dąbki Plus - niepowtarzalne kolonie dla dzieci nad morzem - Lato 2024

Zakręcone Wakacje - odlotowy obóz dla dzieci nad morzem 8-12 i 12-16 lat

Dąbki Plus to niepowtarzalne kolonie dla dzieci nad morzem przeznaczone dla najbardziej wymagających uczestników. Zakręcone Wakacje to odlotowy obóz dla dzieci, które mają zwariowane pomysły i nie potrafią skupić się zbyt długo na jednym zadaniu. Każdy dzień obfitować będzie w mnóstwo aktywnych zajęć organizowanych przez wyspecjalizowaną kadrę wychowawców i instruktorów ... Zajrzyj do galerii i zobacz co Cię czeka podczas Najbardziej Zakręconych Wakacji ...

Kolonie Premium! to najlepsze, aktywne programy realizowane przez najbardziej doświadczoną kadrę i jeszcze więcej atrakcji dla każdego.

Miejsce: 

Dąbki

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

W sezonie Lato 2024 ten program nie będzie realizowany.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi propozycjami. Kolonie i Obozy nad morzem na Lato 2024 znajdziecie w tym miejscu - zobacz

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

 

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, instruktorzy: tańca, windsurfingu, survivalu, pierwszej pomocy, paintballa, fitness i strzelectwa sportowego

 

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, 
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, 
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 50 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu,
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Pomocowy i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + 4 zł --> zobacz co to jest TFG i TFP 
 • dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (w tym od zachorowania na covid w wariancie 100 % Max). Koszt od 2,89 % do 6,5 % ceny wyjazdu w zależności od wybranego wariantu - zobacz więcej
  Informacje wyjazdowe

Zakręcone kolonie dla dzieci nad morzem

 

Dąbki Plus - super kolonie dla dzieci nad morzem 2024

Dąbki Plus to programy przeznaczone dla szukających wyjątkowo aktywnych i ciekawych kolonii letnich. To jeszcze więcej atrakcji i wyjątkowo aktywny program realizowany przez doświadczoną kadrę. Jeśli szukasz obozu nad morzem, w którym nie będzie miejsca na nudę to właśnie znalazłeś najlepsze kolonie dla dzieci nad morzem w sezonie Lato 2022, a w galeriach znajdziesz przedsmak tego co czeka uczestników odlotowego obozu dla dzieci.

 

Zakręcone Wakacje - odlotowy obóz 8-12 i 12-16 lat 

Zakręcone Wakacje to obóz polecany dla osób aktywnych, lubiących różnorodność zajęć i zwariowane pomysły.

 

Zakręcone kolonie nad morzem dla dzieci - Dąbki Plus

 

Niezapomniane kolonie dla dzieci nad morzem - w programie:

 • „Multisport”: wyścigi zespołów na nartach wieloosobowych, szczudłach i w workach, przelewanie wody przez dziurawe rury i przenoszenie jej w gigantycznych cedzakach, pojedynki na gąbkowe miecze, gra zręcznościowa „Mega Jenga”; TRICLINE - chodzenie na taśmie zawieszonej kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią.

 • „Wodnik Szuwarek”:  przeprawy na dętkach, wodne tory przeszkód i zajęcia sprawnościowe na Jeziorze Bukowo, budowanie tratw i wyścigi „flisaków” na jeziorze, przeciąganie liny w głębokiej wodzie, skoki na wodnej trampolinie.

 • „Zwariowani Artyści”: zabawy z wykorzystaniem mas sensorycznych (robienie gniotek i slimów, prace z domowej ciastoliny i pianko- liny, malowanie solą i na mleku); tworzenie brokatowych tatuaży oraz szalonych dzieł sztuki na foliach stretch.

 • „Dziwny Sport”: walki wręcz w „Strojach Sumo”, rywalizacja w „Mega Topór”, wodne bitwy balonowe z użyciem „Mega Procy”.
 • „Wprawne Oko”: strzelanie z łuków i proc do tarcz i celów improwizowanych oraz pojedynki z użyciem karabinów i pistoletów na wodę.

 • „Dzień Świra”: alarmologia, wykonywanie zadań w 3 osobowych „Spodniach Clowna”, zwariowane happeningi, zabawy z chustą animacyjną, szyfrowanie i rozszyfrowywanie wiadomości, maskowanie się w lesie, „zamykanie” osób w bańce, tworzenie gigantycznych, mydlanych baniek i „baloniady” na plaży.

 • I pomoc: szkolenie ze wstępnej pomocy przedmedycznej, ćwiczenie wzywania pomocy, zabezpieczanie miejsca wypadku, tamowanie krwotoków i opatrywanie ran, transport rannego w trudnych warunkach terenowych, symulacja akcji ratowniczych.

 • „Po Nitce do Kłębka”: miejska gra terenowa na orientację; uczestnicy w małych grupach będą wykonywać zwariowane zadania i zaliczać kolejne punkty, by otrzymać informację o ukrytym „skarbie” - niespodziance; wygra drużyna, która będzie komunikatywna, odważna i bardzo kreatywna w wykonywaniu „postrzelonych zadań”.

 • „Mokra Siatkówka”: drużynowe zmagania na plaży z wykorzystaniem balonów pełnych wody, mecze w których będzie liczyć się celność i koordynacja graczy, każdy błąd to pęknięty balon i przymusową kąpiel wodna.

 • „Zguba”: poszukiwania napojów w puszkach, słodyczy i innych przedmiotów niezbędnych w dalszych zajęciach za pomocą elektronicznych wykrywaczy metali; podstawy orienteringu (czytanie mapy, używanie busoli, wyznaczanie kierunku północnego).

 • „Zakręcony Hokej”: zwariowane mecze, gdzie kijami hokejowymi są szczotki do zamiatania, a taflą lodową olbrzymia folia pokryta pianą.

 • „Etapy Kolarskie”: rajdy rowerowe połączone z innymi atrakcjami i specjalnymi zadaniami czekającymi na uczestników.

 • „Holi Day” (karnawał kolorów): obrzucanie się woreczkami z bezpiecznymi, kolorowymi proszkami, a potem fantastyczne, kolorowe zdjęcia.

 • kino letnie i wieczór planszówek.
 • ogniska, plażowanie, kąpiele: (pod opieką ratowników wodnych).

Obóz polecany dla osób aktywnych, lubiących różnorodność zajęć i zwariowane pomysły. Każdy uczestnik otrzyma „odlotowy medalion”. Podział na grupy wiekowe będzie realizowany przy minimum 10 osobach w danym przedziale wiekowym.

 

kolonie nad morzem dla dzieci

 

Co zabrać na kolonie dla dzieci nad morzem?

Co zabrać na kolonie dla dzieci nad morzem oraz szereg przydatnych informacji (o kaucji zwrotnej pobieranej od uczestników, godzinach przyjazdu na obóz, lekach i specjalnych dietach czy dodatkowych zajęciach, które będzie można dokupić na koloniach) znajdziecie w naszych informacjach dodatkowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi, stanowią one bowiem integralną część oferty.  

 • legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, spray przeciw komarom, strój kąpielowy;
 • mile widziane: odzież moro, instrumenty muzyczne

 

Obóz nad morzem Dąbki Plus

 

Ważne informacje

 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże, kaski, kamizelki asekuracyjne, maski ochronne, mundury, rękawice).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): bumperballe - 35 zł/2 godz.; paintball laserowy - 35 zł/2 godz.; paintball - 45zł/100 kul; banan wodny - 35 zł.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 50 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie - kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Każdy uczestnik otrzyma na własność bidon na wodę.
 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 8:00.

 

Dojazd na kolonie dla dzieci nad morzem i obozy młodzieżowe Dąbki Plus

Dojazd nad morze realizowany będzie autokarami turystycznymi przez Biuro Podróży Almatur. Istnieje możliwość przejazdu z innymi obozami oraz przesiadki na trasie do autokaru docelowego - szczegóły w rozkładzie jazdy - do pobrania na górze strony.

 

Polecane kolonie letnie

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (6)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Każda opinia musi być wcześniej zatwierdzona przez moderatora, natomiast nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

17 listopada 2017

Dziecko nie chciało wracać z obozu to najlepsza rekomendacja dla organizatorów. Rezerwacja też na plus, po raz pierwszy dostałem tak dokładne odpowiedzi na wszystkie pytania.

2 grudnia 2017

mam pytanie czy ta cena czyli 1799 zl wchodzi w spolny dojazd z cala grupa na miejsce wypoczynkowe???

23 kwietnia 2018

Czy dziewczyny mają grupy z chłopakami i czy będom chodzić na zajęcia wojskowe

8 września 2019

Dzień dobry. Córka Kasia była na obozie "ZAKRĘCONE WAKACJE" bardzo jej się podobało,program był świetny,pani również,jedzenie smakowało....

17 września 2019

Dzień dobry, córka była zadowolona z kolonii jedyną niedogodnością dla nas była podróż wielogodzinna autokarem; jadąc z Wrocławia zabierali dzieci z innych miast co znacząco wydłużyło podróż.Oszczedzajac koszty transportu pogarszanie Państwo czas transportu dzieci. Pozdrawiam

16 września 2022

Jest ok.

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl